דף הבית » תרופות סבתא » 15 כאב ראש סבתא שימושי וותיקים בגלל חוסר שינה
dbdd dadda daddaad daddeddad dddaaddaddd dddcdc dddada

15 כאב ראש סבתא שימושי וותיקים בגלל חוסר שינה

מה גורם לכאבי ראש בגלל חוסר שינה?


כאבי ראש בגלל חוסר שינה יכולים להתרחש מסיבות שונות ומגוונות.אחד הגורמים השכיחים ביותר הוא לחץ או מתח.גורמים אחרים שיכולים לתרום לכאבי ראש כתוצאה מחוסר שינה כוללים התייבשות, תרופות מסוימות, קפאין, אלכוהול ושינויים בהורמונים.בנוסף, אי קבלת מספיק שינה יכולה גם לגרום לכאבי ראש.חשוב לזהות את הגורם לכאב הראש לפני שתנסה לטפל בו בתרופה טבעית.

15 תרופות סבתות ישנות לכאבי ראש בגלל חוסר שינה

1.שמן אתרי לבנדר

אחד התרופות העתיקות ביותר לכאבי ראש בגלל חוסר שינה הוא להשתמש בשמן אתרי לבנדר.לשמן לבנדר יש השפעה מרגיעה ומרגיעה שיכולה לעזור להפחית את המתח והלחץ, שיכול להיות גורם תורם לכאבי ראש.כדי להשתמש בשמן אתרי לבנדר, הוסף כמה טיפות לכדור כותנה והניח אותו ליד האף והפה שלך.אתה יכול גם לערבב כמה טיפות עם שמן נשא ולעסות אותו למקדשים שלך.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית עבור מחלות רבות, כולל כאבי ראש.כדי להשתמש בו לכאבי ראש בגלל חוסר שינה, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים בכוס מים ושותה אותו.לחלופין, אתה יכול לערבב אותו עם דבש ולצרוך אותו.

3.שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי ראש בגלל חוסר שינה.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן מנטה עם שמן נשא ומורחים אותו על המקדשים שלך.אתה יכול גם לשים כמה טיפות שמן מנטה על כדור כותנה ולשאוף אותו.

4.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה נהדרת לכאבי ראש בגלל חוסר שינה.כדי להשתמש בו, תלויים כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי במים חמים למשך 10 עד 15 דקות.אתה יכול גם להוסיף דבש או לימון לתה לקבלת יתרונות נוספים.

5.חבילת קרח

החלת חבילת קרח על גב צווארך יכולה לעזור להפחית את חומרת כאב הראש בגלל חוסר שינה.כדי להשתמש בו, עטפו כמה קוביות קרח במגבת והניחו אותה על גב צווארכם במשך כרבע שעה.

6.דיקור סיני

דיקור סיני הוא שיטת ריפוי סינית מסורתית שניתן להשתמש בה לטיפול בכאבי ראש בגלל חוסר שינה.זה כרוך בהכנסת מחטים דקות לנקודות ספציפיות בגוף כדי לעורר את זרימת האנרגיה.

7.עיסוי

עיסוי הוא דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ, שיכול להיות גורם תורם לכאבי ראש בגלל חוסר שינה.כדי להשתמש בו, מצא מטפל בעיסוי מוסמך שיכול לספק עיסוי עדין לאזור המושפע.

8.אמבטיה לבנדר

לקיחת אמבטיה לבנדר יכולה לעזור להפחית את המתח והלחץ, שיכול להיות גורם תורם לכאבי ראש בגלל חוסר שינה.כדי להשתמש בו, הוסיפו כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר לאמבטיה חמה וספיגה למשך 15 עד 20 דקות.

9.פעילות גופנית

פעילות גופנית יכולה לעזור להפחית את המתח והלחץ, שיכולים להיות גורם תורם לכאבי ראש בגלל חוסר שינה.כדי להשתמש בו, מצא תרגיל שאתה נהנה מהם ודאג לעשות זאת באופן קבוע.

10.מדיטציה

מדיטציה היא דרך נהדרת להירגע ולהפחית את הלחץ, שיכול להיות גורם תורם לכאבי ראש בגלל חוסר שינה.כדי להשתמש בו, מצא מקום שקט והתמקד בנשימה שלך למשך 10 עד 15 דקות.

11.תרגילי נשימה עמוקים

תרגילי נשימה עמוקים יכולים לעזור להפחית את המתח והלחץ, שיכולים להיות גורם תורם לכאבי ראש בגלל חוסר שינה.כדי להשתמש בו, התמקד בנשימה שלך וקח נשימות איטיות ועמוקות למשך 10 עד 15 דקות.

12.תה צמחים

תה צמחים יכול להועיל לכאבי ראש בגלל חוסר שינה.כדי להשתמש בו, תלולים כמה עשבי תיבול, כמו קמומיל, לבנדר ופפרמינט, במים חמים למשך 10 עד 15 דקות.

13.תוספי מגנזיום

נטילת תוספי מגנזיום יכולה להועיל לכאבי ראש בגלל חוסר שינה.כדי להשתמש בו, קח תוסף מגנזיום על פי ההוראות בתווית.

14.לאכול משהו בריא

אכילת משהו בריא יכולה לעזור להפחית את המתח והלחץ, wהוא יכול להיות גורם תורם לכאבי ראש בגלל חוסר שינה.ל

שימוש בתרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, ולעתים קרובות הן מומלצות לכאבי ראש בגלל חוסר שינה.ניתן לקחת תרופות צמחיות כתה, תמיסות, כמוסות או שמנים.כמה מהתרופות הצמחיות הפופולריות ביותר לכאבי ראש בגלל חוסר שינה כוללים לבנדר, מנטה, קמומיל וג’ינג’ר.

לבנדר

לבנדר הוא עשב שידוע בהשפעותיו המרגיעות והרגיות.זה שימש במשך מאות שנים כדי להקל על לחץ ומתח ולקדם רגיעה.כאשר משתמשים בכאבי ראש בגלל חוסר שינה, לבנדר יכול לעזור להרפות את השרירים ולהפחית את הכאב.זה יכול לשמש גם להפחתת חרדה ולשיפור איכות השינה.ניתן לקחת לבנדר כתה, תמיסת שמן או שמן אתרי.

PEPPERMINT

מנטה הוא עשב נוסף ששימש זה מכבר לטיפול בכאבי ראש.זה ידוע בהשפעות הקירור וההרגיע שלו, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והמתח.מנטה ידועה גם בהשפעותיו הממריצות, שיכולות לעזור בשיפור הערנות והבהירות של המחשבה.ניתן ליטול מנטה כתה, תמיסת שמן או שמן אתרי.

שימוש בארומתרפיה

ארומתרפיה היא סוג של רפואה אלטרנטיבית הכרוכה בשימוש בשמנים אתרים כדי לסייע בקידום הרפיה ולהפחתת לחץ.ניתן להשתמש בארומתרפיה כדי לעזור להקל על כאבי ראש בגלל חוסר שינה.שמנים אתרים פופולריים שניתן להשתמש בהם למטרה זו כוללים לבנדר, מנטה, קמומיל וג’ינג’ר.ניתן להפזר שמנים אתרים באוויר, ליישם אקטואלי או לקחת אותם באופן פנימי.

תרגילי נשימה

ניתן להשתמש בתרגילי נשימה כדי לעזור להרפות את הגוף ולהפחית את הלחץ.תרגילי נשימה עמוקים יכולים לעזור להפחית את המתח ולשפר את איכות השינה.ישנם תרגילי נשימה רבים ושונים שניתן להשתמש בהם, כמו נשימה דיאפרגמטית, נשימה 4-7-8 ונשימה נחירית חלופית.

אקופרסורה

אקופרסורה היא תרגול ריפוי עתיק הכרוך ביישום לחץ על נקודות מסוימות על הגוף.ההערכה היא כי האקופרסורה מסייעת באיזון אנרגיית הגוף, שיכולה לעזור להפחית את הכאב והלחץ.ניתן להשתמש באקופרסורה כדי לעזור להקל על כאבי ראש בגלל חוסר שינה.

שאלות נפוצות

מהם כמה תרופות טבעיות לכאבי ראש בגלל חוסר שינה?

תרופות טבעיות לכאבי ראש בגלל חוסר שינה כוללים תרופות צמחי מרפא, ארומתרפיה, תרגילי נשימה ואקופרסורה.ניתן לקחת תרופות צמחיות כמו לבנדר, מנטה, קמומיל וג’ינג’ר כתה, תמיסות, כמוסות או שמנים.ניתן להשתמש בארומתרפיה כדי לסייע בהפחתת הלחץ ולשפר את איכות השינה.תרגילי נשימה יכולים לעזור להרפות את הגוף ולהפחית את המתח.ניתן להשתמש באקופרסורה כדי לסייע באיזון האנרגיה של הגוף ולהפחתת הכאב.

האם אוכל להשתמש באותם תרופות לכאבי ראש כרוניים?

ניתן להשתמש בסעדים שהוזכרו לעיל כדי לעזור להקל על כאבי ראש בגלל חוסר שינה, אך יתכן שהם לא יעילים לכאבי ראש כרוניים.אם אתם חווים כאבי ראש כרוניים, חשוב לפנות לרופא לקבוע את הגורם ולקבל טיפול מתאים. הגדרת Wikipedia.org בערך 15 כאב ראש סבתא מועיל וותיק בגלל חוסר שינה.

לסיכום, ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהקלת כאבי ראש בגלל חוסר שינה.ניתן להשתמש בתרופות צמחיות, ארומתרפיה, תרגילי נשימה ואקופרסורה כדי לעזור להפחית את הכאב והלחץ.עם זאת, אם אתם חווים כאבי ראש כרוניים, חשוב לפנות לרופא לקבוע את הגורם ולקבל טיפול מתאים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן