דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות סבתא חמות ולטיפול יעיל לתת פעילות בלוטת התריס
daadaddaddaa daddaad ddeddaa ddcdddaddc ddaddc dcdaadaa dadad

14 תרופות סבתא חמות ולטיפול יעיל לתת פעילות בלוטת התריס

14 תרופות סבתא חמות לטיפול יעיל בפעילות בלוטת התריס

אובחן עם מצב של בלוטת התריס יכול להיות מאכזב, ואנשים רבים יפנו לטיפולים רפואיים מסורתיים כדי לסייע בניהול מצבם.עם זאת, ישנם כמה תרופות סבתות חמות שניתן להשתמש בהן כדי להשלים טיפולים מסורתיים ולעזור בפעילות בלוטת התריס.במאמר זה נדון ב -14 תרופות סבתא חמות שיכולות לעזור בניהול פעילות בלוטת התריס.

1.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל בעיות בלוטת התריס.ההערכה היא כי אלוורה עוזרת להפחית דלקת ואיזון הורמונים, שיכולים לעזור בפעילות בלוטת התריס.ניתן לצרוך אלוורה בצורה קפסולה או שתוכלו להכין ממנו מיץ על ידי מיזוג העלים במים.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת לנושאי בלוטת התריס.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומסייע בשיפור זרימת הדם, שיכולים לעזור בפעילות בלוטת התריס.ניתן לצרוך ג’ינג’ר בצורת תה או להוסיף אותם לשייקים ומזונות אחרים.

3.חומץ תפוחים

חומץ Apple Cider הוא תרופה פופולרית לבעיות בלוטת התריס.זה עוזר לאלף את הגוף, שיכול לעזור להפחית דלקת ואיזון הורמונים, שיכולים לעזור בפעילות בלוטת התריס.ניתן לצרוך חומץ תפוחים בכוס מים או להוסיף למזון.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית לבעיות בלוטת התריס.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את איזון ההורמונים, שיכול לעזור בפעילות בלוטת התריס.ניתן לצרוך שמן קוקוס בצורת קפסולה או לשמש כשמן בישול.

5.מלח ים

מלח ים הוא תרופה טבעית לבעיות בלוטת התריס.זה עוזר לווסת את ההורמונים ולהפחתת הדלקת, מה שיכול לעזור בפעילות בלוטת התריס.ניתן להוסיף מלח ים למזון או לצרוך בכוס מים.

6.כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית נוספת לבעיות בלוטת התריס.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ומסייע בשיפור איזון ההורמונים, שיכול לעזור בפעילות בלוטת התריס.ניתן לצרוך כורכום בצורה קפסולה או להוסיף למזון.

7.שום

שום הוא תרופה טבעית לבעיות בלוטת התריס.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את איזון ההורמונים, שיכול לעזור בפעילות בלוטת התריס.ניתן לצרוך שום בצורת קפסולה או להוסיף למזון.

טיפ ייחודי:

טיפ מועיל לניהול פעילות בלוטת התריס הוא לשמור על תזונה בריאה.אכילת דיאטה עשירה בפירות, ירקות, שומנים בריאים וחלבונים יכולה לעזור לשמור על הורמונים מאוזנים ולהפחתת דלקת.בנוסף, הימנעות ממזון מעובד וסוכר יכולה לעזור בניהול פעילות בלוטת התריס.

תרופות צמחיות לפעילות בלוטת התריס

ניתן להשתמש בתרופות צמחיות כדי להוסיף טיפולים מסורתיים ולעזור בפעילות בלוטת התריס.בחלק זה נדון בשבע תרופות צמחיות שיכולות לעזור בניהול פעילות בלוטת התריס.

8.Ashwagandha

Ashwagandha הוא עשב אדפוגני ששימש במשך מאות שנים כדי לעזור בפעילות בלוטת התריס.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את איזון ההורמונים, שיכול לעזור בפעילות בלוטת התריס.ניתן לצרוך את אשווגנדה בצורת כמוסה או להוסיף למזון.

9.ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא תרופה פופולרית נוספת לנושאי בלוטת התריס.זה עוזר בשיפור רמות האנרגיה ולהפחתת הדלקת, מה שיכול לעזור בפעילות בלוטת התריס.ניתן לצרוך את ג’ינסנג בצורת קפסולה או להוסיף למזון.

10.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית לבעיות בלוטת התריס.זה עוזר לווסת את ההורמונים ולהפחתת הדלקת, מה שיכול לעזור בפעילות בלוטת התריס.ניתן לצרוך שורש ליקריץ בצורת קפסולה או להוסיף למזון.

11.בזיליקום קדוש

בזיליקום קדוש הוא תרופה פופולרית נוספת לנושאי בלוטת התריס.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את איזון ההורמונים, שיכול לעזור בפעילות בלוטת התריס.ניתן לצרוך בזיליקום קדוש בצורת תה או להוסיף למזון.

12.שורש ברדוק

שורש ברדוק הוא תרופה טבעית לתירוינושאים.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת ולשפר את איזון ההורמונים, שיכול לעזור בפעילות בלוטת התריס.ניתן לצרוך שורש ברדוק בצורה קפסולה או להוסיף למזון.

13.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא תרופה פופולרית נוספת לנושאי בלוטת התריס.זה עוזר לאזן

חלק 2: טיפים נוספים למתן פעילות בלוטת התריס

הסעדים והטיפולים בסבתא למתן פעילות בלוטת התריס הם רק תחילת הטיפול הראוי לבלוטת התריס שלך.ישנם טיפים וטריקים רבים אחרים שיכולים לעזור לך לשמור על תפקוד בלוטת התריס שלך כראוי.להלן מספר טיפים נוספים שיש לקחת בחשבון:

פעילות גופנית קבועה והרגלי אכילה בריאים

פעילות גופנית סדירה והרגלי אכילה בריאים הם חיוניים לבריאות הכללית, אך הם חשובים גם לשמירה על פעילות בלוטת התריס.פעילות גופנית מסייעת בוויסות ההורמונים, כולל ההורמונים המיוצרים על ידי בלוטת התריס שלך.אכילת תזונה בריאה ומאוזנת עם הרבה פירות, ירקות וחלבונים רזים עוזרת לגופך להשיג את החומרים המזינים החיוניים שהוא צריך לתפקד כראוי.

הימנע מלחץ

לחץ יכול לשבש את איזון ההורמונים בגוף, ולכן חשוב למצוא דרכים להפחית את הלחץ בחייך.זה יכול לכלול קבלת הרבה מנוחה, מדיטציה או תרגול יוגה.לוקח לעצמך זמן להירגע ולהירגע יכול לעזור לשמור על ההורמונים שלך באיזון ותפקוד בלוטת התריס שלך כראוי.

תוספים

הרופא שלך יכול להציע תוספי מזון שיכולים לעזור לתמוך בבריאות בלוטת התריס שלך.תוספי מזון מסוימים, כמו יוד, סלניום ואבץ, יכולים לעזור לבלוטת התריס שלך לייצר את ההורמונים הדרושים לו.תוספי מזון אחרים, כמו ויטמין B12 וויטמין D, יכולים לעזור לגופך לספוג ולנצל את ההורמונים המיוצרים על ידי בלוטת התריס שלך.

שאלות נפוצות

מהם כמה טיפים נוספים לשמירה על פעילות בלוטת התריס?

  • פעילות גופנית קבועה והרגלי אכילה בריאים
  • הימנעות מתח
  • נטילת תוספי מזון המומלצים על ידי הרופא שלך

האם יש טיפולים אחרים לפעילות בלוטת התריס?

כן, בנוסף לסעדים והטיפולים של סבתא המוזכרים במאמר זה, ישנם טיפולים אחרים לפעילות בלוטת התריס.הרופא שלך יכול לדון באפשרויות הטובות ביותר עבורך, שיכולות לכלול תרופות, שינויים תזונתיים או אפילו ניתוח.

למרות שהסעדות והטיפולים של סבתא למתן פעילות בלוטת התריס יכולים להיות יעילים, חשוב לזכור שיש להשתמש בהם בשילוב עם טיפולים אחרים המומלצים על ידי הרופא שלך.פעילות גופנית קבועה, תזונה נאותה, הפחתת מתח ותוספי מזון יכולים לעזור לשמור על תפקוד של בלוטת התריס כראוי ולתת לך את האנרגיה והחיוניות שאתה צריך כדי לחיות את החיים הטובים ביותר שלך.

בנוסף לטיפים המוזכרים במאמר זה, תוך שילוב של הגדרת Wikipedia.org בערך 14 תרופות סבתא חמות ולגביטיפול יעיל להעניק פעילות בלוטת התריס לאורח החיים שלך יכול לעזור לך לשמור על פעילות בריאה של בלוטת התריס.על ידי ביצוע כמה צעדים פשוטים, אתה יכול לשמור על תפקוד בלוטת התריס שלך כראוי ולתת לעצמך את האנרגיה והחיוניות שאתה צריך.

הסעדים והטיפולים בסבתא למתן פעילות בלוטת התריס הם רק תחילת הטיפול הראוי לבלוטת התריס שלך.על ידי שילוב של כמה צעדים פשוטים באורח החיים שלך, אתה יכול לשמור על פעילות בריאה של בלוטת התריס ולתת לעצמך את האנרגיה והחיוניות שאתה צריך כדי לחיות את החיים הטובים ביותר שלך.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן