דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות סבתות חשובות ומרגיעות לפטריית ציפורניים
daadaddaddaa daddaaddaa ddaddddaa ddedadddaddaa dcdaddadddaa

14 תרופות סבתות חשובות ומרגיעות לפטריית ציפורניים

פטריית ציפורניים: 14 תרופות סבתות חשובות
פטריית ציפורניים היא בעיה שכיחה בקרב מבוגרים.זה יכול להיות קשה להיפטר ברגע שהוא נכנס, ולעיתים קרובות זה לא מכוער.למרבה המזל, ישנם סעדים וטיפולים שהועברו מסבתות שיכולות לעזור להרגיע ולהתייחס לפטריית ציפורניים.להלן 14 מהתרופות החשובות והעוזרות ביותר לפטריית ציפורניים.

חומץ
חומץ הוא נוגד פטרייתי טבעי, כך שניתן להשתמש בו כדי לסייע בטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בחומץ לפטריית ציפורניים, מערבבים חומץ חלק אחד וחלק אחד מים חמים במנה רדודה.משרים את הציפורניים המושפעות בתערובת למשך 10-15 דקות, פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

שמן עץ התה
שמן עץ התה הוא גם נוגד פטרייתי טבעי.כדי להשתמש בו לפטריית ציפורניים, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם מעט שמן זית.השתמש בספוגית כותנה כדי למרוח את התערובת על הציפורניים המושפעות פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

שום
שום הוא עוד נוגד פטרייה טבעי.כדי להשתמש בו לפטריית ציפורניים, ריסקו כמה שיני שום ומערבבים אותו עם קצת שמן זית.מרחו את התערובת על הציפורניים המושפעות פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא דרך יעילה לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים מיץ לימון ומים חמים בכלי רדוד.משרים את הציפורניים המושפעות בתערובת למשך 10-15 דקות, פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא נוגד פטריות יעיל.כדי להשתמש בו לפטריית ציפורניים, מערבבים כמה טיפות שמן אורגנו עם קצת שמן זית.השתמש בספוגית כותנה כדי למרוח את התערובת על הציפורניים המושפעות פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא נוגד פטרייתי טבעי.כדי להשתמש בו לפטריית ציפורניים, ערבבו חלק אחד של חומץ תפוחים וחלק אחד מים חמים במנה רדודה.משרים את הציפורניים המושפעות בתערובת למשך 10-15 דקות, פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

שמן קוקוס
שמן קוקוס הוא דרך יעילה לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים שמן קוקוס ומים חמים בכלי רדוד.משרים את הציפורניים המושפעות בתערובת למשך 10-15 דקות, פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

אבקת סודה לשתייה
סודה לשתייה היא דרך יעילה לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים סודה לשתייה ומים חמים בכלי רדוד.משרים את הציפורניים המושפעות בתערובת למשך 10-15 דקות, פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

Vicks Vaporub
Vicks Vaporub הוא דרך יעילה לטיפול בפטריות ציפורניים.כדי להשתמש בו, שפשפו כמות קטנה של Vicks Vaporub על הציפורניים הפגועות פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

מלח אפסום
מלח אפסום הוא דרך יעילה לטיפול בפטריית ציפורניים.כדי להשתמש בו, מערבבים חלקים שווים אפסום מלח ומים חמים בכלי רדוד.משרים את הציפורניים המושפעות בתערובת למשך 10-15 דקות, פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

כּוּרכּוּם
כורכום הוא נוגד פטרייה יעיל.כדי להשתמש בו לפטריית ציפורניים, מערבבים כפית אבקת כורכום עם מעט מים חמים.השתמש בספוגית כותנה כדי למרוח את התערובת על הציפורניים המושפעות פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

שמן לבנדר
שמן לבנדר הוא נוגד פטרייתי יעיל.כדי להשתמש בו לפטריית ציפורניים, מערבבים כמה טיפות של שמן לבנדר עם מעט שמן זית.השתמש בספוגית כותנה כדי למרוח את התערובת על הציפורניים המושפעות פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

שמן טימין
שמן טימין הוא נוגד פטרייתי יעיל.כדי להשתמש בו לפטריית ציפורניים, מערבבים כמה טיפות שמן טימין עם מעט שמן זית.השתמש בספוגית כותנה כדי למרוח את התערובת על הציפורניים המושפעות פעמיים ביום.זה עוזר להרוג את הפטרייה ולמנוע ממנה להתפשט.

שמן אורגנו
שמן אורגנו הוא נוגד פטרייתי יעיל.כדי להשתמש בו לפטריית ציפורניים, מערבבים כמה טיפות שמן אורגנו עם קצתIVE שמן

חלק 2: הסעדים של סבתא לפטריית ציפורניים

פטריית ציפורניים היא מצב לא נעים ומביך שיכול להיות קשה לטיפול בו.למרבה המזל, ישנם כמה סעדים של סבתא שיכולים לעזור בטיפול בפטריות ציפורניים.סעדים אלה יעילים, סבירים וניתן להשתמש בהם בנוחות הבית שלך.להלן 14 תרופות סבתות חשובות ומרגיעות לפטריית ציפורניים:

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לפטריית הציפורניים.יש לו תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להרוג את הפטרייה ולהפחית את הסימפטומים של פטריית הציפורניים.כדי להשתמש בו, פשוט משרים את הציפורן המושפעת שלך בתערובת של חלקים שווים חומץ תפוחים ומים חמים למשך 10 עד 15 דקות ביום למשך מספר שבועות.

2.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא עוד תרופה ביתית פופולרית לפטריית ציפורניים.יש לו תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ותסמיניו.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה בעזרת שמן נשא ואז מרחו אותו ישירות על הציפורן המושפעת.

3.שום

שום הוא תרופה ביתית יעילה לפטריית ציפורניים.הוא עשיר בתכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להרוג את הפטרייה ולהפחית את הסימפטומים.כדי להשתמש בו, פשוט מרסקים כמה שיני שום ומורחים אותם ישירות על הציפורן המושפעת.השאירו אותו למשך 10 עד 15 דקות ואז שטפו במים חמים.

4.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא עוד תרופה ביתית יעילה לפטריית ציפורניים.יש לו תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ותסמיניו.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה טיפות של שמן לבנדר עם שמן נשא ואז מרחו אותו ישירות על הציפורן המושפעת.

5.שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא תרופה ביתית יעילה לפטריית ציפורניים.הוא עשיר בתכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ותסמיניו.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה טיפות של שמן אורגנו עם שמן נשא ואז מרחו אותו ישירות על הציפורן המושפעת.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא עוד תרופה ביתית יעילה לפטריית ציפורניים.יש לו תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ותסמיניו.כדי להשתמש בו, פשוט לעסות כמות קטנה של שמן קוקוס למסמר המושפע ולהשאיר אותו במשך 10 עד 15 דקות.

7.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא אחד התרופות הפופולריות ביותר לבית לפטריית ציפורניים.יש לו תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ותסמיניו.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה כפות סודה לשתייה עם כמה טיפות מים ואז מרחו אותה ישירות על הציפורן המושפעת.

8.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה ביתית יעילה לפטריית ציפורניים.הוא עשיר בתכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ותסמיניו.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה כפות מיץ לימון עם כמה טיפות מים ואז מרחו אותם ישירות על הציפורן המושפעת.

9.מי חמצן

מי חמצן הוא תרופה ביתית יעילה נוספת לפטריית ציפורניים.יש לו תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ותסמיניו.כדי להשתמש בו, פשוט ערבבו חלקים שווים של מי חמצן ומים ואז החל אותם ישירות על הציפורן המושפעת.

10.חומץ לבן

חומץ לבן הוא תרופה ביתית יעילה לפטריית ציפורניים.הוא עשיר בתכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ותסמיניו.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה כפות חומץ לבן עם כמה טיפות מים ואז מרחו אותו ישירות על הציפורן המושפעת.

11.מי מלח

מי מלח הם תרופה ביתית יעילה נוספת לפטריית ציפורניים.יש לו תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ותסמיניו.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה כפות מלח בכוס מים חמים ואז משרים את המסמר המושפע שלך בתמיסה למשך 10 עד 15 דקות.

12.כורכום

כורכום הוא תרופה ביתית יעילה לפטריית ציפורניים.הוא עשיר בתכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום ותסמיניו.כדי להשתמש בו, פשוט ערבבו כמה כפותONS של אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ואז מורחים אותה ישירות על הציפורן המושפעת.

13.זית

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן