דף הבית » תרופות סבתא » 14 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ומומלצים לראש פתיחה
ddadadddd dadc daddaad ddeddaddaddd ddedadadd ddeddedcda

14 הסעדים של סבתא המועברים במשפחה ומומלצים לראש פתיחה

תרופות טבעיות שהועברו על ידי סבתות כדי לעזור בראש כואב

רבים מאיתנו שמעו את סבתותינו מדברות על התרופות הטבעיות בהן הן משתמשות כדי לעזור בראש כואב.בין אם מדובר בקרוב משפחה קשיש או סבתא של שכנה, הסעדים הללו הועברו במשך דורות והם עדיין משתמשים כיום.

תרופות טבעיות אלה פשוטות ויעילות, והוכחו כמועילות למגוון מחלות.להלן רשימה של 14 הסעדים של סבתא המומלצים לראש כואב.

תרופות שיעזרו בכאב ראש

 • דחיסה קרה המופחת על המצח ומקדשים יכולים לספק הקלה מכאב ראש.
 • יישום קומפרס חם על הצוואר יכול גם לספק הקלה.
 • כמה טיפות של שמן לבנדר על המקדשים והמצח יכולים לעזור להפחית את המתח ולהקל על הכאב.
 • כפות רגליים בהשרייה במים חמים יכולה לעזור להקל על הכאב בראש.
 • כוס תה קמומיל יכול לעזור להרפות את הגוף ולהפחית את עוצמת כאב הראש.
 • יישום משחה של כמון ומים על המצח יכול לעזור להפחית את חומרת כאב הראש.
 • תערובת של שמן שקדים ושמן אקליפטוס המופעל על המצח יכולה לעזור להפחית את הכאב של כאב ראש.
 • שתיית כוס מים עם כפית דבש יכולה לעזור להפחית את עוצמת כאב הראש.
 • ניתן להשתמש בתערובת של שמנים אתרים של מנטה ולבנדר כדי להפחית את הכאב של כאב ראש.
 • ניתן להשתמש ב

 • תערובת של חומץ תפוחים ומים כדי להפחית את עוצמת כאב הראש.
 • ניתן להשתמש בתערובת של מיץ לימון ומים כדי להפחית את עוצמת כאב הראש.
 • ניתן להשתמש בתערובת של ג’ינג’ר ודבש כדי להפחית את עוצמת כאב הראש.
 • החלת משחה של כורכום ומים על המצח יכולה לעזור להפחית את חומרת כאב הראש.

טיפים לשימוש בתרופות אלה

חשוב לזכור כי יש להשתמש בסעדים אלה רק כתוסף לטיפולים אחרים שנקבע על ידי רופא.בנוסף, חשוב לזכור כל אלרגיות שעשויות להיות לך לכל אחד מהמרכיבים המשמשים בסעדים.

טיפ ייחודי ומועיל

לקבלת הקלה נוספת, אתה יכול לשלב שניים מהתרופות כדי ליצור אפקט חזק יותר.לדוגמה, אתה יכול לשלב את שמן הלבנדר ואת הדחיסה החמה לתרופה יעילה יותר.

הסעדים של סבתא לראש פתיחה

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות מזה מאות שנים, ורבים מהתרופות הללו הועברו לאורך דורות ועדיין מומלצות היום.בין אם אתם מחפשים הקלה מכאב ראש או סתם מנסים למנוע אחד כזה, ישנם מגוון של תרופות טבעיות שעשויות לספק את ההקלה הדרושה לכם.להלן 14 סעדים של סבתא המועברים במשפחה ומומלצים לראש פתיחה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות רפואיות רבות ולעתים קרובות משמש כתרופה טבעית לכאבי ראש.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט מערבבים כפית אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושתה אותו שלוש פעמים ביום.נאמר כי החומצה האצטית בחומץ מסייעת להפחתת הדלקת ובכך מקלה על כאבי ראש.

שמן אתרי לבנדר

שמן אתרי Lavender הוא תרופה טבעית נוספת לכאבי ראש ששימשו סבתות במשך מאות שנים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט הניחו כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר על כדור כותנה והניחו אותו ליד האף.אומרים כי הניחוח של שמן הלבנדר מרגיע ויכול לעזור להקל על כאבי כאב ראש.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי ומשמש לעתים קרובות כתרופה לכאבי ראש.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט כוס כפית של ג’ינג’ר מיובש בכוס מים חמים למשך חמש דקות ואז שתו את התערובת.ג’ינג’ר אומרים שהוא מסייע בהפחתת דלקת וכאבי ראש.

שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה טבעית לכאבי ראש ששימשו סבתות במשך מאות שנים.כדי להשתמש בזהתרופה, פשוט מערבבים כמה טיפות של שמן אתרי אקליפטוס עם שמן נשא כמו שמן זית או שמן שקדים ומורחים אותו על המקדשים והמצח שלך.אומרים כי הניחוח של שמן האקליפטוס מסייע בהפגת כאבי כאב ראש.

שמן מנטה

שמן מנטה הוא תרופה טבעית נוספת לכאבי ראש ששימשו סבתות במשך מאות שנים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט הוסף כמה טיפות של שמן מנטה לכוס מים חמים ושתה אותו.אומרים כי הניחוח של שמן המנטה מסייע בהפגת כאבי כאב ראש.

רוזמרין

רוזמרין היא תרופה טבעית לכאבי ראש ששימשה סבתות במשך מאות שנים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט כוס כפית רוזמרין מיובש בכוס מים חמים למשך חמש דקות ואז שתו את התערובת.אומרים כי רוזמרין מסייע בהפחתת דלקת וכאבי ראש.

קמומיל

קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ומשמש לעתים קרובות כתרופה לכאבי ראש.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלול כפית קמומיל מיובש בכוס מים חמים למשך חמש דקות ואז שתו את התערובת.אומרים כי קמומיל מסייע בהפחתת דלקת וכאבי ראש.

לימון בלאם

Lemon Balm הוא תרופה טבעית לכאבי ראש ששימשה סבתות במשך מאות שנים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלול כפית של מזור לימון מיובש בכוס מים חמים למשך חמש דקות ואז שתו את התערובת.אומרים כי לימון בלאם מסייע בהפחתת דלקת וכאבי ראש.

בזיליקום

בזיל הוא אנטי דלקתי טבעי ומשמש לעתים קרובות כתרופה לכאבי ראש.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט כוס כפית בזיליקום מיובש בכוס מים חמים למשך חמש דקות ואז שתו את התערובת.אומרים כי בזיל מסייע בהפחתת דלקת וכאבי ראש.

ציפורן

ציפורן הם תרופה טבעית לכאבי ראש ששימשו את הסבתות במשך מאות שנים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלול כפית של ציפורן יבשים בכוס מים חמים למשך חמש דקות ואז שתו את התערובת.אומרים כי ציפורן מסייעת בהפחתת דלקת וכאבי ראש.

שומר

שומר הוא אנטי דלקתי טבעי ומשמש לעתים קרובות כתרופה לכאבי ראש.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלול כפית שומר מיובש בכוס מים חמים למשך חמש דקות ואז שתו את התערובת.שומר אומרים כי הוא מסייע בהפחתת דלקת וכאבי ראש.

כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית לכאבי ראש ששימשו סבתות במשך מאות שנים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט תלול כפית כורכום מיובש בכוס מים חמים למשך חמש דקות ואז שתו את התערובת.אומרים כי כורכום מסייע בהפחתת דלקת וכאבי ראש.

<

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן