דף הבית » תרופות סבתא » 14 התרופות של סבתא מזינה ומרגיעה להפחתת חום לתינוקות
ddaadaddaddaa dadc daddaad dedddad ddedadddad dcddaddaadaa

14 התרופות של סבתא מזינה ומרגיעה להפחתת חום לתינוקות

14 התרופות של סבתא מזינה ומרגיעה להפחתת חום לתינוקות

זה יכול להיות מדאיג כאשר לתינוק שלך יש חום.כהורה, תרצה לעשות כל מה שנדרש כדי לצמצם אותו.סבתות ואמהות השתמשו בתרופות ביתיות שהועברו לאורך דורות כדי להפחית חום אצל תינוקות.חלק מהתרופות הללו הפכו פופולריות מכיוון שהם טבעיים, מזינים ומרגיעים.

להלן 14 תרופות של סבתא להפחתת חום עבור תינוקות שהוכחו כיעילים:

1.מים

מתן תינוקך הרבה מים חשוב להפחתת החום.מים עוזרים לשטוף רעלים מהגוף ומקררים אותם.וודא שהתינוק שלך שותה מספיק נוזלים, ושהמים נמצאים בטמפרטורה נוחה.

2.מיצים טבעיים

מיצים טבעיים הם דרך נהדרת להפחית חום אצל תינוקות.הם עשירים בוויטמינים ובמינרלים, והם קלים לעיכול.הם יכולים גם להיות מרגיעים ולעזור להפחית דלקת ואי נוחות.כמה מהמיצים הטובים ביותר להפחתת חום אצל תינוקות הם תפוחים, ענבים וחמוציות.

3.תה צמחים

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להפחית חום אצל תינוקות.הם ארוזים בנוגדי חמצון וחומרים מזינים, והם יכולים להיות מרגיעים ומנחמים.תה קמומיל ונענע יעילים במיוחד להפחתת חום אצל תינוקות.

4.דבש

דבש הוא תרופה טבעית ששימשה במשך מאות שנים להפחתת חום אצל תינוקות.הוא ארוז בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטי דלקתיות טבעיות.דבש יכול גם לעזור להרגיע את כאב הגרון ולהפחית את הדלקת.

5.מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה טבעית העשירה באלקטרוליטים ומינרלים.זוהי דרך נהדרת להפחית חום בקרב תינוקות מכיוון שהיא מסייעת להתייבש מחדש של הגוף ולהגביר את החסינות.

6.שום

שום הוא תרופה טבעית עוצמתית המשמשת במשך מאות שנים להפחתת חום אצל תינוקות.הוא ארוז בנוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת ואי נוחות.

7.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית עוצמתית המשמשת במשך מאות שנים להפחתת חום אצל תינוקות.הוא ארוז בנוגדי חמצון, תרכובות אנטי דלקתיות וויטמינים ומינרלים חיוניים.זה יכול לעזור להפחית דלקת, להגביר את החסינות ולהפחית חום.

8.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים להפחתת חום אצל תינוקות.הוא ארוז בנוגדי חמצון, תרכובות אנטי דלקתיות וויטמינים ומינרלים חיוניים.זה יכול לעזור להפחית דלקת, להגביר את החסינות ולהפחית חום.

9.כמון

כמון הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים להפחתת חום אצל תינוקות.הוא ארוז בנוגדי חמצון, תרכובות אנטי דלקתיות וויטמינים ומינרלים חיוניים.זה יכול לעזור להפחית דלקת, להגביר את החסינות ולהפחית חום.

10.זרעי חרדל

זרעי חרדל הם תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים להפחתת חום אצל תינוקות.הם ארוזים בנוגדי חמצון, תרכובות אנטי דלקתיות, וויטמינים ומינרלים חיוניים.הם יכולים לעזור להפחית דלקת, להגביר את החסינות ולהפחית חום.

11.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים להפחתת חום אצל תינוקות.הם ארוזים בנוגדי חמצון, תרכובות אנטי דלקתיות, וויטמינים ומינרלים חיוניים.הם יכולים לעזור להפחית דלקת, להגביר את החסינות ולהפחית חום.

12.לימון

לימון הוא תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים להפחתת חום אצל תינוקות.הוא ארוז בנוגדי חמצון, תרכובות אנטי דלקתיות וויטמינים ומינרלים חיוניים.זה יכול לעזור להפחית דלקת, להגביר את החסינות ולהפחית חום.

13.זרעי כוסברה

זרעי כוסברה הם תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים להפחתת חום אצל תינוקות.הם ארוזים בנוגדי חמצון, תרכובות אנטי דלקתיות, וויטמינים ומינרלים חיוניים.הם יכולים לעזור להפחית דלקת, להגביר את IMMאחדות, ומפחיתים חום.

14.עלי בזיליקום

עלי בזיליקום הם תרופה טבעית המשמשת במשך מאות שנים להפחתת חום אצל תינוקות.הם ארוזים בנוגדי חמצון, תרכובות אנטי דלקתיות, וויטמינים ומינרלים חיוניים.הם יכולים לעזור להפחית דלקת, להגביר את החסינות ו

תה צמחים לתינוקות

תה צמחי מרפא משמשים לרוב להרגעת הסימפטומים של חום לתינוקות וילדים קטנים.עשבי תיבול רבים ידועים בתכונותיהם האנטי-ויראליות, האנטיבקטריאליות והאנטי-דלקתיות, וניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת החום.כמה מהתה הפופולרי ביותר של צמחי מרפא המשמשים להפחתת חום אצל תינוקות כוללים קמומיל, מנטה, שומר, ג’ינג’ר ולימון בלאם.

תה קמומיל הוא עשב אנטי דלקתי ואנטי-פסמודי המסייע בהפחתת חום ולהרגיע את הבטן המוטרדת של התינוק.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת לחץ וחרדה אצל תינוקות.תה מנטה הוא מפחית קדחת טבעית ויכול לעזור להפחית את העומס והשיעול.תה שומר עוזר להפחית חום, כמו גם לעזור להרגיע את הקוליק והקלקוליות.תה ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית חום.תה לימון בלאם הוא בעל תכונות אנטי -ויראליות, והוא ידוע כמסייע בהפחתת חום ומרגיע את מערכת העיכול של התינוק.

כיצד להכין תה צמחים לתינוקות

בעת הכנת תה צמחים לתינוקות, חשוב להשתמש רק במרכיבים טבעיים ואורגניים.התחל על ידי הרתחת כוס מים אחת בסיר או בקומקום.ברגע שהמים רותחים, הוסיפו כפית אחת של תה הצמחים הרצוי.אפשר לתה להתלכד במשך חמש עד עשר דקות, לפני שהוא מאמץ אותו לכוס.ברגע שהתה התקרר לטמפרטורה בטוחה, ניתן להגיש אותו לתינוק.

תרופות טבעיות אחרות לחום

בנוסף לתה צמחים, ישנם מספר תרופות טבעיות אחרות שניתן להשתמש בהן להפחתת חום אצל תינוקות.תרופה פופולרית אחת היא לתת לתינוק אמבטיה פושרת.זה יכול לעזור להפחית את הטמפרטורה של עור התינוק ולעזור להפחית את החום.תרופה נוספת היא לתת לתינוק קומפרס קר, כמו מטלית רטוף רטובה, שניתן להניח על מצחו או על חזהו כדי לעזור להפחית את החום.

תרופות הומאופתיות לחום

תרופות הומיאופתיות הן בחירה פופולרית בכל מה שקשור להפחתת חום אצל תינוקות.ניתן להשתמש בתרופות הומיאופתיות כדי לסייע בהפחתת חום, כמו גם לסייע בהפחתת תסמיני חום, כמו כאבי ראש, בחילה וכאבי גוף.כמה מהתרופות ההומאופתיות הנפוצות ביותר לחום כוללות בלדונה, אקוניט וארניקה.

שאלות נפוצות

  • מהם כמה תרופות טבעיות לחום בקרב תינוקות?

    כמה תרופות טבעיות לחום בתינוקות כוללות תה צמחי מרפא, מעניקים לתינוק אמבטיה פושרת, באמצעות דחיסה קרה, ותרופות הומיאופתיות כמו בלדונה, אקוניט וארניקה.

  • האם זה בטוח לתת תינוקות תה צמחים?

    כן, זה בטוח לתת תינוקות תה צמחים, כל עוד המיוצרים עם מרכיבים טבעיים ואורגניים, והתה התקרר לטמפרטורה בטוחה לפני ההגשה.

לסיכום, ישנם מספר תרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן להפחתת חום אצל תינוקות, כולל תה צמחים, אמבטיות פושרות, קומפרסים קרים ותרופות הומיאופתיות.תה צמחי מרפא פופולריים במיוחד, מכיוון שהם ידועים בתכונות האנטי-ויראליות, האנטיבקטריאליות והאנטי-דלקתיות שלהם.עם זאת, חשוב להבטיח שהתה מיוצר עם מרכיבים טבעיים ואורגניים, וכי התה התקרר לטמפרטורה בטוחה לפני ההגשה.בנוסף, ניתן להשתמש בתרופות הומיאופתיות כמו בלדונה, אקוניט וארניקה להפחתת חום אצל תינוקות.בעזרת השימוש הנכון ב -14 תרופות אלה, ניתן להפחית במהירות את החום בתינוקות במהירות וביעילות.

הומאופתיה היא מערכת רפואית המשתמשת בכמויות קטנות מאוד של חומרים לטיפול במחלות ובמצבים רפואיים אחרים.זה מבוסס על האמונה שהגוף יכול לרפא את עצמו אם תינתן לו הגירוי הנכון.תרופות הומיאופתיות שימשוD במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות, כולל חום אצל תינוקות.תרופות הומיאופתיות הן בדרך כלל בטוחות ויעילות כאשר משתמשים בהן כראוי.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן