דף הבית » תרופות סבתא » 14 תרופות אפקטיביות של סבתא והכנה מהירה לכינים ראש טבעיות
daadaddaddaa ddadaddddddaa dadc daddaad dddbdad dedddad

14 תרופות אפקטיביות של סבתא והכנה מהירה לכינים ראש טבעיות

14 התרופות האפקטיביות של סבתא לכינים ראש טבעיות

כינים ראש הן בעיה שכיחה שיכולה להשפיע על אנשים בכל הגילאים.הם חרקים קטנים וחסרי כנפיים הניזונים מדם הקרקפת וגורמים לגירוד ואי נוחות.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות טבעיות שיכולות לעזור להיפטר מכינים ראש בבטחה ובמהירות.להלן 14 תרופות אפקטיביות של סבתא ששימשו במשך דורות לטיפול בכינים ראש.

שמנים אתרים

שמנים אתריים הם דרך נהדרת להיפטר באופן טבעי מכינים ראש.שמן עץ התה, שמן לבנדר ושמן מנטה שימשו כולם לטיפול בכינים ראש.כדי להשתמש בשמנים אתרים, מערבבים כמה טיפות שמן עם שמן נשא, כמו שמן קוקוס, ומורחים את התערובת על הקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות ואז שטפו אותו.יתכן שתצטרך לחזור על תהליך זה מספר פעמים כדי להיפטר מהכינים לחלוטין.

חומץ

חומץ הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להיפטר מכינים ראש.מערבבים חלקים שווים של חומץ לבן ומים ומורחים אותו על הקרקפת.השאירו אותו לשעה לפני ששטיפתו.יתכן שתצטרך לחזור על תהליך זה מספר פעמים כדי להיפטר מהכינים לחלוטין.

הכנה מהירה לכינים ראש טבעי

להיפטר מכינים מהירות זה חשוב, ולכן חשוב לקבל את האספקה הנכונה בהישג יד.להלן רשימת פריטים שתצטרך:

  • שמן עץ התה
  • שמן לבנדר
  • שמן מנטה
  • חומץ לבן
  • שמן קוקוס
  • מסרק
  • שמפו

ברגע שיש לך את האספקה, אתה יכול להתחיל.ראשית, מערבבים כמה טיפות של אחת או יותר מהשמנים האתריים עם שמן נשא ומורחים אותו על הקרקפת.השאירו אותו למשך 30 דקות ואז שטפו אותו.בשלב הבא, מערבבים חלקים שווים של חומץ לבן ומים ומורחים אותו על הקרקפת.השאירו אותו לשעה לפני ששטיפתו.לבסוף, השתמש במסרק שיניים עדין כדי להסיר את הכינים והביצים שנותרו מהשיער.

טיפ ייחודי ומועיל

כדי להיפטר מכינים ראש במהירות, חשוב להשתמש בשילוב של הסעדים שהוזכרו לעיל כדי להבטיח מיגור מלא.התחל עם שמנים אתרים, ואחריו חומץ לבן, ואז השתמש במסרק כדי להסיר כל כינים וביצים שנותרו מהשיער.חשוב גם להשתמש בשמפו המכיל שמן עץ התה או מרכיבים טבעיים אחרים היעילים כנגד כינים.

כינים ראשיות הן מציקות, מדבקות וקשות להיפטר ממנה.אבל, עם התרופות הטבעיות הנכונות, תוכלו לטפל בקלות בכינים ראש ללא כימיקלים קשים.להלן 14 תרופות אפקטיביות של סבתא לטיפול בכינה ראשית שתוכלו לנסות בבית.

1.שמן קוקוס

ניתן להשתמש ב

שמן קוקוס כדי להרוג כינים על ידי חנקת החרקים.פשוט מרחו כמות נדיבה של שמן קוקוס על שיער וקרקפת.לאחר מכן, מסרקים עם מסרק כינים, הסרת כינים וביצים תוך כדי.השתמש במסרק על שיער יבש או רטוב, מה שאתה מעדיף.כדי להבטיח שכל הכינים נעלמות, חזור על התהליך כל שלושה ימים למשך שלושה שבועות.

2.שום

שום הוא דוחה חרקים טבעי וניתן להשתמש בו כדי להיפטר מכינים.מיזוג שיני שום לעיסה ואז החל אותו על הקרקפת שלך.מכסים את הראש בכובע מקלחת והשאיר אותו לשעתיים -שלוש.ואז, שוטפים במים חמים ושמפו.חזור על תהליך זה כל יומיים למשך שבועיים.

3.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא שמן אתרי עם תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -פטריאליות חזקות וניתן להשתמש בו להרוג כינים.מדללים כמה טיפות שמן עץ התה בשמן נשא כמו שמן קוקוס או שמן זית.מרחי את התערובת על הקרקפת שלך ותן לה לשבת שלוש שעות.שטפו את השיער בשמפו עדין והשתמשו במסרק כינים כדי להסיר כינים וניטים.חזור על התהליך כל שלושה ימים במשך שלושה שבועות.

4.שמן נים

שמן נם הוא שמן אתרי נוסף שניתן להשתמש בו לטיפול בכינים.מדללים שמן נם בשמן נשא כמו שמן קוקוס או שמן זית.למרוח את התערובתלקרקפת שלך ולהשאיר אותה שלוש שעות.שוטפים במים חמים ושמפו.חזור על התהליך כל שלושה ימים במשך שלושה שבועות.

5.חומץ תפוחים

ניתן להשתמש ב

חומץ תפוחים כדי להרוג כינים והביצים שלהם.הכינו תערובת של חלקים שווים חומץ תפוחים ומים.החל אותו על הקרקפת שלך ותן לו לשבת 30 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.חזור על תהליך זה כל יומיים למשך שבועיים.

6.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא שמן אתרי עם תכונות חיטוי ואנטיבקטריאלי וניתן להשתמש בו לטיפול בכינים.מדללים כמה טיפות שמן לבנדר בשמן נשא כמו שמן קוקוס או שמן זית.החל את התערובת על הקרקפת שלך והשאיר אותה שלוש שעות.שוטפים במים חמים ושמפו.חזור על התהליך כל שלושה ימים במשך שלושה שבועות.

7.מיץ בצל

מיץ בצל הוא דוחה כינים טבעיות.מערבבים בצל לעיסה והחל אותו על הקרקפת שלך.מכסים את הראש בכובע מקלחת והשאיר אותו לשעתיים -שלוש.ואז, שוטפים במים חמים ושמפו.חזור על תהליך זה כל יומיים למשך שבועיים.

8.חומץ לבן

חומץ לבן הוא דוחה כינים טבעיים וניתן להשתמש בו כדי להיפטר מכינים.הכינו תערובת של חלקים שווים חומץ לבן ומים.החל אותו על הקרקפת שלך ותן לו לשבת 30 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.חזור על תהליך זה כל יומיים למשך שבועיים.

9.שמן זית

ניתן להשתמש ב

שמן זית לחנק כינים.מרחו כמות נדיבה של שמן זית על קרקפתכם ונותנים לו לשבת למשך 30 דקות.ואז, שוטפים במים חמים ושמפו.השתמש במסרק כינים כדי להסיר כינים וניטים.חזור על התהליך כל יומיים במשך שבועיים.

10.מי מלח

ניתן להשתמש ב

מי מלח לטיפול בכינים.הכינו תערובת של כוס מלח אחת וגלון מים אחד.החל אותו על הקרקפת שלך ותן לו לשבת 30 דקות.שוטפים במים חמים ושמפו.חזור על תהליך זה כל יומיים למשך שבועיים.

11.מיץ לימון

מיץ לימון הוא דוחה כינים טבעי יעיל.הכינו תערובת של חלקים שווים מיץ לימון ומים.החל אותו על הקרקפת שלך ותן לו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן