דף הבית » תרופות סבתא » 14 הסעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות ואמיתיות עבור ליחה ושיעול
ddadadddd dadc daddaad dadd daaddadddaa deddbdddaa dddeddaa

14 הסעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות ואמיתיות עבור ליחה ושיעול

ליחה ושיעול: 14 הסעדים של סבתא עם תוצאות מוכחות ואמיתיות

שיעול ופילן הם תסמינים שכיחים של שפעת, הצטננות או אלרגיה.אמנם מחלות אלה בדרך כלל מינוריות וקצרות מועד, אך הן יכולות להיות חמורות יותר אם נותרות ללא טיפול.למרבה המזל, ישנם הרבה תרופות ביתיות טבעיות שהועברו לאורך הדורות שיכולים לעזור להקל על הסימפטומים של שיעול וקרע.

במאמר זה נדון ב -14 על הסעדים של סבתא שהוכחו כיעילים בטיפול בשיעול ופילה.אנו נספק טיפים מועילים כיצד להפיק את המרב מהטיפולים הללו.

תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית לליחה ושיעול.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון ודלקת הנגרמת על ידי ליחה ושיעול.להכנת תה ג’ינג’ר, הוסף כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים רותחים, תלול למשך 10 דקות ואז מסננים.שתו את התה פעמיים ביום.

דבש

דבש הוא תרופה יעילה נוספת לליחה ושיעול.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון ודלקת הנגרמת על ידי ליחה ושיעול.כדי להשתמש בדבש כתרופה, קח כפית דבש אחת שלוש פעמים ביום.

טיפ:

כדי להפוך את הדבש ליעיל עוד יותר, הוסף אליו כפית של ג’ינג’ר טרי מגורד או כמה טיפות מיץ לימון.

שום

שום הוא תרופה ביתית פופולרית לליחה ושיעול.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון ודלקת הנגרמת על ידי ליחה ושיעול.כדי להשתמש בשום כתרופה, קח שן שום אחד של שום וריסק אותו לעיסה.מערבבים את העיסה עם כפית דבש אחת וקחו אותה שלוש פעמים ביום.לחלופין, תוכלו להוסיף שתיים או שלוש שיני שום לכוס מים רותחים, תלולים למשך 10 דקות, מסננים ואז לשתות את התה פעמיים ביום.

מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה יעילה נוספת לליחה ושיעול.על פי ההערכה, יש לתכונות אנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון ודלקת הנגרמת על ידי ליחה ושיעול.כדי להשתמש במיץ לימון כתרופה, הוסיפו כמה טיפות של מיץ לימון סחוט טרי לכוס מים חמים ושתו אותו פעמיים ביום.

גרגר מי מלח

גרגר מי מלח הוא תרופה ביתית פופולרית לליחה ושיעול.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטיספטיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון ודלקת הנגרמת על ידי ליחה ושיעול.כדי להשתמש בגרגר מים מלח כתרופה, הוסף כפית מלח אחת לכוס מים חמים וגרגר איתו שלוש או ארבע פעמים ביום.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה יעילה נוספת לליחה ושיעול.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון ודלקת הנגרמת על ידי ליחה ושיעול.כדי להשתמש בשאיפת קיטור כתרופה, מלאו קערה גדולה במים חמים והוסיפו כמה טיפות של שמנים אתרים כמו אקליפטוס או מנטה.לאחר מכן, נשען מעל הקערה וכיסו את הראש במגבת.שאפו את הקיטור למשך 10-15 דקות.עשה זאת שלוש או ארבע פעמים ביום.

מיץ בצל

מיץ בצל הוא תרופה ביתית פופולרית לליחה ושיעול.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון ודלקת הנגרמת על ידי ליחה ושיעול.כדי להשתמש במיץ בצל כתרופה, קח בצל אחד וחתך אותו לחתיכות קטנות.לאחר מכן, חילוץ את המיץ מהבצל ומערבבים אותו בכמות שווה של דבש.קח את התערובת שלוש פעמים ביום.

תה מולין

תה מולין הוא תרופה יעילה נוספת לליחה ושיעול.על פי ההערכה, יש להן תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון ודלקת הנגרמת על ידי ליחה ושיעול.להכנת תה מולין, הוסף כפית אחת של עלי מולין מיובשים לכוס מים רותחים, תלולים למשך 10 דקות ואז מסננים.שתו את התה פעמיים ביום.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה ביתית פופולרית לליבה ושיעול.על פי ההערכה, יש לתכונות אנטי-חיפושיות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את גירוי הגרון ו

תרופות טבעיות לליבה ושיעול

פלגה ושיעול הם תסמינים הצטננים שכיחים שניתן להקל על ידי שימוש בתרופות טבעיות.הסעדים של סבתא הועברו לאורך דורות ויש להם תוצאות מוכחות להקלה על תסמינים אלה.להלן 14 תרופות טבעיות שהוכחו כיעילות בטיפול בפליגה ושיעול.

1.דבש

דבש הוא מדכא שיעול טבעי ויכול לעזור להרגיע את כאב הגרון.הוא עשיר גם בנוגדי חמצון, שיכולים לעזור להפחית את הדלקת ולשפר את תפקוד מערכת החיסון.ניתן לקחת דבש ישירות או לערבב עם מים חמים ולימון להכנת משקה מרגיע.

2.מנטה

מנטה ידועה ביכולתו להפחית את העומס ולהקל על שיעול.ניתן לקחת אותו כתה או להוסיף למים חמים ולשאוף להטבות מקסימום.

3.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר מכיל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת בגרון ובחזה.זה יכול להילקח כתה, להוסיף למזון או לקחת אותו כתוסף.

4.שום

שום שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות נשימה כמו ברונכיטיס ודלקת ריאות.הוא מכיל תכונות אנטי -ויראליות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית זיהום ודלקת.ניתן לקחת שום כתוסף או להוסיף למזון לקבלת יתרונות מקסימליים.

5.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים מכיל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -פטריאליות שיכולות לעזור להפחית את ההדבקה.הוא גם גבוה בנוגדי חמצון ויכול לעזור להגביר את מערכת החיסון.ניתן לקחת חומץ תפוחים כתוסף או להוסיף לכוס מים ולצרוך מדי יום.

6.כורכום

כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ונוגד חמצון שיכול לעזור להפחית דלקת ולהגביר את מערכת החיסון.ניתן לקחת אותו כתוסף או להוסיף למזון.

7.בצל

בצל הוא בעל פתיחה טבעי ויכול לעזור להפחית את הליחה והגודש.זה גם גבוה בנוגדי חמצון שיכולים לעזור להגביר את מערכת החיסון.ניתן להוסיף בצל למזון או לקחת כתוסף.

8.לימון

לימון ידוע בתכונותיו האנטי -ויראליות והאנטיבקטריאליות שיכולות לעזור להפחית זיהום ודלקת.ניתן לקחת אותו כתוסף, להוסיף למזון או להוסיף למים חמים ולצרוך אותו כתה.

9.אקליפטוס

אקליפטוס הוא כריתת דם טבעית ויכול לעזור להפחית את הליחה והגודש.זה יכול להילקח כתוסף או לשאיפה כאדים.

10.פלפל קאיין

פלפל קאיין מכיל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית דלקת בגרון ובחזה.ניתן לקחת אותו כתוסף או להוסיף למזון.

11.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא שורש טבעי שיכול לעזור להפחית את הליחה והגודש.ניתן לקחת אותו כתוסף או להוסיף למים חמים ולשאוף כאדים.

12.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא שורש שורש טבעי ויכול לעזור להפחית את הליחה והגודש.ניתן לקחת אותו כתוסף או להוסיף למים חמים ולצרוך אותו כתה.

13.קינמון

קינמון הוא נוגד חמצון רב עוצמה שיכול לעזור להפחית דלקת ולהגביר את מערכת החיסון.ניתן לקחת אותו כתוסף או להוסיף למזון.

14.קמומיל

קמומיל הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את הזיהום והדלקת.ניתן לקחת אותו כתוסף או להוסיף למים חמים ולצרוך אותו כתה.

סיכום

התרופות של סבתא לליחה ושיעול שימשו במשך דורות והוכחו כיעילות בטיפול בתסמיני הצטננות השכיחים הללו.דבש

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן