דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות סבתות מרגיעות ומרגיעות להרגיע את הבטן
daadaddaddaa daddaaddaa dedadddaddaa ddedadddaddaa dcddaddda

14 תרופות סבתות מרגיעות ומרגיעות להרגיע את הבטן

תרופות סבתא מרגיעות להרגיע את הבטן
כולנו יודעים שהמטבח של סבתא הוא המקום הטוב ביותר לפנות אליו לכמה תרופות מרגיעות.הסעדים של סבתא כוללים בדרך כלל מרכיבים שתוכלו למצוא במזווה שלכם, או אפילו ברחבי הבית.להלן 14 תרופות שסבתא יודעת הכי טוב להרגיע בטן מוטרדת.

תה ג’ינג’ר תוצרת בית
ג’ינג’ר הוא תרופה עתיקה לבעיות עיכול.זה עוזר להפחתת בחילות ודלקת.להכנת תה ג’ינג’ר מרגיע, הוסף כמה פרוסות שורש ג’ינג’ר לכוס מים רותחים.תן לזה תלול למשך 10 דקות, ואז מסננים וממתיקים דבש אם רוצים.

חומץ דבש וחומץ תפוחים
חומץ דבש וחומץ תפוחים הם שניהם מרכיבים נהדרים שיעזרו להקל על בטן נסערת.מערבבים חלקים שווים של דבש וחומץ תפוחים בכוס מים חמים קטנים.שתו את התערובת הזו לאט כדי לעזור להרגיע את הבטן.

שׁוּמָר
שומר הוא עשב נהדר שיעזור בעיכול ולהפחית את הנפיחות.אתה יכול לשתות תה שומר או ללעוס על זרעי שומר.להכנת תה שומר, תלול 1 כפית זרעי שומר מרוסקים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.

תה קמומיל
תה קמומיל הוא תרופה עתיקה להרגעת בטן מוטרדת.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור בבעיות עיכול.להכנת כוס תה קמומיל, תלולה 1 כפית פרחי קמומיל בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.

מִנתָה
מנטה היא תרופה יעילה להרגיע בטן מוטרדת.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור להפחית את הבחילה.אתה יכול להכין תה מנטה על ידי תלול כמה עלים טריים במים חמים למשך 10 דקות.

מי לימון
מי לימון הם דרך נהדרת לעזור להרגיע בטן מוטרדת.החומציות של הלימון עוזרת להפחית את הנפיחות והגז.פשוט מערבבים כמה כפות מיץ לימון בכוס מים חמים ושותים אותם לאט.

ג’ינג’ר אייל
ג’ינג’ר אייל הוא תרופה נהדרת לבטן נסערת.זה עוזר להפחית בחילות ויכול לעזור להפחית את הנפיחות.הקפד להשיג אייל ג’ינג’ר שיש בו זנגביל אמיתי.

תה צמחי מרפא
תה צמחים יכול להיות דרך נהדרת להרגיע בטן מוטרדת.ישנם סוגים רבים ושונים של תה צמחים שיכולים לעזור.חלק מהפופולריות ביותר כוללות קמומיל, מנטה, שומר וג’ינג’ר.

חומץ תפוחים
חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לבטן נסערת.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור להפחית את הנפיחות.מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים בכוס מים חמים ושותים אותו לאט.

ג’ינג’ר ודבש
ג’ינג’ר ודבש הם שניהם מרכיבים נהדרים שיעזרו להקל על בטן נסערת.פשוט מערבבים חלקים שווים של דבש וג’ינג’ר מגורד בכוס מים חמים קטנים.שתו את התערובת הזו לאט כדי לעזור להרגיע את הבטן.

יוגורט
יוגורט הוא דרך נהדרת להרגיע בטן מוטרדת.זה עוזר להפחית דלקת ויכול לעזור להפחית את הבחילה.הקפידו לקבל יוגורט רגיל שאינו ממותק או בטעם.

בננות
בננות הן דרך נהדרת לעזור להרגיע בטן מוטרדת.הם עשירים באשלגן ויכולים לעזור להפחית את הדלקת.אכלו בננה בשלה לאט כדי לעזור להרגיע את הבטן.

שיבולת שועל
שיבולת שועל היא דרך נהדרת לעזור להרגיע בטן מוטרדת.הם עשירים בסיבים תזונתיים ויכולים לעזור להפחית את הנפיחות.נסה להוסיף כמה כפות שיבולת שועל לכוס מים חמים ולשתות אותם לאט.

טיפ ייחודי:
אם אתה מרגיש בחילה, נסה לשתות כוס מים חמים רגילים עם כמה טיפות שמן אתרי לימון.זה יכול לעזור להפחית בחילות ויכול לעזור להרגיע את הבטן המוטרדת.

5.תה מנטה

תה פפרמינט הוא תרופה סבתא קלאסית שידוע כמסייעת להרגיע בטן מוטרדת.לתה יש השפעות מרגיעות וגם אנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית בחילות והקאות.ניתן להתבשל עם התה עם עלי מנטה או שקיות תה מנטה.בעת שתיית התה, חשוב להוסיף מעט דבש או סוכר כדי לעזור לאזן את הטעם ולהפוך אותו לנעים יותר.

6.תה קמומיל

תה קמומיל הוא עוד תרופה סבתא פופולרית לבטן נסערת.תה קמומיל יכול לעזור להפחית בחילות והקאות, כמו גם לעזור לסוהבטן המודלקת.ניתן לחלוט את התה עם פרחי קמומיל או שקיות תה קמומיליות.בעת שתיית התה, חשוב להוסיף מעט דבש או סוכר כדי לעזור לאזן את הטעם ולהפוך אותו לנעים יותר.

7.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה סבתא פופולרית לבטן מוטרדת.התה יכול לעזור להפחית בחילות והקאות, כמו גם לעזור להרגיע את הבטן המודלקת.ניתן לחלוט את התה עם שקיות תה ג’ינג’ר טרי או ג’ינג’ר.בעת שתיית התה, חשוב להוסיף מעט דבש או סוכר כדי לעזור לאזן את הטעם ולהפוך אותו לנעים יותר.

8.תה שורש ליקריץ

תה שורש ליקוריץ הוא תרופה סבתא קלאסית לבטן נסערת.התה יכול לעזור להפחית בחילות והקאות, כמו גם לעזור להרגיע את הבטן המודלקת.ניתן לחלוט את התה עם שקיות שורש שורש שורש או שורש שורש.בעת שתיית התה, חשוב להוסיף מעט דבש או סוכר כדי לעזור לאזן את הטעם ולהפוך אותו לנעים יותר.

9.תה שומר

תה שומר

הוא תרופה סבתא פופולרית לבטן נסערת.התה יכול לעזור להפחית בחילות והקאות, כמו גם לעזור להרגיע את הבטן המודלקת.ניתן לחלוט את התה עם זרעי שומר או שקיות תה שומר.בעת שתיית התה, חשוב להוסיף מעט דבש או סוכר כדי לעזור לאזן את הטעם ולהפוך אותו לנעים יותר.

10.מי לימון

מי לימון הם עוד תרופה סבתא פופולרית לבטן נסערת.המים יכולים לעזור להפחית בחילות והקאות, כמו גם לעזור להרגיע את הבטן המודלקת.ניתן להכין את המים על ידי סחיטת מיץ לימון לכוס מים.בעת שתיית המים, חשוב להוסיף מעט דבש או סוכר כדי לעזור לאזן את הטעם ולהפוך אותו לנעים יותר.

11.יוגורט

יוגורט הוא תרופה סבתא קלאסית לבטן נסערת.היוגורט יכול לעזור להפחית בחילות והקאות, כמו גם לעזור להרגיע את הבטן המודלקת.ניתן להכין את היוגורט עם יוגורט רגיל או יוגורט בטעם.כאשר אוכלים את היוגורט, חשוב להוסיף מעט דבש או סוכר כדי לעזור לאזן את הטעם ולהפוך אותו לנעים יותר.

12.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה סבתא פופולרית לבטן נסערת.החומץ יכול לעזור להפחית בחילות והקאות, כמו גם לעזור להרגיע את הבטן המודלקת.ניתן להכין את החומץ באמצעות חומץ תפוחים או טבליות חומץ תפוחים.כששותפים את החומץ, חשוב להוסיף מעט דבש או סוכר שיעזרו לאזן את הטעם ולהפוך אותו לנעים יותר.

13.דבש

דבש הוא תרופה סבתא קלאסית לבטן נסערת.הדבש יכול לעזור להפחית בחילות והקאות, כמו גם לעזור להרגיע את הבטן המודלקת.ניתן להכין את הדבש עם דבש גולמי או דבש אורגני.כאשר אוכלים את הדבש, חשוב להוסיף מעט דבש או סוכר כדי לעזור לאזן את הטעם ולהפוך אותו לנעים יותר.

14.מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה סבתא פופולרית לבטן נסערת.המים יכולים לעזור להפחית בחילות והקאות, כמו גם לעזור להרגיע את הבטן המודלקת.ניתן להכין את המים עם מי קוקוס טריים או טבליות מי קוקוס.בעת שתיית המים, חשוב להוסיף מעט דבש או סוכר כדי לעזור לאזן את הטעם ולהפוך אותו לנעים יותר.

תרופות סבתות שימשו במשך מאות שנים כדי להרגיע את הבטן המוטרדת.מתה מנטה ועד מי קוקוס, שם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן