דף הבית » תרופות סבתא » 14 התרופות של סבתא לטיפול יעיל ובריא נגד שיעול במהלך ההיריון
ddaadaddaddaa dadc daddaad dcdddaddc ddaddc dddadd dadd

14 התרופות של סבתא לטיפול יעיל ובריא נגד שיעול במהלך ההיריון

שיעול במהלך ההיריון יכול להיות סימפטום מדאיג, אך ניתן לטפל בו גם בבטחה וביעילות בעזרת תרופות טבעיות.סבתות משתמשות בסעדים אלה מזה מאות שנים, עם תוצאות טובות.במאמר זה נדון ב -14 סעדים של סבתא לטיפול מוצלח ובריא נגד שיעול במהלך ההיריון.

שיעול הוא סימן לכך שגופך מנסה לפנות את דרכי הנשימה ולהילחם בזיהום.עם זאת, זה יכול להיות גם סימן למצב בריאותי בסיסי.אמנם זה יכול להיות לא נוח לנשים בהריון, אך חשוב לזכור כי שיעול הוא חלק רגיל מההריון.

לפני שתנסה את כל הסעדים הבאים, חשוב להתייעץ עם רופא אם השיעול נמשך.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך מצוינת להרגיע שיעול.בדרך כלל הם בטוחים לשתייה במהלך ההיריון, אך חשוב להתייעץ עם רופא או מיילדת לפני שתשתו תה צמחי מרפא מכיוון שחלק מעשבי תיבול יכולים להיות מסוכנים בהריון.כמה תה צמחי מרפא טובים לשיעול כוללים ליקריץ, ג’ינג’ר, שומר וטימין.

דבש ולימון

דבש ולימון הוא תרופה קלאסית לשיעול.השילוב של השניים עוזר להפחית דלקת בגרון ויכול לעזור להרגיע שיעול.ניתן להוסיף דבש לתה חם או למים ולימון ניתן להוסיף למים חמים עם מעט דבש.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור יכולה לעזור לשחרר ריר ולהפחית את הדלקת בדרכי הנשימה.לשם כך, מלאו קערה במים חמים, הוסיפו כמה טיפות שמן אתרי (כמו אקליפטוס או לבנדר), ונשענים מעל הקערה עם מגבת מעל הראש.שאפו את הקיטור עמוק למשך 5-10 דקות.

טיפ ייחודי ומועיל

חשוב להישאר לחות כאשר יש לך שיעול במהלך ההיריון.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולשחרר ריר בדרכי הנשימה.הקפידו לשתות הרבה מים, תה צמחים ונוזלים אחרים לאורך כל היום.

גרגר עם מי מלח חמים

גרגר עם מי מלח חמים יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולעזור להרגיע שיעול.כדי להכין את מי המלח, ממיסים כפית מלח אחת בכוס מים חמים וגרגר למשך 5-10 דקות.

מרק ומרק

מרק ומרק הם שניהם מקורות תזונה מצוינים ויכולים לעזור להרגיע שיעול.הם גם קלים להכנה וניתן להתובל אותם עם עשבי תיבול כמו שום, ג’ינג’ר, כורכום ופלפל קאיין.

מכשיר אדים

מכשיר אדים יכול לעזור לשמור על האוויר בבית או בחדר לחות ולעזור להפחית דלקת בדרכי הנשימה.זה יכול להועיל במיוחד לנשים בהריון הסובלות משיעול.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית נהדרת לשיעול.זה אנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית את הדלקת בדרכי הנשימה ובגרון.ניתן לצרוך ג’ינג’ר בצורה של תה, תמיסה או כמוסות.

שום

שום הוא עוד תרופה מצוינת לשיעול במהלך ההיריון.זה אנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית את הדלקת בדרכי הנשימה ובגרון.ניתן לצרוך שום בצורת תה, תמיסת או כמוסות.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נהדרת לשיעול.זה אנטי דלקתי ומסייע בהפחתת הדלקת בדרכי הנשימה ובגרון.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושתות פעמיים ביום.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא תרופה טבעית נהדרת לשיעול במהלך ההיריון.זה אנטי דלקתי ומסייע בהפחתת הדלקת בדרכי הנשימה ובגרון.ניתן להוסיף אותו למרקים, מרק או תה.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית נהדרת לשיעול במהלך ההיריון.זה אנטי דלקתי ומסייע בהפחתת הדלקת בדרכי הנשימה ובגרון.ניתן לצרוך שורש ליקריץ בצורה של תה, תמיסה או כמוסות.

שמנים אתרים

שמנים אתרים כמו אקליפטוס, מנטה ולבנדר יכולים לעזור להפחית דלקת בדרכי הנשימה ובגרון.ניתן לשאוף אותם ישירותY או הוספה לקערה

14 התרופות של סבתא לטיפול יעיל ובריא נגד שיעול במהלך ההיריון

שיעול בזמן ההריון יכול להיות לא נוח במיוחד, ויכול להיות קשה למצוא דרך יעילה ובטוחה לנהל אותה.למרבה המזל, ישנם מגוון של סעדים של סבתא שהועברו לאורך הדורות שיכולים לעזור להפחית את אי הנוחות של שיעול בזמן ההריון.מתה צמחים לדבש, תרופות טבעיות אלה יכולות לספק הקלה ולעזור להפחית את הסימפטומים הקשורים לשיעול בזמן ההריון.

1.תה דבש ולימון

תרופה קלאסית לגרונם וכאבים, דבש ותה לימון היא דרך נהדרת להרגיע את הגרון ולהפחית את השיעול בזמן ההריון.דבש הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון העלול לגרום לשיעול.מיץ הלימון עוזר לדלל ריר בגרון, מה שמקל על השיעול והגירוש.

2.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע היטב בתכונות הריפוי שלו ולעתים קרובות משמש כתרופה טבעית להצטננות ושיעול.תה ג’ינג’ר יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולהפחית את השיעול.זה יכול גם לעזור להפחית בחילות ובעיות עיכול אחרות הקשורות להריון.

3.תה מנטה

מנטה

מנטה הוא מפורש טבעי ויכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולהפחית את השיעול.זה יכול גם לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את עוצמת השיעול.

4.חלב כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ויכול לעזור להפחית דלקת בגרון העלול לגרום לשיעול.הוספת כורכום לכוס חלב חם יכולה לעזור להפחית את השיעול ולהרגיע את הגרון.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עוצמתית למחלות רבות, כולל שיעול.ידוע שהוא מסייע בהפחתת הדלקת בגרון ויכול לעזור להפחית את השיעול.הוספת כף של חומץ תפוחים לכוס מים חמים יכולה לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את השיעול.

6.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא דרך נהדרת להפחית את הדלקת בגרון ולהפחית את השיעול.מרתיחים סיר מים ומוסיפים כמה טיפות של שמנים אתרים, כמו אקליפטוס או מנטה, למים.הניחו מגבת מעל הראש ושאפו את הקיטור למשך 10-15 דקות.הקיטור יעזור להפחית את הדלקת ולהפחית את עוצמת השיעול.

7.מכשיר אדים

שימוש בכוכב אדים יכול לעזור להפחית את השיעול בזמן ההריון.מכשיר אדים יוסיף לחות לאוויר, שיכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולהפחית את השיעול.חשוב לדאוג לשמור על ניקיון האדים ונקי מחיידקים ועובש.

8.קומפרסים חמים

החלת קומפרס חם על הגרון יכולה לעזור להפחית את השיעול ולהרגיע את הגרון.משרים מטלית במים חמים ומורחים אותו על הגרון למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית דלקת ולהפחית את עוצמת השיעול.

9.ריסוס לאף מלח

שימוש בתרסיס לאף מלח יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולהפחית את השיעול.תמיסת המלח תעזור לדלל את הריר בגרון, מה שמקל על הגירוש והפחתת השיעול.

10.הידרציה

להישאר לחות חשובה לנשים בהריון, במיוחד בעת התמודדות עם שיעול.שתיית מים רבים יכולה לעזור לדלל ריר ולהפחית את השיעול.זה יכול גם לעזור לשטוף רעלים בגוף ולהשאיר את הגוף תפקוד כראוי.

11.מנוחה

קבלת מנוחה רבה חשובה לנשים בהריון.בעת התמודדות עם שיעול, חשוב לנוח ככל האפשר.זה יעזור לגוף לרפא ולהפחית את עוצמת השיעול.

12.שמנים אתרים

שמנים אתרים, כמו אקליפטוס ומנטה, יכולים לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולהפחתת שיעול.הוסף כמה טיפות שמן אתרי לסיר מים רותחים ואניnhale הקיטור למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית את השיעול וכך

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן