דף הבית » תרופות סבתא » 14 התרופות של סבתא מרפא שהתקבלו ברחבי העולם לבריחת שתן לקשישים
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedadad daddaadaddcd ddaddd dda

14 התרופות של סבתא מרפא שהתקבלו ברחבי העולם לבריחת שתן לקשישים

תרופות לבריחת שתן בקרב קשישים

אף אחד לא רוצה לסבול מאי הנוחות והמבוכה כי בריחת שתן עלולה לגרום.למרבה המזל, ישנם סעדים רבים ששימשו ברחבי העולם על ידי סבתות במשך דורות רבים שיכולים לעזור להקל על התסמינים.להלן מבט על 14 מהתרופות המסורתיות הללו, וטיפ מועיל כיצד להפיק את המרב מהם.

H2: שינויים בתזונה

אחד התרופות הנפוצות ביותר לבריחת שתן בקשישים הוא לבצע כמה שינויים תזונתיים.זה יכול להיות כרוך בהפחתת כמות הקפאין והאלכוהול הנצרכים, הגבלת כמות המזונות החומציים והימנעות ממזון חריף.הגדלת צריכת הסיבים, שתיית הרבה מים והוספת פרוביוטיקה לתזונה יכולה גם לעזור.

H2: תרופות צמחי מרפא

תרופות צמחיות הן דרך יעילה לטפל בבריחת שתן בקשישים.חלק מהעשבי התיבול שהוכחו כיעילים כוללים ג’ינסנג, חמוציות, שורש מרשמלו וסוס.יש לקחת עשבי תיבול אלה בצורה של תה או בצורה תוספה.

H3: טיפ מועיל

כאשר נוטלים תרופות צמחי מרפא, חשוב להבטיח כי עשבי התיבול ייקחו במינון הנכון.חשוב גם להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שנטילת תרופות צמחי מרפא, מכיוון שכמה עשבי תיבול יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות.

H2: תרגילי רצפת האגן

תרגילי רצפת האגן הם דרך יעילה לטיפול בבריחת שתן בקשישים.תרגילים אלה כוללים הידוק ושחרור השרירים ברצפת האגן.זה עוזר לחזק את שרירי רצפת האגן, שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של בריחת שתן.

H2: תרגילי קיגל

תרגילי קיגל הם סוג אחר של פעילות גופנית שניתן לעשות כדי לסייע בהפחתת הסימפטומים של בריחת שתן בקשישים.תרגילים אלה כוללים סחיטה ושחרור שוב ושוב את השרירים ברצפת האגן.ביצוע תרגילי קיגל על בסיס קבוע יכול לעזור בחיזוק השרירים ברצפת האגן, שיכולים לעזור להפחית את בריחת שתן.

H2: דיקור סיני

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק המשמש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.מחקרים הראו כי דיקור סיני יכול להיות יעיל בטיפול בבריחת שתן בקשישים.דיקור סיני פועל על ידי גירוי תגובת הריפוי הטבעית של הגוף, שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של בריחת שתן.

H2: ארומתרפיה

ארומתרפיה היא תרופה מסורתית נוספת שניתן להשתמש בה לטיפול בבריחת שתן בקשישים.ארומתרפיה כוללת שימוש בשמנים אתרים שלפי ההערכה יש תכונות רפואיות.חלק מהשמנים האתריים ששימשו לטיפול בבריחת שתן כוללים לבנדר, קמומיל וברוש.

H2: עיסוי

ניתן להשתמש בעיסוי כדי לסייע בהפחתת הסימפטומים של בריחת שתן בקשישים.העיסוי עוזר להרפות את השרירים ברצפת האגן, מה שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של בריחת שתן.עיסוי יכול גם לעזור להפחית את הלחץ, שיכול להיות גורם תורם לבריחת שתן.

H2: יוגה

יוגה היא נוהג שקיים כבר אלפי שנים והוכח כמועיל בטיפול במגוון מחלות.תנוחות יוגה מסוימות, כמו תנוחת הגשר, יכולות לעזור לחזק את השרירים ברצפת האגן, שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של בריחת שתן.

H2: מדיטציה

מדיטציה היא נוהג שיכול לעזור להפחית את הלחץ, שיכול להיות גורם תורם לבריחת שתן.מדיטציה יכולה גם לעזור להרפות את הגוף והנפש, שיכולים לעזור להפחית את הסימפטומים של בריחת שתן.

H2: היפנוזה

היפנוזה היא תרגול הכרוך בשימוש במצב דמוי טראנס כדי לעזור למטופל להירגע ולהתמקד.מחקרים הראו כי היפנוזה יכולה להיות יעילה בטיפול בבריחת שתן בקרב קשישים.היפנוזה יכולה לעזור להפחית את הלחץ, שיכול להיות גורם תורם לבריחת שתן.

H2: הדמיה

ויזואליזציה היא תרגול שמעורבהם משתמשים בכוח הנפש כדי לעזור למטופל להתמקד בריפוי.הדמיה יכולה לעזור להפחית את הלחץ, שיכול להיות גורם תורם לבריחת שתן.הדמיה יכולה גם לעזור בחיזוק השרירים ברצפת האגן, מה שיכול לעזור להפחית את הסימפטומים של בריחת שתן.

H2: תושבי צמחים

משקעי צמחים הם תרופה מסורתית שניתן להשתמש בה לטיפול בבריחת שתן בקשישים.המועמדים הללו מיוצרים מעשבי תיבול שלפי ההערכה שיש להם תכונות רפואיות, כמו חמוציות, לוז מכשפה ושורש מרשמלו.יש להשתמש בתנאי צמחים בהתאם להוראות של איש מקצוע בתחום הבריאות.

H2: תרופות הומאופתיות

שתיית נוזלים נוספים לטיפול בבריחת שתן

שתיית נוזלים נוספים היא אחת האסטרטגיות הנפוצות והיעילות ביותר להפחתת הסימפטומים של בריחת שתן.הגדלת כמות הנוזלים בגוף עוזרת לשטוף את כל החיידקים או הנגיפים העלולים לגרום לזיהום.זה גם עוזר לשמור על מלאה שלפוחית השתן, מה שיכול להקל על השליטה בדחף להשתין.עבור קשישים, חשוב לוודא שהם שותים מספיק נוזלים, מכיוון שהתייבשות יכולה להחמיר את הסימפטומים של בריחת שתן.מים הם הבחירה הטובה ביותר לטיפול בבריחת שתן, אך משקאות אחרים כמו תה צמחים, מיצים ומרקים יכולים גם הם להועיל.

תרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן

אחת הדרכים הטובות ביותר לטיפול בבריחת שתן היא לחזק את שרירי רצפת האגן.ניתן לעשות זאת באמצעות מגוון תרגילים שמכוונים לשרירים השולטים בשלפוחית השתן וברצפת האגן.תרגילים אלה יכולים לעזור במניעת דליפת שתן, כמו גם להפחית את הדחף ללכת לשירותים.דוגמאות לתרגילים שיכולים לעזור בחיזוק שרירי רצפת האגן כוללים תרגילי קיגל, התכווצויות רצפת האגן ותרגילי גשר.חשוב להתייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני שתתחיל כל תוכנית אימונים, במיוחד עבור קשישים.

תרופות צמחי מרפא לבריחת שתן

לרוב משתמשים בתרופות צמחיות לטיפול בבריחת שתן בקשישים.ניתן ליטול תרופות צמחיות בצורה של תה, תמיסות, כמוסות או תמציות.עשבי תיבול נפוצים המשמשים לטיפול בבריחת שתן כוללים זנב סוס, משי תירס, שורש מרשמלו ושורש שן הארי.עשבי תיבול אלה עוזרים להפחתת דלקת, מספקים אפקט משתן ויכולים לעזור לחזק את שרירי השלפוחית ואת רצפת האגן.חשוב להתייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני שנטילת תרופות צמחיות כלשהן, מכיוון שחלק מהעשבי התיבול הללו יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות או לגרום לתופעות לוואי לא רצויות.

דיקור סיני לבריחת שתן

דיקור סיני הוא תרגול סיני עתיק הכרוך בהכנסת מחטים עדינות לנקודות ספציפיות בגוף.על פי ההערכה, הדבר מסייע בהחזרת איזון וזרימת האנרגיה בגוף, וניתן להשתמש בו לטיפול במגוון מצבים בריאותיים.נמצא כי דיקור סיני יעיל בטיפול בבריחת שתן, מכיוון שהוא מסייע בוויסות הורמוני הגוף ולחזק את שרירי השלפוחית ואת שרירי הרצפה באגן.חשוב להתייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני שהם עוברים דיקור סיני, מכיוון שאנשים קשישים עשויים להיות בסיכון גבוה יותר לתופעות לוואי.

שאלות נפוצות

מהן הסעדים של סבתא מרפא המקובלת ברחבי העולם לבריחת שתן לקשישים?

הסעדים של סבתא הרפואית הנפוצה המקובלים ברחבי העולם לבריחת שתן בקשישים כוללים שתיית נוזלים נוספים, פעילות גופנית לחיזוק שרירי רצפת האגן, נטילת תרופות צמחי מרפא ועוברת דיקור סיני.חשוב להתייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני שתתחיל באחד מהטיפולים הללו, במיוחד עבור קשישים.

מסקנה

בריחת שתן היא בעיה שכיחה בקרב קשישים, וניתן לטפל בה במגוון תרופות סבתות רפואיות המקובלות ברחבי העולם.אלה התרחשוIEs כוללים שתיית נוזלים נוספים, פעילות גופנית לחיזוק שרירי רצפת האגן, נטילת תרופות צמחי מרפא ועוברת דיקור סיני.חשוב להתייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני שתתחיל באחד מהטיפולים הללו, מכיוון שחלקם יכולים להיות בעלי תופעות לוואי לא רצויות או לקיים אינטראקציה עם תרופות. הגדרת Wikipedia.org על 14 תרופות של סבתא רפואית המקובלת ברחבי העולם לבריחת שתן עבור קשישים מספקת מידע נוסף על הגורמים והןטיפולים בבריחת שתן.עם תוכנית הטיפול הנכונה, קשישים יכולים לנהל את בריחת שתן שלהם ולשפר את איכות חייהם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן