דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות סבתות מרגיעות ומרגיעות להרגיע את הבטן
daadaddaddaa daddaaddaa dedadddaddaa ddedadddaddaa dcddaddda

14 תרופות סבתות מרגיעות ומרגיעות להרגיע את הבטן

14 תרופות לסבתא להרגיע את הבטן

אי נוחות בבטן יכולה להיגרם על ידי מגוון גורמים, מאכילת יתר לאלרגיות למזון ואפילו לחץ.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שסבתותינו עברו לאורך הדורות שיכולים לעזור להרגיע את הבטן.החל תה צמחים וג’ינג’ר וכלה בפחם מופעל וחומץ תפוחים, הנה 14 תרופות סבתות שיכולות לעזור להקל על צרות הבטן שלך.

1.תה צמחים

תה צמחי מרפא הם אחד התרופות הפופולריות ביותר להרגעת בטן מוטרדת.קמומיל, מנטה, ג’ינג’ר ושורש ליקוריץ מועילים כולם להרגיע את מערכת העיכול.קמומיל יעיל במיוחד להרגעת קיבה מודלקת, ואילו מנטה מנטה עוזרת להפחית את הגז והנפיחות.ג’ינג’ר מצוין גם להפחתת בחילות והקאות.הקפידו להכות את התה שלכם מספר דקות כדי להשיג את מלוא היתרונות של עשבי התיבול.

2.פחם מופעל

פחם מופעל הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול.זה עובד על ידי כריכה לרעלים ולזיהומים אחרים בדרכי העיכול, ומסייע להפחית את תסמיני קלקוליות.ניתן לקחת אותו בצורת קפסולה או לערבב במים ולנקוט כמשקה.הקפד להתייעץ עם הרופא שלך לפני נטילת פחם פעיל, מכיוון שהוא יכול להפריע לתרופות מסוימות.

טיפ ייחודי:

אם אתה נאבק בצרבת, נסה לשתות כוס חלב קר עם קמצוץ סודה לשתייה.השילוב של החלב הקרה והקלקליות של סודה לשתייה יכול לעזור לנטרל את החומצה בבטן.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית להרגעת בטן מוטרדת.הוא מכיל חומצה אצטית, המסייעת להפחתת כמות החומצה בקיבה.ההערכה היא כי היא גם עוזרת לפרק חלבונים ושומנים, ומסייעת לעיכול.כדי להשתמש בחומץ תפוחים להקלה על עיכול, מערבבים כף אחת עם כוס מים חמים ושתה אותו לפני הארוחות.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע ביכולתו להרגיע בטן מוטרדת.על פי ההערכה, היא פועלת על ידי גירוי אנזימי העיכול, ועוזרת לפרק מזון בצורה יעילה יותר.ניתן לקחת אותו בצורה תה, או לצרוך אותו בצורתו הגולמית.ניתן להוסיף גם ג’ינג’ר למזון כדי לעזור בעיכול.

5.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה פופולרית נוספת להרגעת בטן מוטרדת.הם מכילים שמנים נדיפים בעלי תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של בטן מוטרדת.ניתן לקחת שומר בצורה תה, או ללעוס גולמי.

6.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ שימש במשך מאות שנים כדי להרגיע בטן מוטרדת.הוא מכיל גליצירריזין, שלפי ההערכה מסייע בהפחתת כמות החומצה בקיבה.ניתן ליטול שורש ליקוריץ בצורה תה, או בצורה כמוסה.יש להימנע ממנו על ידי אנשים עם לחץ דם גבוה או בעיות בכליות.

7.פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שנמצאים במזונות מסוימים.הם עוזרים לאזן את רמות החיידקים הטובים והרעים במעיים, מסייעים לעיכול ולהפחית את הסימפטומים של בטן מוטרדת.ניתן ליטול פרוביוטיקה בצורה תוספה, או לצרוך במזונות עשירים בפרוביוטיקה כמו יוגורט וקפיר.

8.קמומיל

קמומיל ידוע בתכונותיו המרגיעות והמרגיעות.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת במערכת העיכול, ומסייעות להקל על הסימפטומים של קיבה מוטרדת.ניתן ליטול קמומיל בצורת תה, או להשתמש בו בדחיסה.

9.זרעי כמון

זרעי כמון משמשים זה מכבר כעזר עיכול.הם מכילים תרכובות המסייעות להפחתת גז ונפיחות, כמו גם לעורר את אנזימי העיכול כדי לסייע בפירוק המזון בצורה יעילה יותר.ניתן ליטול כמון בצורת תה או להשתמש בו לתיאור מזון.

10.קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית נוספת להרגעת בטן מוטרדת.הוא מכיל תרכובות המסייעות להפחתת הדלקת ולעורר את אנזימי העיכול.CINניתן לקחת את נמון בצורת תה, או להשתמש בהם לתיאור מזון.

11.כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש זה מכבר לתכונות הריפוי שלו.הוא מכיל תרכובות המסייעות להפחתת הדלקת במערכת העיכול, כ-

תרופות של סבתא: פתרונות טבעיים לבעיות בקיבה

הסעדים של סבתא להרגעת בטן נסערה נבדקים בזמן ומועילים.הסעדים של סבתא מכילים לעתים קרובות מרכיבים טבעיים והם מתונים יותר מאשר טיפולים רבים ללא מרשם.בנוסף, הם לרוב לא יקרים ויש להם פחות תופעות לוואי.להלן 14 תרופות סבתות מרגיעות ומרגיעות להרגיע את הבטן.

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה פופולרית להרגעת בטן מוטרדת.קמומיל הוא עשב עם השפעות אנטי דלקתיות ומרגיעות.זה זמין בשקיות תה וניתן לשתות אותו עד ארבע פעמים ביום.

2.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית להתעצבן בבטן.זה עשוי משורש ג’ינג’ר, המסייע להפחתת בחילות והקאות.ניתן לצרוך תה ג’ינג’ר עד ארבע פעמים ביום.

3.תה שומר

תה שומר הוא תרופה צמחית נוספת להתרגזות בבטן.זה עשוי מזרעי שומר, בעלי תכונות אנטי דלקתיות וכרמיות.ניתן לצרוך תה שומר עד שלוש פעמים ביום.

4.תה מנטה

תה נענע הוא תרופה פופולרית להתרגזות בבטן.הוא עשוי מעלי מנטה או חנית חנית, בעלי תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות.ניתן לצרוך תה נענע עד שלוש פעמים ביום.

5.יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית להתעצבן בבטן.הוא מכיל פרוביוטיקה, שיכולה לעזור להחזיר את האיזון במערכת העיכול.יוגורט רגיל הוא הטוב ביותר, מכיוון שהוא דל בסוכר ועשיית סידן.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית להתעצבן בבטן.זה עוזר להפחתת חומצת הקיבה ולשפר את העיכול.ניתן לצרוך חומץ תפוחים עד שלוש פעמים ביום.

7.דבש

דבש הוא תרופה טבעית להתעצבן בבטן.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות.ניתן לצרוך דבש עד שלוש פעמים ביום.

8.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית להתעצבן בבטן.זה עוזר להפחית בחילות והקאות.ניתן לצרוך מיץ לימון עד שלוש פעמים ביום.

9.מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה טבעית להתעצבן בבטן.זה עוזר להפחית בחילות והקאות.ניתן לצרוך מי קוקוס עד שלוש פעמים ביום.

10.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית להתעצבן בבטן.זה עוזר להפחתת חומצת הקיבה ולשפר את העיכול.ניתן לצרוך סודה לשתייה עד שלוש פעמים ביום.

11.ציפורן

ציפורן הם תרופה טבעית להתרגזת בקיבה.יש להם תכונות אנטי -פסמודיות ומשכך כאבים, שיכולות לעזור להפחית את הבחילות והקאות.ניתן לצרוך ציפורן עד שלוש פעמים ביום.

12.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה טבעית להתעצבן בבטן.יש להם תכונות אנטי -פסמודיות וכרמינטיביות, שיכולות לעזור להפחית את הבחילות והקאות.ניתן לצרוך זרעי שומר עד שלוש פעמים ביום.

13.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה טבעית להתעצבן בבטן.יש להם תכונות אנטי -פסמודיות וכרמינטיביות, שיכולות לעזור להפחית את הבחילות והקאות.ניתן לצרוך זרעי חילבה עד שלוש פעמים ביום.

14.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית להתרגז בקיבה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות, שיכולות לעזור להפחית את הבחילות והקאות.ניתן לצרוך שורש ליקריץ עד שלוש פעמים ביום.

סיכום

הסעדים של סבתא בגין עצבני הקיבה נבדקים בזמן ומועילים.הסעדים של סבתא מכילים לעתים קרובות מרכיבים טבעיים והם מתונים יותר מאשר טיפולים רבים ללא מרשם.בנוסף, הם לרוב לא יקרים ויש להם פחות תופעות לוואי.ניתן להשתמש ב -14 הסעדים המפורטים לעיל כדי להרגיע באופן טבעי ובטחה בבטן נסערת.

שאלות נפוצות

ש: מה התרופה הטובה ביותר לבטן מוטרדת?

ת: התרופה הטובה ביותרr בטן מוטרדת תעשה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן