דף הבית » תרופות סבתא » 14 התרופות של סבתא בריאה ואיכותית לכאבי בטן ושלשול
ddaadaddaddaa dadc daddaad ddaddd ddddbddaaddaa dcdbddd

14 התרופות של סבתא בריאה ואיכותית לכאבי בטן ושלשול

הבנת כאבי בטן ושלשול

כאבי בטן ושלשול הם שניים מהנושאים הבריאותיים הנפוצים ביותר המשפיעים על אנשים כיום.על פי המוסדות הלאומיים לבריאות, כאבי בטן ושלשולים משפיעים על מיליוני אמריקאים מדי שנה.כאבי בטן יכולים לנוע בין קל לחמור ויכולים להיגרם על ידי מספר גורמים, כולל זיהום, קלקול קיבה, אלרגיות למזון ומצבים רפואיים בסיסיים.שלשול הוא מצב בו הגוף משחרר יותר מים ואלקטרוליטים ממה שהיה בדרך כלל, וכתוצאה מכך צואה תכופה ורופפת.

14 הסעדים של סבתא לכאבי בטן ושלשול

כשמדובר במציאת הקלה מכאבי בטן ושלשול, ישנם מספר תרופות שהועברו לאורך הדורות.להלן 14 מהתרופות הפופולריות ביותר, הנבדקות והנבדקות ביותר לכאבי בטן ושלשול:

1.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים משמש זה מכבר כתרופה טבעית לכאבי בטן ושלשול.על פי ההערכה, היא מסייעת בהפחתת הדלקת הקשורה לתנאים, כמו גם לשפר את העיכול.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים אחד ושתו אותו פעמיים ביום.

2.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית לכאבי בטן ושלשול בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מגרד מעט שורש ג’ינג’ר טרי והוסף אותו לכוס מים רותחים.תן לזה תלול במשך 10 דקות לפני שתאמץ אותו ושותה את תה הג’ינג’ר.שתו את זה עד שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.יוגורט

יוגורט מכיל פרוביוטיקה מועילה שיכולה לעזור להפחית כאבי בטן ושלשול.כדי להשתמש בו, אכלו כוס אחת של יוגורט רגיל ולא ממותק כל יום.עדיף לבחור ביוגורט המכיל תרבויות חיות ופעילות לתוצאות הטובות ביותר.

4.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה מרגיעה לכאבי בטן ושלשול.המנטול במנטה מנטה מסייע בהפחתת הדלקת ויכול לעזור להקל על התכווצויות.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של עלי מנטה מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו עד שלוש פעמים ביום.

5.תה קמומיל

תה קמומיל ידוע בהשפעותיו המרגיעות ויכול לעזור להקל על כאבי בטן ושלשול.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו עד שלוש פעמים ביום.

6.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה פופולרית לכאבי בטן ושלשול.הם מכילים תרכובות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית דלקת והתכווצויות.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של זרעי שומר בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו עד שלוש פעמים ביום.

7.כורכום

כורכום הוא תרופה פופולרית לכאבי בטן ושלשול בגלל תכונותיו האנטי דלקתיות.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום לכוס מים חמים ושתהם פעמיים ביום.

8.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית לכאבי בטן ושלשול בגלל התכונות האנטי דלקתיות והנטיפומודודיות שלו.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של שורש ליקוריץ בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו עד שלוש פעמים ביום.

9.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא תרופה טבעית לכאבי בטן ושלשול בגלל התכונות האנטי-דלקתיות והאנטי-פסמודיות שלו.כדי להשתמש בו, תלול כפית אחת של שורש מרשמלו בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו עד שלוש פעמים ביום.

10.קינמון

קינמון ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית כאבי בטן ושלשול.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אחת של קינמון טחון לכוס מים חמים ושתהם פעמיים ביום.

11.אלם חלקלק

ELM החלקלק הוא תרופה טבעית לכאבי בטן ושלשול בגלל התכונות האנטי דלקתיות והאנטי-פסמודיות שלה.כדי להשתמש בו, תלולכפית אחת של קליפת עץ חלקלקות בכוס מים רותחים למשך 10 דקות.מסננים את התה והשתייה

14 התרופות של סבתא בריאה ואיכותית לכאבי בטן ושלשול

כאבי בטן ושלשול יכולים להיות לא נוחים ביותר והם יכולים להשפיע משמעותית על חיי היומיום שלנו.למרבה המזל, יש מגוון של תרופות שיכולות לעזור להקל על אי הנוחות הנגרמת כתוצאה מתנאים אלה.להלן 14 תרופות של סבתא בריאה ואיכותית לכאבי בטן ושלשול.

1.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אחד התרופות העתיקות ביותר לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לתנאים אלה.להכנת התה, תלול כפית פרחי קמומיל מיובשים בכוס מים רותחים למשך 5 דקות.אתה יכול להוסיף מעט דבש או לימון כדי לשפר את הטעם.שתו את התה הזה 1-2 פעמים ביום.

2.תה מנטה

ניתן להשתמש ב

תה מנטה גם לטיפול בכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להרפות את שרירי הקיבה ולהקל על אי הנוחות.להכנת התה, תלול 1 כפית של עלי מנטה מיובשים בכוס מים רותחים למשך 5 דקות.אתה יכול להוסיף מעט דבש או לימון כדי לשפר את הטעם.שתו את התה הזה 1-2 פעמים ביום.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר שימש במשך מאות שנים לטיפול בכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לתנאים אלה.כדי להשתמש בג’ינג’ר, תוכלו להוסיף 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים רותחים ותלולים למשך 5 דקות.אתה יכול גם להוסיף מעט דבש או לימון כדי לשפר את הטעם.שתו את התה הזה 1-2 פעמים ביום.

4.שומר

שומר שומר הוא תרופה נוספת לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להרפות את שרירי הקיבה ולהקל על אי הנוחות.כדי להשתמש בשומר, אתה יכול להוסיף 1 כפית זרעי שומר טחונים טחונים לכוס מים רותחים ולתלול למשך 5 דקות.אתה יכול גם להוסיף מעט דבש או לימון כדי לשפר את הטעם.שתו את התה הזה 1-2 פעמים ביום.

5.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה מסורתית לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לתנאים אלה.כדי להשתמש בשורש ליקריץ, אתה יכול להוסיף 1 כפית של שורש ליקוריס מיובש לכוס מים רותחים ותלולה למשך 5 דקות.אתה יכול גם להוסיף מעט דבש או לימון כדי לשפר את הטעם.שתו את התה הזה 1-2 פעמים ביום.

6.קינמון

קינמון הוא תרופה נוספת לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להרפות את שרירי הקיבה ולהקל על אי הנוחות.כדי להשתמש בקינמון, תוכלו להוסיף 1 כפית קינמון טחון לכוס מים רותחים ותלולים למשך 5 דקות.אתה יכול גם להוסיף מעט דבש או לימון כדי לשפר את הטעם.שתו את התה הזה 1-2 פעמים ביום.

7.אלם חלקלק

אלם החלקלק הוא תרופה מסורתית לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לתנאים אלה.כדי להשתמש ב- ELM חלקלק, תוכלו להוסיף 1 כפית של אבקת אבקת חלקלקת לכוס מים רותחים וללכות למשך 5 דקות.אתה יכול גם להוסיף מעט דבש או לימון כדי לשפר את הטעם.שתו את התה הזה 1-2 פעמים ביום.

8.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא גם תרופה מסורתית לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לתנאים אלה.כדי להשתמש בשורש מרשמלו, אתה יכול להוסיף 1 כפית של שורש מרשמלו אבקה לכוס מים רותחים ולתלול למשך 5 דקות.אתה יכול גם להוסיף מעט דבש או לימון כדי לשפר את הטעם.שתו את התה הזה 1-2 פעמים ביום.

9.כורכום

כורכום הוא תרופה נוספת לכאבי בטן ושלשול.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות הקשורה לתנאים אלה.כדי להשתמש בכורכום, אתה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן