דף הבית » תרופות סבתא » 14 התרופות של סבתא מסייעות בהחלמה וטיפול יעיל בחום
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedadddaddaa ddddcded ddddaddc

14 התרופות של סבתא מסייעות בהחלמה וטיפול יעיל בחום

14 הסעדים של סבתא לטיפול בחום

חום הוא סימפטום שכיח למחלות רבות, אך הוא יכול גם להוות סימן לזיהום קשה או מצבים חמורים אחרים.אמנם חיפוש ייעוץ רפואי הוא הדרך הטובה ביותר לטפל בחום, אך ישנם מספר תרופות מסורתיות המועברות לאורך דורות שעשויים לעזור להאיץ את תהליך הריפוי.להלן 14 תרופות של סבתא ששימשו במשך מאות שנים כדי לעזור להתאוששות ולספק טיפול יעיל לחום.

1.לשתות שפע נוזלים

כאשר לאדם יש חום, חשוב לשתות הרבה נוזלים.זה יחדש את הנוזלים שאבדו באמצעות הזעה ויסייעו במניעת התייבשות.עדיף לשתות נוזלים כמו מים, משקאות אלקטרוליטים, תה צמחים ומרקים צלולים.הימנע ממשקאות המכילים קפאין או אלכוהול.

טיפ: כדי לוודא שאתה מקבל מספיק נוזלים, שמור כד מים או מיץ ליד המיטה שלך ולגום עליו לאורך כל היום.

2.קבל המון מנוחה

כאשר לאדם יש חום, חשוב לנוח.זה יעזור לגוף לרפא וגם יעזור להפחית את החום.נסה למצוא עמדה נוחה ולקחת תנומות קצרות במהלך היום.

3.להשרות באמבט קריר

אמבטיה קרירה יכולה לעזור להפחית חום.השתמש במים פושרים, לא במים קרים, והוסף כמה טיפות של שמנים אתרים כמו מנטה, אקליפטוס או לבנדר.משרים באמבטיה למשך 15-20 דקות, ואז מתייבשים עם מגבת רכה.

4.השתמש בקומפרסים קרים

קומפרסים קרים יכולים לעזור להפחית חום.השתמש בבד או במגבת ולהפיל אותו במים קרים.מניחים אותו על המצח, בתי השחי והמפשעה למשך 15-20 דקות.חזור לפי הצורך.

5.לצרוך אוכל חריף

אכילת מאכלים חריפים כמו פלפלי צ’ילי, ג’ינג’ר, שום ופלפל קאיין עשויה לעזור להפחית חום.החומרים החריפים יכולים לעזור בפירוק החום ולהפחית את אי הנוחות.

6.למרוח שמנים אתרים

שמנים אתריים כמו לבנדר, אקליפטוס ופפרמינט יכולים לעזור להפחית חום.הניחו כמה טיפות של השמן על בד והניחו אותו על המצח או החזה.ניתן להוסיף את השמן לאמבטיה קרירה.

7.יש תה צמחים

תה צמחים יכול לעזור להפחית חום.כמה מעשבי התיבול הטובים ביותר לשימוש הם קמומיל, פרחי הזקנה והפרמינט.תלול כפית של עשבי התיבול במים חמים במשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

8.אכל ארוחות קלות

אכילת ארוחות קלות יכולה לעזור להפחית חום.הימנע ממזונות כבדים ושמנוניים, מכיוון שאלו יכולים להיות קשים לעיכול ויכולים לגרום לאי נוחות.היצמדו לארוחות פשוטות ובריאות כמו מרק, פירות, ירקות וחלבונים רזים.

9.ללבוש בגדים קלים

כאשר לאדם יש חום, חשוב ללבוש בגדים קלים ונוחים.הימנע מלבישת בגדים או בגדים הדוקים העשויים מבדים סינתטיים.בדים טבעיים כמו כותנה הם הטובים ביותר.

10.שתו חלב חם עם כורכום

חלב חם עם כורכום יכול לעזור להפחית חום.החלב יספק הידרציה והכורכום יסייע בהפחתת הדלקת.מערבבים כפית אבקת כורכום בכוס חלב חם ושותים אותה פעמיים ביום.

11.להתקלח מהביל

התקלחות מהבילה יכולה לעזור להפחית חום.מלאו את חדר האמבטיה בקיטור וקחו מקלחת חמה למשך 10-15 דקות.הקפידו להישאר לחות ולשתות הרבה נוזלים.

12.השתמש במכונת אדים

שימוש בכוכב אדים יכול לעזור להפחית חום.מכשיר האדים יוסיף לחות לאוויר, אשר בתורו יעזור להפחית את החום.הקפד לנקות את מכשיר האדים באופן קבוע כדי למנוע התפשטות חיידקים.

13.למרוח קומפרסים חמים וקרים

יישום קומפרסים חמים וקרים יכול לעזור להפחית חום.השתמש בבד לח והחלף בין קומפרסים חמים וקרים למשך 15 דקות.הקפידו לקחת הפסקות בין לבין כדי למנוע אי נוחות.

14.לצרוך ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה יעילה לחום.זה יכול לעזור להפחית דלקת ו

14 התרופות של סבתא לחום והחלמה

חום הוא סימפטום שכיח של מחלות רבותS, וסבתות השתמשו זה מכבר במגוון תרופות כדי לעזור להקל על הסימפטום ומסייעות בהחלמה.בעוד שרוב התרופות הללו אינן מוכחות מדעיות כיעילות, הם עשויים לעזור לספק הקלה מאי נוחות של חום ויכולים לעזור להפוך את המטופל לנוח יותר.להלן 14 תרופות של סבתא שעשויות לעזור בהחלמה וטיפול יעיל בחום.

1.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה פופולרית לחום.ההערכה היא שמסייעת להפחית את חום הגוף על ידי גירוי זרימת הדם ועזרה לגוף להתקרר.ניתן לערבב את המיץ עם מים חמים ולהמתיק בדבש לקבלת אפקט מרגיע במיוחד.על פי ההערכה, היא מסייעת להגביר את מערכת החיסון ועוזרת להתאוששות.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה פופולרית לחום.ההערכה היא שמסייעת להפחית את חום הגוף על ידי הגדלת חילוף החומרים של הגוף ועזרה לו להתקרר.ההערכה היא כי היא גם מסייעת להגביר את מערכת החיסון ועוזרת להתאוששות.ניתן לערבב את החומץ עם מים חמים ודבש לקבלת אפקט מרגיע במיוחד.

3.שום

שום הוא תרופה פופולרית נוספת לחום.ההערכה היא שמסייעת להפחית את חום הגוף על ידי הגדלת חילוף החומרים של הגוף ועזרה לו להתקרר.ההערכה היא כי היא גם מסייעת להגביר את מערכת החיסון ועוזרת להתאוששות.ניתן לאכול את השום גולמי או לבושל, או שניתן להוסיף אותו לתה לקבלת אפקט מרגיע במיוחד.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת לחום.ההערכה היא שמסייעת להפחית את חום הגוף על ידי הגדלת זרימת הדם ועזרה לגוף להתקרר.ההערכה היא כי היא גם מסייעת להגביר את מערכת החיסון ועוזרת להתאוששות.ניתן להוסיף את הג’ינג’ר לתה לקבלת אפקט מרגיע במיוחד.

5.בזיליקום קדוש

בזיליקום קדוש הוא תרופה פופולרית נוספת לחום.ההערכה היא שמסייעת להפחית את חום הגוף על ידי הגדלת זרימת הדם ועזרה לגוף להתקרר.ההערכה היא כי היא גם מסייעת להגביר את מערכת החיסון ועוזרת להתאוששות.ניתן להוסיף את בזיליקום הקדוש לתה לקבלת אפקט מרגיע נוסף.

6.כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית נוספת לחום.ההערכה היא שמסייעת להפחית את חום הגוף על ידי הגדלת זרימת הדם ועזרה לגוף להתקרר.ההערכה היא כי היא גם מסייעת להגביר את מערכת החיסון ועוזרת להתאוששות.ניתן להוסיף את הכורכום לתה לקבלת אפקט מרגיע נוסף.

7.קינמון

קינמון הוא תרופה פופולרית נוספת לחום.ההערכה היא שמסייעת להפחית את חום הגוף על ידי הגדלת חילוף החומרים של הגוף ועזרה לו להתקרר.ההערכה היא כי היא גם מסייעת להגביר את מערכת החיסון ועוזרת להתאוששות.ניתן להוסיף את הקינמון לתה לקבלת אפקט מרגיע נוסף.

8.מנטה

Peppermint הוא תרופה פופולרית נוספת לחום.ההערכה היא שמסייעת להפחית את חום הגוף על ידי הגדלת זרימת הדם ועזרה לגוף להתקרר.ההערכה היא כי היא גם מסייעת להגביר את מערכת החיסון ועוזרת להתאוששות.ניתן להוסיף את המנטה לתה לקבלת אפקט מרגיע נוסף.

9.חילבה

חילופי חילוף הוא תרופה פופולרית נוספת לחום.ההערכה היא שמסייעת להפחית את חום הגוף על ידי הגדלת חילוף החומרים של הגוף ועזרה לו להתקרר.ההערכה היא כי היא גם מסייעת להגביר את מערכת החיסון ועוזרת להתאוששות.ניתן להוסיף את החילבה לתה לקבלת אפקט מרגיע במיוחד.

10.ציפורן

ציפורן הוא תרופה פופולרית נוספת לחום.ההערכה היא שמסייעת להפחית את חום הגוף על ידי הגדלת זרימת הדם ועזרה לגוף להתקרר.ההערכה היא כי היא גם מסייעת להגביר את מערכת החיסון ועוזרת להתאוששות.ניתן להוסיף את הציפורן לתה לקבלת אפקט מרגיע נוסף.

11.הל

הל הוא תרופה פופולרית נוספת לחום.ההערכה היא שמסייעת להפחית את חום הגוף על ידי הגדלת חילוף החומרים של הגוף ועזרה לו להתקרר.ההערכה היא כי היא גם מסייעת להגביר את מערכת החיסון ועוזרת להתאוששות.ניתן להוסיף את הלאפקט מרגיע של Xtra.

12.שורש ליקוריץ </

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן