דף הבית » תרופות סבתא » 15 סעדים של סבתא בטוחים ומקובלים באופן אוניברסלי נגד ורידים
dadadddd dadc daddaad ddddddd ddedadddcddd ddddadf d

15 סעדים של סבתא בטוחים ומקובלים באופן אוניברסלי נגד ורידים

כוח הסעדים של סבתא לוורידים

ורידים הם חלק מכריע במערכת הדם שלנו, הנושאים דם מהלב לאיברי הגוף ורקמותיו.לרוע המזל ורידים עלולים להיפגע ונחלש, מה שמוביל לכאב ואי נוחות.למרבה המזל, ישנם מספר סעדים בטוחים ומקובלים באופן אוניברסלי שהועברו מסבתות שיכולות לעזור בניהול תסמיני נזק ורידים.

15 תרופות סבתות בטוחות ומקובלות באופן אוניברסלי לוורידים

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עוצמתית עבור מחלות רבות, כולל ורידים.זה יכול לעזור להפחית דלקת, לשפר את זרימת הדם ולהפחית את הכאב באזור הנגוע.כדי להשתמש בו לבעיות ורידים, ערבבו חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים.משרים בד כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע למשך 15-20 דקות.עשה זאת פעמיים עד שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.פעילות גופנית

פעילות גופנית קבועה חיונית לוורידים בריאים.זה עוזר בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הדלקת.שואפים לבצע אימון כלשהו לפחות 30 דקות ביום, חמישה ימים בשבוע.הליכה, שחייה ורכיבה על אופניים הם כל אפשרויות טובות.

3.תרופות צמחיות

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות ורידים.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר לטיפול בעורקים כוללים ערמונים סוסים, גינקו בילובה ומכשפה לוז.אתה יכול למצוא עשבי תיבול אלה בצורה תוספה או להכין איתם תה או תמיסה.

4.עיסוי

עיסוי הוא דרך נהדרת לשפר את זרימת הדם ולהפחתת הדלקת.לעסות בעדינות את האזור המושפע למשך 10-15 דקות ביום.אל תעסו חזק מדי, מכיוון שזה יכול לגרום נזק נוסף לעורקים.

5.גרבי דחיסה

גרבי דחיסה הם דרך נהדרת להפחית כאב ונפיחות ברגליים.הם פועלים על ידי יישום לחץ על הוורידים, המסייע בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הדלקת.דאג ללבוש אותם רק במהלך היום ולהוריד אותם בלילה.

6.דיאטה והידרציה

אכילת תזונה בריאה ומאוזנת ונשארת מיובשת חיונית לוורידים בריאים.הימנע ממזונות עשירים במלח וסוכר, וודא לקבל שפע של סיבים סיבים.שתו לפחות שמונה כוסות מים ביום כדי לשמור על לחות גופכם.

7.קומפרסים חמים וקרים

קומפרסים חמים וקרים יכולים להפחית כאבים ודלקת בעורקים.כדי להשתמש בהם, התחלף בין קומפרס חם למשך חמש דקות לדחיסה קרה למשך שתי דקות.עשה זאת פעמיים עד שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.אמבטיות מלח אפסום

אמבטיות מלח אפסום הן דרך נהדרת להפחית כאבים ודלקת.מוסיפים שתי כוסות מלח אפסום לאמבטיה של מים חמים וספגים למשך 10-15 דקות.עשו זאת פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.מכשפה לוז

Hitch Hazel הוא תרופה עוצמתית עבור מחלות רבות, כולל ורידים.זה עוזר להפחית כאב ודלקת.כדי להשתמש בו, משרים בד כותנה בלוז המכשפה והחל אותו על האזור הנגוע למשך 15-20 דקות.עשה זאת פעמיים עד שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.אלוורה

אלוורה היא תרופה נהדרת עבור מחלות רבות, כולל ורידים.זה עוזר להפחית דלקת ולשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בו, החל ג’ל אלוורה או מיץ ישירות על האזור המושפע.עשה זאת פעמיים עד שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.ערמון סוס

ערמון סוסים הוא תרופה עוצמתית עבור מחלות רבות, כולל ורידים.זה עוזר להפחית דלקת ולשפר את זרימת הדם.אתה יכול למצוא ערמון סוס בצורת תוסף או להכין איתו תה או תמיסה.

12.כורכום

כורכום הוא תרופה עוצמתית עבור מחלות רבות, כולל ורידים.זה עוזר להפחית דלקת ולשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית כורכום אחת עם שתי כפיות דבש וכפית מים אחת.מרחו את התערובת על האזור הפגוע למשך 10-15 דקות.עשה זאת פעמיים עד שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

13.פלפל קאיין

קאיין פלפל הוא תרופה עוצמתית עבור רביםמזכרים, כולל ורידים.זה עוזר להפחית דלקת ולשפר את זרימת הדם

חלק שני: תרופות טבעיות לטיפול בעורקים

ורידים הם חלק חשוב ממערכת הדם, ובריאותם יכולה להשפיע באופן משמעותי על הבריאות הכללית.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות בטוחות וטבעיות ששימשו את הסבתות לאורך כל השנים כדי לסייע בטיפול בעורקים ולשפר את מצבם.להלן 15 סעדים של סבתא בטוחים ומקובלים באופן אוניברסלי נגד ורידים.

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים לטיפול במספר מחלות, וניתן להשתמש בו גם לטיפול בעורקים.נחשב שיש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בעורקים, ונחשבים גם כי הם מסייעים בהפחתת הנפיחות ולשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לטיפול בעורקים, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

2.שמן זית

שמן זית הוא תרופה טבעית נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במספר מחלות.נחשב לסייע בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הדלקת.כדי להשתמש בשמן זית לטיפול בעורקים, פשוט לעסות את האזור הפגוע בכמה טיפות שמן זית.עשה זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.תמצית זרעי ענבים

תמצית זרעי ענבים היא אנטי דלקתית טבעית ונוגדת חמצון, והיא שימשה במשך מאות שנים לטיפול במספר מחלות.נחשב לסייע בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הדלקת בעורקים.כדי להשתמש בתמצית זרעי ענבים לטיפול בעורקים, קח כמוסה אחת שלוש פעמים ביום בארוחות.

4.מטאטא הקצב

מטאטא הקצב הוא עשב טבעי המשמש במשך מאות שנים לטיפול במספר מחלות, כולל ורידים.נחשב לסייע בשיפור זרימת הדם ולהפחתת הדלקת.כדי להשתמש במטאטא של הקצב לטיפול בעורקים, מערבבים כפית אחת של העשב עם כוס מים רותחים ותלולים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה שלוש פעמים ביום.

5.תמצית Bilberry

תמצית Bilberry היא נוגדת חמצון טבעית ואנטי דלקתית, והיא שימשה במשך מאות שנים לטיפול במספר מחלות.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת בעורקים ולשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בתמצית בילרי לטיפול בעורקים, קח כמוסה אחת שלוש פעמים ביום בארוחות.

6.פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא משכך אנטי דלקתי וכאב טבעי, והוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במספר מחלות.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת בעורקים ולשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בפלפל קאיין לטיפול בעורקים, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם כוס אחת של מים רותחים ותלולה למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה שלוש פעמים ביום.

7.שום

שום הוא משכך אנטי דלקתי וטבעי כאב, והוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במספר מחלות.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת בעורקים ולשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש בשום לטיפול בוורידים, קח שן שום אחד של שום וריסק אותו לעיסה.החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

8.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא טבעי ואנטי דלקתי טבעי, והוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במספר מחלות.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת בעורקים ולשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש במכשפה לוז לטיפול בעורקים, מערבבים לוז מכשפה חלק אחד עם שני חלקים מים ומורחים אותם על האזור הנגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו.

9.HorseTail

ShoreStail הוא משתן טבעי ואנטי דלקתי, והוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במספר מחלות.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת בעורקים ולשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש ב- HorseTail לטיפול בוורידים, מערבבים כפית אחת של העשב עם כוס מים רותחים ותלולים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התה שלוש פעמים ביום.

10.Ginkgo biloba

Ginkgo BilobA הוא אנטי דלקתי טבעי ונוגד חמצון, והוא שימש במשך מאות שנים לטיפול במספר מחלות.נחשב לסייע בהפחתת הדלקת בעורקים ולשפר את זרימת הדם.כדי להשתמש ב- Ginkgo Biloba לטיפול בוורידים, קח כמוסה אחת שלוש פעמים ביום בארוחות.

11.שן הארי </h3

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן