דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות של סבתא בריאה ואמינה לפצעונים
daadaddaddaa dadc daddaad ddaddd dddeddad dcdadadaddaddd

13 תרופות של סבתא בריאה ואמינה לפצעונים

הדרך הטבעית לנצח פצעונים

אף אחד לא אוהב פצעונים.הם יכולים להיות כואבים, מביכים ונראה שהם מופיעים בדיוק כשאתה הכי פחות רוצה אותם.אמנם קיימים שפע של טיפולי מרשם ומרשם מרשם, אך חלקנו מעדיפים לנקוט בגישה טבעית יותר לטיפול בעור ויופי.

הסעדים של סבתא יכולים להיות דרך נהדרת להתמודד עם פצעונים מציקים.להלן 13 מהתרופות של סבתא אמינות ובריאה ביותר שיעזרו לך לנצח פצעונים.

1.החל חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא טיפול טבעי נהדר לפצעונים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -פטריוניות המסייעות להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בו, פשוט מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם מים חלק אחד.לאחר מכן, טבלו כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

2.השתמש באבקת כורכום

כורכום הוא מרכיב פופולרי במטבח ההודי, אך ניתן להשתמש בו גם כדי לסייע בטיפול בפצעונים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות חזקות המסייעות להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית אבקת כורכום עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.לאחר מכן, החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

3.הכינו מסכת שיבולת שועל

שיבולת שועל היא טיפול טבעי נהדר לפצעונים.יש לו תכונות נוגדות חמצון ואנטי דלקתיות המסייעות להפחתת דלקת ולהרגיע את העור.כדי להשתמש בו, מערבבים כוס שיבולת שועל עם כמה כפות מים כדי ליצור משחה.לאחר מכן, החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

4.למרוח שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בו, מערבבים כמה טיפות שמן עץ התה עם כפית מים.לאחר מכן, טבלו כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

5.השתמש בסודה לשתייה

סודה לשתייה היא טיפול טבעי נהדר לפצעונים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -פטריוניות המסייעות להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית סודה לשתייה עם כמה טיפות מים ליצירת משחה.לאחר מכן, החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

6.נסה מיץ לימון

מיץ לימון הוא טיפול טבעי נהדר לפצעונים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ומעוטרות המסייעות להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בו, מערבבים כפית מיץ לימון עם כמה טיפות מים.לאחר מכן, טבלו כדור כותנה בתערובת ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

7.הכינו מסכת אלוורה

אלוורה היא טיפול טבעי נהדר לפצעונים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות המסייעות להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בו, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

8.נסה דבש

דבש הוא טיפול טבעי נהדר לפצעונים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ונוגדות חמצון המסייעות להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בו, החל כפית דבש על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

9.השתמש בשום

שום הוא טיפול טבעי נהדר לפצעונים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות המסייעות להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בו, מועכים שן שום ומורחים אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות ואז שטפו אותו במים חמים.

10.הכינו מסכת יוגורט

יוגורט הוא טיפול טבעי נהדר לפצעונים.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות המסייעות להפחתת דלקת ולהרוג חיידקים.כדי להשתמש בו, ערבבו כף יוגורט עם כמה טיפות מים ליצירתe משחה.לאחר מכן, החל את העיסה על האזור המושפע והשאיר אותו למשך 10 דקות.יש לשטוף אותו במים חמים.

11.

הסעדים של סבתא לפצעונים – חלק 2

בחלק 1 של מאמר זה, דנו בשבעה מהסעדים של סבתא האמינים והאמינים ביותר לפצעונים.במאמר זה נדון בששת הסעדים הנותרו:

8.דבש

לדבש

דבש יש תכונות אנטי-חיפושיות וגם אנטי דלקתיות, מה שהופך אותו לתרופה יעילה לפצעונים.דבש הוא גם קרם לחות טבעי, שיכול לעזור להרגיע את העור ולהפחית את האדמומיות והדלקת.כדי להשתמש בדבש כתרופה לפצעונים, מערבבים חלקים שווים של דבש ומים בקערה ומורחים את התערובת על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתם במים פושרים.

9.מיץ לימון

מיץ לימון הוא טבעי טבעי ומכיל ויטמין C, שיכול לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת.כדי להשתמש במיץ לימון כתרופה, פשוט מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון ומים ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתם במים פושרים.

10.מלפפון

מלפפון הוא מעצבן טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת ואדמומיות.כדי להשתמש במלפפון כתרופה, פשוט יעבירו מלפפון והחל אותו על האזור המושפע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתם במים פושרים.

11.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.כדי להשתמש בשמן עץ התה כתרופה, מערבבים חלקים שווים של שמן עץ התה ומים בקערה ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתם במים פושרים.

12.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי ומעורר.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, מערבבים חלקים שווים של חומץ תפוחים ומים בקערה ומורחים את התערובת על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתם במים פושרים.

13.שום

שום הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי.כדי להשתמש בשום כתרופה, פשוט יעבירו ציפורן שום ומורחים אותו על האזור הפגוע.השאירו אותו למשך 10 דקות לפני ששטיפתם במים פושרים.

מסקנה

סבתות משתמשות בסעדים אלה כדי לטפל בפצעונים במשך דורות, והן עדיין יעילות באותה מידה כיום.הסעדים כולם טבעיים, בטוחים וזולים, מה שהופך אותם אלטרנטיבות נהדרות לטיפולים יקרים יותר ללא מרשם.אם אתה מחפש תרופה טבעית לפצעונים שלך, נסה את אחד מהתרופות הללו.

שאלות נפוצות

ש.האם סעדים אלה בטוחים לשימוש?

א.כן, הסעדים הללו כולם טבעיים ובטוחים לשימוש.עם זאת, עדיף תמיד להתייעץ עם רופא אם יש לך חששות.

סיכום

סבתות משתמשות ב -13 תרופות בריאות ואמינות אלה לפצעונים במשך דורות.סעדים אלה טבעיים, בטוחים וזולים, ויכולים להיות יעילים באותה מידה כמו טיפולים יקרים יותר ללא מרשם.אם אתה מחפש תרופה טבעית לפצעונים שלך, נסה את אחד התרופות האלה. אקנה בוויקיפדיה הוא משאב נהדר למידע נוסף על תרופות טבעיות לפצעונים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן