דף הבית » תרופות סבתא » 15 סעדים של סבתא איכותית וסודית נגד שיעול
dadadddd dadc daddaad dddbddaaddaa ddaddddaa dadd daddad

15 סעדים של סבתא איכותית וסודית נגד שיעול

שיעול הוא חלק בלתי נמנע מהחיים, ובעוד תרופות ללא מרשם יכולות לעזור, ישנם גם תרופות טבעיות רבות שהועברו על ידי סבתות במשך דורות.מסעדים ביתיים מסורתיים לטיפולים מודרניים יותר, ריכזנו 15 מהתרופות הטובות והיעילות ביותר לשיעול.

דבש

דבש הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לשיעול, ולא בכדי.מחקרים הראו כי דבש יעיל לדיכוי שיעול והפחתת חומרת הסימפטומים.זהו גם מקור מצוין של נוגדי חמצון, המסייעים להפחתת הדלקת ולספק יתרונות בריאותיים אחרים.כדי להקל על שיעול, מערבבים שתי כפיות דבש עם מים חמים ושותים אותו שלוש עד ארבע פעמים ביום.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה עתיקה לשיעול והצטננות, והיא גם אנטי דלקתית עוצמתית.מחקרים הראו שזה יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ובריאות, מה שיכול לעזור להפחית את השיעול.כדי להשתמש בג’ינג’ר לשיעול, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם שתי כפות דבש ומים חמים.שתו אותו שלוש עד ארבע פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ ייחודי ומועיל

בעת שימוש בג’ינג’ר כדי לטפל בשיעול, הקפד להשתמש בג’ינג’ר מגורד טרי ולא בג’ינג’ר שנקנה בחנות.לג’ינג’ר טרי יש יותר מהתרכובות המועילות והוא יהיה יעיל יותר בטיפול בשיעול שלך.

שום

שום הוא תרופה מצוינת לשיעול, מכיוון שיש לו תכונות טבעיות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות.מחקרים הראו שזה יכול לעזור להפחית את השיעול ואת חומרת הסימפטומים.כדי להשתמש בשום לשיעול, לרסק שן שום של שום והוסף אותו לכוס מים חמים.שתו אותו שלוש עד ארבע פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טימין

טימין הוא תרופה מסורתית נוספת לשיעול המשמש במשך מאות שנים.זהו אנטי-מיקרוביאלי ואנטי דלקתי חזק, ומחקרים הראו שהוא יכול לעזור להפחית את השיעול ואת חומרת הסימפטומים.כדי להשתמש בטימין לשיעול, מערבבים כפית אחת של טימין מיובש עם כוס מים רותחים.תלול במשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים את התה שלוש עד ארבע פעמים ביום.

לימון

לימון הוא תרופה נהדרת לשיעול, מכיוון שהוא אנטי-מיקרוביאלי טבעי ואנטי דלקתי.בנוסף, זה גבוה בוויטמין C, שיכול לעזור להגביר את מערכת החיסון.כדי להשתמש בלימון לשיעול, מערבבים מיץ של לימון אחד עם שתי כפות דבש וכוס מים חמים.שתו אותו שלוש עד ארבע פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עתיקה לשיעול, והיא גם אנטי דלקתית עוצמתית.בנוסף, זה עשירה בחומצה אצטית, שיכולה לעזור לדלל ריר ולהפחית את השיעול.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לשיעול, מערבבים שתי כפות חומץ סיידר תפוחים עם כוס מים חמים.שתו אותו שלוש עד ארבע פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה עוצמתית לשיעול, מכיוון שהיא אנטי-מיקרוביאלית ואנטי דלקתית.בנוסף, זה גבוה בקפסאיצין, שיכול לעזור להפחית את השיעול ואת חומרת הסימפטומים.כדי להשתמש בפלפל קאיין לשיעול, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם שתי כפות דבש וכוס מים חמים.שתו אותו שלוש עד ארבע פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

בצל

הבצל הוא תרופה עתיקה לשיעול, והיא גם אנטי דלקתית עוצמתית.בנוסף, זה גבוה בתרכובות גופרית, שיכולות לעזור להפחית את השיעול ואת חומרת הסימפטומים.כדי להשתמש בצל לשיעול, חתוך בצל אחד לשניים והניח אותו בסיר מים רותחים.מבשלים במשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים את התה שלוש עד ארבע פעמים ביום.

PEPPERMINT


מנטה היא תרופה פופולרית לשיעול, והיא גם אנטי-מיקרוביאלית ואנטי דלקתית חזקה.מחקרים הראו שזה יכול לעזור להפחית את השיעול ואת חומרת הסימפטומים.כדי להשתמש במנטה לשיעול, מערבבים כפית אחת של עלי מנטה מיובשים עם כוס מים רותחים.תלול במשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים את התה שלוש עד ארבע פעמים ביום.

ליקוריץשורש

שורש ליקוריץ הוא תרופה עתיקה לשיעול, והיא גם אנטי דלקתית עוצמתית.בנוסף,

הסעדים של סבתא לשיעול

שיעול יכול להוות סימפטום מעצבן של מחלות ומצבים רבים.לסבתות היו לעתים קרובות תרופות משלהן לשיעול שהועברו לאורך דורות.להלן 15 תרופות של סבתא איכותית וסודית שיכולות לעזור בשיעול.

1.דבש ולימון

דבש ולימון הם שני מרכיבים המשמשים לרוב כדי לעזור בשיעול.לשילוב של שני המרכיבים יש אפקט מרגיע ומרגיע, שיכול לעזור לדכא שיעול.כדי להכין את התרופה, מערבבים שתי כפות דבש עם כף מיץ לימון בכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו עד שלוש פעמים ביום.

2.בצל ודבש

בצל ודבש הם תרופה נוספת שלפי ההערכה מועילה לשיעול.כדי להפוך את התרופה, פורסים בצל ומערבבים אותו עם שתי כפות דבש.צורכים תערובת זו עד שלוש פעמים ביום.

3.שום ודבש

שום ודבש הוא תרופה נוספת שתעזור בשיעול.כדי להכין את התרופה, לרסק כמה שיני שום ומערבבים אותם עם שתי כפות דבש.צורכים תערובת זו עד שלוש פעמים ביום.

4.ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר ודבש הוא תרופה ששימשה כדי לעזור בשיעול במשך מאות שנים.כדי להכין את התרופה, גרד כפית אחת של ג’ינג’ר ומערבב אותה עם שתי כפות דבש.צורכים תערובת זו עד שלוש פעמים ביום.

5.חומץ תפוחים ודבש

חומץ תפוחים ודבש הוא תרופה ששימשה כדי להקל על שיעול.כדי להכין את התרופה, מערבבים שתי כפות של חומץ תפוחים עם שתי כפות דבש בכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו עד שלוש פעמים ביום.

6.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה נוספת ששימשה כדי לעזור בשיעול.כדי ליצור את התרופה, תלולות שתי כפיות של שורש ליקריץ בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.שתו את התערובת הזו עד שלוש פעמים ביום.

7.טימין

טימין הוא עשב ששימש כדי לעזור בשיעול.כדי ליצור את התרופה, תלולות שתי כפיות טימין מיובשות בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.שתו את התערובת הזו עד שלוש פעמים ביום.

8.מנטה

מנטה הוא עשב נוסף ששימש כדי לעזור בשיעול.כדי ליצור את התרופה, תלולות שתי כפיות של מנטה מיובשת בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.שתו את התערובת הזו עד שלוש פעמים ביום.

9.קינמון ודבש

קינמון ודבש הוא תרופה ששימשה כדי לעזור בשיעול.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של אבקת קינמון עם שתי כפות דבש בכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו עד שלוש פעמים ביום.

10.כורכום ודבש

כורכום ודבש הוא תרופה ששימשה כדי לעזור בשיעול.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם שתי כפות דבש בכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו עד שלוש פעמים ביום.

11.אניס ודבש

אניס ודבש הוא תרופה ששימשה כדי לעזור בשיעול.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של אבקת אניס עם שתי כפות דבש בכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו עד שלוש פעמים ביום.

12.אלם חלקלק

אלם חלקלק הוא עשב ששימש כדי לעזור בשיעול.כדי להכין את התרופה, מערבבים שתי כפות אבקת אלם חלקלקות בכוס מים חמים.שתו את התערובת הזו עד שלוש פעמים ביום.

13.Horehound

Horehound הוא עשב ששימש כדי לעזור בשיעול.כדי ליצור את התרופה, תלולות שתי כפיות של Horehound בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.שתו את התערובת הזו עד שלוש פעמים ביום.

14.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב ששימש כדי לעזור בשיעול.כדי ליצור את התרופה, תלולות שתי כפיות שורש מרשמלו בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.שתו את התערובת הזו עד שלוש פעמים ביום.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן