דף הבית » תרופות סבתא » 14 הסעדים של סבתא לטיפול מהיר ומומלצים על ידי המומחים
ddadadddd dadc daddaad dcdddaddc deddda ddeddedcdaddd da

14 הסעדים של סבתא לטיפול מהיר ומומלצים על ידי המומחים

אוזניים מגרדות: 14 תרופות של סבתא לטיפול מהיר

כולנו חווינו את אי הנוחות של אוזן מגרדת.זה יכול להיות מעצבן ואפילו משבש את הפעילויות היומיומיות.למרבה המזל, ישנם כמה סעדים שהועברו לאורך דורות שיכולים לספק הקלה.להלן 14 תרופות של סבתא לטיפול מהיר באוזן מגרדת, המומלצות על ידי מומחים.

1.השתמש בקומפרס חם

ניתן להשתמש בדחיסה חמה להפחתת כאב וגרד הקשורים לאוזן מגרדת.לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש בבד דק והטיל אותו במים חמים.החל את הדחיסה החמה על האזור המושפע למשך 10 דקות לפחות כדי להפחית את הדלקת ולהפחית את אי הנוחות.

2.נסה חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שניתן להשתמש בה לטיפול באוזן מגרדת.מערבבים חלקים שווים של מים חמים וחומץ סיידר תפוחים והשתמשו בספוגית כותנה כדי למרוח את הפיתרון על האזור המושפע.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

טיפ:

בכל פעם שמשתמשים בפתרון כמו חומץ תפוחים, חשוב לבדוק אותו על שטח קטן של עור קודם כדי לוודא שהוא לא יגרום לגירוי נוסף.

3.למרוח שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו להפחתת כאבים וגרד הקשורים לאוזן מגרדת.מדללים 1-2 טיפות שמן עץ התה בכפית שמן זית ומורחים אותו על האזור הפגוע באמצעות ספוגית כותנה.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

4.השתמש בדבש

דבש הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו להפחתת גירוד ודלקת הקשורים לאוזן מגרדת.מרחו כמות קטנה של דבש על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות.שוטפים אותו במים פושרים.

5.קח אמבטיה חמה

אמבטיה חמה יכולה לספק הקלה מגרד ודלקת הקשורים לאוזן מגרדת.הוסף כמה טיפות שמן אתרי כמו לבנדר או קמומיל למי האמבט כדי לעזור להפחית דלקת וכאב.משרים את האמבטיה החמה לפחות 10 דקות.

6.השתמש בג’ל אלוורה

ג’ל אלוורה הוא אנטי דלקת טבעי שניתן להשתמש בו להפחתת כאב וגרד הקשור לאוזן מגרדת.מרחו כמות קטנה של ג’ל אלוורה על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות.שוטפים אותו במים פושרים.

7.נסה לוז מכשפה

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שניתן להשתמש בו להפחתת גירוד ודלקת הקשורים לאוזן מגרדת.הרטיבו ספוגית כותנה עם לוז מכשפה והפעילו אותה על האזור המושפע.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

8.השתמש במיץ תפוחים

ניתן להשתמש במיץ תפוחים להפחתת כאבים וגרד הקשורים לאוזן מגרדת.משרים ספוגית כותנה במיץ תפוחים לא מדולל ומורחים אותו על האזור המושפע.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

9.החל שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא אנטי דלקת טבעי שניתן להשתמש בו כדי להפחית את הכאב והגרד הקשור לאוזן מגרדת.מרחו כמות קטנה של שמן קוקוס על האזור המושפע והשאירו אותו מספר דקות.שוטפים אותו במים פושרים.

10.השתמש במיץ בצל

מיץ בצל הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו להפחתת כאבים וגרד הקשורים לאוזן מגרדת.מרחו כמה טיפות מיץ בצל על האזור המושפע באמצעות ספוגית כותנה.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

11.נסה שמן זית חם

ניתן להשתמש בשמן זית חם להפחתת כאבים וגרד הקשורים לאוזן מגרדת.שופכים כמות קטנה של שמן זית חם לכוס והשתמשו בספוגית כותנה כדי למרוח אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו לכמה דקות לפני שטיפתו במים פושרים.

12.למרוח מיץ שום

מיץ שום הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שניתן להשתמש בו להפחתת כאבים וגרד הקשורים לאוזן מגרדת.החל תרופות ביתיות נפוצות על אוזניים מגרדות

iאם אתם סובלים מאוזן מגרדת, ישנם תרופות ביתיות רבות שיכולות לעזור לכם למצוא הקלה.להלן 14 מהתרופות הביתיות הנפוצות ביותר לאוזניים מגרדות, מומלצות על ידי מומחים:

1.שום

שום הוא חומר טבעי אנטי דלקתי ואנטי בקטריאלי.זה יכול לעזור להפחית את הגירוד והאודם של האוזן.כדי להשתמש בשום לאוזניים מגרדות, תוכלו ליצור שמן שום על ידי ריסוק כמה שיני ואז לחמם אותו במחבת קטנה עם קצת שמן זית.לאחר שחימום השמן, מסננים את חתיכות השום ואז השתמשו בכמה טיפות של השמן כדי לעסות את תעלת האוזן החיצונית.זה יעזור להפחית את הגירוד והדלקת.

2.שמן זית

שמן זית הוא תרופה ביתית יעילה לאוזניים מגרדות.זה יכול לעזור להרגיע את העור ולהפחית את הגירוד.כדי להשתמש בו, פשוט חיממו כמה טיפות שמן זית במחבת קטנה ואז השתמשו בכמה טיפות ממנו כדי לעסות את תעלת האוזן החיצונית.זה יעזור להפחית את הגירוד והאודם של האוזן.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה ביתית יעילה לאוזניים מגרדות.זה יכול לעזור להפחית את הגירוד והאודם של האוזן.כדי להשתמש בו, פשוט ערבבו כמה טיפות של חומץ תפוחים עם כמה טיפות מים חמים ואז השתמשו בכמה טיפות של תמיסה זו כדי לעסות את תעלת האוזן החיצונית.זה יעזור להפחית את הגירוד והדלקת.

4.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה ביתית יעילה לאוזניים מגרדות.זה יכול לעזור להפחית את הגירוד והאודם של האוזן.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כמה טיפות מים חמים ואז השתמש בכמה טיפות של תמיסה זו כדי לעסות את תעלת האוזן החיצונית.זה יעזור להפחית את הגירוד והדלקת.

5.מכשפה לוז

מכשפה לוז היא תרופה ביתית יעילה לאוזניים מגרדות.זה יכול לעזור להפחית את הגירוד והאודם של האוזן.כדי להשתמש בו, פשוט ערבבו כמה טיפות לוז מכשפה עם כמה טיפות מים חמים ואז השתמשו בכמה טיפות של תמיסה זו כדי לעסות את תעלת האוזן החיצונית.זה יעזור להפחית את הגירוד והדלקת.

6.שמן קוקוס

שמן קוקוס שמן קוקוס הוא תרופה ביתית יעילה לאוזניים מגרדות.זה יכול לעזור להפחית את הגירוד והאודם של האוזן.כדי להשתמש בו, פשוט חיממו כמה טיפות שמן קוקוס במחבת קטנה ואז השתמשו בכמה טיפות ממנו כדי לעסות את תעלת האוזן החיצונית.זה יעזור להפחית את הגירוד והדלקת.

7.אלוורה

אלוורה היא תרופה ביתית יעילה לאוזניים מגרדות.זה יכול לעזור להפחית את הגירוד והאודם של האוזן.כדי להשתמש בו, פשוט ערבבו כמה טיפות אלוורה עם כמה טיפות מים חמים ואז השתמשו בכמה טיפות של תמיסה זו כדי לעסות את תעלת האוזן החיצונית.זה יעזור להפחית את הגירוד והדלקת.

8.שמן מנטה

שמן Peppermint שמן הוא תרופה ביתית יעילה לאוזניים מגרדות.זה יכול לעזור להפחית את הגירוד והאודם של האוזן.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כמה טיפות של שמן מנטה עם כמה טיפות מים חמים ואז השתמש בכמה טיפות של תמיסה זו כדי לעסות את תעלת האוזן החיצונית.זה יעזור להפחית את הגירוד והדלקת.

9.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא תרופה ביתית יעילה לאוזניים מגרדות.זה יכול לעזור להפחית את הגירוד והאודם של האוזן.כדי להשתמש בו, פשוט ערבבו כמה טיפות של שמן לבנדר עם כמה טיפות מים חמים ואז השתמשו בכמה טיפות של תמיסה זו כדי לעסות את תעלת האוזן החיצונית.זה יעזור להפחית את הגירוד והדלקת.

10.מי מלח

מי מלח הם תרופה ביתית יעילה לאוזניים מגרדות.זה יכול לעזור להפחית את הגירוד והאודם של האוזן.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים ואז השתמש בכמה טיפות של תמיסה זו כדי לעסות את תעלת האוזן החיצונית.זה יעזור להפחית את הגירוד והדלקת. </P

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן