דף הבית » תרופות סבתא » 14 סעדים של סבתא בטוחה ומהירה להנהיה נגד צלקות אקנה
dadadddd dadc daddaad ddddd ddedddad dcddaddd dadd

14 סעדים של סבתא בטוחה ומהירה להנהיה נגד צלקות אקנה

הסעדים של סבתא לצלקות אקנה

צלקות אקנה יכולות להיות מביכות וקשות להתמודד איתן.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות שסבתא שלך אולי השתמשה כדי לסייע בטיפול ולהפחתת המראה של צלקות אקנה.מסעדים מסורתיים למוצרים מודרניים, תרופות אלה יכולות לעזור לך להשיג עור ברור וחלק יותר.

1.אלוורה ורה ג’ל

אלוורה הוא צמח הידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והריפוי בעור.זה יכול לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת, וגם מסייע בקידום ריפוי הפצעים.כדי להשתמש באלוורה, חתוך עלה של הצמח וסחט את הג’ל.החל את הג’ל על אזורי העור המושפעים והשאיר אותו למשך 15 דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים ולטפוח עליו יבש.

טיפ:

אם אין לך גישה למפעל אלוורה, אתה יכול לקנות ג’ל אלוורה ורה מהמרקחת המקומית או חנות הבריאות שלך.

2.מסכת דבש וקינמון

דבש וקינמון מכילים תרכובות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת הקשורה לצלקות אקנה.להכנת מסכת דבש וקינמון, מערבבים חלקים שווים של דבש וקינמון יחד עד שיש לך עקביות דמוית הדבק.מרחו תערובת זו על האזור הפגוע בעורכם והשאירו אותו למשך 15 דקות.יש לשטוף את המסכה במים פושרים וטפח על עורך יבש.

3.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור, כולל צלקות אקנה.הוא עשיר בחומצות אלפא הידרוקסי, המסייעות לפילינג את עורך ולהפחית את מראה הצלקות.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים.מרחו תערובת זו על האזור הפגוע בעורכם והשאירו אותו למשך 15 דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים וטפח על עורך יבש.

4.מיץ לימון

מיץ לימון עשיר בחומצת לימון, שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות וכתמים כהים.כדי להשתמש במיץ לימון, סחטו את המיץ מלימון אחד לקערה.טבלו כדור כותנה במיץ הלימון ומורחים אותו על האזור הפגוע בעורכם.השאירו אותו למשך 15 דקות, ואז שטפו את האזור במים פושרים וטפחו על עורכם יבש.

5.כורכום וחלב

כורכום וחלב שימשו במשך מאות שנים לטיפול במגוון מצבי עור.הכורכום מכיל תרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת הקשורה לצלקות אקנה.להכנת מסיכת כורכום וחלב מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם שתי כפות חלב.מרחו תערובת זו על האזור הפגוע בעורכם והשאירו אותו למשך 15 דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים וטפח על עורך יבש.

6.שמן עץ התה

בשמן עץ התה תכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בשמן עץ התה, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא, כמו שמן שקדים או שמן חוחובה.מרחו תערובת זו על האזור הפגוע בעורכם והשאירו אותו למשך 15 דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים וטפח על עורך יבש.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בשמן קוקוס, החל כמות קטנה על האזור הפגוע בעור שלך ועסה אותו בעור.השאירו אותו למשך 15 דקות, ואז שטפו את האזור במים פושרים וטפחו על עורכם יבש.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פילינג עדין שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כף אחת של סודה לשתייה עם שתי כפות מים.מרחו תערובת זו על האזור הפגוע בעורכם ועגו אותה לעור.השאירו אותו למשך 15 דקות, ואז שטפו את האזור במים פושרים וטפחו על עורכם יבש.

9.מסכת שיבולת שועל

שיבולת שועל היא פילינג טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.להכנת מסכת שיבולת שועל, מערבבים כוס שיבולת שועל עם כוס מים אחת.החל תערובת זו על המושפעאזור העור שלך והשאיר אותו למשך 15 דקות.יש לשטוף את האזור במים פושרים וטפח על עורך יבש.

<H

קמח גרם וכורכום

קמח גרם הוא תרופה פופולרית מאוד לצלקות אקנה.הוא עשוי מחומוס טחון ועשיר בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור להבהיר צלקות.כדי להשתמש בו, עליך לערבב חלקים שווים של קמח גרם וכורכום עם מעט מים כדי ליצור משחה.החל את העיסה הזו על הפנים שלך והשאיר אותה למשך 15 דקות לפני שטיפתו.תרופה זו יכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה ולגרום לעור שלך להיראות בהיר יותר.

טיפים

 • השתמש תמיד בקמח גרם טרי לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • אם העיסה עבה מדי, הוסף עוד קצת מים.
 • אתה יכול גם להוסיף דבש או מיץ לימון לעיסה לקבלת יתרונות נוספים.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית לצלקות אקנה המשמשות במשך מאות שנים.הג’ל ממפעל אלוורה מכיל תכונות ריפוי שיכולות לעזור להפחית דלקת ואדמומיות.כדי להשתמש בו, עליך להחיל את הג’ל על האזורים שנפגעו פעמיים ביום.אתה יכול גם לערבב ג’ל אלוורה עם דבש ומיץ לימון להכנת משחה.מרחי תערובת זו על הפנים שלך והשאיר אותה למשך 15 דקות לפני שטיפתו.תרופה זו יכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה ולגרום לעור שלך להיראות בהיר יותר.

טיפים

 • השתמש תמיד בג’ל אלוורה טרי לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • אם התערובת עבה מדי, הוסיפו עוד מעט מים.
 • אתה יכול גם להוסיף דבש או מיץ לימון לעיסה לקבלת יתרונות נוספים.

אלמוג

אלמוג הוא תרופה טבעית לצלקות אקנה המשמשות במשך מאות שנים.האבקה מעץ העץ הסנדלו מכילה תכונות ריפוי שיכולות לעזור להפחית דלקת ואדמומיות.כדי להשתמש בו, עליכם לערבב חלקים שווים של אבקת אלמוג ומי ורדים כדי ליצור משחה.החל את העיסה הזו על הפנים שלך והשאיר אותה למשך 15 דקות לפני שטיפתו.תרופה זו יכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה ולגרום לעור שלך להיראות בהיר יותר.

טיפים

 • השתמש תמיד באבקת אלמוג טרייה לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • אם העיסה עבה מדי, הוסף קצת יותר מי ורדים.
 • אתה יכול גם להוסיף דבש או מיץ לימון לעיסה לקבלת יתרונות נוספים.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות כדי לעזור להפחית את הופעתן של צלקות אקנה במשך מאות שנים.תרופות אלה כוללות קמח גרם וכורכום, אלוורה, ועץ אלגום.כל אחד מהתרופות הללו יכול לעזור להפחית דלקת ואדמומיות.כדי להשתמש בהם, עליך לערבב את החומרים כדי להכין משחה ואז להחיל אותו על הפנים שלך.השאירו את העיסה למשך 15 דקות לפני שטיפתו.תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה ולגרום לעור שלך להיראות בהיר יותר.

שאלות נפוצות

 • באילו תרופות טבעיות ניתן להשתמש לצלקות אקנה?
  סבתות משתמשות בתרופות כמו קמח גרם וכורכום, אלוורה ועץ אלמוג כדי לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה במשך מאות שנים.
 • כיצד אוכל להשתמש בתרופות אלה?
  כדי להשתמש בתרופות אלה, עליך לערבב את החומרים כדי להכין משחה ואז להחיל אותה על הפנים שלך.השאירו את העיסה למשך 15 דקות לפני שטיפתו.

סבתות משתמשות בתרופות כמו קמח גרם וכורכום, אלוורה ועץ אלמוג כדי לסייע בהפחתת המראה של צלקות אקנה במשך מאות שנים.תרופות אלה יכולות לעזור להפחית דלקת ואדמומיות ולגרום לעור שלך להיראות בהיר יותר.בעזרת שימוש נכון בסעדים אלה, אתה יכול להשיג את התוצאות הרצויות ללא זמן. צלקת אקנה הוא סוג של צלקת המתרחשת כאשר העור מרפא אחרי אקנהפריצת אקנה.למרות שזה יכול לקחת זמן עד לצלקות אקנה לרפא, שימוש בתרופות טבעיות אלה יכול לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן