דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות סבתות משמעותיות ואמינות למקומות הברגה על הפנים
daadaddaddaa daddaaddaa dedadedaddaadddaa dddeddaddaa dcdedadde

14 תרופות סבתות משמעותיות ואמינות למקומות הברגה על הפנים

הזדקנות היא משהו שכולנו צריכים להתמודד איתו, אבל זה לא צריך להיות מסע מלחיץ.הסבתות שלנו משתמשות בתרופות פשוטות וטבעיות כדי לעזור לנו להיראות במיטבנו במשך שנים.במשך דורות, סבתות חולקות את הסעדים שלהן למקומות הברגה על הפנים.להלן 14 סעדים משמעותיים ואמינים שיעזרו לכם לקבל עור בהיר יותר.

1.אלוורה

אלוורה היא אחת התרופות הוותיקות והאמינות ביותר לנקודות הברגה על הפנים.ידוע שיש לו תכונות אנטי דלקתיות, אנטי-חיפושיות ומאורת עור.ניתן ליישם אלוורה ישירות על הפנים, או שניתן לערבב אותה עם מרכיבים אחרים לייצור מסכת פנים.

2.לימון

לימון הוא חומר הלבנה טבעי וידוע שהוא מאיר את העור.זה יכול לשמש כטונר על הפנים מדי יום או להחיל ישירות על הכתמים.מכיוון שמיץ לימון הוא חומצי, עדיף לדלל אותו במים לפני שמריחים על העור.

3.דבש

דבש ידוע בתכונות הלחות וההבהרה הטבעיות שלו.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או לערבב עם מרכיבים אחרים לייצור מסכת פנים.ניתן לערבב גם דבש עם מיץ לימון להכנת מסכת הברקה.

4.כורכום

לכורכום יתרונות עור רבים, כולל הבהרת כתמים כהים על הפנים.ניתן לערבב אותו עם דבש, מיץ לימון או מרכיבים אחרים להכנת מסכת פנים.

טיפ:

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בשפשוף עדין לפני יישום המסכה כדי לסייע בפילינג העור ולהסיר כל לכלוך או פסולת.זה יעזור למסיכה להיות יעילה יותר.

5.יוגורט

יוגורט ידוע כמאיר עור טבעי.ניתן ליישם אותו ישירות על הפנים או לערבב עם מרכיבים אחרים לייצור מסכת פנים.

6.פפאיה

פפאיה ידוע כמאיר עור טבעי.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים המסייעים להבהיר באופן טבעי את העור.ניתן ליישם פפאיה ישירות על הפנים או לערבב עם מרכיבים אחרים לייצור מסכת פנים.

7.תפוח אדמה

תפוח אדמה ידוע כמברר עור טבעי.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים המסייעים להבהיר באופן טבעי את העור.ניתן ליישם תפוח אדמה ישירות על הפנים או לערבב עם מרכיבים אחרים לייצור מסכת פנים.

8.שמן קוקוס

שמן קוקוס ידוע כמברר עור טבעי.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים המסייעים להבהיר באופן טבעי את העור.ניתן ליישם שמן קוקוס ישירות על הפנים או לערבב עם מרכיבים אחרים לייצור מסכת פנים.

9.חלב

ידוע כי חלב הוא מואר עור טבעי.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים המסייעים להבהיר באופן טבעי את העור.ניתן ליישם חלב ישירות על הפנים או לערבב עם מרכיבים אחרים לייצור מסכת פנים.

10.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים ידוע כמאיר עור טבעי.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים המסייעים להבהיר באופן טבעי את העור.ניתן ליישם חומץ תפוחים ישירות על הפנים או לערבב עם מרכיבים אחרים לייצור מסכת פנים.

11.קליפות תפוז

פילום כתום ידוע כמברר עור טבעי.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים המסייעים להבהיר באופן טבעי את העור.ניתן ליישם קליפת תפוז ישירות על הפנים או לערבב עם מרכיבים אחרים לייצור מסכת פנים.

12.עגבנייה

ידוע שעגבנייה היא מבהרת עור טבעית.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים המסייעים להבהיר באופן טבעי את העור.ניתן ליישם עגבנייה ישירות על הפנים או לערבב עם מרכיבים אחרים לייצור מסכת פנים.

13.שיבולת שועל

שיבולת שועל ידועה כמבהרת עור טבעית.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים המסייעים להבהיר באופן טבעי את העור.ניתן ליישם שיבולת שועל ישירות על הפנים או לערבב עם מרכיבים אחרים לייצור מסכת פנים.

14.סודה לשתייה

סודה לשתייה ידועה כמבהרת עור טבעית.הוא עשיר בוויטמינים ובמינרלים המסייעים להבהיר באופן טבעי את העור.ניתן ליישם סודה לשתייה

14 התרופות של סבתא אמינות על כתמי הברקה על הפנים

אם יש לך כתמים על הפנים שלך, אינך צריך לפנות לטיפולים יקרים או לכימיקלים קשים.סבתות השתמשו בתרופות טבעיות כדי להבהיר כתמים על הפנים במשך דורות.להלן 14 תרופות סבתות אמינות למקומות הברגה על הפנים.

1.לימון

לימון הוא מואר עור טבעי מצוין ויכול לעזור להפחית כתמים כהים.זה קל לשימוש – פשוט חתוך לימון לשניים ושפשף אותו ישירות על הכתמים.השאירו אותו לכמה דקות לפני השטיפה במים קרים.

2.דבש

דבש הוא חומר הומנט טבעי, מה שאומר שהוא מסוגל לצייר ולשמור על לחות.יש לו גם תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית כתמים אפלים.כדי להשתמש בדבש למקומות הברגה, מערבבים חלקים שווים דבש ויוגורט רגיל ומרחים על האזורים שנפגעו.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה עם מים פושרים.

3.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במצבי עור.ידוע שיש לו תכונות בהירות ומרגיעות שיכולות לעזור להפחית כתמים כהים.כדי להשתמש באלוורה לנקודות הברגה, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה והחל אותו ישירות על האזורים המושפעים.השאירו אותו למשך 10-15 דקות לפני השטיפה עם מים פושרים.

4.פפאיה

פפאיה עשירה בוויטמינים ואנזימים שיכולים לעזור להבהיר כתמים כהים על הפנים.כדי להשתמש בפפאיה לנקודות הברגה, מועכים את בשר הפפאיה בשלה והחל אותה ישירות על הכתמים.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה עם מים פושרים.

5.תפוח אדמה

תפוח אדמה מכיל אנזים הנקרא Catecholase, שיש לו תכונות הברקה שיכולות לעזור להפחית כתמים כהים.לשימוש תפוח אדמה למקומות הברקה, מגרד תפוח אדמה ומרוח את המיץ ישירות על הכתמים.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה עם מים פושרים.

6.כורכום

כורכום שימש במשך מאות שנים לטיפול במצבי עור שונים.ידוע שיש לו תכונות הברקה שיכולות לעזור להפחית כתמים כהים.כדי להשתמש בכורכום לנקודות הברגה, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מיץ לימון ליצירת משחה.החל את העיסה ישירות על הכתמים והשאיר אותה למשך 15 דקות לפני השטיפה במים פושרים.

7.מלפפון

מלפפון עשיר בוויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור להבהיר כתמים כהים על הפנים.כדי להשתמש במלפפון לנקודות הברגה, מגרד מלפפון והמרח את המיץ ישירות על הכתמים.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה עם מים פושרים.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יש תכונות הברקה שיכולות לעזור להפחית כתמים כהים.כדי להשתמש בחומץ סיידר תפוחים למקומות הברקה, ערבבו חלקים שווים חומץ תפוחים ומים ומורחים אותו ישירות על המקומות.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה עם מים פושרים.

9.יוגורט

יוגורט עשיר בחומצה לקטית, שיש לה תכונות הברקה שיכולות לעזור להפחית כתמים כהים.כדי להשתמש ביוגורט לנקודות הברגה, ערבבו חלקים שווים יוגורט רגיל ודבש ומורחים אותו ישירות על הכתמים.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה עם מים פושרים.

10.חלב

חלב עשיר בחומצה לקטית, שיכולה לעזור להבהיר כתמים כהים.כדי להשתמש בחלב לנקודות הברגה, מערבבים חלקים שווים חלב ודבש ומורחים אותו ישירות על הכתמים.השאירו אותו למשך 15 דקות לפני השטיפה עם מים פושרים.

11.שמן ויטמין E

ידוע כי שמן ויטמין E הוא בעל תכונות הברקה שיכולות לעזור להפחית כתמים כהים.כדי להשתמש בשמן ויטמין E למקומות הברקה, מרחו כמה טיפות של השמן ישירות על הכתמים.השאירו אותו 10 דקות לפני השטיפה עם מים פושרים.

<H3

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן