דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות ביתיות זמינות ותרופות עתיקות לפטריית המפשעה
daadaddaddaa dddaadddaa ddeddaddaa ddaadaddaddaa dadaaddaddaa dc

14 תרופות ביתיות זמינות ותרופות עתיקות לפטריית המפשעה

לרפא פטריית מפשעה עם תרופות טבעיות

האם אתה סובל מפטריית המפשעה ורוצה לנסות תרופה טבעית?אם כן, אתה לא לבד.לאנשים רבים יש מצב זה ומחפשים תרופות טבעיות לטיפול בו.פטריית המפשעה יכולה להיות לא נוחה ומביכה, אך למרבה המזל, ישנם 14 תרופות ביתיות זמינות וסעדים עתיקים שתוכלו לנסות.במאמר זה נדון בגורמים לפטריית המפשעה ובתרופות הטבעיות השונות בהן תוכלו להשתמש כדי לטפל בה.אנו נספק גם טיפ ייחודי ומועיל כיצד לשמור על אזור המפשעה נקי ונקי מפטריות.

מה זה פטריית מפשעה?

פטריית המפשעה, המכונה גם ג’וק גירוד, היא סוג של זיהום פטרייתי המשפיע על אזור המפשעה.בדרך כלל זה נגרם על ידי סוג של פטרייה הנקראת טינאה קרוריס ויכול לגרום לתסמינים כמו אדמומיות, גירוד, מתקלף ושריפה באזור הנגוע.פטריית המפשעה יכולה להיות לא נוחה ומביכה, אך למרבה המזל, ישנם תרופות ביתיות ותרופות עתיקות שתוכלו לנסות להתייחס אליה.

H2: 14 תרופות טבעיות לטיפול בפטריית המפשעה

1. חומץ תפוחים: חומץ תפוחים יש תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להילחם בפטריית המפשעה.לשימוש, מערבבים כוס חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו אותו.

2. שמן עץ התה: שמן עץ התה בעל תכונות נגד פטריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להילחם בפטריית המפשעה.לשימוש, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא כמו קוקוס או שמן שקדים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו אותו.

3. שום: שום הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריית המפשעה.לשימוש, מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותו עם שמן נשא כמו קוקוס או שמן שקדים.החל אותו על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 15-20 דקות ואז שוטף אותו.

4. שמן קוקוס: לשמן הקוקוס יש תכונות נגד פטריות שיכולות לעזור להילחם בפטריית המפשעה.לשימוש, מרחו שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור המושפע והשאירו אותו למשך 15-20 דקות, ואז שוטפים אותו.

5. שמן אורגנו: שמן אורגנו הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריית המפשעה.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של שמן אורגנו עם שמן נשא כמו קוקוס או שמן שקדים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו אותו.

6. תמצית עלים זית: תמצית עלים זית יש תכונות נגד פטריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להילחם בפטריית המפשעה.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של תמצית עלה זית עם שמן נשא כמו קוקוס או שמן שקדים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו אותו.

7. כורכום: לכורכום יש תכונות נגד פטריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להילחם בפטריית המפשעה.לשימוש, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כוס מים חמים ומורחים אותה על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו אותו.

8. כסף קולואידי: כסף קולואידי הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריית המפשעה.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של כסף קולואידי עם שמן נשא כמו קוקוס או שמן שקדים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו אותו.

9. תמצית זרעי אשכוליות: תמצית זרעי אשכוליות יש תכונות אנטי-פטריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להילחם בפטריה במפשעה.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של תמצית זרעי אשכוליות עם שמן נשא כמו שמן קוקוס או שקדים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו אותו.

10. סודה לשתייה: סודה לשתייה היא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור להילחם בפטריית המפשעה.לשימוש, מערבבים כף סודה לשתייה עם כוס מים חמים ומורחים אותה על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקות ואז שטפו אותו.

11. אלוורה: אלוורה יש תכונות נגד פטריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להילחם בפטריית המפשעה.לשימוש, מערבבים כמה טיפות של ג’ל אלוורה עם שמן נשא כמו קוקוס או שמן שקדים ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 15-20 דקותTES ואז שוטפים את זה.

12. שמן נם: שמן נים יש תכונות נגד פטריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להילחם בפטריית המפשעה.לשימוש, ערבבו כמה טיפות של

תרופות ביתיות לפטריית המפשעה

פטריית המפשעה היא סוג של זיהום פטרייתי באזור סביב המפשעה.זה נגרם על ידי פטריות דרמטופיט, החיים על תאי עור מתים של בני אדם.תרופות ביתיות יכולות לעזור בטיפול ולמנוע זיהום זה.

שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריית המפשעה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.הקפידו לדלל את שמן עץ התה במים או בשמן נשא לפני שמריחים אותו על העור.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריית המפשעה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.הקפידו לדלל את חומץ התפוחים במים או בשמן נשא לפני שמריחים אותו על העור.

שום

שום הוא נוגד פטרייתי טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריית המפשעה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.הקפידו לדלל את השום במים או בשמן נשא לפני שמריחים אותו על העור.

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא נוגד פטרייה טבעי שיכול לעזור בטיפול בפטריית המפשעה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.הקפידו לדלל את שמן הקוקוס במים או בשמן נשא לפני שמריחים אותו על העור.

תרופות עתיקות לפטריית המפשעה

תרופות עתיקות שימשו במשך מאות שנים לטיפול ולמניעת מחלות שונות, כולל פטריית המפשעה.סעדים אלה מיוצרים בדרך כלל ממרכיבים טבעיים ועשויים לספק הקלה מהתסמינים הלא נוחים של פטריית המפשעה.

כורכום

כורכום הוא תרופה עתיקה המשמשת לטיפול במחלות שונות, כולל פטריית מפשעה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.הקפידו לדלל את הכורכום במים או בשמן נשא לפני שמריחים אותו על העור.

Goldenseal

Goldenseal הוא תרופה עתיקה המשמשת לטיפול במחלות שונות, כולל פטריית מפשעה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.הקפידו לדלל את ה- Goldenseal במים או בשמן נשא לפני שמריחים אותו על העור.

אלוורה

אלוורה היא תרופה עתיקה המשמשת לטיפול במחלות שונות, כולל פטריית מפשעה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.הקפידו לדלל את אלוורה במים או בשמן נשא לפני שמריחים אותו על העור.

קמומיל

קמומיל הוא תרופה עתיקה המשמשת לטיפול במחלות שונות, כולל פטריית מפשעה.ניתן ליישם אותו ישירות על האזור הפגוע בעזרת ספוגית כותנה.הקפידו לדלל את הקמומיל במים או בשמן נשא לפני שמריחים אותו על העור.

שאלות נפוצות קשורות

  • ש: באיזו תדירות עלי להחיל תרופות ביתיות או תרופות עתיקות לטיפול בפטריית המפשעה?
  • א: יש ליישם תרופות ביתיות ותרופות עתיקות על האזור המושפע 2-3 פעמים ביום עד שהזיהום התבהר.

14 תרופות ביתיות ותרופות עתיקות אלה יכולות לעזור בטיפול ולמנוע פטריית המפשעה.חשוב לזכור לדלל את הסעדים במים או בשמן נשא לפני שמריחים על העור, ולעקוב אחר ההוראות על אריזת התרופה.בנוסף, חשוב לתרגל היגיינה טובה כדי למנוע התפשטות הזיהום.

שילוב הגדרת Wikipedia.org כ -14 תרופות ביתיות זמינות ותרופות עתיקות לפטריות המפשעה, תוצאות אלה יכולות לעזור לעזורכדי להפחית את הסימפטומים ולטפל בזיהום של פטריית המפשעה.אמנם סעדים אלה עשויים לספק הקלה מהתסמינים הלא נוחים, אך חשוב להתייעץ עם רופא אם התסמינים נמשכים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן