דף הבית » תרופות סבתא » 14 מקובלים באופן אוניברסלי ומקובל באופן אוניברסלי את הסעדים של סבתא לעצירות וכאבי בטן
dedadddcddd ddddadf dddadddadadcd ddedadddc ddddadf

14 מקובלים באופן אוניברסלי ומקובל באופן אוניברסלי את הסעדים של סבתא לעצירות וכאבי בטן

גוף האדם הוא מכונה מורכבת שיכולה להיות בעלת מגוון בעיות, כאשר עצירות וכאבי בטן הם שניים מהנפוצים ביותר.אך לפני שאתה בורח לבית המרקחת לתרופות, שקול חלק מהתרופות של הסבתא לעצירות וכאבי בטן שהתקבלו באופן אוניברסלי במשך מאות שנים.

עשבי תיבול ותבלינים

ניתן להשתמש בצמחי מרפא ותבלינים כדי להקל על עצירות וכאבי בטן.לעצירות, אחד העשבים הפופולריים ביותר הוא שומר.ניתן לקחת שומר בצורת תה או כעשב מיובש.כדי להכין תה שומר, קח כפית אחת של העשב המיובש והכריע אותו בכוס מים חמים למשך כעשר דקות.שתו את התה פעמיים או שלוש ביום.עשבי תיבול אחרים שיכולים לעזור בעצירות כוללים קמומיל, שן הארי ושורש ליקוריץ.

עבור כאבי בטן, אחד העשבים הפופולריים ביותר הוא ג’ינג’ר.ג’ינג’ר משמש כדי להקל על התכווצויות ודלקת באזור הבטן.ניתן לקחת אותו בצורה תה או כעשב מיובש.כדי להכין תה ג’ינג’ר, קח כפית אחת של העשב המיובש והכריע אותו בכוס מים חמים למשך כעשר דקות.שתו את התה פעמיים או שלוש ביום.עשבי תיבול אחרים שיכולים לעזור בכאבי בטן כוללים מנטה, בזיליקום ואניס.

שינויים תזונתיים

ניתן להשתמש בשינויים תזונתיים גם כדי לעזור להקל על עצירות וכאבי בטן.לעצירות, אחד הדברים החשובים ביותר לעשות הוא להגדיל את צריכת הסיבים שלך.אכילת פירות וירקות נוספים, דגנים מלאים וקטניות יכולה לעזור להוסיף סיבים לתזונה שלך.חשוב גם להגדיל את צריכת המים שלך ולהימנע ממזון מעובד.

עבור כאבי בטן, אחד הדברים החשובים ביותר לעשות הוא להימנע ממזונות שידועים כגורמים לדלקת וכאבי בטן.מזונות אלה כוללים חלב, מזון מעובד, מזון מטוגן ומזונות עשירים בסוכר.אכילת פירות וירקות טריים יותר, דגנים מלאים ושומנים בריאים יכולה לסייע בהפחתת דלקת וכאבי בטן.

טיפ:

חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתבצע שינויים תזונתיים גדולים או להוסיף עשבי תיבול או תוספי מזון לתזונה שלך.הרופא שלך יכול לעזור לך למצוא את האיזון הנכון לגופך ולוודא שכל השינויים שתבצע הם בטוחים עבורך.

פעילות גופנית

פעילות גופנית היא דרך נוספת לעזור להקל על עצירות וכאבי בטן.פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור לשמור על דרכי העיכול נעות ושרירי הבטן חזקים.פעילויות בעלות השפעה נמוכה כמו הליכה, שחייה ויוגה יכולות להועיל במיוחד.

מסקנה

הסעדים של סבתא לעצירות וכאבי בטן שימשו במשך מאות שנים ועדיין מקובלים כיום.עשבי תיבול ותבלינים, שינויים תזונתיים ופעילות גופנית יכולים לעזור להקל על סוגיות אלה.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתבצע שינויים גדולים בתזונה שלך, מכיוון שהם יכולים לעזור לך למצוא את האיזון הנכון לגופך.

תרופות צמחיות לעצירות וכאבי בטן

עצירות וכאבי בטן יכולים להיות לא נוחים ומסיחים את דעתם.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות צמחיות ששימשו באופן מסורתי כדי לעזור להקל על סוגיות אלה.להלן 14 תרופות של סבתא מקובלות באופן אוניברסלי לעצירות וכאבי בטן.

1.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ שימש במשך מאות שנים כדי לסייע בעיכול.על פי ההערכה, יש לכך השפעה משלשלת, שיכולה לעזור להקל על עצירות.זה עשוי לעזור גם להפחתת כאבי בטן ודלקת.

2.קמומיל

קמומיל הוא עשב פופולרי שידוע בהשפעותיו המרגיעות.זה יכול לשמש גם כדי לעזור להקל על עצירות וכאבי בטן.על פי ההערכה, מדובר במשלשל קל, כמו גם אנטי דלקתי.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב המשמש לרוב כדי לעזור להקל על בחילות, אך הוא יכול להיות יעיל גם לעצירות וכאבי בטן.זה נחשב למשלשן טבעי ויכול גם לסייע בהפחתת הדלקת.

4.שומר

שומר הוא עשב ריחני המשמש לעתים קרובות להוסיף טעם לאוכל.יש לו גם תכונות רפואיות אעל פי ההערכה, ND הוא משלשל טבעי.זה עשוי לעזור גם להפחתת כאבי בטן ודלקת.

5.שן הארי

שן הארי הוא עשב הידוע בהשפעותיו המשתן.ההערכה היא כי היא מסייעת להקל על עצירות ועלולה לעזור להפחית את כאבי הבטן ודלקת.

6.מנטה

מנטה משמשת לרוב כדי לעזור להקל על בחילה, אך זה יכול להועיל גם לעצירות וכאבי בטן.על פי ההערכה, מדובר במשלשן טבעי ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת.

7.כורכום

כורכום הוא עשב המשמש לעתים קרובות בבישול, אך ניתן להשתמש בו גם כדי לעזור להקל על עצירות וכאבי בטן.על פי ההערכה, מדובר במשלשן טבעי ויכול גם לעזור להפחית את הדלקת.

8.כמון

כמון הוא עשב המשמש בדרך כלל להוספת טעם למזון, אך הוא יכול להועיל גם לעצירות וכאבי בטן.זה נחשב למשלשן טבעי ויכול גם לסייע בהפחתת הדלקת.

9.קינמון

קינמון הוא עשב המשמש בדרך כלל להוספת טעם למזון, אך הוא יכול להועיל גם לעצירות וכאבי בטן.זה נחשב למשלשן טבעי ויכול גם לסייע בהפחתת הדלקת.

10.מלון מר

מלון מר הוא עשב שלפי ההערכה הוא משלשל טבעי ויכול לעזור להפחית את כאבי הבטן ודלקת.זה נחשב גם מועיל לעצירות.

11.Lemon Balm

לימון בלאם הוא עשב שלפי ההערכה שהוא משלשל טבעי ויכול לעזור להפחית את כאבי הבטן ודלקת.זה נחשב גם מועיל לעצירות.

12.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא עשב שלפי ההערכה הוא משלשל טבעי ויכול לעזור להפחית כאבי בטן ודלקת.זה נחשב גם מועיל לעצירות.

13.גדילן חלב

גדילן חלב הוא עשב שלפי ההערכה שהוא משלשל טבעי ויכול לעזור להפחית כאבי בטן ודלקת.זה נחשב גם מועיל לעצירות.

14.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עשב שלפי ההערכה הוא משלשל טבעי ויכול לעזור להפחית את כאבי הבטן ודלקת.זה נחשב גם מועיל לעצירות.

מסקנה

אלה 14 מקובלים באופן אוניברסלי וסעדים של סבתא לעצירות וכאבי בטן.על פי ההערכה, מרבית עשבי התיבול הללו הם משלשלים טבעיים ויכולים לעזור להפחית את הדלקת.חשוב להתייעץ עם רופא או ספק שירותי בריאות לפני שנטילת תרופות אלה, מכיוון שהם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות או שיש להם תופעות לוואי אחרות.

שאלות נפוצות

באילו עשבי תיבול ניתן להשתמש כדי להקל על עצירות וכאבי בטן?

עשבי תיבול כמו שורש ליקוריץ, קמומיל, ג’ינג’ר, שומר, שן הארי, מנטה, כורכום, כמון, קינמון, מריר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן