דף הבית » תרופות סבתא » 15 סעדים של סבתא אורגנית המומלצים על ידי מומחים לטרטר
dadadddd dadc daddaad dddaddaddaa ddeddedcdaddd dadc ddd

15 סעדים של סבתא אורגנית המומלצים על ידי מומחים לטרטר

מה זה טרטר?

TARTAR, הידוע גם בשם חשבון, הוא פיקדון קשה, צהבהב עד חום, הנוצר על השיניים, בדרך כלל ליד קו החניכיים.זה מורכב מחיידקים, מוקין וחומרים אורגניים כמו סידן פוספט.אבנית יכולה להוביל לבעיות שיניים קשות אם לא הוסרו.

הסעדים של סבתא אורגנית עבור TARTAR


התרופות של סבתא אורגנית שימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בהסרת הטרטר ולשמור על בריאות השיניים.להלן כמה מהתרופות היעילות ביותר המומלצות על ידי מומחים להפחתת אבנית:

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות המסייעות בהוצאת אבנית מהשיניים.ניתן ליישם אותו ישירות על השיניים בעזרת ספוגית כותנה, או לערבב במים כדי ליצור תמיסה ומשמש כפילה.

2.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא שחיקה קלה המסייעת להסרת אבנית מהשיניים.מערבבים סודה לשתייה עם מים ליצירת משחה, ואז השתמשו במברשת שיניים כדי לצחצח את העיסה בעדינות על השיניים.יש לשטוף היטב ולחזור פעמיים בשבוע.

3.מי חמצן

מי חמצן הוא חיטוי יעיל ויכול לשמש שטיפת פה להסרת אבנית.מערבבים חלקים שווים של מי חמצן ומים, ואז משטעים אותו סביב הפה למשך מספר דקות לפני יריקה החוצה.

4.מיץ לימון

מיץ לימון מכיל חומצת לימון המסייעת בהסרת אבנית מהשיניים.סוחטים את המיץ של חצי לימון לכוס מים חמים והשתמשו בו כשטיפת פה, מסתובבים אותו סביב הפה למשך כמה דקות לפני שהוא יירוק אותו.

5.מי מלח

מי מלח הם חיטוי טבעי שיכול לעזור בהסרת אבנית מהשיניים.ממיסים כפית מלח בכוס מים חמים ומסתובבים סביב הפה למשך כמה דקות לפני שהוא יירוק אותו.

6.עלי גויאבה

לעלי גויאבה יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להסיר אבנית מהשיניים.מרתיחים כמה עלי גויאבה במים ונותנים להם להתקרר.השתמש במים המקוררים כשטיפת פה כדי לשטוף את הפה.

7.Neem

נם הוא עשב טבעי עם תכונות אנטיבקטריאליות וחיטוי המסייעות בהסרת אבנית מהשיניים.הכינו משחה של עלים ומים וסט והשתמשו בה כדי לצחצח את השיניים.יש לשטוף היטב ולחזור פעמיים בשבוע.

8.קליפת תפוז

קליפת תפוז מכילה ויטמין C וחומצת לימון המסייעים בהוצאת אבנית מהשיניים.שפשפו חתיכת קליפה תפוזים על השיניים למשך מספר דקות, ואז שוטפים במים.

9.שמן קוקוס

לשמן הקוקוס תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור בהסרת אבנית מהשיניים.משטף כף שמן קוקוס בפה למשך 10-15 דקות, ואז ירק אותו החוצה.

10.ציפורן

לציפורן יש תכונות חיטוי המסייעות להסרת אבנית מהשיניים.טוחנים כמה ציפורות לייצור משחה ולהשתמש בה כדי לצחצח את השיניים.יש לשטוף היטב ולחזור פעמיים בשבוע.

11.אלום

אבקת אלום היא עיקרית טבעית שיכולה לעזור להסיר טרטר מהשיניים.טבלו מברשת שיניים באבקת אלום ומברישים את השיניים בעדינות.יש לשטוף היטב ולחזור פעמיים בשבוע.

12.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות אנטיבקטריאליות וחיטוי שיכולות לעזור בהוצאת אבנית מהשיניים.מערבבים כמה טיפות של שמן עץ התה עם מים והשתמשו בו כשטיפת פה.

13.עלי בזיליקום

לעלי בזיליקום תכונות אנטיבקטריאליות וחיטוי שיכולות לעזור בהסרת אבנית מהשיניים.הכינו משחה של עלי בזיליקום טריים ומים והשתמשו בה כדי לצחצח את השיניים.יש לשטוף היטב ולחזור פעמיים בשבוע.

14.כורכום

לכורכום יש תכונות אנטיבקטריאליות ואנטיספטיות שיכולות לעזור בהסרת אבנית מהשיניים.הכינו משחה של אבקת כורכום ומים והשתמשו בה כדי לצחצח את השיניים.יש לשטוף היטב ולחזור פעמיים בשבוע.

15.שמן מנטה

לשמן מנטה יש תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להסיר

תרופות ביתיות אורגניות עבור הצטברות טרטאר

הצטברות טרטר היא בעיית שיניים נפוצה, אך החדשות הטובות הן שניתן למנוע אותה.יש NUMBER של תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הצטברות הטרטר ולשמור על בריאות השיניים והחניכיים.להלן 15 סעדים של סבתא אורגנית המומלצים על ידי מומחים לטרטר.

1.שטיפת מי מלח

מי מלח הם אחד התרופות הביתיות הטובות ביותר להצטברות הטרטר.זה עוזר להפחתת דלקת ולשחרר את הטרטר, מה שמקל על ההסרה.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית מלח אחת בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה לאחר צחצוח וחוט דנטלי.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית נוספת להצטברות טרטר.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות המסייעות להפחתת הצטברות הרובד והטרטר.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה לאחר צחצוח וחוט דנטלי.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית נהדרת להצטברות טרטר.זה עוזר להסיר לוחית וטרטר מהשיניים והחניכיים שלך.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של סודה לשתייה בכוס מים חמים והשתמשו בה כדי לשטוף את הפה לאחר צחצוח וחוט דנטלי.

4.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה ביתית מצוינת להצטברות טרטר.יש לו תכונות חיטוי המסייעות להפחתת הצטברות רובד והטרטר.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של מיץ לימון בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה לאחר צחצוח וחוט דנטלי.

5.מי חמצן

מי חמצן הוא עוד תרופה ביתית מצוינת להצטברות טרטר.זה עוזר להפחית את הצטברות הפלאק והטרטר.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כף אחת של מי חמצן בכוס מים חמים והשתמשו בה כדי לשטוף את הפה לאחר צחצוח וחוט דנטלי.

6.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית נהדרת להצטברות טרטר.יש לו תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות המסייעות להפחתת הצטברות הרובד והטרטר.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של שמן עץ התה בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה לאחר צחצוח וחוט דנטלי.

7.שמן נים

שמן Neem הוא עוד תרופה ביתית מצוינת להצטברות טרטר.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות המסייעות להפחתת הצטברות הרובד והטרטר.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של שמן נם בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה לאחר צחצוח וחוט דנטלי.

8.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא עוד תרופה טבעית נהדרת להצטברות טרטר.זה עוזר להפחתת דלקת ולשחרר את הטרטר, מה שמקל על ההסרה.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של מיץ אלוורה בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה לאחר צחצוח וחוט דנטלי.

9.עלי גויאבה

עלי גויאבה הם תרופה ביתית מצוינת להצטברות טרטר.יש להם תכונות אנטיבקטריאליות המסייעות להפחתת הצטברות הרובד והטרטר.כדי להשתמש בתרופה זו, הרתיחו קומץ עלי גויאבה בכוס מים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה לאחר צחצוח וחוט דנטלי.

10.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא עוד תרופה טבעית נהדרת להצטברות טרטר.זה עוזר להפחתת דלקת ולשחרר את הטרטר, מה שמקל על ההסרה.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של שמן קוקוס בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף את הפה לאחר צחצוח וחוט דנטלי.

11.הדבק כורכום

משחת כורכום היא תרופה ביתית מצוינת להצטברות טרטר.יש לו תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות המסייעות להפחתת הצטברות הרובד והטרטר.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של אבקת כורכום בכוס מים חמים והשתמשו בה כדי לשטוף את הפה לאחר צחצוח וחוט דנטלי.

12.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא עוד תרופה טבעית נהדרת להצטברות טרטר.זה עוזר להפחתת דלקת ולשחרר את הטרטר, מה שמקל על ההסרה.כדי להשתמש בתרופה זו, ערבבו כפית אחת של שמן ציפורן בכוס מים חמים והשתמשו בו כדי לשטוף אתכם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן