דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות של סבתא טבעית ומיוחדת לעצבים מרגיעים
daadaddaddaa dadc daddaad dddaddaa ddedddddaa dcdadadddd de

13 תרופות של סבתא טבעית ומיוחדת לעצבים מרגיעים

תרופות טבעיות לעצבים מרגיעים

בכל יום מוצגים לנו גורמי לחץ שיכולים לגרום לנו להיות מוצפים וחרדים.בין אם זה נובע מהעבודה, לחצים של בית ספר, משפחתי או פיננסי, חשוב למצוא דרכים לנהל ולהפחית את הלחץ.למרבה המזל, ישנם תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור להרגיע את העצבים שלנו.להלן 13 סעדים טבעיים ומיוחדים של סבתא לעצבים מרגיעים.

1.מדיטציה

מדיטציה היא כלי רב עוצמה שיכול לעזור לנו להירגע ולנהל לחץ.זה עוזר לנקות את דעתנו לדאגות היומיומיות שלנו ומעודד אותנו לקחת כמה רגעים להיות דוממים ופשוט להיות נוכחים.מדיטציה תרגול באופן קבוע יכול לעזור לנו להיות מודעים יותר ומודעים לרגשות ורגשותינו, שיכולים להועיל להפליא לבריאותנו הנפשית.

2.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא דרך נהדרת להפחית לחץ וחרדה.זה עוזר לשחרר אנדורפינים, שהם הורמונים טבעיים הגורמים לנו להרגיש טוב ולהפחית את רמות הלחץ.פעילות גופנית עוזרת גם לשיפור איכות השינה, שיכולה להיות דרך נהדרת נוספת להפחתת לחץ.

3.ארומתרפיה

ארומתרפיה היא דרך נהדרת להפחית את הלחץ ולקדם הרפיה.שמנים אתרים כמו לבנדר, קמומיל ויסמין ידועים בתכונותיהם המרגיעות.אתה יכול להשתמש בשמנים אתרים אלה במפזר, או לערבב אותם עם שמן נשא ולמרוח אותם באופן אקטואלי.

4.שמנים אתרים

ניתן להשתמש בשמנים אתרים כדי לסייע בהפחתת לחץ וחרדה.חלק מהשמנים האתריים הפופולריים ביותר עבור עצבים מרגיעים כוללים לבנדר, קמומיל וברגמוט.אתה יכול להשתמש בשמנים אתרים אלה במפזר, או לערבב אותם עם שמן נשא ולמרוח אותם באופן אקטואלי.

5.יוגה

יוגה היא תרגול עתיק שיכול לעזור להפחית את הלחץ והחרדה.הוא משלב תנוחות גופניות, תרגילי נשימה ומדיטציה, שיכולים לעזור להרגיע את מערכת העצבים.תרגול יוגה באופן קבוע יכול לעזור להפחית את רמות הלחץ ולשפר את הרווחה הנפשית הכללית.

טיפ ייחודי

אם אתה מרגיש לחוץ או מוצף, נסה לקחת כמה רגעים להתמקד בנשימה שלך.קח נשימות איטיות ועמוקות דרך האף שלך והחוצה דרך הפה שלך.תרגיל פשוט זה יכול לעזור להפחית את הלחץ ולקדם הרפיה.

6.עיסוי

עיסוי הוא דרך נהדרת להפחית את הלחץ ולקדם הרפיה.המגע הפיזי של העיסוי יכול לעזור להפחית את המתח ולקדם רווחה.אם אין לך גישה למטפל בעיסוי, אתה יכול לנסות לתת לעצמך עיסוי עם שמנים אתרים.

7.תרופות צמחיות

תרופות צמחיות יכולות להיות דרך נהדרת להפחית לחץ וחרדה.כמה מעשבי התיבול הפופולריים ביותר עבור עצבים מרגיעים כוללים ולריאן, קמומיל ולבנדר.אתה יכול להשתמש בצמחי מרפא אלה כתה, תמיסות או כמוסות.

8.דיקור סיני

דיקור סיני הוא סוג של רפואה סינית מסורתית שיכולה לעזור להפחית את הלחץ והחרדה.התרגול כולל הכנסת מחטים דקים לנקודות ספציפיות של הגוף, שיכולות לעזור לקדם הרפיה ולהפחתת רמות הלחץ.

9.טיפול במוזיקה

טיפול במוזיקה הוא דרך נהדרת להפחית את הלחץ ולקדם הרפיה.האזנה למוזיקה מרגיעה יכולה לעזור להפחית את המתח ולקדם רווחה.אתה יכול גם להשתמש במוזיקה כדי לעזור לך להתמקד ולרכז, מה שיכול להועיל למי העוסק בלחץ וחרדה.

10.טיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT)

טיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT) הוא סוג של פסיכותרפיה שיכול לעזור להפחית לחץ וחרדה.CBT מלמד אותנו לזהות ולאתגר את דפוסי המחשבה השליליים שלנו ולהחליף אותם באלה חיוביים ובונים יותר.

11.יומן

יומן הוא דרך נהדרת להפחית לחץ וחרדה.רישום המחשבות והרגשות שלך יכול לעזור לנקות את דעתך למחשבות מלחיצות או חרדות.זה גם מספק פורקן לביטוי רגשותיך ולעבד אותם בצורה קונסטרוקטיבית.

12.צחוק

צחוק הוא דרך נהדרת להפחית את הלחץ ולקדם הרפיה.זה עוזר לשחרר מתח ויכול אפילו להגבירמצב הרוח שלנו.אז בפעם הבאה שאתה מרגיש המום, נסה לצפות בסרט או מופע מצחיק, או לבלות עם חברים ובני משפחה שמצחיקים אותך.

13.תה צמחים

תה צמחים יכול להיות דרך נהדרת להפחית את הלחץ והחרדה.חלקם

חלק ב ‘: 13 הסעדים של סבתא לעצבים מרגיעים

1.ארומתרפיה

ארומתרפיה היא תרגול בן גיל של שימוש בשמנים אתרים, מיושמים באופן אקטואלי או בשאיפה, כדי לקדם הרפיה ולהפחית את הלחץ.לבנדר, קמומיל וילנג-ילאנג הם חלק מהשמנים האתריים הפופולריים ביותר להרגעת העצבים.ניתן למצוא שמנים אתרים אלה בנרות, מפזרים ואפילו קרמים וקרמים.

2.פעילות גופנית

פעילות גופנית היא דרך נהדרת להפחית את הלחץ ולהרגיע את העצבים.פעילות גופנית קבועה יכולה לעזור להפחית חרדה ולשפר את הרווחה הנפשית והפיזית הכללית.מכוון לפחות 30 דקות של פעילות גופנית ביום, כמו הליכה, ריצה או שחייה.

3.תה צמחים

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת נוספת להרגיע את העצבים.קמומיל, לבנדר וולריאן הם כולם אפשרויות נהדרות.ידוע שהם מפחיתים לחץ וחרדה ומקדמים תחושת הרפיה.

4.מדיטציה

מדיטציה שימשה במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת לחץ וחרדה.זה יכול לעזור להרגיע את העצבים ולהביא לתודעה תחושת בהירות.זוהי דרך נהדרת למקד את הנפש ולהביא לתחושת שלום.

5.דיקור סיני

דיקור סיני הוא נוהג סיני עתיק הכרוך בהכנסת מחטים דקים לנקודות ספציפיות בגוף.על פי ההערכה, היא מסייעת להפחית לחץ וחרדה ולקדם רגיעה.

6.טיפול בעיסוי

טיפול בעיסוי יכול לעזור להפחית את הלחץ והחרדה ולקדם הרפיה.טיפול בעיסוי יכול לעזור בשיפור זרימת הדם, להפחית את מתח השרירים ולקדם תחושת רווחה.

7.יוגה

יוגה היא תרגול עתיק המשלב תנוחות גופניות, תרגילי נשימה ומדיטציה.זה יכול לעזור להפחית לחץ וחרדה, לקדם רגיעה ולשפר את הרווחה הכללית.

8.טאי צ’י

טאי צ’י הוא תרגול סיני עתיק המשלב תנועות איטיות ומבוקרות עם תרגילי נשימה.על פי ההערכה, היא מסייעת להפחית לחץ וחרדה ולקדם רגיעה.

9.מוזיקה

האזנה למוזיקה יכולה לעזור להפחית לחץ וחרדה.האזנה למוזיקה מרגיעה ומרגיעה יכולה לעזור להביא לתחושת הרפיה ולהרגיע את העצבים.

10.יומן

יומן הוא דרך נהדרת להפחית לחץ וחרדה.רישום המחשבות והרגשות שלך יכול לעזור להביא את הבהירות לתודעה ולהפחית את תחושות הלחץ והחרדה.

11.גינון

גינון יכול להיות דרך נהדרת להפחית לחץ וחרדה.עבודה בגינה יכולה לעזור לספק תחושת מטרה וסיפוק, כמו גם להפחית לחץ וחרדה.

12.טיפול באמנות

טיפול באמנות הוא דרך נהדרת להפחית לחץ וחרדה.רישום, ציור או פיסול יכולים לעזור להפחית את הלחץ ולקדם הרפיה.

13.סוציאליזציה

סוציאליזציה היא דרך נהדרת להפחית לחץ וחרדה.בילוי עם חברים ובני משפחה יכול לעזור להפחית את הלחץ והחרדה ולקדם הרפיה.

סיכום

הסעדים של סבתא לעצבים מרגיעים קיימים כבר מאות שנים ויכולים להיות דרך יעילה להפחתת לחץ וחרדה.ארומתרפיה, פעילות גופנית, תה צמחים, מדיטציה, דיקור סיני, טיפול בעיסוי, יוגה, טאי צ’י, מוסיקה, יומן, גינון, טיפול באמנות וסוציאליזציה הם כולם אפשרויות נהדרות להרגעת העצבים.לכל אחד מהתרופות הללו יש השפעות שונות במקצת, אך כולם יכולים להיות יעילים לסייע בהפחתת הלחץ ולקדם הרפיה.

שאלות נפוצות

מהן כמה תרופות טבעיות להרגעת העצבים?

כמה תרופות טבעיות להרגעת העצבים כוללות ארומתרפיה, פעילות גופנית, תה צמחים, מדיטציה, דיקור סיני, טיפול בעיסוי, יוגה, טאי צ’י, מוסיקה, יומן, גינון, טיפול באמנות וסוציאליזציה.

קריאה נוספת

למידע נוסף על 13 טבעי ומפרטהסעדים של סבתא IAL להרגיע עצבים, בקר בדף Wikipedia .

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן