דף הבית » תרופות סבתא » 14 הסעדים של סבתא עוזרים להתאוששות ומזינים נגד כאב שיניים
ddadadddd dadc daddaad dadddaddd dcddaadddadaddaa ddeddda

14 הסעדים של סבתא עוזרים להתאוששות ומזינים נגד כאב שיניים

14 הסעדים של סבתא להקלה על כאב שיניים

אין דבר גרוע מכאב שיניים.בין אם זה כאב חד, נוקב או כאב עמום ופועם, זה יכול להיות בלתי נסבל.אם אתה אחד ממיליוני האנשים הסובלים מכאב שיניים, יתכן ששקלת את הסעדים של סבתא כדי לעזור לספק הקלה והזנה.

הסעדים של סבתא שימשו במשך דורות כדי לסייע בהקלה ממגוון מחלות, כולל כאב שיניים.סעדים אלה הם לרוב טבעיים, קלים למצוא וזולים.אמנם הם עשויים לא לרפא את המצב הבסיסי הגורם לכאב השיניים, אך הם יכולים לספק הקלה והזנה זמנית.

להלן 14 מהתרופות הפופולריות ביותר של סבתא שיכולות לעזור לספק הקלה והזנה נגד כאב שיניים:

1.שטיפת מי מלח

מי מלח הם אחד התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר לכאבי שיניים.על פי ההערכה, היא מסייעת להפחית דלקת ולקדם ריפוי.פשוט מערבבים כפית מלח לכוס מים חמים ושוטפים אותו סביב הפה שלך למשך דקה או שתיים.לירוק אותו ולחזור כמה פעמים ביום.

2.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית שניתן להשתמש בה כדי לעזור להקל על כאב שיניים.מרסקים כמה שיני שום ומערבבים עם מעט שמן זית.מרחו את התערובת על האזור הפגוע והשאירו אותו מספר דקות.יש לשטוף את הפה שלך במים חמים ולחזור לפי הצורך.

3.שקיות תה

שקיות תה הן תרופה נהדרת לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא להיות שקית תה במים חמים למשך מספר דקות ואז למרוח אותו ישירות על האזור הפגוע.החומצה הטאנית בתה תסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע את הכאב.

4.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא הרדמה טבעית ומשמש במשך מאות שנים כדי להקל על כאבי שיניים.פשוט טבלו ספוגית כותנה בשמן ציפורן ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו לכמה דקות ושטפו במים חמים.חזור לפי הצורך.

5.תמצית וניל

תמצית וניל היא תרופה טבעית עוצמתית לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לשטוף כפית תמצית וניל טהורה סביב הפה שלך למשך דקה או שתיים.לירוק אותו ולחזור כמה פעמים ביום.זה יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הכאב.

6.מי חמצן

מי חמצן הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מי חמצן עם כוס מים חמים ולשטוף אותו סביב הפה שלך למשך דקה או שתיים.לירוק אותו ולחזור כמה פעמים ביום.

7.בצל

בצל הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וכאבים הקשורים לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לחתוך פרוסת בצל ולהניח אותו ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו לכמה דקות ושטפו במים חמים.חזור לפי הצורך.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ולשטוף אותו סביב הפה שלך למשך דקה או שתיים.לירוק אותו ולחזור כמה פעמים ביום.

9.שמן מנטה

שמן מנטה הוא הרדמה טבעית ויכול לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לכאבי שיניים.פשוט מערבבים כמה טיפות שמן מנטה עם כפית שמן זית ומורחים אותו ישירות על האזור המושפע.השאירו אותו לכמה דקות ושטפו במים חמים.חזור לפי הצורך.

10.תמצית וניל

תמצית וניל היא תרופה טבעית עוצמתית לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לשטוף כפית תמצית וניל טהורה סביב הפה שלך למשך דקה או שתיים.לירוק אותו ולחזור כמה פעמים ביום.זה יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את הכאב.

11.כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית אבקת כורכום עם כפית מים ומרחי אותה ישירות על האזור הפגוע.השאירו אותו לכמה דקות ושטפו במים חמים.חזור לפי הצורך.

12.תה מנטה

תה מנטההוא הרדמה טבעית ויכול לעזור להפחית דלקת וכאב הקשורים לכאבי שיניים.כל שעליך לעשות הוא להיות שקית תה מנטה במים חמים למשך מספר דקות ואז למרוח אותה ישירות על

תרופות לכאבי שיניים: כיצד להשתמש ב

כאב שיניים יכול להיות חוויה כואבת ולא נוחה במיוחד.למרבה המזל, ישנם מגוון של סעדים עתיקים ששימשו כדי להקל על הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי שיניים.הנה, נעבור על 14 תרופות של סבתא ששימשו כדי לסייע בהתאוששות ולהזין נגד כאב שיניים.

1.שמן ציפורן

שמן ציפורן הוא תרופה עתיקה של גיל המשמשת לסייע בהפחתת הכאב הקשור לכאבי שיניים.הוא מכיל מרכיב פעיל הנקרא Eugenol, שהוא אנטי דלקתי ואנטיספטי.לשימוש, פשוט טבלו כמה טיפות שמן ציפורן על ספוגית כותנה ומורחים אותו ישירות על האזור הפגוע.

2.שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית חזקה ואנטיספטי.זה יכול לשמש כדי לסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לכאבי שיניים.לשימוש, פשוט מוחץ ציפורן שום והחל אותו ישירות על האזור המושפע למשך מספר דקות.

3.שטיפת מי מלח

שטיפת מי מלח היא תרופה פשוטה אך יעילה לכאבי שיניים.המלח מכיל תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב והנפיחות.לשימוש, פשוט מערבבים כפית מלח אחת לכוס מים חמים ושלטו אותה בפה למשך מספר דקות.

4.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה נהדרת לכאבי שיניים בגלל התכונות המשכך כאבים ואנטי דלקתיות שלו.לשימוש, פשוט תלול כפית אחת של עלי מנטה בכוס מים רותחים למשך חמש דקות ואז מסננים.שתו את התה לאט כדי לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי שיניים.

5.עלי גויאבה

עלי גויאבה מכילים תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי שיניים.לשימוש, פשוט ללעוס כמה עלי גויאבה למשך כמה דקות ואז לירוק אותם החוצה.

6.תמצית וניל

תמצית וניל היא תרופה טבעית נהדרת לכאבי שיניים בגלל תכונותיו האנטי -חיוביות והמשכך כאבים.לשימוש, פשוט טבלו כמה טיפות של תמצית וניל על ספוגית כותנה ומורחים אותה ישירות על האזור הפגוע.

7.כורכום

הכורכום מכיל תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי שיניים.לשימוש, פשוט מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ומורחים אותה ישירות על האזור המושפע.

8.תה שחור

תה שחור מכיל טאנינים בעלי תכונות אנטי דלקתיות.לשימוש, פשוט תלול כפית אחת של עלי תה שחור בכוס מים רותחים למשך חמש דקות ואז מסננים.שתו את התה לאט כדי לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי שיניים.

9.בצל

בצל הוא אנטיביוטיקה טבעית וחזקה אנטי -חיטוי.זה יכול לשמש כדי לסייע בהפחתת דלקת וכאב הקשורים לכאבי שיניים.לשימוש, פשוט חתוך בצל לחצי והניח אותו ישירות על האזור הפגוע למשך מספר דקות.

10.שורש ג’ינג’ר

שורש הג’ינג’ר מכיל תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי שיניים.לשימוש, פשוט ללעוס חתיכה קטנה של שורש ג’ינג’ר למשך כמה דקות ואז לירוק אותו.

11.מלפפון

מלפפון מכיל תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי שיניים.לשימוש, פשוט הניחו פרוסת מלפפון ישירות על האזור הפגוע למשך מספר דקות.

12.חילבה

חילבה מכילה תכונות אנטי דלקתיות ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי שיניים.לשימוש, פשוט ללעוס כמה זרעי חילבה למשך כמה דקות ואז לירוק אותם החוצה.

13.ויסקי

לוויסקי יש תכונות חיטוי ומשכך כאבים שיכולים לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאב שיניים.להשתמש,כל שעליך לעשות הוא לשטוף כמות קטנה של ויסקי בפה שלך למשך כמה דקות ואז לירוק אותו.

14.מיץ לימון

מיץ לימון מכיל תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לכאבי שיניים.להשתמש

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן