דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות סבתות אורגניות ועתיקות לריפלוקס
daadaddaddaa daddaaddaa dddaddadddaa ddadaaddaddaa dcdaddadcd

14 תרופות סבתות אורגניות ועתיקות לריפלוקס

גוף האדם הוא יצירה מדהימה שיכולה לרפא את עצמה בהתחשב במשאבים והמשאבים הנכונים נמצאים לרוב במטבחים שלנו.סבתות העבירו תרופות עתיקות במשך דורות ורבים מהתרופות הללו עדיין משמשות כיום להקלה על מחלות נפוצות.ריפלוקס הוא אחד מאותם מחלות ויש מספר תרופות סבתות אורגניות ועתיקות בהן תוכלו להשתמש בכדי לעזור לכם לנהל אותה.

מה זה ריפלוקס?

ריפלוקס, המכונה גם צרבת, נגרם כתוצאה מחומצת קיבה הנכנסת לוושט וגורם לתחושת צריבה.זה יכול להיגרם על ידי מספר דברים כמו אכילת יתר, אכילה מהר מדי, תרופות מסוימות, לחץ ומזונות מסוימים.תסמינים של ריפלוקס יכולים לנוע בין עדין לחמור ויכולים לכלול כאבי חזה, בחילה וטעם חמוץ בפה.

14 תרופות סבתות אורגניות ועתיקות לריפלוקס

כשמדובר בהקלה על ריפלוקס, ישנם מספר תרופות סבתות אורגניות ועתיקות שניתן להשתמש בהן.להלן 14 מהם:

1.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים משמש זה מכבר כתרופה לקלקוליות וריפלוקס חומצי.נהוג לחשוב כי האופי החומצי של החומץ עוזר לאזן את ה- pH של הקיבה ולהפחית את כמות החומצה המיוצרת.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה לריפלוקס, מערבבים שתי כפיות של החומץ בכוס מים ושותים אותו כל יום.

2.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא נוגד חומצה טבעית שיכולה לעזור לנטרל חומצת קיבה ולהפחית את תסמיני הריפלוקס.כדי להשתמש בסודה לשתייה כתרופה לריפלוקס, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה בכוס מים ושותה אותה כל יום.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים כתרופה לקלקוליות וריפלוקס חומצי.נחשב לסייע בהפחתת ייצור חומצות הקיבה ולהרגיע את רירית הקיבה.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה לריפלוקס, מגרד חתיכת שורש ג’ינג’ר טרי והטיל אותו בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה פעמיים ביום.

4.תה קמומיל

תה קמומיל הוא משקה מרגיע שיכול לעזור להפחית את ייצור חומצות הקיבה ולהקל על הסימפטומים של ריפלוקס.כדי להשתמש בתה קמומיל כתרופה לריפלוקס, תלול כפית של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה פעמיים ביום.

5.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את ייצור חומצות הקיבה ולהרגיע את רירית הקיבה.כדי להשתמש במיץ אלוורה כתרופה לריפלוקס, מערבבים כף אחת של מיץ אלוורה בכוס מים ושותים אותו פעמיים ביום.

6.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ שימש במשך מאות שנים כתרופה לבעלי עיכול וריפלוקס חומצי.נחשב לסייע בהפחתת ייצור חומצות הקיבה ולהרגיע את רירית הקיבה.כדי להשתמש בשורש ליקוריץ כתרופה לריפלוקס, תלולות שתי כפיות של שורש ליקריץ מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה פעמיים ביום.

7.כורכום

כורכום הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל קלקול קיבה וריפלוקס חומצי.נחשב לסייע בהפחתת ייצור חומצות הקיבה ולהרגיע את רירית הקיבה.כדי להשתמש בכורכום כתרופה לריפלוקס, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום בכוס חלב חם ושותה אותה פעמיים ביום.

8.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו שימש במשך מאות שנים כתרופה לקלקוליות וריפלוקס חומצי.נחשב לסייע בהפחתת ייצור חומצות הקיבה ולהרגיע את רירית הקיבה.כדי להשתמש בשורש מרשמלו כתרופה לריפלוקס, תלולות שתי כפיות של שורש מרשמלו מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה פעמיים ביום.

9.קינמון

קינמון הוא תבלין ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל קלקול קיבה וריפלוקס חומצי.נחשב לסייע בהפחתת ייצור חומצות הקיבה ולהרגיע את רירית הקיבה.להשתמש בקינמון כתרופה לריפלוקס, מערבבים כפית אחת של קינמון

14 תרופות אורגניות ועתיקות לריפלוקס

ריפלוקס הוא הפרעה נפוצה במערכת העיכול העלולה לגרום לאי נוחות וכאב.אמנם ניתן לנהל אותו באמצעות תרופות, אך ישנם תרופות סבתות אורגניות ועתיקות שונות שיכולות לספק הקלה מתסמיני ריפלוקס.במאמר זה נדון ב -14 תרופות סבתות אורגניות ועתיקות לריפלוקס

1.שורש ג’ינג’ר

שורש ג’ינג’ר שימש זה מכבר כתרופה לבעיות עיכול, כמו ריפלוקס.זה עוזר להפחית דלקת בקיבה, מה שיכול לעזור להפחית את תסמיני הריפלוקס.ניתן לצרוך שורש ג’ינג’ר בצורה של תה, כמוסות או שורש טרי.עדיף לדבר עם רופא לפני שתצרוך שורש ג’ינג’ר בכמויות גדולות.

2.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול, כמו ריפלוקס.זה עוזר להפחית דלקת בקיבה ועוזר להרגיע את דרכי העיכול.ניתן לצרוך מיץ אלוורה בצורה של מיץ או כמוסות.עדיף לדבר עם רופא לפני שתצרוך כמויות גדולות של מיץ אלוורה.

3.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול, כולל ריפלוקס.זה עוזר להפחתת הדלקת בבטן ויכול לעזור להרגיע את דרכי העיכול.ניתן לצרוך שורש ליקריץ בצורה של תה, אבקה או כמוסות.כמו בכל תרופה טבעית, עדיף לדבר עם רופא לפני שתצרוך כמויות גדולות של שורש ליקוריץ.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל ריפלוקס.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ועוזר לאזן את רמות החומציות בקיבה.ניתן לצרוך חומץ תפוחים בצורה של משקה או כמוסות.כמו בכל תרופה טבעית, עדיף לדבר עם רופא לפני שתצרוך כמויות גדולות של חומץ תפוחים.

5.תה קמומיל

תה קמומיל שימש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל ריפלוקס.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ועוזר להרגיע את דרכי העיכול.ניתן לצרוך תה קמומיל בצורת תה או כמוסות.כמו בכל תרופה טבעית, עדיף לדבר עם רופא לפני שתצרוך כמויות גדולות של תה קמומיל.

6.DGL LICORICE

DGL (Deglycyrrhizilded Licorice) הוא סוג של ליקריץ ששונה כדי להפחית את תכולת הגליצירריזין, העלולה להזיק בכמויות מוגזמות.DGL Licorice שימש כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל ריפלוקס.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ועוזר להרגיע את דרכי העיכול.ניתן לצרוך Licorice DGL בצורה של תה או כמוסות.כמו בכל תרופה טבעית, עדיף לדבר עם רופא לפני שתצרוך כמויות גדולות של ליקריץ DGL.

7.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל ריפלוקס.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ועוזר להרגיע את דרכי העיכול.ניתן לצרוך שורש מרשמלו בצורה של תה או כמוסות.כמו בכל תרופה טבעית, עדיף לדבר עם רופא לפני שתצרוך כמויות גדולות של שורש מרשמלו.

8.אלם חלקלק

אלם החלקלק משמש זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל ריפלוקס.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ועוזר להרגיע את דרכי העיכול.ניתן לצרוך אלם חלקלק בצורה של תה או כמוסות.כמו בכל תרופה טבעית, עדיף לדבר עם רופא לפני שתצרוך כמויות גדולות של אלם חלקלק.

9.זרעי שומר

זרעי שומר משמשים זה מכבר כתרופה טבעית למגוון מחלות, כולל ריפלוקס.זה עוזר להפחתת הדלקת בקיבה ועוזר להרגיע את דרכי העיכול.זרעי שומר יכולים להיות גמוגדר בצורה של

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן