דף הבית » תרופות סבתא » 14 התרופות של סבתא ריפוי ומשקמת לכאבי כתפיים
ddaadaddaddaa dadc daddaad daddadd ddedadadedaa dcdbddd dbdaa

14 התרופות של סבתא ריפוי ומשקמת לכאבי כתפיים

14 הסעדים של סבתא לכאבי כתפיים

כאבי כתפיים יכולים להיות מתישים ומתסכלים.למרבה המזל, ישנם תרופות וטיפולים טבעיים רבים שניתן להשתמש בהם כדי להפחית ביעילות את כאבי הכתפיים ולהחזיר את הגוף למצב בריא.מסעדים ביתיים פשוטים לטיפולים מורכבים יותר, יש משהו לכולם בכל מה שקשור למציאת הקלה מכאבי כתפיים.להלן מבט על כמה מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר של סבתא לכאבי כתפיים.

מתיחות ועיסוי

מתיחות ועיסוי הם שני טיפולים חשובים לכאבי כתפיים ששימשו במשך מאות שנים.מתיחות עוזרות לשחרר שרירים הדוקים ולהגדיל את טווח התנועה.העיסוי עוזר להגדיל את זרימת הדם ולקידום הריפוי.שני הטיפולים הללו יכולים להיעשות בבית או על ידי מטפל מוסמך.

טיפ ייחודי ומועיל:

בעת מתיחה, הקפידו לחמם את השרירים לפני שתמתחו אותם.אמבטיה או מקלחת חמים הם דרך נהדרת לעשות זאת.בנוסף, הקפידו לקחת הפסקות בין מתיחות לעיסוי כדי לתת לשרירים שלכם זמן לנוח ולהתאושש.

טיפול בקרח וחום

טיפול בקרח וחום הם שני טיפולים פשוטים שיכולים לספק הקלה מכאבי כתפיים.קרח יכול לעזור להפחית דלקת וכאבים קהים בעוד חום יכול לעזור לשחרר שרירים הדוקים ולהגביר את זרימת הדם.הדרך הטובה ביותר למקסם את היתרונות של טיפול בקרח וחום היא להחליף בין השניים.לדוגמה, מרחו חום למשך 5 דקות ואז קרח למשך 5 דקות.

ארומתרפיה

ארומתרפיה היא טיפול אלטרנטיבי פופולרי ששימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל כאבי כתפיים.ניתן להשתמש בשמנים אתרים כמו לבנדר, מנטה ואקליפטוס כדי לספק הקלה מכאב וכאב.ניתן להשתמש בארומתרפיה בצורה של עיסוי, אמבטיות ושאיפה.

תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות הן אפשרות פופולרית נוספת לטיפול בכאבי כתפיים.ניתן להשתמש בצמחי מרפא כמו ג’ינג’ר, כורכום וקליפת ערבה להפחתת דלקת וכאב.ניתן לצרוך תרופות צמחיות בצורה של תה, תמיסות או כמוסות.

דיקור סיני

דיקור סיני הוא תרגול ריפוי סיני עתיק הכולל החדרת מחטים דקים לנקודות ספציפיות בגוף.על פי ההערכה, תרגול זה מסייע בטיפול במגוון מצבים, כולל כאבי כתפיים.דיקור סיני יכול להתבצע על ידי מתרגל מיומן או שניתן יהיה לנהל אותו בעצמו.

טיפול כירופרקטי

טיפול כירופרקטי הוא סוג של טיפול ידני המשמש לטיפול במגוון הפרעות שרירים ושלד, כולל כאבי כתפיים.טיפול מסוג זה כרוך במניפולציה של עמוד השדרה ומפרקים אחרים כדי להחזיר את היישור והתפקוד הנכונים.

דיאטה ותזונה

תזונה בריאה ותזונה נאותה חיונית לבריאות הכללית ויכולה גם לסייע בהפחתת כאבי הכתפיים.אכילת שפע של פירות, ירקות ודגנים מלאים יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולספק לגוף את החומרים המזינים הדרושים כדי לרפא ולהתאושש.

פיזיותרפיה

פיזיותרפיה היא סוג של שיקום הכרוך בשימוש בתרגילים ומתיחות ספציפיות כדי לסייע בשיפור טווח התנועה, הכוח והגמישות.ניתן לבצע פיזיותרפיה בבית או במסגרת קלינית עם מתרגל מוסמך.

יוגה

יוגה היא תרגול עתיק המתמקד בחיבור גוף הנפש.ישנן תנוחות רבות ושונות שיכולות לעזור להפחית את כאבי הכתפיים ולשיפור הניידות.חשוב למצוא מדריך מוסמך שיכול להנחות אותך בתנוחות ולספק לך שינויים והתאמות לפי הצורך.

מנוחה ורגיעה

מנוחה ורגיעה חשובים לגוף לרפא ולהתאושש מכל סוג של פציעה או מחלה.קבלת מנוחה רבה ולקחת זמן לעצמך יכולה לעזור להפחית את הלחץ ולספק לגוף את הזמן שהוא צריך לרפא.

תוספי מזון טבעיים

תוספי מזון טבעיים כמו גלוקוזאמין וכונדרויטין יכולים לעזורלהפחית דלקת ולשפר את בריאות המפרקים.תוספי מזון אלה זמינים בצורות רבות, כגון כמוסות, טבליות ואבקות.

טיפולים אקטואליים

ניתן להשתמש בטיפולים אקטואליים כמו קרמים, ג’לים ומשחות כדי לספק הקלה מכאבי כתפיים.טיפולים אקטואליים יכולים לסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה זמנית מאי נוחות.

חבילות חום

חבילות חום הן דרך קלה ונוחה למרוח חום על האזור הפגוע.

תרופות צמחי מרפא על כאבי כתפיים

תרופות צמחיות הן תרגול עתיק של ריפוי ששימש במשך מאות שנים.סבתות העבירו תרופות צמחיות כדי לסייע בטיפול בכאב ודלקת הקשורים לכאבי כתפיים.להלן כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של צמחי מרפא לכאבי כתפיים:

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עשב אנטי דלקתי רב עוצמה שיכול לעזור להפחית נפיחות וכאבים הקשורים לכאבי כתפיים.אתה יכול לקחת את זה בצורה קפסולה או כתה.אתה יכול גם להוסיף אותה לתזונה שלך על ידי הוספתו למרקים, סלטים ומנות אחרות.

כורכום

כורכום הוא עוד עשב אנטי דלקתי חזק שיכול לעזור להפחית את כאבי הכתפיים.אתה יכול לקחת את זה בצורה קפסולה או כתה.אתה יכול גם להוסיף אותה לתזונה שלך על ידי הוספתו למרקים, סלטים ומנות אחרות.

פלפל קאיין

פלפל קאיין משמש זה מכבר כמשכך אנטי דלקתי וכאב.אתה יכול לקחת את זה בצורה קפסולה או כתה.אתה יכול גם להוסיף אותה לתזונה שלך על ידי הוספתו למרקים, סלטים ומנות אחרות.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא משכך כאבים טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את כאבי הכתפיים.אתה יכול ליישם אותו באופן אקטואלי על האזור המושפע או לקחת אותו בצורה קפסולה.

תרופות טבעיות אחרות לכאבי כתפיים

בנוסף לתרופות צמחיות, ישנם תרופות טבעיות אחרות שיכולות לעזור להפחית את כאבי הכתפיים.אלו כוללים:

  • דיקור סיני
  • טיפול בעיסוי
  • תרגילי מתיחה וחיזוק
  • קומפרסים חמים וקרים
  • ארומתרפיה
  • טיפול במגנט

תרופות טבעיות אלה יכולות לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לכאבי כתפיים.חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באחד מהתרופות הללו כדי להבטיח שהם בטוחים עבורך.

שאלות נפוצות

האם תרופות צמחיות בטוחות לכאבי כתפיים?

תרופות צמחיות נחשבות בדרך כלל לבטוחות לטיפול בכאבי כתפיים.עם זאת, חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש בתרופות צמחיות כלשהן כדי להבטיח שהם יהיו בטוחים עבורך.

באילו תרופות טבעיות אחרות אוכל להשתמש בכאבי כתפיים?

בנוסף לתרופות צמחיות, תרופות טבעיות אחרות שיכולות לעזור להפחית את כאבי הכתפיים כוללות דיקור, טיפול בעיסוי, תרגילי מתיחה וחיזוק, קומפרסים חמים וקרים, ארומתרפיה וטיפול במגנט.

סבתות העבירו תרופות צמחיות במשך מאות שנים כדי לסייע בטיפול בכאב ובדלקת הקשורים לכאבי כתפיים.עשבי תיבול פופולריים כמו ג’ינג’ר, כורכום, פלפל קאיין ושמן אקליפטוס יכולים כולם לעזור להפחית את הדלקת והכאב.בנוסף, תרופות טבעיות אחרות כמו דיקור סיני, טיפול בעיסוי, תרגילי מתיחה וחיזוק, קומפרסים חמים וקרים, ארומתרפיה וטיפול במגנט יכולים גם לעזור להפחית את כאבי הכתפיים.אמנם תרופות אלה יכולות להיות יעילות, אך חשוב להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתשתמש באף אחד מהם כדי להבטיח שהם בטוחים עבורך. כאבי כתפיים הוא מצב נפוץ ולעיתים מתיש, אך עם הסעדים הנכונים ניתן לנהל ולמזער אותו.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן