דף הבית » תרופות סבתא » 14 הסעדים של סבתא להכנה מהירה ומבוססים על ניסיון נגד פצעי לשון
ddadadddd dadc daddaad dcddbdad dedddad ddedddadaddd da

14 הסעדים של סבתא להכנה מהירה ומבוססים על ניסיון נגד פצעי לשון

לשון כואבת היא לא בדיחה
לשון כואבת יכולה להיות מעצבנת להפליא ולא נוחה.זה יכול להקשות על דיבור, לאכול ואפילו לישון.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות פשוטות שיכולות לעזור לספק הקלה מהירה.להלן 14 תרופות של סבתא להקלה מהירה מפצעי לשון ששימשו במשך מאות שנים ומבוססים על ניסיון.

דבש

דבש שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות רבות ושונות.זה ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות, המסייעות בהפחתת הכאב והנפיחות הקשורים לפצעי לשון.כדי להשתמש בדבש כתרופה, פשוט החל כמות קטנה על האזור הפגוע ואפשר לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

שטיפת מי מלח

שטיפה במי מלח היא אחד התרופות העתיקות והיעילות ביותר לפצעי לשון.זה עוזר להפחית את הדלקת והכאב הקשורים לפצעים.כדי להשתמש בתרופה זו, מערבבים כפית אחת של מלח שולחן לכוס מים חמים.לשטוף את התערובת סביב הפה שלך למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.הקפד לשטוף את הפה שלך במים רגילים אחר כך כדי להסיר כל מלח שנותר.

אלוורה

אלוורה הוא חומר טבעי אנטי דלקתי ואנטיבקטריאלי המסייע בהפחתת הכאב והנפיחות הקשורים לפצעי לשון.זה גם עוזר להגן על העור מפני נזק נוסף.כדי להשתמש באלוורה כתרופה, פשוט החל כמות קטנה של הג’ל על האזור הפגוע ואפשר לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

טיפ ייחודי ומועיל

כאשר מתמודדים עם פצעי לשון, חשוב לשמור על האזור נקי ויבש.השתמש במברשת שיניים רכה כדי להבריח בעדינות כל פסולת או הצטברות.הימנע משימוש בסבונים או חומרי ניקוי קשים מכיוון שאלו יכולים לעצבן עוד יותר את הפצעים.

תרופות של סבתא: הכנה מהירה ופתרונות מבוססי מנוסים

פצעי לשון יכולים להיות בעיה קשה לטיפול, אך סבתות סיפקו תרופות לדורות שיכולים לעזור להקל על הכאב ואי הנוחות.להלן 14 סעדים שסבתות נהגו להכין במהירות ולספק הקלה על פצעי לשון.

1.שטיפת מי מלח

שטיפות מי מלח קלות להכנה ומשמשות במשך שנים כדי להרגיע את הכאב והגירוי של פצעי הלשון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח עם כוס מים חמים ולהשתמש בו כדי לשטוף את הפה שלך למשך 30 שניות.עשה זאת מספר פעמים ביום כדי להפחית את הכאב והדלקת.

2.דבש

לדבש יש תכונות טבעיות חיטוי ואנטיבקטריאליות וניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפחתת הכאב והגרד הקשורים לפצעי לשון.מרחו כמות קטנה של דבש על הכאבים ונותנים לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה במי מלח חמים.עשו זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.משחת סודה לשתייה

סודה לשתייה ידועה בתכונותיו האנטיספטיות וניתן להשתמש בה כדי ליצור משחה שיכולה לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לפצעי לשון.פשוט מערבבים כפית סודה לשתייה עם כמה טיפות מים ומורחים על הכאב.השאירו את העיסה לכמה דקות לפני השטיפה במים חמים.

4.שום ובצל

שום ובצל הם חיטוי טבעי ויכולים לעזור להפחית את הכאב והדלקת הקשורים לפצעי לשון.כל שעליך לעשות הוא לחתוך ציפורן שום או בצל לשניים ולשפשף אותו על הכאב מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.עשו זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.אלוורה ורה ג’ל

אלוורה היא אנטי-חיטוי טבעית ואנטי דלקתית ויכולה לסייע בהפחתת הכאב ואי הנוחות הקשורים לפצעי לשון.פשוט מרחו כמות קטנה של ג’ל אלוורה על הכאבים ונותנים לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

6.מלפפון

למלפפון יש תכונות אנטי-חיטוי טבעיות ואנטי דלקתיות ויכול לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לפצעי לשון.כל שעליך לעשות הוא לחתוך מלפפון לפרוסות דקות ולשפשף אותו על הכאב למשך מספר דקות לפני השטיפה במים חמים.

7.יוגורט

יוגורט הוא חיטוי טבעי טבעיאנטי דלקתיות ND ויכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות הקשורים לפצעי לשון.פשוט מרחו כמות קטנה של יוגורט רגיל על הכאבים ונותנים לו לשבת כמה דקות לפני השטיפה במים חמים.

8.כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לפצעי לשון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית כורכום עם כמה טיפות מים כדי ליצור משחה ולחול על הכאב.השאירו את העיסה לכמה דקות לפני השטיפה במים חמים.

9.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לפצעי לשון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ולהשתמש בו כדי לשטוף את הפה שלך למשך 30 שניות.עשו זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.חלב מגנזיה

חלב מגנזיה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לפצעי לשון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית חלב מגנזיה עם כוס מים חמים ולהשתמש בו כדי לשטוף את הפה שלך למשך 30 שניות.עשו זאת מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לפצעי לשון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית של אבקת שורש ליקריץ עם כמה טיפות מים לייצור משחה ולמרוח על הכאב.השאירו את העיסה לכמה דקות לפני השטיפה במים חמים.

12.מיץ לימון

מיץ לימון הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי ויכול לעזור להפחית את הכאב והגרד הקשורים לפצעי לשון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מיץ לימון עם כוס מים חמים ולהשתמש בו כדי לשטוף את הפה שלך למשך 30 שניות.עשה זאת כמה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן