דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות טבעיות ומצוינות של סבתא לקטרקט

14 תרופות טבעיות ומצוינות של סבתא לקטרקט

קטרקט יכול להיות אבחנה קשה ומרתיעה.אמנם אין תרופה לקטרקט, אך יש הרבה תרופות של סבתא טבעית ומצוינת שיכולות לעזור לנהל את המצב.במאמר זה נחקור 14 תרופות כאלה ונדון כיצד ניתן להשתמש בהן כדי להקל על תסמיני הקטרקט.אנו נכלול גם טיפ מועיל כדי לוודא שתפיק את המרב מהתרופות הללו.

מהם קטרקט?

קטרקט הם בעיית ראייה הנגרמת כתוצאה מהשגת העדשה בעין.סיבוב זה גורם לחזון להיות מטושטש, ואף יכול להוביל לעיוורון מוחלט אם הוא לא מטופל.קטרקט יכול להיגרם כתוצאה מגיל, פציעה, גנטיקה ומחלות מסוימות.אמנם אין תרופה לקטרקט, אך ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור לנהל את המצב.

הסעדים של סבתא לקטרקט

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול במגוון רחב של מחלות במשך מאות שנים.להלן 14 תרופות טבעיות ומצוינות של סבתא לקטרקט:

 • מיץ גזר: מיץ גזר עשיר בוויטמין A, המסייע בהגנה מפני היווצרות קטרקט.שתו כל יום כוס מיץ גזר טרי המנופח כדי לעזור במניעת היווצרות קטרקט.
 • זרעי שומר: זרעי שומר שימשו זה מכבר להפחתת תסמיני הקטרקט.לשימוש, טוחנים 1 כפית זרעי שומר לאבקה עדינה ומערבבים אותה עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • זרעי כוסברה: ידוע שזרעי כוסברה מסייעים בשיפור הראייה ולהפחית את חומרת הקטרקט.לשימוש, טוחנים 1 כפית זרעי כוסברה לאבקה עדינה ומערבבים אותה עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • ג’ינג’ר: ידוע שג’ינג’ר מסייע בהפחתת תסמיני הקטרקט.לשימוש, מערבבים 2 כפיות של ג’ינג’ר טרי עם מגדלים עם 1 כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • אלוורה: ידוע כי אלוורה מסייעת להפחית את תסמיני הקטרקט.לשימוש, מערבבים 1 כפית ג’ל אלוורה עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • שום: ידוע כי שום מסייע בהפחתת תסמיני הקטרקט.לשימוש, מערבבים 2 שיני שום טריות עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • מלפפון: ידוע כי מלפפון מסייע בהפחתת תסמיני הקטרקט.לשימוש, מערבבים מלפפון 1 ומסננים את המיץ.שתו כוס מהמיץ הזה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • תה ג’ינג’ר: ידוע כי תה ג’ינג’ר מסייע בהפחתת תסמיני הקטרקט.לשימוש, מערבבים 1 כפית של ג’ינג’ר טרייה טרי עם כוס מים חמים ונותנים לו תלול למשך 5 דקות.שתו תה זה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • גדילן חלב: ידוע כי גדילן חלב מסייע בהפחתת תסמיני הקטרקט.לשימוש, קח כמוסה אחת של תמצית גדילן חלב שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • זרעי כמון: ידוע שזרעי כמון מסייעים בהפחתת תסמיני הקטרקט.לשימוש, מערבבים 1 כפית זרעי כמון עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • פלפל קאיין: פלפל קאיין ידוע כמסייע בהפחתת תסמיני הקטרקט.לשימוש, מערבבים 1 כפית פלפל קאיין עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • כורכום: ידוע כי כורכום מסייע בהפחתת תסמיני הקטרקט.לשימוש, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • מיץ כרוב: מיץ כרוב ידוע כמסייע בהפחתת תסמיני הקטרקט.לשימוש, מיזוג 1 כוס כרוב ומסננים את המיץ.שתו כוס מהמיץ הזה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • מיץ לימון: מיץ לימון ידוע כמסייע בהפחתת תסמיני הקטרקט.לשימוש, מערבבים 2 כפות של מיץ לימון טרי המנומס עם 1 כוס מים חמים.שתו תערובת זו פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

<H3

תרופות צמחי מרפא לחתולaracts

תרופות צמחיות שימשו במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות, כולל קטרקט.על פי ההערכה, תרופות טבעיות אלה מסייעות בהפחתת ההשפעות של קטרקט ולשפר את הראייה.להלן 14 תרופות טבעיות ומצוינות של סבתא לקטרקט.

1.כורכום

כורכום הוא תבלין עתיק ששימש בהודו במשך מאות שנים כעשב מרפא.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את ההשפעות של קטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

2.Bilberry

Bilberry הוא סוג של פירות יער העשירים בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור בהגנה על העיניים מפני נזק שנגרם על ידי רדיקלים חופשיים.ההערכה היא כי היא משפרת את זרימת הדם לעיניים, מה שיכול לעזור להפחית את הסיכון לקטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

3.Ginkgo biloba

גינקו בילובה הוא סוג של עץ יליד סין.העלים שלו מכילים פלבנואידים וטרפנואידים, אשר על פי ההערכה, מסייעים בהגנה על העיניים מפני נזק ולהפחית את הסיכון לקטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

4.תמצית גראפזית

תמצית גראפזית נגזרת מזרעי הענבים.הוא עשיר בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור להגן על העיניים מפני נזק ולהפחית את הסיכון לקטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

5.תה ירוק

תה ירוק עשיר בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור בהגנה על העיניים מפני נזק ולהפחית את הסיכון לקטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

6.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא עשב ששימש ברפואה סינית מסורתית במשך מאות שנים.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את ההשפעות של קטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

7.גדילן חלב

גדילן חלב הוא עשב שלפי ההערכה שיש לו תכונות נוגדות חמצון ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את ההשפעות של קטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

8.Rehmannia

רחמניה היא עשב המשמש באופן מסורתי ברפואה סינית לטיפול בתנאי עיניים, כולל קטרקט.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את ההשפעות של קטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

9.רוזמרין

רוזמרין הוא עשב שלפי ההערכה שיש לו תכונות נוגדות חמצון ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את ההשפעות של קטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

10.Wort’s St. John של סנט ג’ון

וורט של סנט ג’ון הוא עשב המשמש באופן מסורתי ברפואה סינית לטיפול בתנאי עיניים, כולל קטרקט.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את ההשפעות של קטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

11.Uva ursi

Uva Ursi הוא עשב המשמש באופן מסורתי ברפואה סינית לטיפול בתנאי עיניים, כולל קטרקט.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את ההשפעות של קטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

12.תות לבן

תות לבן הוא סוג של פירות יער העשירים בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור להגן על העיניים מפני נזק ולהפחית את הסיכון לקטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

13.וולפברי

וולפברי הוא סוג של פירות יער שלפי ההערכה יש תכונות נוגדות חמצון ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את ההשפעות של קטרקט.ניתן לקחת אותו בצורה תוספה או מבשלת כתה.

14.יארו

יארו הוא עשב המשמש באופן מסורתי ברפואה סינית לטיפול בתנאי עיניים, כולל קטרקט.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות חמצון שיכולות לעזור להפחית את ההשפעות של קטרקט.אפשר לקחת את זה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן