דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות של סבתא טבעית ומזוננת לטחורים ובפיסור
daadaddaddaa dadc daddaad dddaddaa ddedddadadaa dcddddaddd

14 תרופות של סבתא טבעית ומזוננת לטחורים ובפיסור

טחורים וקטעים: תרופות סבתות טבעיות ומזינות

אם אתה סובל מטחורים או מתנפחים, אתה יודע את אי הנוחות שהם מביאים.אבל החדשות הטובות הן שאתה לא צריך לסבול בשקט.סבתות מכל העולם השתמשו בתרופות טבעיות ומזינות כדי לעזור להקל על הסימפטומים שלהן.להלן ארבעה עשר מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר לטחורים ובקיצורים.

H2: שיפור הדיאטה שלך

אחד הצעדים החשובים ביותר שתוכלו לנקוט כדי לעזור עם טחורים ובסדקים הוא לשפר את הדיאטה שלכם.אכילת מזונות עשירים בסיבים רבים יותר, כמו פירות, ירקות, דגנים מלאים, קטניות ואגוזים, יכולה לעזור להקל על אי הנוחות הקשורה לתנאים אלה.בנוסף, אכילת מזונות עשירים בנוגדי חמצון, כמו שוקולד מריר, תה ירוק ופירות יער, יכולה גם לסייע בהפחתת הדלקת הקשורה לטחורים ובקיצורים.

H2: תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחי מרפא הן אפשרות טבעית נוספת לטיפול בטחורים ובסדקים.עשבי תיבול פופולריים כוללים לוז מכשפה, ערמון סוסים, אלוורה וקמומיל.Hitch Hazel ידוע בזכות תכונותיו האנטי דלקתיות והמתמודדות, ואילו ערמון הסוס ידוע ביכולתו להפחית נפיחות ולשפר את זרימת הדם.אלוורה ידועה בתכונותיו המרגיעות והריפוי, ואילו קמומיל ידוע בהשפעותיו המרגיעות.

H3: טיפ מועיל

בעת שימוש בתרופות צמחי מרפא, חשוב להיות מודעים לתופעות הלוואי הפוטנציאליות.יש צמחי מרפא שיכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות, ולכן עדיף תמיד להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתתחיל בכל תרופה צמחית.

H2: קומפרסים קרים

קומפרסים קרים יכולים לספק הקלה מהגירוד, השריפה והנפיחות הקשורים לטחורים ובסדקים.החלת קומפרס קר על האזור המושפע למשך 10-15 דקות בכל פעם יכולה לעזור להפחית את הדלקת ואי הנוחות.

H2: אמבטיות סיטז

אמבטיות סיטז הן תרופה פופולרית נוספת עבור טחורים וקטעים.ישיבה באמבט רדוד מלא במים חמים יכולה לעזור להפחית את הנפיחות ולשפר את זרימת הדם לאזור הפגוע.הוספת כמה טיפות של שמנים אתרים, כמו לבנדר או אקליפטוס, יכולה לעזור להפחית עוד יותר את אי הנוחות.

H2: משחות אקטואליות

ישנם מספר משחות אקטואליות שניתן להשתמש בהן כדי לעזור בטחורים ובסדקים.משחות כמו ג’לי נפט, תחמוצת אבץ והידרוקורטיזון יכולות לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מהגירוד והנוער.

H2: לוז מכשפה

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לסייע בטיפול בטחורים ובסדקים.התכונות המפוקפקות והאנטי דלקתיות של לוז המכשפה יכולות לעזור להפחית נפיחות ולהעניק הקלה מהגרד והצריכה.החלת לוז מכשפה על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הדלקת ואי הנוחות.

H2: חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת שיכולה לעזור עם טחורים ובסדקים.החלת כמה טיפות של חומץ תפוחים על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית נפיחות ושיפור זרימת הדם.

H2: אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית שיכולה לספק הקלה מהגירוד והנוער הקשורים לטחורים ובסדקים.החלת ג’ל אלוורה או מיץ על האזור הפגוע יכול לעזור להפחית את הדלקת ולהעניק הקלה מאי הנוחות.

H2: שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מהגירוד והשריפה הקשורים לטחורים וקטעים.החלת כמה טיפות של שמן קוקוס על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מאי הנוחות.

H2: מלח אפסום

מלח אפסום הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית נפיחות ושיפור זרימת הדם לאזור הפגוע.הוספת כמה כפות של מלח אפסום לאמבט חם יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מאי הנוחות.

H2: מותק

דבש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחתת הדלקת ולספק הקלה מהגרד והנוער הקשורים לטחוריםובקורות.החלת דבש על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הנפיחות ולהעניק הקלה מאי הנוחות.

H2: כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מהגרד והצריפה הקשורים לטחורים ובסדקים.הוספת כפית כורכום לכוס מים חמים ושתייה זה יכול לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מאי הנוחות.

H2: שינויים בתזונה

לבסוף, ביצוע כמה שינויים בתזונה שלך יכול לעזור להפחית את הדלקת ואי הנוחות הקשורים לטחורים ובקיסורים

תרופות ביתיות לטחורים ובסדקים

החוכמה של סבתא מועילה לעתים קרובות בכל מה שקשור לטיפול בבעיות בריאות שכיחות.טחורים ושטחים אינם יוצאים מן הכלל.להלן 14 תרופות טבעיות ומזינות שהועברו מדור לדור.

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי רב עוצמה שניתן להשתמש בו כדי להרגיע את התחושה הבוערת והגרד הנגרמת על ידי טחורים וקטעים.כדי להשתמש בתרופה זו, הספיקו כדור כותנה בחומץ תפוחים והמרחו אותו על האזור הפגוע.חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

2.אלוורה

אלוורה היא כמות טבעית לגירויים בעור ודלקת.כדי לנצל תרופה זו, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה והחל אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו את הג’ל למשך 15-20 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, חזור על תהליך זה מספר פעמים ביום.

3.אמבטיות מלח אפסום

מלח Epsom הוא תרופה מצוינת לטחורים ולפיצורים.מלאו אמבטיה במים פושרים והוסיפו 2-3 כוסות מלח אפסום.משרים בתערובת זו למשך 15-20 דקות כדי להפחית את הדלקת והגירוי הנגרמים על ידי טחורים וקטעים.

4.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא טבעי ואנטי דלקתי טבעי.כדי להשתמש בתרופה זו, להשרות כדור כותנה בלוז המכשפה והחל אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו את כדור הכותנה במקום 15-20 דקות לפני ששטיפתו במים פושרים.

5.קומפרסים קרים

קומפרסים קרים יכולים להפחית את הנפיחות והגירוד הנגרמים על ידי טחורים וקטעים.כדי להשתמש בתרופה זו, להשרות מטלית נקייה במים קרים ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו את הבד במקום 15-20 דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקתי טבעי ואנטיבקטריאלי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של טחורים ובקעות.כדי להשתמש בתרופה זו, הספיגו כדור כותנה בשמן קוקוס והמרחו אותו ישירות על האזור הנגוע.השאירו את כדור הכותנה במקום 15-20 דקות לפני ששטיפתו במים פושרים.

7.שום

לשום תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות חזקות שניתן להשתמש בהן כדי להפחית את הסימפטומים של טחורים וקטעים.כדי להשתמש בתרופה זו, ריסקו 2-3 שיני שום והפעילו את הדבק ישירות על האזור המושפע.השאירו את העיסה למשך 15-20 דקות לפני שטיפתם במים פושרים.

8.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להרגיע את התחושה הבוערת והגרד הנגרמת כתוצאה מטחורים ובקורות.כדי להשתמש בתרופה זו, להשרות כדור כותנה בשמן זית ומורחים אותו ישירות על האזור הנגוע.השאירו את כדור הכותנה במקום 15-20 דקות לפני ששטיפתו במים פושרים.

9.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של טחורים וקטעים.כדי להשתמש בתרופה זו, להשרות כדור כותנה בשמן עץ התה ומורחים אותו ישירות על האזור הנגוע.השאירו את כדור הכותנה במקום 15-20 דקות לפני ששטיפתו במים פושרים.

10.מלפפון

מלפפון הוא חומר קירור טבעי שניתן להשתמש בו כדי להרגיע את התחושה הבוערת והגרד הנגרמת על ידי טחורים וקטעים.כדי להשתמש בתרופה זו, חתוך מלפפון על פרוסות והחל את הפרוסות ישירות to האזור המושפע.השאירו את הפרוסות במקום 15-20 דקות לפני שטיפתם במים פושרים.

11.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של טחורים וקטעים.כדי לנצל תרופה זו, ערבבו 1 כפית סודה לשתייה עם כוס מים פושרים.משרים כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו את כדור הכותנה במקום 15-20 דקות לפני ששטיפתו במים פושרים.

<

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן