דף הבית » תרופות סבתא » 14 התרופות של סבתא חמה ומיוחדת לאף נזלת במהלך ההיריון
ddaadaddaddaa dadc daddaad dded ddedddddaa dcdda daddcdaa d

14 התרופות של סבתא חמה ומיוחדת לאף נזלת במהלך ההיריון

14 התרופות של סבתא חמה ומיוחדת לאף נזלת במהלך ההיריון

הריון יכול להיות תקופה קשה עבור נשים רבות.לא רק שיש שינויים גופניים בגוף, אלא שיש גם שינויים במערכת החיסון.אחד הנושאים השכיחים יותר במהלך ההיריון הוא אף נזלת.זה יכול להיגרם על ידי השינויים ההורמונליים ושאר הגוף במהלך ההיריון.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות של סבתא חמה ומיוחדת שיכולות לעזור להקל על הסימפטומים של נזלת במהלך ההיריון.

הריון יכול להשפיע מאוד על מערכת החיסון, מה שמקשה על הגוף להילחם בזיהומים ובמחלות אחרות.זה יכול להוביל להצטננות ולמחלות אחרות שיכולות לגרום לאף נזיר.אמנם אין תרופה לאף נזלת במהלך ההיריון, אך תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים שלו.

1.שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא אחת התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לאף נזלת במהלך ההיריון.אדים עוזרים לדלל את הריר ויכול לעזור להפחית את כמות העומס באף.לשם כך, מלאו קערה במים חמים ומאדים והניחו מגבת מעל הראש.נשמו פנימה את הקיטור למשך מספר דקות ואז מפוצצו את האף כדי לפנות את הריר.

2.ריסוס לאף מלח

תרסיס לאף מלח הוא דרך נהדרת לעזור לפנות את מעברי האף ולהפחית את כמות הריר באף.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת, מה שיכול לעזור להקל על חלק מהלחץ ואי הנוחות הנגרמים כתוצאה מאף נזיר.תרסיסי האף מלוחים זמינים ללא מרשם וניתן להשתמש בהם מספר פעמים ביום.

טיפ ייחודי:

הוספת כמה טיפות שמן מנטה לריסוס האף המלח יכולה לעזור להפחית את הדלקת והגודש.

3.השקיה באף

השקיה באף היא דרך נהדרת לעזור לפנות את מעברי האף ולהפחית את כמות הריר באף.זה נעשה על ידי שימוש בסיר נטי או בתרסיס לאף מלח.זה יכול לעזור להפחית דלקת וגודש, כמו גם לפנות את מעברי האף.

4.לשתות נוזלים חמים

שתיית נוזלים חמים יכולה לעזור לדלל את הריר באף ולהפחית את העומס.ניתן לעשות זאת על ידי שתיית תה חם, מרק חם או אפילו סתם מים חמים.זה יכול לעזור להפחית את כמות הריר באף ולהקל על הנשימה.

5.השתמש במכונת אדים

שימוש במגזר אדים יכול לעזור להפחית את כמות האוויר היבש בחדר, מה שיכול לעזור להפחית את העומס.מכשיר אדים יכול גם לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הנשימה.

6.השתמש בשטיפת האף מלח

שטיפה באף מלח יכולה לעזור לפנות את מעברי האף ולהפחית את כמות הריר באף.זה יכול גם לעזור להפחית את הדלקת ולהקל על הנשימה.ניתן לבצע שטיפות באף מלח מספר פעמים ביום וניתן לעשות זאת באמצעות סיר נטי או תרסיס לאף מלוחים.

7.גרגר עם מי מלח חמים

גרגר עם מי מלח חמים יכול לעזור להפחית את הדלקת בגרון ולהפחית את כמות הריר באף.לשם כך, מערבבים כפית מלח אחת בכוס מים חמים ומגרגר למשך מספר דקות.זה יכול לעזור להפחית את כמות הריר באף ולהקל על הנשימה.

8.השתמש בקומפרס חם

שימוש בדחיסה חמה יכול לעזור להפחית את כמות הריר באף ולהפחית דלקת.לשם כך, משרים מטלית נקייה במים חמים והניחו אותו מעל האף והלחיים.זה יכול לעזור להפחית את כמות הריר באף ולהקל על הנשימה.

9.הישאר לחות

שהייה לחות חשובה במהלך ההיריון ויכולה לעזור להפחית את כמות הריר באף.שתיית מים רבים יכולה לעזור לדלל את הריר ולהפחית את הדלקת במעברי האף.

10.הימנע מאלרגנים

הימנעות מאלרגנים יכולה לעזור להפחית את כמות הריר באף.זה יכול לכלול הימנעות מאבק, אבקה וחיות מחמד.

11.אכלו אוכל חריף

אכילת מזונות חריפים יכולה לעזור לדלל את הריר באף ולהפחית את העומס.

היתרונות של הסעדים של סבתא לאף נזלת במהלך ההיריון

הסעדים של סבתא לאף נזלת במהלך ההיריון יכולים לספק יתרונות רבים.תרופות אלה יכולות לעזור להפחית את הסימפטומים של נזלת, מה שמקל על הנשימה והשינה טוב יותר.בנוסף, תרופות אלה יכולות לעזור להקל על העומס ולחץ הסינוסים הקשורים לאף נזיר.יתר על כן, הם יכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון ולספק הקלה מאי הנוחות הנגרמת על ידי נזלת.

14 התרופות של סבתא חמה ומיוחדת לאף נזלת במהלך ההיריון

1.Steam

Steam הוא תרופה נהדרת לאף נזלת במהלך ההיריון.פשוט מרתיחים סיר מים ושואפים את הקיטור המיוצר.זה יכול לעזור לפנות את מעברי האף ולהפחית את כמות הריר המיוצר.בנוסף, זה יכול לעזור להקל על העומס ולחץ הסינוסים.

2.שטיפת מי מלח

שטיפות מים מלוחים הם דרך נהדרת לעזור להפחית את כמות הריר המיוצרת על ידי נזלת.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1/4 כפית מלח עם 8 גרם מים חמים ולהשתמש בטפטפת כדי לנהל את הפיתרון לכל נחיריים.זה יכול לעזור להפחית את העומס ולנקות את מעברי האף.

3.רצועות האף

רצועות האף הן רצועות דבק המונחות על האף כדי לסייע בפתיחת מעברי האף ולהפחית את העומס.זה יכול לעזור להקל על אי הנוחות הקשורה לאף נזלת ולהקל על הנשימה.

4.קומפרס חם או קר

שימוש בדחיסה חמה או קר היא תרופה נהדרת נוספת לאף נזלת במהלך ההיריון.פשוט מרחי קומפרס חם על האף והמצח למשך 15 דקות בכל פעם.זה יכול לעזור להפחית את כמות הריר המיוצר ולהקל על לחץ הסינוס הקשור לאף נזלת.

5.בצל

בצל הם תרופה נהדרת לאף נזלת במהלך ההיריון.פשוט פורסים בצל ומורחים אותו על האף והמצח למשך 15 דקות בכל פעם.זה יכול לעזור להפחית את כמות הריר המיוצר ולהקל על לחץ הסינוס הקשור לאף נזלת.

6.שום

שום הוא עוד תרופה נהדרת לאף נזלת במהלך ההיריון.פשוט טסו כמה שיני שום ומערבבים עם כף דבש.ניתן לקחת תערובת זו עד שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את כמות הריר המיוצרת ולהקל על לחץ הסינוס הקשור לאף נזלת.

7.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה נהדרת לאף נזלת במהלך ההיריון.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כף של חומץ תפוחים עם 8 אונקיות מים חמים.תערובת זו יכולה לשמש כשטיפה באף כדי לעזור להפחית את כמות הריר המיוצרת ולהקל על לחץ הסינוס הקשור לאף נזלת.

8.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה נהדרת לאף נזלת במהלך ההיריון.פשוט מרתיחים כוס מים ומוסיפים כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי.אפשר לתערובת לתלול למשך 10 דקות ואז לסמן.ניתן לצרוך תה זה שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית את כמות הריר המיוצר ולהקל על לחץ הסינוס הקשור לאף נזיר.

9.כורכום

כורכום הוא תרופה נהדרת נוספת לאף נזלת במהלך ההיריון.פשוט מערבבים 1/2 כפית כורכום עם 8 גרם חלב חם וצורכים שלוש פעמים ביום.תערובת זו יכולה לעזור להפחית את כמות הריר המיוצרת ולהקל על לחץ הסינוס הקשור לאף נזלת.

10.לימון

לימון הוא תרופה נהדרת לאף נזלת במהלך ההיריון.כל שעליך לעשות הוא לערבב את המיץ של 1/2 לימון עם 8 גרם מים חמים וצורכים שלוש פעמים ביום.תערובת זו יכולה לעזור להפחית את כמות הריר המיוצרת ולהקל על לחץ הסינוס הקשור לאף נזלת.

11.דבש

דבש הוא תרופה נהדרת לאף נזלת במהלך ההיריון.פשוט מערבבים 1 כף דבש עם 8 אונקיות מים חמים וצורכים שלוש פעמים ביום.תערובת זו יכולה לעזור

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן