דף הבית » תרופות סבתא » 14 התרופות של סבתא בריאה ואיכותית לכאבי בטן ושלשול
ddaadaddaddaa dadc daddaad ddaddd ddddbddaaddaa dcdbddd

14 התרופות של סבתא בריאה ואיכותית לכאבי בטן ושלשול

כאב ושלשול: הסעדים של סבתא

כאבי בטן ושלשול יכולים להיות מצב קשה לחיות איתו, ולעתים קרובות זה יכול להיות קשה לאתר תרופה יעילה.לסבתות בדרך כלל יש שפע של ידע בכל מה שקשור לתרופות טבעיות וריפוי, ולעתים קרובות הן יכולות להוות מקור תמיכה שלא יסולא בפז בעיתות צורך.עם זאת בחשבון, הנה 14 תרופות של סבתא בריאה ואיכותית לכאבי בטן ושלשולים.

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית עבור מחלות רבות, כולל כאבי בטן ושלשול.ניתן לצרוך אותו במגוון צורות, כמו גולמי, מבושל או בתה.כתה, ניתן לצרוך אותו עד שלוש פעמים ביום.עם זאת, חשוב לציין כי צריכת יותר מדי ג’ינג’ר יכולה להשפיע משלשלן.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה נפוצה לבעיות עיכול רבות.ניתן לצרוך אותו עד שלוש פעמים ביום, מכיוון שהוא עוזר להפחית את הנפיחות ולהרגיע את הבטן.זהו גם אנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית את כאבי הבטן.

טיפ:

הוסף לתה הקמומיל כפית כפית דבש וסחיטת מיץ לימון.

3.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה טבעית לכאבי בטן ושלשול.הוא מכיל מנטול, המסייע להפחתת דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.ניתן לצרוך תה מנטה עד שלוש פעמים ביום.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לבעיות עיכול רבות.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הקיבה.ניתן לצרוך אותו בכוס מים עד שלוש פעמים ביום.

5.יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, המסייע להפחתת דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.חשוב לבחור יוגורט שאינו ממותק ומכיל תרבויות חיות.ניתן לצרוך יוגורט עד שלוש פעמים ביום.

6.בננות

בננות הן מקור נהדר לאשלגן ויכולות לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הקיבה.ניתן לצרוך אותם עד שלוש פעמים ביום.

7.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא מקור נהדר לסיבים, המסייע להפחתת דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.ניתן לצרוך אותו עד שלוש פעמים ביום.

8.מי קוקוס

מי קוקוס הם תרופה טבעית לבעיות עיכול רבות.זהו מקור טוב לאלקטרוליטים ויכול לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הקיבה.ניתן לצרוך מי קוקוס עד שלוש פעמים ביום.

9.שום

שום הוא אנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית את כאבי הבטן ושלשול.ניתן לצרוך אותו גולמי, מבושל או בתה.כתה, ניתן לצרוך אותו עד שלוש פעמים ביום.

10.מיץ אלוורה

מיץ אלוורה הוא תרופה טבעית לבעיות עיכול רבות.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הקיבה.ניתן לצרוך אותו עד שלוש פעמים ביום.

11.תה שומר

תה שומר הוא תרופה טבעית לבעיות עיכול רבות.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הקיבה.ניתן לצרוך אותו עד שלוש פעמים ביום.

12.מי לימון

מי לימון הם תרופה טבעית לבעיות עיכול רבות.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הקיבה.ניתן לצרוך אותו עד שלוש פעמים ביום.

13.תה שורש ליקריץ

תה שורש ליקוריץ הוא תרופה טבעית לבעיות עיכול רבות.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הקיבה.ניתן לצרוך אותו עד שלוש פעמים ביום.

14.תה כורכום

תה כורכום הוא תרופה טבעית לבעיות עיכול רבות.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הקיבה.ניתן לצרוך אותו עד שלוש פעמים ביום.

למרות שסעדים אלה יכולים להועיל לכאבי בטן ושלשול, חשוב לציין כי אין להשתמש בהן כתחליף לייעוץ וטיפול רפואי.אם הסימפטומים שלך נמשכים, עדיף תמיד לפנות לטיפול רפואי.

לסבתות יש

14 הסעדים של סבתא לכאבי בטן ושלשול

תמיד עדיף להתייעץ עם מכונית בריאותספקית מכאבי בטן וקשרים קשים, אך במקרים קלים ניתן להשתמש בתרופות של סבתא כדי להקל על אי הנוחות ולהביא אותך לדרך להחלמה.סבתות השתמשו בתרופות אלה במשך דורות, והחלק הטוב ביותר הוא שכולן טבעיות ואינן דורשות מרכיבים או טיפולים רפואיים מיוחדים.להלן 14 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא לכאבי בטן ושלשול.

1.תה קמומיל

תה קמומיל שימש במשך מאות שנים כדי להרגיע את הקיבה ולהפחית דלקת.אתה יכול לקנות שקיות תה קמומיל ברוב חנויות המכולת, או שתוכל להכין משלך עם פרחי קמומיל מיובשים.פשוט תלול כפית קמומיל מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

2.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה פופולרית נוספת לכאבי בטן ושלשול.זה עוזר להרפות את שרירי הקיבה והמעיים, שיכולים לעזור להפחית עוויתות ולהקל על אי הנוחות.להכנת תה מנטה, תלול 1 כפית של עלי מנטה מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים שימש במשך מאות שנים לטיפול במגוון מחלות.ההערכה היא שמסייעת להפחית דלקת ואיזון בין רמות החומציות בדרכי העיכול.כדי להשתמש בחומץ תפוחים לכאבי בטן ושלשול, מערבבים 1 כפית של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום.

4.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה ידועה לבחילה, אך הוא יכול גם לעזור להקל על כאבי בטן ושלשול.להכנת תה ג’ינג’ר, תלול 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש או לימון לתה אם תרצה.

5.תה שומר

תה שומר

שימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול כמו כאבי בטן ושלשול.שומר מכיל תרכובות המסייעות להרפות את שרירי דרכי העיכול ולהפחית עוויתות.להכנת תה שומר, תלול 1 כפית זרעי שומר מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

6.תה שורש ליקריץ

שורש ליקריץ שימש במשך מאות שנים לטיפול בבעיות עיכול.ההערכה היא שמסייעת להפחית דלקת ולהקל על אי הנוחות.להכנת תה שורש ליקוריץ, תלול 1 כפית של שורש ליקוריס מיובש בכוס מים חמים למשך 10 דקות, ואז מסננים ושותים.

7.יוגורט

יוגורט הוא מקור נהדר לפרוביוטיקה, שיכול לעזור להחזיר את איזון החיידקים הטובים במעיים ולהקל על כאבי בטן ושלשול.בחר יוגורט רגיל ולא ממותק לקבלת התוצאות הטובות ביותר.אתה יכול גם להוסיף קצת דבש או פירות כדי להפוך אותו ליותר טעים.

8.בננות

בננות הן מקור נהדר לאשלגן, שיכול לעזור להחליף אלקטרוליטים שאבדו במהלך התקפי שלשול.הם גם קלים לעיכול ויכולים לעזור להקל על אי הנוחות.אכלו בננה או שתיים ביום עד שהסימפטומים שלכם משתפרים.

9.אורז לבן

אורז לבן הוא מקור נהדר לפחמימות מורכבות, שיכולות לעזור להחזיר את רמות האנרגיה ולהקל על כאבי בטן ושלשול.בחר אורז לבן רגיל ולא מתוחם לתוצאות הטובות ביותר.מבשלים את האורז עד שהוא רך ומוסיפים מעט חמאה או שמן זית לטעם, אם רוצים.

10.טוסט

טוסט הוא מקור נהדר נוסף לפחמימות מורכבות.קל לעיכול ויכול לעזור להחזיר את רמות האנרגיה.בחר לחם חיטה לבן או מלא לתוצאות הטובות ביותר.טוסט את הלחם עד שהוא משחים קלות ומורחים עליו מעט חמאה או שמן זית לטעם, אם רוצים.

11.מי קוקוס

מי קוקוס הם מקור נהדר לאלקטרוליטים, שיכולים לעזור להחליף את אלה שאבדו במהלך התקפי שלשול.הוא עשיר גם באשלגן ומגנזיום, שיכול לעזור להפחית את הדלקת והקלות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן