דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות סבתות מיוחדות המבוססות על מרכיבים טבעיים לסרטן ריאות
daadaddaddaa daddaaddaa deddddddaa ddedddadaddaa dadc dedadbd

14 תרופות סבתות מיוחדות המבוססות על מרכיבים טבעיים לסרטן ריאות

14 תרופות סבתות מיוחדות לסרטן ריאות

סרטן ריאות הוא מצב רפואי חמור הפוגע במיליוני אנשים ברחבי העולם.טיפולים קונבנציונליים כמו כימותרפיה והקרנות יכולים להיות יעילים אך לרוב מלווים בתופעות לוואי לא נעימות.אך למי שמחפש טיפולים אלטרנטיביים, ישנן תרופות טבעיות המשמשות במשך מאות שנים.להלן 14 תרופות סבתות מיוחדות בהן תוכלו להשתמש לטיפול בסרטן ריאות עם מרכיבים טבעיים.

1.כורכום

כורכום הוא תבלין עתיק ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל סרטן ריאות.הוא מכיל את כורכומין הרכיב הפעיל, שהוכח כיעיל בהריגת תאים סרטניים.ניתן ליישם אותו דרך הפה או ליישם באופן אקטואלי על האזור המושפע.חשוב לציין כי אין לקחת כורכום בכמויות גדולות, מכיוון שהוא יכול להיות רעיל.

2.שום

שום משמש זה מכבר לטיפול במגוון מחלות, כולל סרטן ריאות.הוא מכיל אליצין, בעל תכונות נגד סרטן.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או להוסיף למזון.השום נחשב גם כמסייע בהגברת מערכת החיסון, שיכולה להועיל בעת נלחמת בסרטן.

טיפ ייחודי ומועיל

בעת שימוש בשום לטיפול בסרטן ריאות, חשוב לקחת אותו במתינות מכיוון שהוא יכול להיות רעיל במינונים גדולים.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה עתיקה נוספת ששימשה לטיפול במגוון מחלות, כולל סרטן ריאות.הוא מכיל ג’ינג’רול, בעל תכונות נגד סרטן.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או להוסיף למזון.ג’ינג’ר נחשב גם כמסייע בהגברת מערכת החיסון, שיכולה להועיל בעת נלחמת בסרטן.

4.ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא עשב עתיק ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל סרטן ריאות.הוא מכיל ג’ינסנוזידים, בעלי תכונות נגד סרטן.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או להוסיף למזון.ג’ינסנג נחשב גם לסייע בהגברת מערכת החיסון, שיכולה להועיל בעת נלחמת בסרטן.

5.ריישי פטריות

פטריית ריישי היא עשב עתיק ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל סרטן ריאות.הוא מכיל פוליסכרידים, בעלי תכונות נגד סרטן.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או להוסיף למזון.פטריית ריישי נחשבת גם כמסייעת להגביר את מערכת החיסון, שיכולה להועיל כאשר נלחמים בסרטן.

6.תה ירוק

תה ירוק הוא תרופה עתיקה המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל סרטן ריאות.הוא מכיל קטכינים, בעלי תכונות נגד סרטן.ניתן לקחת אותו בצורה תוספת או לשתות אותו כתה.תה ירוק נחשב גם לסייע בהגברת מערכת החיסון, שיכולה להועיל בעת נלחמת בסרטן.

7.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה עתיקה נוספת המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל סרטן ריאות.הוא מכיל Glycyrrhizin, בעל תכונות נגד סרטן.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או להוסיף למזון.שורש ליקוריץ נחשב גם כמסייע בהגברת מערכת החיסון, שיכולה להועיל בעת נלחמת בסרטן.

8.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא תרופה עתיקה המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל סרטן ריאות.הוא מכיל פוליאצטילנים, בעלי תכונות נגד סרטן.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או להוסיף למזון.שורש ברדוק נחשב גם כמסייע להגביר את מערכת החיסון, שיכולה להועיל בעת נלחמת בסרטן.

9.Echinacea

Echinacea הוא עשב עתיק ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל סרטן ריאות.הוא מכיל פוליסכרידים, בעלי תכונות נגד סרטן.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או להוסיף למזון.נראה כי Echinacea מסייע בהגברת מערכת החיסון, שיכולה להועיל בעת נלחמת בסרטן.

10.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא תרופה עתיקה ש- HaS שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל סרטן ריאות.הוא מכיל לוטולין, בעל תכונות נגד סרטן.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או להוסיף למזון.שורש שן הארי נחשב גם כמסייע בהגברת מערכת החיסון, שיכולה להועיל בעת נלחמת בסרטן.

11.גדילן חלב

תרופות צמחיות לסרטן ריאות

תרופות צמחיות הן סוג של רפואה אלטרנטיבית שניתן להשתמש בה לטיפול במגוון מצבים, כולל סרטן ריאות.תרופות צמחיות אלה נגזרות ממרכיבים טבעיים ולעתים קרובות מכונים “תרופות לסבתא”.אמנם אין תרופה לסרטן ריאות, אך תרופות צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים כדי לסייע בניהול תסמינים ולשפר את איכות החיים עבור הסובלים מהמחלה.כאן נדון ב -14 תרופות סבתות מיוחדות המבוססות על מרכיבים טבעיים לסרטן ריאות.

כורכום

כורכום הוא תרופה צמחית עתיקה ששימשה לטיפול במצבים רפואיים שונים במשך מאות שנים.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, נוגדי חמצון ואנטי סרטן, מה שהופך אותו לאידיאלי לטיפול בסרטן ריאות.מחקרים הראו כי כורכום יכול להפחית את צמיחת הגידולים, לעכב את התפשטות תאי הגידול ואף לגרום לאפופטוזיס, או למוות בתאים.

פלפל קאיין

קאיין פלפל הוא עשב חזק המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.הוא גבוה בקפסאיצין, תרכובת שנמצאה בעלת השפעות נגד סרטן.מחקרים הראו כי פלפל קאיין יכול להפחית את צמיחת תאי סרטן הריאות ואף לגרום לאפופטוזיס.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב פופולרי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.יש לו תכונות אנטי דלקתיות, נוגדי חמצון ואנטי סרטן, מה שהופך אותו לאידיאלי לטיפול בסרטן ריאות.מחקרים הראו שג’ינג’ר יכול להפחית את צמיחת הגידולים, לעכב את התפשטות תאי הגידול ואף לגרום לאפופטוזיס.

שום

שום הוא תרופה צמחית עתיקה ששימשה לטיפול במצבים רפואיים שונים במשך מאות שנים.זה גבוה באליצין, תרכובת שנמצאה כבעלי השפעות נגד סרטן.מחקרים הראו כי שום יכול להפחית את צמיחת תאי סרטן הריאות ואף לגרום לאפופטוזיס.

תה ירוק

תה ירוק הוא תרופה צמחית פופולרית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.זה גבוה בקטכינים, תרכובת שנמצאה כבעלי השפעות נגד סרטן.מחקרים הראו כי תה ירוק יכול להפחית את צמיחת תאי סרטן הריאות ואף לגרום לאפופטוזיס.

אורגנו

אורגנו היא תרופה צמחית עתיקה ששימשה לטיפול במצבים רפואיים שונים במשך מאות שנים.הוא גבוה בקרווקרול, תרכובת שנמצאה כבעלי השפעות נגד סרטן.מחקרים הראו כי אורגנו יכול להפחית את צמיחת תאי סרטן הריאות ואף לגרום לאפופטוזיס.

רוזמרין

רוזמרין הוא תרופה צמחית עתיקה ששימשה לטיפול במצבים רפואיים שונים במשך מאות שנים.הוא גבוה בחומצה קרנוזית, תרכובת שנמצאה כבעלי השפעות נגד סרטן.מחקרים הראו כי רוזמרין יכול להפחית את צמיחת תאי סרטן הריאות ואף לגרום לאפופטוזיס.

לבנדר

לבנדר הוא סעד צמחי מרפא עתיק ששימש לטיפול במצבים רפואיים שונים במשך מאות שנים.זה גבוה בלינלול, תרכובת שנמצאה כבעלי השפעות נגד סרטן.מחקרים הראו כי לבנדר יכול להפחית את צמיחת תאי סרטן הריאות ואף לגרום לאפופטוזיס.

בזיליקום

בזיל הוא תרופה צמחית עתיקה ששימשה לטיפול במצבים רפואיים שונים במשך מאות שנים.זה גבוה ביוגנול, תרכובת שנמצאה כבעלי השפעות נגד סרטן.מחקרים הראו כי בזיליקום יכול להפחית את צמיחת תאי סרטן הריאות ואף לגרום לאפופטוזיס.

ציפורן

ציפורן היא תרופה צמחית עתיקה ששימשה לטיפול במצבים רפואיים שונים במשך מאות שנים.זה גבוה ביוגנול, תרכובת שנמצאהo יש השפעות נגד סרטן.מחקרים הראו כי ציפורן יכול להפחית את צמיחת תאי סרטן הריאות ואף לגרום לאפופטוזיס.

THYME

טימין הוא תרופה צמחית עתיקה ששימשה לטיפול במצבים רפואיים שונים במשך מאות שנים.זה גבוה בתימול, תרכובת שנמצאה כבעלי השפעות נגד סרטן.מחקרים הראו כי טימין יכול להפחית את צמיחת תאי סרטן הריאות ואף לגרום לאפופטוזיס.

קינמון

קינמון הוא תרופה צמחית עתיקה ששימשה לטיפול במצבים רפואיים שונים במשך מאות שנים.זה עשירה בקינמאלדהיד, תרכובת שנמצאה כמי שיש לה אפקטים נגד סרטן

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן