דף הבית » תרופות סבתא » 14 התרופות של סבתא לטיפול יעיל ופופולרי בכל הגילאים לערמונית מוגדלת
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc ddaddc ddaddaddcdad

14 התרופות של סבתא לטיפול יעיל ופופולרי בכל הגילאים לערמונית מוגדלת

גברים מזדקנים חייבים להיות מודעים לנושאים הבריאותיים הפוטנציאליים שמגיעים עם הגיל.אחת הבעיות הבריאותיות הנפוצות ביותר אצל גברים מבוגרים היא ערמונית מוגדלת, מצב הפוגע במעל 50 אחוז מהגברים בני 50 ומעלה.אמנם המצב אינו חמור בדרך כלל, אך הוא יכול לגרום למגוון תסמינים לא נוחים ולא נוחים.למרבה המזל, ישנם מגוון טיפולים זמינים, כולל כמה תרופות של סבתא.

מהי ערמונית מוגדלת?

ערמונית מוגדלת, המכונה גם היפרפלזיה שפירה של הערמונית (BPH), היא מצב בו בלוטת הערמונית מתרחבת.זה לא סרטני ושכיח מאוד אצל גברים מזדקנים.הערמונית היא בלוטה קטנה בגודל אגוז הממוקמת מתחת לשלפוחית השתן ומול פי הטבעת.זה אחראי לייצור הנוזל שמזין את הזרע והוביל.

אצל גברים מסוימים, הערמונית מתגברת ולוחץ נגד השופכה, הצינור הנושא שתן משלפוחית השתן לחלק החיצוני של הגוף.זה מפעיל לחץ על שלפוחית השתן ויכול לגרום למגוון תסמינים, כולל קושי להתחיל או להפסיק את זרימת השתן, זרם שתן חלש או איטי, שתן תכוף, צורך דחוף להשתין ותחושה של התרוקנות לא שלפוחית שלפוחית השתן.

הסעדים של סבתא לערמונית מוגדלת

למרות שחשוב להתייעץ עם רופא לפני שתתחיל בטיפול בערמונית מוגדלת, ישנם מגוון של תרופות של סבתא שעשויות להיות מסוגלות להציע הקלה מסוימת.סעדים אלה פופולריים בין כל הגילאים ויכולים להיות יעילים אם משתמשים בהם נכון.חלק מהטיפולים הנפוצים ביותר כוללים:

1.תוספי צמחים

תוספי צמחים כמו Saw Palmetto, Pygeum ו- Stingsing Snettle הם טיפולים פופולריים לערמונית מוגדלת.על פי ההערכה, Saw Palmetto מסייע בהפחתת גודל הערמונית ולהפחית את הדלקת.על פי ההערכה, פיגום מפחית את הסימפטומים של ערמונית מוגדלת, ואילו סרפד צורב מעין מפחית את הדלקת.חשוב לדבר עם רופא לפני שנטילת תוספי צמחים כלשהם, מכיוון שהם יכולים לקיים אינטראקציה עם תרופות מסוימות.

2.שינויים תזונתיים

ביצוע שינויים תזונתיים יכול גם לעזור להפחית את הסימפטומים של ערמונית מוגדלת.אכילת תזונה דלה בשומן ועשירה בסיבים תזונתיים יכולה לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את הבריאות הכללית.בנוסף, שתיית הרבה מים והימנעות מקפאין ואלכוהול יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של ערמונית מוגדלת.

3.פעילות גופנית

פעילות גופנית יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של ערמונית מוגדלת.פעילות גופנית קבועה יכולה להפחית דלקת ולשפר את הבריאות הכללית.תרגילים בעלי השפעה נמוכה כמו הליכה, שחייה ויוגה הם כל אפשרויות טובות לבעלי ערמונית מוגדלת.

4.ניהול מתח

מתח יכול להחמיר את הסימפטומים של ערמונית מוגדלת, ולכן חשוב למצוא דרכים לנהל לחץ.טכניקות הרפיה כמו מדיטציה ונשימה עמוקה יכולות לעזור להפחית את הלחץ ולשפר את הבריאות הכללית.

5.תוספי מזון

תוספי מזון מסוימים יכולים גם לעזור להפחית את הסימפטומים של ערמונית מוגדלת.מאמינים כי אבץ, סלניום וויטמין E מאמינים כי הם מסייעים בהפחתת הדלקת ולשפר את הבריאות הכללית.שוחח עם רופא לפני נטילת תוספי מזון.

טיפ ייחודי ומועיל:

חשוב לדבר עם רופא לפני שתתחיל בטיפול בערמונית מוגדלת.בנוסף, חשוב לעקוב אחר הסימפטומים ולבצע כל שינויים באורח החיים ההכרחי כדי להפחית אותם.

תרופות צמחיות עבור ערמונית מוגדלת

תרופות צמחיות הן טיפול יעיל ופופולרי בין כל הגילאים לערמונית מוגדלת.כמה עשבי תיבול שימשו במשך מאות שנים להפחתת תסמינים של ערמונית מוגדלת ולשפר את בריאות השתן הכללית.להלן 14 מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר של סבתא לערמונית מוגדלת:

1.מסור פלמטו

Saw Palmetto הוא עץ דקל דמוי שיח יליד דרום מזרח ארצות הברית.זוהי תרופה צמחית פופולרית עבור ערמונית מוגדלתה.מחקרים הראו כי הדבר יכול להפחית תסמינים כמו קושי להשתין, מתן שתן תכוף וכדרור לאחר שתן.

2.Pygeum

Pygeum הוא תרופה צמחית העשויה מקליפת עץ הדובדבן האפריקני.מחקרים הראו שזה יכול להפחית את הדלקת בערמונית ולשפר את זרימת השתן.

3.סרפד עוקץ

סרפד עוקץ הוא צמח פורח רב שנתי יליד אירופה, אסיה וצפון אמריקה.זה שימש במשך מאות שנים לטיפול בערמונית מוגדלת.מחקרים הראו כי הדבר יכול להפחית תסמינים כמו קושי שתן ומתן שתן תכוף.

4.זרעי דלעת

זרעי דלעת הם תרופה פופולרית לערמונית מוגדלת.מחקרים הראו כי הם יכולים להפחית את הדלקת בערמונית ולשפר את זרימת השתן.

5.שום

שום הוא תרופה פופולרית לערמונית מוגדלת.מחקרים הראו שזה יכול להפחית את הדלקת בערמונית ולשפר את זרימת השתן.

6.תה ירוק

תה ירוק הוא תרופה פופולרית לערמונית מוגדלת.מחקרים הראו שזה יכול להפחית את הדלקת בערמונית ולשפר את זרימת השתן.

7.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לערמונית מוגדלת.מחקרים הראו שזה יכול להפחית את הדלקת בערמונית ולשפר את זרימת השתן.

8.ג’ינסנג

ג’ינסנג הוא תרופה פופולרית לערמונית מוגדלת.מחקרים הראו שזה יכול להפחית את הדלקת בערמונית ולשפר את זרימת השתן.

9.תלתן אדום

תלתן אדום הוא תרופה פופולרית לערמונית מוגדלת.מחקרים הראו שזה יכול להפחית את הדלקת בערמונית ולשפר את זרימת השתן.

10.HorseTail

Horsetail הוא תרופה פופולרית לערמונית מוגדלת.מחקרים הראו שזה יכול להפחית את הדלקת בערמונית ולשפר את זרימת השתן.

11.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה פופולרית לערמונית מוגדלת.מחקרים הראו שזה יכול להפחית את הדלקת בערמונית ולשפר את זרימת השתן.

12.שורש שן הארי

שורש שן הארי הוא תרופה פופולרית לערמונית מוגדלת.מחקרים הראו שזה יכול להפחית את הדלקת בערמונית ולשפר את זרימת השתן.

13.זרעי פשתן

זרעי פשתן היא תרופה פופולרית לערמונית מוגדלת.מחקרים הראו שזה יכול להפחית את הדלקת בערמונית ולשפר את זרימת השתן.

14.מיץ חמוציות

מיץ חמוציות הוא תרופה פופולרית לערמונית מוגדלת.מחקרים הראו שזה יכול להפחית את הדלקת בערמונית ולשפר את זרימת השתן.

היתרונות של תרופות צמחיות עבור ערמונית מוגדלת

תרופות צמחיות לערמונית מוגדלת יכולות להיות טיפול יעיל ופופולרי בין כל הגילאים.הם שימשו במשך מאות שנים להפחתת תסמינים של ערמונית מוגדלת ולשפר את בריאות השתן הכללית.סעדים אלה טבעיים ועשויים להיות פחות תופעות לוואי מאשר טיפולים אחרים.

שאלות נפוצות

ש.מהם כמה מהתרופות הפופולריות ביותר של צמחי מרפא עבור ערמונית מוגדלת?

א. הסעדים הצמחיים הפופולריים והיעילים ביותר לערמונית מוגדלת הם מסור דקל, פיגאום, סרפד צורב, זרעי דלעת, שום, תה ירוק, ג’ינג’ר, ג’ינסנג, תלתן אדום, סוס סוס, שורש רישיון, שורש שן, שפת פשתן ומיץ חמוציותו

מסקנה

תרופות צמחיות לערמונית מוגדלת יכולות להיות טיפול יעיל ופופולרי בין כל הגילאים.סעדים אלה טבעיים ועשויים להיות פחות תופעות לוואי מאשר טיפולים אחרים.הם יכולים לעזור להפחית תסמינים של ערמונית מוגדלת ולשפר את בריאות השתן הכללית.למידע נוסף על ערמונית מוגדלת, <a href = "https: //en.wikipedia

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן