דף הבית » תרופות סבתא » 14 התרופות של סבתא מרגיעה וחוויה לפצעי ידיים

14 התרופות של סבתא מרגיעה וחוויה לפצעי ידיים

הסעדים של הסבתא הטובה ביותר לפצעי ידיים

לכולנו יש את התרופות שלנו לפצעי ידיים שסבתותינו לימדו אותנו במהלך השנים.משימוש במרכיבים טבעיים לשיטות הומאופתיות, התרופות של סבתא לפצעי ידיים הועברו מדורות והם כמה מהדרכים הטובות ביותר לטפל בפצעים קלים המתרחשים על הידיים.להלן 14 תרופות מרגיעות וניסיון שנוספו ונבדקו על ידי רבים.

דבש גולמי

דבש גולמי הוא תרופה טבעית נהדרת לפצעים קלים על הידיים.לא רק שהוא אנטי בקטריאלי, אלא שידוע גם שיש לו תכונות ריפוי.כדי להשתמש בדבש גולמי לטיפול בפצעי ידיים, קח כמות קטנה ממנו והחל אותו ישירות על הפצע.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.עשה זאת כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית נוספת לפצעי ידיים.זה ידוע בתכונותיו האנטי -חיפושיות והריפוי וניתן להשתמש בו כדי להרגיע ולרפא פצעים קלים.כדי להשתמש באלוורה, קח כמות קטנה מהג’ל והחל אותו ישירות על הפצע.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על כמה פעמים ביום עד שהפצע נרפא.

טיפ ייחודי:

אם אין לך גישה אל אלוורה טרייה, אתה יכול גם להשתמש בג’ל אלוורה ורה.רק הקפד לבדוק את התווית כדי להבטיח שמדובר ב 100% אלוורה טהורה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נוספת לפצעי ידיים.זה ידוע בתכונותיו האנטי בקטריאליות והריפוי וניתן להשתמש בו לטיפול בפצעים קלים.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, קח כמות קטנה מהנוזל ודלל אותו במים חמים.לאחר מכן החל אותו ישירות על הפצע.השאירו אותו לכמה דקות ואז שטפו במים חמים.חזור על כמה פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי וידוע בתכונות הריפוי שלו.כדי להשתמש בכורכום לטיפול בפצעי ידיים, קח כמות קטנה של האבקה ומערבב אותה במים חמים ליצירת משחה.החל את העיסה ישירות על הפצע והשאיר אותו מספר דקות.יש לשטוף במים חמים ולחזור כמה פעמים ביום עד לרפאת הפצע.

14 תרופות מרגיעות ומבוססות על חוויה לפצעי ידיים

פצעי ידיים הם בעיה שכיחה עבור אנשים בכל הגילאים.סבתות סיפקו תרופות ביתיות במשך דורות שהוכחו כיעילים בטיפול בפצעי ידיים קלים.מלבנדר ודבש ועד שום וכורכום, ישנם מרכיבים טבעיים רבים שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בטיפול בפצעי ידיים.להלן 14 התרופות של סבתא מרגיעה וחוויה לפצעי ידיים.

1.לבנדר

לבנדר שימש במשך מאות שנים כדי לעזור לטפל במגוון מחלות.יש לו תכונות חיטוי, אנטיבקטריאליות ונוגדות פטרייתיות.זה יכול לשמש לניקוי ולחטא פצעי יד קלים.לשימוש, תלולה 1 כף של לבנדר מיובש בכוס מים רותחים למשך 15 דקות.מסננים את התערובת ומשתמשים במים כדי לנקות את הפצע.

2.דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית לפצעים.יש לו תכונות טבעיות חיטוי ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את הזיהום והדלקת.ניתן ליישם דבש ישירות על הפצע פעמיים ביום.

3.שום

שום הוא תרופה טבעית נוספת שיש לה תכונות חיטוי.זה יכול לשמש לניקוי ולחטא פצעי יד קלים.לשימוש, מוחץ 1 שן שום ומערבב עם 1 כף מים.מרחו את התערובת ישירות על הפצע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה במים.

4.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ואנטיספטי.ניתן להשתמש בו לטיפול בפצעי יד קלים.לשימוש, מערבבים 1 כפית אבקת כורכום עם כפית דבש.מרחו את התערובת ישירות על הפצע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה במים.

5.שמן קוקוס

שמן קוקוס עשיר בחומצות שומן ויש לו nתכונות אנטי-מיקרוביאליות ואנטי דלקתיות בוגעות.זה יכול לשמש לניקוי ולחיחות פצעי יד קלים.לשימוש, החל שמן קוקוס ישירות על הפצע והשאיר למשך 10 דקות לפני השטיפה במים.

6.אלוורה

אלוורה יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי.ניתן להשתמש בו כדי להרגיע ולרפא פצעי יד קלים.לשימוש, החל ג’ל אלוורה ישירות על הפצע והשאיר למשך 10 דקות לפני השטיפה במים.

7.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חומצי באופן טבעי ובעל תכונות חיטוי.זה יכול לשמש לניקוי ולחטא פצעי יד קלים.לשימוש, מערבבים 1 כף מיץ לימון עם כף מים.מרחו את התערובת ישירות על הפצע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה במים.

8.שמן עץ התה

שמן עץ התה של

יש תכונות אנטיספטיות ונוגדות פטריות.זה יכול לשמש לניקוי ולחטא פצעי יד קלים.לשימוש, מערבבים 1 כפית שמן עץ התה עם כף מים.מרחו את התערובת ישירות על הפצע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה במים.

9.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים יש תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות.זה יכול לשמש לניקוי ולחטא פצעי יד קלים.לשימוש, מערבבים 1 כף חומץ תפוחים עם 1 כף מים.מרחו את התערובת ישירות על הפצע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה במים.

10.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שניתן להשתמש בו כדי לנקות ולחטא פצעי יד קלים.לשימוש, מערבבים 1 כף לוז מכשפה עם כף מים.מרחו את התערובת ישירות על הפצע והשאירו 10 דקות לפני השטיפה במים.

11.תה קמומיל

לתה קמומיל יש תכונות חיטוי, אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות.ניתן להשתמש בו לניקוי ולהרגיע פצעי יד קלים.לשימוש, תלולה 1 כפית תה קמומיל בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התערובת ומשתמשים במים כדי לנקות את הפצע.

<H3

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן