דף הבית » תרופות סבתא » 14 הסעדים של סבתא מסורתית ובריאה לבחילה וכאבי בטן
ddadadddd dadc daddaad dedaddadaaddaa dddaddd dcddddcd

14 הסעדים של סבתא מסורתית ובריאה לבחילה וכאבי בטן

בחילה וכאבי בטן הם מחלות שכיחות שניתן לטפל בתרופות מסורתיות ובריאות.סבתות ברחבי העולם משתמשות בסעדים אלה במשך מאות שנים כדי להרגיע ולנחם את משפחותיהן.להלן 14 תרופות שאושרו על סבתא שיכולות לעזור לך להקל על בחילות וכאבי בטן.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לבחילה וכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות ויכול להפחית את עוצמת ההתכווצויות.זה יכול גם לעזור לעורר את ייצור הרוק, שיכול להרגיע את הבטן.אתה יכול להוסיף ג’ינג’ר טרי או אבקה לכוס תה, או להוסיף כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי לסיר מים רותחים.

PEPPERMINT


מנטה משמשת זה מכבר לטיפול בבחילות וכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי -פסמודיות ויכול לעזור להפחית את עוצמת ההתכווצויות.אתה יכול להכין תה על ידי עליית עלי מנטה טריים או יבשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי מנטה לכוס מים חמים ולשתות אותם.

טיפ ייחודי:

להכנת משקה מנטה מרענן ומרגיע, הוסף כמה טיפות של שמן אתרי מנטה לכוס מים נוצצים.

קמומיל

קמומיל הוא עשב עם תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות.זה יכול לעזור להפחית את עוצמת התכווצויות הבטן ויכול גם לעזור להרגיע את הבטן.אתה יכול להכין תה על ידי פרחי קמומיל תלולים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי קמומיל לכוס מים חמים ולשתות אותם.

קינמון

קינמון הוא תבלין שיכול לעזור להפחית את הבחילות וכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להרגיע את הקיבה.אתה יכול להוסיף קינמון לכוס תה חם או להוסיף כמה מקלות לסיר מים רותחים.

ליקריץ

ליקריץ הוא עשב עם תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את עוצמת התכווצויות הקיבה.אתה יכול להכין תה על ידי שורש ליקריץ תלול בכוס מים חמים למשך 10 דקות.אתה יכול גם ליטול תוספי ליקריץ בצורה כמוסה.

שומר

שומר הוא עשב עם תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להרגיע את הקיבה.אתה יכול להכין תה על ידי זרעי שומר תלולים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן אתרי שומר לכוס מים חמים ולשתות אותם.

לימון

מיץ לימון יכול לעזור להפחית בחילות וכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להרגיע את הקיבה.אתה יכול להוסיף מיץ לימון סחוט טרי לכוס מים חמים או להוסיף פרוסת לימון לכוס מים קרים.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את עוצמת התכווצויות הקיבה.אתה יכול להוסיף 1 כף של חומץ תפוחים לכוס מים חמים ולשתות אותו.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של חומץ תפוחים לכוס מים קרים ולשתות אותו.

בזיליקום

בזיל הוא עשב עם תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את עוצמת התכווצויות הקיבה.אתה יכול להכין תה על ידי עליית עלי בזיליקום טריים או מיובשים בכוס מים חמים למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות של שמן אתרי בזיליקום לכוס מים חמים ולשתות אותם.

ציפורן

ציפורן הם תבלין עם תכונות אנטי -פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את עוצמת התכווצויות הקיבה.אתה יכול להכין תה על ידי תלולות שלמות כוס מים חמים למשך 10 דקות.אתה יכול גם להוסיף כמה טיפות שמן אתרי ציפורן לכוס מים חמים ולשתות אותם.

כורכום

כורכום הוא תבלין עם תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-פסמודיות שיכולות לעזור להפחית את עוצמת התכווצויות הקיבה.אתה יכול להוסיף כורכום טרי או אבקה לכוס מים חמים או להוסיף כמה פרוסות כורכום טרי לסיר מים רותחים.

כוסברה

כוסברה

10 תרופות של סבתא מסורתית ובריאה יותר עבור NAכואבי שימוש ובטן

סבתות משתמשות בתרופות מסורתיות ובריאות לבחילה וכאבי בטן במשך מאות שנים.להלן 10 תרופות טבעיות נוספות לבחילה וכאבי בטן שיעזרו לך להחזיר את בריאותך:

1.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה נפוצה לבחילה וכאבי בטן.זה אנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית בחילה, להקל על העיכול ולהפחית את הכאב.אתה יכול לשתות תה ג’ינג’ר או ללעוס על חתיכה קטנה של שורש ג’ינג’ר.אתה יכול גם לקחת ג’ינג’ר בצורה קפסולה.

2.תה קמומיל

תה קמומיל הוא עשב מרגיע שיכול לעזור להפחית בחילה וכאבי בטן.זה טוב גם להפחתת לחץ וחרדה, שיכולים לתרום לבחילה וכאבי בטן.שתו כוס תה קמומיל כדי לעזור להרגיע את הבטן ולהפחית את הבחילה.

3.מנטה

מנטה היא תרופה טבעית לבחילה וכאבי בטן.המנטול במנטה עוזר להפחית את הבחילה ויכול לעזור גם להרפות את שרירי הקיבה.אתה יכול ליטול שמן אתרי מנטה בצורת כמוסה או לשתות תה מנטה.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לבחילה וכאבי בטן.זה עוזר להפחית את החומציות בבטן, מה שעלול להפחית את הבחילות והכאב.אתה יכול לערבב כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים אחד ולשתות אותו פעמיים ביום.

5.לימון

לימון יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-חיטוי שיכולות לעזור להפחית בחילה וכאבי בטן.אתה יכול לשתות כוס מי לימון חמים או להוסיף סחיטת לימון לתה שלך.

6.שומר

שומר שומר הוא תרופה טבעית לבחילה וכאבי בטן.תכונותיו האנטי דלקתיות יכולות לעזור להפחית את הבחילות וכאבי הקיבה.אתה יכול לשתות תה שומר או לקחת אותו בצורה קפסולה.

7.קינמון

קינמון הוא תרופה טבעית לבחילה וכאבי בטן.זהו אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להפחית את הבחילות וכאבי הקיבה.אתה יכול לערבב כפית קינמון אחת עם כוס מים חמים ולשתות אותם פעמיים ביום.

8.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה טבעית לבחילה וכאבי בטן.יש לו תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את הבחילה וכאבי הקיבה.אתה יכול לשתות תה שורש ליקריץ או לקחת אותו בצורה קפסולה.

9.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית לבחילה וכאבי בטן.זה אנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית את הבחילות וכאבי בטן.אתה יכול לקחת כורכום בצורת קפסולה או להוסיף אותו לארוחות שלך.

10.פחם מופעל

פחם מופעל הוא תרופה טבעית לבחילה וכאבי בטן.זה עוזר לקלוט רעלים בגוף ויכול לעזור להפחית את הבחילה וכאבי הקיבה.אתה יכול לקחת פחם מופעל בצורת קפסולה או לשתות אותו בכוס מים.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות מסורתיות ובריאות לבחילה וכאבי בטן במשך מאות שנים.ג’ינג’ר, תה קמומיל, מנטה, חומץ תפוחים, לימון, שומר, קינמון, שורש ליקוריץ, כורכום ופחם מופעל הם כולם תרופות טבעיות שיכולות לעזור להפחית את הבחילות ובטן.סעדים אלה בטוחים, טבעיים ויכולים לעזור לך להחזיר את בריאותך.

שאלות נפוצות

מהם כמה תרופות טבעיות לבחילה וכאבי בטן?

כמה תרופות טבעיות לבחילה וכאבי בטן כוללים ג’ינג’ר, תה קמומיל, מנטה, חומץ תפוחים, לימון, שומר, קינמון, שורש ליקוריץ, כורכום ופחם פעיל.

האם תרופות טבעיות בטוחות?

כן, תרופות טבעיות הן בדרך כלל בטוחות כאשר נלקחות כמתוכנן.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שאתה לוקח תוספים או תרופות טבעיות.

סבתות משתמשות בתרופות מסורתיות ובריאות לבחילה ו

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן