דף הבית » תרופות סבתא » 14 הסעדים של סבתא עתיקה ואמיתית לשלוחה בכף הרגל
ddadadddd dadc daddaad dadaaddad dddeddaaddaa dcdadcddd d

14 הסעדים של סבתא עתיקה ואמיתית לשלוחה בכף הרגל

מהו שלוחה בכף הרגל?

שלוחה בכף הרגל היא צמיחה לא תקינה של עצם שיכולה להתפתח בכל חלק בכף הרגל.צמיחת עצם זו יכולה להיות כואבת מאוד ויכולה להוביל לקושי בהליכה או לעמידה.חשוב לזהות את המצב ולחפש טיפול.

14 התרופות של סבתא עתיקה ואמיתית לשלוחה בכף הרגל

1. עיסוי – עיסוי האזור יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לדרבנים בכף הרגל.עיסוי האזור בתנועה סיבובית עם בד חם או כדור עיסוי יכול לעזור להפחית את הכאב.

2. קומפרסים חמים וקרים – יישום דחיסה חמה או קר על האזור הפגוע יכול גם לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לספרס בכף הרגל.מעבר בין קומפרסים חמים לקור כל כמה דקות יכול גם לעזור להפחית את הכאב.

3. ספיגת מלח אפסום – השריית האזור המושפע במלח אפסום יכולה לעזור להפחתת הכאב והדלקת.מלח אפסום יכול גם לעזור להפחית את הדלקת והנפיחות באזור.

4. מנוחה – מנוחה האזור המושפע חשוב מאוד.זה יעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים למצב.חשוב להימנע מפעיל לחץ רב מדי על האזור בעת ההליכה או העמידה.

5. מתיחה – מתיחת האזור הפגוע יכול לעזור להפחית את הכאב והקשיחות הקשורים לדרבנים בכף הרגל.מתיחת האזור בעדינות יכולה לעזור להפחית את הדלקת והכאב.

6. נעליים – לנעול נעליים המספקות תמיכה נאותה יכולה לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לדרבנות בכף הרגל.נעליים שמתאימות כראוי ומספקות ריפוד נאותה יכולות לעזור להפחית את הכאב.

7. אורתוטיקה – אורתוטיקה יכולה לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לדרבנים בכף הרגל.אורתוטיקה יכולה לעזור להפחית את הלחץ על האזור הפגוע ולספק ריפוד ותמיכה נוספים.

8. בקבוק מים חמים – מריחת בקבוק מים חמים על האזור הפגוע יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לדרבנות בכף הרגל.החום מבקבוק המים החמים יכול לעזור להפחית את הכאב והנוקשות.

9. אמבטיית מלח אפסום – אמבטיה במלח אפסום יכולה גם לעזור להפחית כאבים ודלקת הקשורים לדרבנים בכף הרגל.מלח האפסום יכול לעזור להפחית את הדלקת והנפיחות באזור.

10. חומץ תפוחים – מריחת תערובת של חומץ תפוחים ומים חמים לאזור הפגוע יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לדרבנים בכף הרגל.

11. קרח – יישום קרח על האזור הפגוע יכול לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לדרבנים בכף הרגל.חשוב לעטוף את הקרח בבד או במגבת לפני שמריחים אותו על האזור.

12. כורכום-לכורכום יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לספרס בכף הרגל.החלת תערובת של כורכום וחמים על האזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הכאב והדלקת.

13. ג’ינג’ר-ג’ינג’ר הוא עשב נוסף שיש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לספרס ברגל.החלת תערובת של זנגביל ומים חמים לאזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הכאב והדלקת.

14. שן הארי-שן הארי יש תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לספרס ברגל.החלת תערובת של שן הארי ומים חמים לאזור הפגוע יכולה לעזור להפחית את הכאב והדלקת.

טיפ מועיל

אם אתם חווים כאב או אי נוחות מדרבס ברגל, חשוב לפנות לרופא לתכנית הערכה וטיפול מקצועית.במקרים מסוימים, יתכן שיהיה צורך בניתוח להסרת השלוחה.עם זאת, הסעדים של סבתא העתיקה והאמיתית הללו יכולים גם לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים למצב.

תרופות ביתיות לטיפול בספרס בכף הרגל

דרבנים ברגל יכולים לגרום לאי נוחות רבה, ולהקשות על הליכה או לעסוק באחריםפעילויות.למרבה המזל, ישנם מגוון של תרופות ביתיות בהן תוכלו להשתמש בכדי לעזור להקל על הכאב הקשור לספרס ברגל.להלן 14 תרופות של סבתא עתיקה ואמיתית לדרבן בכף הרגל שתוכלו לנסות בבית.

1.טיפול בקרח או חום

יישום קומפרס קר או חם על האזור הפגוע יכול לעזור להפחית נפיחות ודלקת, ולספק הקלה מכאב.יש להשתמש בקומפרסים קרים במשך 48 השעות הראשונות שלאחר הופעת הכאב, וניתן ליישם חום אחר כך כדי להרפות את השרירים ולהפחית את הכאב.אתה יכול להשתמש בחפיסה קרה או בשקית ירקות קפואים, ולטיפול בחום אתה יכול להשתמש בבקבוק מים חמים או בכרית חימום.

2.עיסוי

העיסוי

יכול לעזור להפחית כאב ודלקת, ולשפר את זרימת הדם לאזור.לעסות בעדינות את האזור המושפע למשך מספר דקות, תוך שימוש בתנועות מעגליות.אתה יכול להשתמש בשמנים אתרים כמו שמן לבנדר או שמן אקליפטוס כדי להפחית עוד יותר את הכאב והדלקת.

3.Epsom Salt Soak

מלח אפסום מכיל מגנזיום, שיכול לעזור להפחית דלקת וכאב.משרים את כפות הרגליים בתמיסה של מים חמים ומלח אפסום למשך 15 עד 20 דקות.עשה זאת מספר פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

4.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים יש תכונות רפואיות רבות ויכול לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לדרבנות ברגל.ערוך פיתרון של חומץ תפוחים אחד חלקי ושני חלקים מים חמים, והספוג את כפות הרגליים בתמיסה למשך 15 עד 20 דקות.חזור על זה מספר פעמים בשבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.כורכום

כורכום ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והמשכך כאבים, שיכולים לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לספרס בכף הרגל.הכינו משחה של אבקת כורכום ומים חמים, והמרחו אותה על האזור המושפע.תן לזה לשבת 15 עד 20 דקות לפני ששוטף אותו במים חמים.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והקלות כאב, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לספרס בכף הרגל.הכינו משחה של ג’ינג’ר ומים חמים, והפעלו אותה על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 15 עד 20 דקות לפני ששוטף אותו במים חמים.

7.אלוורה

אלוורה ידועה בתכונותיו האנטי דלקתיות והרכשות כאבים, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורה לספרס בכף הרגל.חלץ את הג’ל מעלה אלוורה, והחל אותו על האזור המושפע.תן לזה לשבת 15 עד 20 דקות לפני ששוטף אותו במים חמים.

8.שמן קיק

שמן קיק ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות ומרגישות הכאב, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורה לספרס בכף הרגל.החל כמות קטנה של שמן קיק על האזור המושפע, ועסה אותו בעדינות למשך מספר דקות.תן לזה לשבת 15 עד 20 דקות לפני ששוטף אותו במים חמים.

9.שמן קוקוס

שמן קוקוס שמן קוקוס ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ומרגישות כאב, שיכולות לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לדרבנות בכף הרגל.החל כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור המושפע, ועסה אותו בעדינות למשך מספר דקות.תן לזה לשבת 15 עד 20 דקות לפני ששוטף אותו במים חמים.

10.שום

שום ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ומרגישות כאב, שיכולות לעזור להפחית כאב ודלקת הקשורים לספרס בכף הרגל.מרסקים כמה שיני שום ומורחים אותו על האזור המושפע.תן לזה לשבת 15 עד 20 דקות לפני ששוטף אותו במים חמים.

11.שמן חרדל

שמן חרדל

ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות והרכשת כאבים, שיכולים לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לספרס בכף הרגל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן