דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות סבתות מועילות ומזינות נגד כנימות
daadaddaddaa daddaaddaa deddaddcddaa ddedddaddaa dadd dbdadde

14 תרופות סבתות מועילות ומזינות נגד כנימות

14 הסעדים של סבתא שימושית ומזינה נגד כנימות

כנימות הן אחד מזיקות הגינה הנפוצות ביותר ויכולות לגרום נזק משמעותי לצמחים, ירקות ופירות.לרוע המזל, חרקים קטנים אך הרסניים יכולים להיות קשה להיפטר מהם.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להרחיק אותם.סבתות משתמשות בסעדים אלה מזה דורות, והן יעילות באותה מידה כמו שהיו לפני מאה שנה.להלן 14 מהסעדים השימושיים והסבתא המזינה ביותר נגד כנימות.

1.ריסוס שום

שום הוא דוחה חרקים טבעי והוכח כי יעיל כנגד כנימות.להכנת תרסיס שום, פשוט מערבבים מיץ שום חלק אחד עם חמישה חלקים מים ומרסס אותו ישירות על הצמחים המושפעים.הריח החריף של שום יעזור להרחיק את הכנימות.

2.שמן נים

שמן נם מופק מזרעי עץ ה- Neem, והוא קוטל חרקים טבעי.זה יעיל מאוד כנגד כנימות וניתן להשתמש בו כדי להדוף אותם מצמחים.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד שמן נם עם חמישה חלקים מים ולרסס אותו על הצמחים המושפעים.

3.ספריי פלפל חם

ספריי פלפל חם הוא דרך יעילה נוספת להרחיק כנימות מהצמחים שלך.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד פלפל חם עם חמישה חלקים מים ולרסס אותו על הצמחים המושפעים.הריח החריף של הפלפל החם יעזור להרחיק את הכנימות.

4.מי סבון

מי סבון הם דרך פשוטה אך יעילה להיפטר מכנימות.כל שעליך לעשות הוא לערבב כף אחת של סבון כלים נוזלי עם גלון מים אחד ולרסס אותו ישירות על הצמחים המושפעים.מי הסבון יעזרו לחנוק את הכנימות ולהיפטר מהם.

5.פרת משה רבנו

פרת משה רבנו הם טורפים טבעיים של כנימות ויכולים לעזור להרחיק אותם מצמחים.פשוט לשחרר כמה פרת משה רבנו על הצמחים המושפעים והם יעשו את השאר.

6.שמן גננות

שמן גננות הוא קוטל חרקים טבעי ויעיל מאוד נגד כנימות.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד שמן גננות עם חמישה חלקים מים ולרסס אותו על הצמחים המושפעים.השמן יעזור לחנוק את הכנימות ולהיפטר מהם.

7.סבון חרקים

סבון חרקים הוא עוד קוטל חרקים טבעי שיכול לעזור להיפטר מכנימות.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד סבון חרקים עם חמישה חלקים מים ולרסס אותו ישירות על הצמחים המושפעים.הסבון יעזור לחנוק את הכנימות ולהיפטר מהם.

8.ספריי עלים עגבניות

עלי עגבניות מכילים קוטל חרקים טבעי שיכול לעזור להיפטר מכנימות.פשוט מערבבים חלק אחד עלים עגבניות עם חמישה חלקים מים ולרסס אותם ישירות על הצמחים המושפעים.הריח החריף של עלי העגבניות יעזור להרחיק את הכנימות.

9.ספריי שמיר

שמיר הוא דוחה חרקים טבעי והוא יעיל כנגד כנימות.פשוט מערבבים שמיר חלק אחד עם חמישה חלקים מים ולרסס אותם ישירות על הצמחים המושפעים.הריח החריף של השמיר יעזור להרחיק את הכנימות.

10.קליפות ביצה

קליפות ביצה מכילות קוטל חרקים טבעי שיכול לעזור להיפטר מכנימות.פשוט מרסקים את קליפות הביצה לאבקה ומפזרים אותה על הצמחים המושפעים.קליפות הביצה יעזרו לחנוק את הכנימות ולהיפטר מהם.

11.ספריי מנטה

נענע הוא דוחה חרקים טבעי והוא יעיל כנגד כנימות.פשוט מערבבים מנטה חלק אחד עם חמישה חלקים מים ולרסס אותם ישירות על הצמחים המושפעים.הריח החריף של המנטה יעזור להרחיק את הכנימות.

12.תה פרח חרצית

תה פרחי חרצית הוא קוטל חרקים טבעי שיכול לעזור להיפטר מכנימות.כל שעליך לעשות הוא לערבב חלק אחד של חרצית תה פרחים עם חמישה חלקים ומרסס אותו ישירות על הצמחים המושפעים.התה יעזור לחנוק את הכנימות ולהיפטר מהם.

13.Pyrethrum

Pyrethrum הוא קוטל חרקים טבעי והוא יעיל מאוד נגד כנימות.פשוט מערבבים חלק אחד pyrethrum עם חמישה חלקים מים ולרסס אותם ישירות על הצמחים המושפעים.הפירתרום יעזור לחנוק את אPHIDS ולהיפטר מ

7.שמן נים

שמן נם הוא קוטל חרקים טבעי ששימש במשך מאות שנים כדי להדוף מזיקים כמו כנימות.זה נגזר מעץ נים, יליד הודו.השמן מכיל מספר תרכובות שיכולות להדוף ולהרוג סוגים שונים של חרקים, כולל כנימות.ניתן למצוא שמן נם במרכזי גינה רבים ובקמעונאים מקוונים.לשימוש, פשוט מערבבים כמה טיפות של שמן נים עם מים וריססו אותו ישירות על הצמחים המושפעים.הגש מחדש לפי הצורך.

8.ספריי פלפל חם

ריסוס פלפל חם הוא תרופה ביתית נפוצה לכנימות.הריסוס מיוצר על ידי שילוב פלפלים חמים או פלפלי צ’ילי עם מים.לאחר מכן מרוססים את התערובת המתקבלת ישירות על הצמחים המושפעים.ריסוס פלפל חם עובד על ידי יצירת סביבה לא נעימה עבור כנימות, וגורם להם לעזוב את האזור.תרופה זו יעילה במיוחד כאשר משתמשים בהם בשילוב עם שיטות אחרות.

תרופות צמחי מרפא

9.ריסוס שום

שום הוא מרכיב פופולרי בסעדים של סבתא רבים.כדי להכין ריסוס שום, פשוט טחון כמה שיני שום ומערבב אותם במים.אפשר לתערובת לתלול כמה שעות לפני שתאמץ אותה.לאחר מכן ניתן להשתמש בתרסיס השום שהתקבל על ידי צמחים מושפעים.ריסוס שום עוזר להדוף כנימות ומזיקים אחרים.

10.ספריי טבק

ריסוס טבק

הוא תרופה יעילה נוספת לכנימות.כדי לעשות זאת, פשוט תלולים כמה כפות עלי טבק במים במשך כמה שעות.מסננים את התערובת ואז מורחים אותה על הצמחים המושפעים.ריסוס טבק עובד על ידי יצירת סביבה לא נעימה עבור כנימות, וגורם להם לעזוב את האזור.

11.שמן אורגנו

שמן אורגנו מופק מעלי צמח האורגנו.זהו קוטל חרקים טבעי רב עוצמה שניתן להשתמש בו כדי להדוף ולהרוג כנימות.לשימוש, פשוט מערבבים כמה טיפות של שמן אורגנו עם מים וריססו אותו ישירות על הצמחים המושפעים.הגש מחדש לפי הצורך.

תרופות שונות

12.ספריי סבון ומים

ריסוס סבון ומים סבון הוא תרופה פשוטה אך יעילה לכנימות.כדי להכין אותו, פשוט מערבבים כמה טיפות סבון כלים עם מים וריססו אותם ישירות על הצמחים המושפעים.הסבון יעזור לחנוק את הכנימות ולהדוף אותם מהאזור.

13.סבון חרקים

סבון חרקים הוא קוטל חרקים טבעי העשוי משמנים מבוססי צמחים.זה יכול לשמש כדי להדוף ולהרוג כנימות.לשימוש, פשוט מערבבים כמה טיפות של סבון חרקים עם מים וריססו אותם ישירות על הצמחים המושפעים.הגש מחדש לפי הצורך.

14.מושכי חרקים

מושכי חרקים הם סוג של הדברה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לפתות כנימות הרחק מצמחים.צמחים מסוימים, כמו שמיר, מושכים כנימות וניתן להשתמש בהם כדי לפתות אותם הרחק מצמחים אחרים.נטיעת מושכים אלה סביב הגינה שלך יכולה לעזור לשמור על כנימות במפרץ.

הסעדים של סבתא הם דרך יעילה וטבעית להדוף כנימות מהצמחים והגינה שלך.החל משמן נם וריסוס פלפל חם, לתרסיסי שום וטבק, ישנם מגוון של תרופות שניתן להשתמש בהן כדי להדוף ולהרוג מזיקים מציקים אלה.בנוסף, ניתן להשתמש במושכי חרקים כדי לפתות כנימות הרחק מצמחים אחרים.עם מעט סבלנות וניסויים, תוכלו למצוא את התרופה המושלמת לגינה שלכם.

שאלות נפוצות

ש: מהי התרופה של הסבתא הטובה ביותר לכנימות?

התרופה של הסבתא הטובה ביותר לכנימות תהיה תלויה בחומרת ההתפשטות.שמן נם וריסוס פלפל חם הם שניים מהתרופות הנפוצות והיעילות ביותר.בנוסף, ניתן להשתמש בתרופות צמחי מרפא כמו תרסיסי שום ותסריכי טבק, כמו גם סבון חרקים ומושכי חרקים, כדי לסייע בשליטה על כנימות.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות כדי להגן על מזיקים כמו כנימות במשך מאות שנים.החל משמן נים וריסוס פלפל חם, לתרסיסי שום וטבק, ישנם מספר תרופות שניתן להשתמש בהן כדי להדוף ולהרוג מזיקים מצחיקים אלה.בנוסף, חרקמושכים יכולים

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן