דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות של סבתא פופולרית ובריאה לתינוקות שמקאים
daadaddaddaa dadc daddaad daddaddcdaddaa dddaddd dcdaaddadda

14 תרופות של סבתא פופולרית ובריאה לתינוקות שמקאים

14 הסעדים של סבתא לעזור לתינוקות שמקאים

הקאות בתינוקות יכולות להוות סימן למצב רפואי רציני, ולכן חשוב לפנות לייעוץ רפואי כאשר זה מתרחש.עם זאת, כמה תרופות ביתיות פשוטות עשויות לעזור לספק הקלה לתינוק שלך.להלן 14 תרופות של סבתא פופולרית ובריאה שניתן להשתמש בהן כדי לעזור לתינוקות שמקיאים.

הזן את תינוקך כמויות קטנות של אוכל

הזנת תינוקך כמויות קטנות של אוכל יכולה להועיל כאשר הם מקיאים.בחר במזונות שקל לעיכול, כמו דגני בוקר חמים או פירה.הימנע ממזונות עשירים בשומן או בסוכר, ובמקום זאת בחרו במזונות תפליים ובקלות לעיכול.חשוב גם שתאכיל את תינוקך באטיות ותפקח על כמות המזון שהם אוכלים.

אפשר הרבה זמן למנוחה

כאשר תינוק מקיא, חשוב לאפשר להם מנוחה רבה.זה יעזור להם להתאושש ולתת לגופם את הזמן שהוא צריך לרפא.הקפידו לספק מרחב נוח ושקט לתינוקכם לנוח בו. אם אפשר, נסו להרחיק את התינוק שלכם מרעשים חזקים ואורות בהירים שעלולים לעצבן אותם עוד יותר.

תן לתינוקך שפע נוזלים

וודא שהתינוק שלך מקבל הרבה נוזלים כשהם מקיאים.חלב אם או פורמולה הם האפשרות הטובה ביותר, מכיוון שאלו הם הנוזלים הקלים ביותר לעיכול לתינוקות.אם התינוק שלך לא יכול לשמור על אלה, נסה לתת להם כמויות קטנות יותר של מים או מיץ מדולל.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא הילדים שלך לפני שתתן לתינוקך כל סוג של נוזלים מכיוון שחלקם עשויים שלא להתאים.

שמור על התינוק שלך לחות

התייבשות היא בעיה שכיחה כאשר תינוקות מקיאים, ולכן חשוב לשמור עליהם לחות.הצע לתינוק שלך כמויות קטנות של מים או מיץ מדולל לאורך כל היום, ודאג לפקח על כמות הנוזלים שהם לוקחים. חשוב גם לפקוח עין על צבע השתן שלהם, מכיוון שזה יכול להעיד על התייבשותו

תן לתינוק שלך מזון תמ”ש

מזונות תפל כמו קרקרים, טוסט או אורז יכולים להועיל כאשר תינוק מקיא.מזונות אלה ניתנים לעיכול בקלות ויכולים לעזור לספק הקלה מסוימת לתינוקכם.עם זאת, חשוב לפקח על כמות המזון שהתינוק שלך אוכל ולהימנע מתנות להם כמויות גדולות בבת אחת.

התרחק ממוצרי חלב ומוצרי חלב

חלב ומוצרי חלב יכולים להיות קשים לתינוקות לעכל כשהם מקיאים, ולכן חשוב להתרחק ממזונות אלה.במקום זאת, בחר במזונות ניתנים לעיכול בקלות כמו פירות, ירקות ודגנים.מזונות אלה יכולים לספק את התזונה שצריכי התינוק שלך מבלי להרגיז עוד יותר את הבטן.

טיפ ייחודי: נסה שורש ג’ינג’ר

שורש ג’ינג’ר יכול להיות תרופה מועילה לתינוקות שמקאות.אתה יכול לתת לתינוקך כמות קטנה של שורש ג’ינג’ר בצורה נוזלית או להוסיף אותו למזון.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא הילדים שלך לפני שתתן לתינוקך כל סוג של תרופה.

השתמש בארומתרפיה

ארומתרפיה יכולה להועיל לתינוקות שמקאות.ניתן להשתמש בשמנים אתרים כמו לבנדר, מנטה או קמומיל כדי לעזור להרגיע בטן מוטרדת.הניחו כמה טיפות שמן במפזר או על מטלית ונתנו לארומה לעזור להרגיע את תינוקכם.

תן תה תינוקת שלך תה

תה מנטה יכול להועיל לתינוקות שמקאות.ארומה של התה יכולה לעזור להרגיע את הבטן המוטרדת, בעוד שהמנטול יכול לעזור להרפות את השרירים בבטן.עם זאת, חשוב לוודא שהתה אינו חזק מדי ולעולם לא לתת לתינוק שלך תה חם.

נסה תרופת צמחים

תרופות צמחיות כמו שומר, קמומיל או ג’ינג’ר יכולות להועיל לתינוקות שמקאות.עשבי תיבול אלה יכולים לעזור להרגיע בטן מוטרדת ולספק הקלה מסוימת.עם זאת, חשוב להתייעץ עם רופא הילדים שלך לפני שתעניק לתינוקך כל סוג של תרופה צמחית.

צור סביבה רגועה

יצירת סביבה רגועה ושלווה יכולה להועיל לתינוקות שמקאות.נסה לשמור על רעש ובריGHT אורות למינימום ומספקים מרחב נוח לתינוק שלך לנוח.בנוסף, נסה להרחיק את תינוקך מכל ריחות או ריחות חזקים שעלולים לעצבן עוד יותר את הבטן.

נסה אקופרסורה או עיסוי

ACUPRESSURE או

תרופות ביתיות מסורתיות שיעזרו לתינוקות שמקאים

הקאות היא בעיה נפוצה אצל תינוקות ופעוטות, ויכול להיות קשה לדעת כיצד לעזור להם בצורה הטובה ביותר.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות ביתיות מסורתיות שניתן להשתמש בהן כדי לספק הקלה ונוחות לילדים קטנים העוסקים בהקאות.להלן 14 תרופות של סבתא פופולרית ובריאה לתינוקות שמקאים:

1.דבש ומי לימון

דבש ומי לימון הם תרופה פופולרית לתינוקות ופעוטות שמקאות.ההערכה היא כי תערובת הדבש והלימון עוזרת להרגיע את הבטן ולהפחית את הבחילה.כדי להכין את התערובת, שלב כפית אחת של דבש וכפית אחת של מיץ לימון טרי המנופח בכוס מים חמים.ניתן לתת את זה לתינוקך מספר פעמים ביום כדי לעזור להפחית את הקאות.

2.תה קמומיל

תה קמומיל משמש זה מכבר כתרופה ביתית למגוון מחלות, כולל הקאות.תה קמומיל הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להרגיע בטן מוטרדת.זה יכול להינתן לתינוקות מעל גיל אחד בלגימות קטנות.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית נוספת להקאות.על פי ההערכה, היא מסייעת באיזון חומצת הקיבה ולהפחית את הבחילה.כדי להכין את התרופה, ערבבו כפית אחת של חומץ תפוחים בכוס מים ותנו אותו לתינוקכם מספר פעמים ביום.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע ביכולתו להרגיע בטן מוטרדת.זה יכול להינתן לתינוקות כתה או סירופ.להכנת תה, הרתיחו כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי בכוס מים ומסננים את התערובת.לאחר מכן ניתן לתת את התה לתינוקך בלגימות קטנות.כדי להכין סירופ, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר טרי עם מגדלים בכוס מים חמים ותנו אותו לתינוקכם מספר פעמים ביום.

5.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה פופולרית נוספת להקאות אצל תינוקות.לשומר יש תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות לעזור להקל על בטן נסערת.כדי להכין את התרופה, הרתיחו כפית זרעי שומר בכוס מים למשך 15 דקות.לאחר מכן ניתן לתת את התה לתינוקך בלגימות קטנות.

תרופות פופולריות יותר לתינוקות שמקאים

6.ציפורן

לציפורן יש תכונות אנטי-פסמודיות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להרגיע בטן מוטרדת.כדי להכין את התרופה, הרתיחו כפית ציפורן בכוס מים למשך 15 דקות.לאחר מכן ניתן לתת את התה לתינוקך בלגימות קטנות.

7.עלי מנטה

עלי נענע הם תרופה פופולרית להקאות אצל תינוקות.העלים מכילים מנטול, שיש להם השפעה מרגיעה על הבטן.כדי להכין את התרופה, הרתיחו כפית עלי נענע מיובשים בכוס מים למשך 15 דקות.לאחר מכן ניתן לתת את התה לתינוקך בלגימות קטנות.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקריץ הוא תרופה פופולרית נוספת להקאות אצל תינוקות.לשורש תכונות אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להרגיע את הקיבה המוטרדת.כדי להכין את התרופה, הרתיחו כפית שורש ליקוריץ בכוס מים למשך 15 דקות.לאחר מכן ניתן לתת את התה לתינוקך בלגימות קטנות.

9.זרעי מטרה

זרעי קארווי הם תרופה פופולרית להקאות אצל תינוקות.לזרעים תכונות אנטי -פסמודיות, שיכולות לעזור להקל על בטן נסערת.כדי להכין את התרופה, הרתיחו כפית זרעי מטרה בכוס מים למשך 15 דקות.לאחר מכן ניתן לתת את התה לתינוקך בלגימות קטנות.

10.קינמון

לקינמון יש תכונות אנטי דלקתיות וכרמינטיביות, שיכולות לעזור להפחית בחילות ולהרגיע בטן מוטרדת.כדי להכין את התרופה, הרתיחו כפית קינמון בכוס מים למשך 15 דקות.לאחר מכן ניתן לתת את התה לתינוקך בלגימות קטנות.

11.זרעי כוסברה

זרעי כוסברה הם תרופה פופולרית להקאות אצל תינוקות.הזרעים מכילים כרךשמנים אטיליים שיכולים לעזור להרגיע בטן מוטרדת.כדי להכין את התרופה, הרתיחו כפית זרעי כוסברה בכוס מים למשך 15 דקות.לאחר מכן התה יכול להיות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן