דף הבית » תרופות סבתא » 14 התרופות הפופולריות של סבתא מהמטבח נגד וירוסים
ddaadaddaddaa ddaddaddcdadddaa dadc daddaad deddeddd dadd

14 התרופות הפופולריות של סבתא מהמטבח נגד וירוסים

הסעדים של סבתא מהמטבח כדי להילחם בנגיפים

לכל משק בית יש מערכת תרופות משלו להילחם בנגיפים.סבתות משתמשות בסעדים אלה במשך דורות כדי לעזור למשפחותיהן להילחם במחלות.להלן 14 תרופות פופולריות שהועברו לאורך הדורות.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תחנת כוח של חומרים מזינים, כולל נוגדי חמצון ותרכובות אנטי דלקתיות.הוא שימש במשך מאות שנים לטיפול בצטננים, שפעת וכאבי בטן.ג’ינג’ר נהדר גם לגרון כואב מרגיע ויכול לעזור להפחית את העומס.ניתן לקחת אותו בתה, בצורה תוספה או לאכול גולמי.

שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי -ויראלית שיכולים לעזור להילחם בנגיפים וזיהומים.הוא מכיל תרכובות שיכולות לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בחיידקים וירוסים.ניתן לאכול שום גולמי, לבושל או לקחת בצורה תוספה.

טיפ:

הקפידו להוסיף שום למרקים ולתבשילים שלכם.בדרך זו תוכלו להשיג את מלוא היתרונות של השום מבלי שתצטרכו לאכול אותו גולמי.

דבש

דבש הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להגביר את מערכת החיסון.ניתן לקחת דבש בתה, בצורה תוספה או לאכול גולמי.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי ונוגד פטרייתי שיכול לעזור להילחם בנגיפים וזיהומים.זה יכול לעזור להפחית את העומס ויכול לשמש כגרגר כדי לעזור להרגיע את כאב הגרון.ניתן לקחת חומץ תפוחים בתה, בצורת תוסף, או לאכול גולמי.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא אנטי-ויראלי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים וזיהומים.זה יכול לעזור להפחית את העומס וניתן ליטול אותו בתה, בצורת תוסף או לאכול גולמי.

לימון

לימון הוא חיטוי טבעי ואנטי -ויראלי שיכול לעזור להילחם בנגיפים וזיהומים.זהו מקור נהדר לוויטמין C ויכול לעזור להגביר את מערכת החיסון.ניתן לקחת לימון בתה, בצורה תוספה או לאכול גולמי.

כורכום

כורכום הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי דלקתית שיכול לעזור להילחם בנגיפים וזיהומים.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להגביר את מערכת החיסון.ניתן לקחת כורכום בתה, בצורה תוספה או לאכול גולמי.

קינמון

קינמון הוא חיטוי טבעי ואנטי -ויראלי טבעי שיכול לעזור להילחם בנגיפים וזיהומים.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להגביר את מערכת החיסון.ניתן ליטול קינמון בתה, בצורת תוסף, או לאכול גולמי.

אקליפטוס

אקליפטוס הוא חיטוי טבעי ואנטי -ויראלי שיכול לעזור להילחם בנגיפים וזיהומים.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית את העומס.ניתן ליטול אקליפטוס בתה, בצורת תוסף או לאכול גולמי.

מנטה

נענע הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להילחם בנגיפים וזיהומים.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית את העומס.ניתן לקחת נענע בתה, בצורה תוספה או לאכול גולמי.

ציפורן

ציפורן הם חיטוי טבעי ואנטי -ויראלי טבעי שיכול לעזור להילחם בנגיפים וזיהומים.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להגביר את מערכת החיסון.ניתן ליטול ציפורן בתה, בצורת תוסף או לאכול גולמי.

אורגנו

אורגנו הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי דלקתית שיכול לעזור להילחם בנגיפים וזיהומים.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להגביר את מערכת החיסון.אורגנו ניתן לקחת בתה, בצורה תוספה או לאכול גולמי.

טימין

טימין הוא חיטוי טבעי ואנטי -ויראלי שיכול לעזור להילחם בנגיפים וזיהומים.זהו מקור נהדר של נוגדי חמצון ויכול לעזור להפחית את העומס.ניתן ליטול טימין בתה, בצורת תוסף, או לאכול גולמי.

תרופות טבעיות אלה שימשו במשך דורות כדי לסייע בהגברת מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים וזיהומים.אמנם הם יכולים להועיל, אך חשוב לזכור ש-EY אינן תחליף לטיפול רפואי.

הסעדים של סבתא מהמטבח כדי להילחם בוירוסים

סבתות משתמשות בתרופות למטבח כדי להילחם בנגיפים במשך מאות שנים.בעולם של ימינו, עם עלייתם של סופר-סופר-עמידים לאנטיביוטיקה, התרופות הטבעיות הללו הופכות פופולריות יותר ויותר.במאמר זה נדון ב -14 תרופות של סבתא פופולרית מהמטבח נגד וירוסים.

שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות.הוא שימש למאבק בוירוסים מאז ימי קדם.שום עשיר בתרכובות גופרית ומכיל תרכובות כמו אליצין, המסייעות להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים.

דבש

דבש משמש זה מכבר כתרופה טבעית לטיפול במגוון מחלות.הדבש עשירים בנוגדי חמצון, המסייעים במאבק בנגיפים.יש לו גם תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות, שיכולות לעזור להפחית את חומרת הזיהומים הנגיפיים.

חומץ

חומץ משמש זה מכבר למאבק בנגיפים וזיהומים חיידקיים.זהו חומר חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את חומרת הזיהומים הנגיפיים.ידוע גם שהוא עוזר להגביר את מערכת החיסון.

כורכום

כורכום הוא נוגד חמצון חזק ואנטי דלקתי.ידוע שהוא עוזר להילחם בנגיפים ולהגביר את מערכת החיסון.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לזיהומים נגיפיים.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי-ויראליות והאנטי דלקתיות.זה יכול לעזור להפחית את חומרת הזיהומים הנגיפיים ולהגביר את מערכת החיסון.ידוע גם כי הוא מסייע בהפחתת בחילות והקאות הקשורות לזיהומים נגיפיים.

לימון

לימון ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות.זה גבוה בוויטמין C, המסייע להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לזיהומים נגיפיים.

קינמון

קינמון ידוע בתכונותיו האנטי-ויראליות והאנטי דלקתיות.ידוע שהוא עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לזיהומים נגיפיים.

פלפל קאיין

פלפל קאיין ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות.ידוע שהוא עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לזיהומים נגיפיים.

שמן אורגנו

שמן אורגנו ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות.ידוע שהוא עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לזיהומים נגיפיים.

ציפורן

ציפורן ידועה בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות.ידוע שהוא עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לזיהומים נגיפיים.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות.ידוע שהוא עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לזיהומים נגיפיים.

Echinacea

Echinacea ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות.ידוע שהוא עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לזיהומים נגיפיים.

ג’ינסנג

ג’ינסנג ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות.ידוע שהוא עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לזיהומים נגיפיים.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות.ידוע שהוא עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בנגיפים.ידוע גם שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לזיהומים נגיפיים.

מסקנה

14 הסעדים של סבתא הפופולרית האלה מהמטבח נגד וירוסים יכולים לעזור להילחםזיהומים נגיפיים ומגבירים את מערכת החיסון.בעוד שסעדים אלה טבעיים, חשוב להתייעץ עם רופא לפני שתשתמש באחד מהם. תרופות של סבתא שימשו במשך מאות שנים והופכים פופולריים יותר ויותר בעולם של היום.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן