דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות של סבתא בטוחה וחשובה לכאבי גרון
daadaddaddaa dadc daddaad ddddd dddaddd dcdbddd ddad

13 תרופות של סבתא בטוחה וחשובה לכאבי גרון

גרון כואב יכול להוות מטרד עצום, ולהשאיר אותך מרגיש סחוט ולא נוח.למרבה המזל, ישנם מספר תרופות של סבתא שיכולות לעזור.להלן 13 סעדים של סבתא בטוחים וחשובים לכאבי גרון שיעזרו לכם להרגיש טוב יותר במהירות.

דבש, לימון וג’ינג’ר

אחד התרופות הוותיקות והפופולריות ביותר לגרון כאב הוא דבש, לימון וג’ינג’ר.הדבש והלימון פועלים כאנטיספיות טבעיות, ואילו ג’ינג’ר הוא אנטי דלקתי טבעי.כדי להכין את התרופה, מערבבים שתי כפות דבש, את המיץ מחצי לימון טרי, וכפית אחת של שורש ג’ינג’ר טרי מגורד.קח את התערובת הזו שלוש פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

גרגר מי מלח

גרגים של מי מלח שימשו במשך מאות שנים לטיפול בגרון כואב.המלח עוזר להוציא לחות ולהפחית נפיחות.להכנת הגרגר, ממיסים כפית מלח אחת בשמונה גרם מים חמים.גרגר את הפיתרון למשך 30 שניות ואז לירוק אותו.חזור על התהליך פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טיפ מועיל:

אם כאב הגרון שלך חמור במיוחד, אתה יכול להוסיף קמצוץ סודה לשתייה למי המלח להקלה נוספת.

תה צמחי מרפא

תה צמחי מרפא הם דרך נהדרת להרגיע את כאב הגרון.תה קמומיל, שורש ליקריץ ותה שורש מרשמלו יעילים במיוחד.להכנת התה, הוסף כפית אחת של העשב לכוס מים רותחים.תלול במשך 10 דקות ושותה 3-4 כוסות ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ואנטי-דלקתית, מה שהופך אותו לטיפול יעיל בגרון כאב.כדי להכין את התרופה, טחון שן שום של שום והוסף אותו לכוס מים חמים.תנו לזה תלול למשך 10 דקות ואז להתאמץ.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות שהופכות אותו לתרופה נהדרת לגרון כאב.כדי להכין את התרופה, מערבבים שתי כפות חומץ תפוחים בכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

טימין

טימין הוא חיטוי רב עוצמה שיכול לעזור להקל על גרון כאב.כדי ליצור את התרופה, הוסף כפית אחת של טימין מיובש לכוס מים רותחים.תלול במשך 10 דקות ושותה את התה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

פלפל קאיין

פלפל קאיין יכול לעזור להפחית את הדלקת ולספק הקלה מגרונות כאב.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין בכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שורש ליקריץ

שורש ליקוריץ הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-ויראליות שיכולות לעזור להרגיע את כאבי הגרון.כדי ליצור את התרופה, הוסף כפית אחת של שורש ליקוריץ לכוס מים רותחים.תלול במשך 10 דקות ושותה את התה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מיץ בצל

הבצל הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי, מה שהופך אותם לתרופה יעילה לגרונם כאב.כדי להכין את התרופה, מערבבים בצל אחד וסננו את המיץ.מוסיפים כפית דבש אחת ומערבבים היטב.שתו את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

PEPPERMINT


מנטה הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית כאבי גרון כאב.כדי ליצור את התרופה, הוסף כפית אחת של עלי מנטה לכוס מים רותחים.תלול במשך 10 דקות ושותה את התה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

זרעי חילבה

זרעי חילבה הם חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להפחית את כאבי הגרון.כדי להכין את התרופה, משרים כפית אחת של זרעי חילבה בכוס מים חמים למשך 10 דקות.מסננים ושותים את התערובת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי ואנטי דלקתי שיכול לעזור להרגיע את כאב הגרון.כדי ליצור את התרופה, הוסף כפית אחת של אבקת כורכום לכוס מים רותחים.תלול במשך 10 דקות ושותה את התה פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

מרווה

מרווה הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית כאבי גרון כאב.כדי ליצור את התרופה, הוסף כפית אחת של S מיובשגיל משאיר לכוס אחת

טיפולים מתקדמים לגרון כואב

כאב גרון יכול להיות חוויה מאוד כואבת ולא נוחה.למרבה המזל, ישנם מגוון טיפולים שיכולים לעזור להקל על הסימפטומים של כאב גרון.חלק מהטיפולים הללו הם סעדים טבעיים המועברים מדורות של סבתות, בעוד שאחרים הם טיפולים רפואיים מתקדמים יותר.במאמר זה נחקור 13 סעדים של סבתא בטוחים וחשובים לכאבי גרון, כמו גם טיפולים מתקדמים שיכולים לעזור לכם למצוא הקלה.

הסעדים של סבתא לכאבי גרון

סבתות משתמשות בתרופות טבעיות לטיפול במגוון מחלות במשך מאות שנים.להלן 13 תרופות של סבתא בטוחות וחשובות לכאבי גרון שתוכלו לנסות:

 • גרגר עם מי מלח – גרגר עם מי מלח הוא תרופה שנבדקה בזמן לכאבי גרון.המלח מסייע בהפחתת דלקת ולהרוג חיידקים, שיכולים לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאב גרון.
 • דבש ולימון – דבש ולימון הם שניהם מרכיבים טבעיים שיכולים לעזור להרגיע את כאב הגרון.הדבש עוזר לצבוע את הגרון ולהפחית את הגירוי, ואילו הלימון מסייע בהפחתת הדלקת.
 • חומץ תפוחים – חומץ תפוחים הוא חיטוי טבעי שיכול לעזור להפחית את החיידקים בגרון.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת ולהרגיע את כאב הגרון.
 • תה ג’ינג’ר – לג’ינג’ר יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות עוצמתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאב גרון.תה ג’ינג’ר הוא דרך מרגיעה וטעימה להשיג את היתרונות של ג’ינג’ר.
 • שום – שום הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -ויראליות עוצמתיות, שיכולות לעזור להפחית את אי הנוחות של כאב גרון.אכילת שום גולמי או שתיית תה שום הן שתיהן דרכים יעילות להשיג את היתרונות של שום.
 • כורכום – כורכום הוא אנטי דלקתי חזק ונוגד חמצון שיכול לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאב גרון.נטילת כורכום בצורת כמוסה או הוספתו לשייקים ותה הם שתי דרכים יעילות להשיג את היתרונות של כורכום.
 • טימין – לתימין יש תכונות אנטי -חיפושיות ואנטיבקטריאליות חזקות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאב גרון.שתיית תה טימין או הוספתו לשאיפת קיטור הן שתי דרכים יעילות להשיג את היתרונות של טימין.
 • שורש מרשמלו – שורש מרשמלו הוא עשב מרגיע שיכול לעזור לצפות בגרון ולהפחית דלקת.שתיית תה שורש מרשמלו או נטילתו בצורת קפסולה הן שתי דרכים יעילות להשיג את היתרונות של שורש מרשמלו.
 • פלפל קאיין – פלפל קאיין הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי -דלקתיות חזקות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאב גרון.הוספת פלפל קאיין לתה חם או גרגר עם מי פלפל קאיין הם שתי דרכים יעילות להשיג את היתרונות של פלפל קאיין.

 • שמן אקליפטוס – לשמן אקליפטוס יש תכונות אנטי -חיטוי ואנטיבקטריאליות חזקות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאב גרון.הוספת שמן אקליפטוס לתה חם או גרגר עם מי שמן אקליפטוס הם שתי דרכים יעילות להשיג את היתרונות של שמן אקליפטוס.
 • תה קמומיל – תה קמומיל הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות עוצמתיות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאב גרון.שתיית תה קמומיל או הוספתו לשאיפת קיטור הן שתי דרכים יעילות להשיג את היתרונות של קמומיל.
 • תה מנטה – תה מנטה יש תכונות אנטי -חיטוי ואנטיבקטריאליות חזקות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאב גרון.שתיית תה מנטה או הוספתו לשאיפת קיטור הן שתי דרכים יעילות להשיג את היתרונות של מנטה.
 • שורש ליקוריץ – שורש ליקריץ יש תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות חזקות, שיכולות לעזור להפחית את הכאב ואי הנוחות של כאב גרון.שתיית תה שורש ליקריץ או נטילתזה בצורה כמוסה הן שתי דרכים יעילות להשיג את היתרונות של שורש ליקריץ.

תרופות טבעיות אלה הן דרכים בטוחות ויעילות למצוא הקלה מכאבי גרון.עם זאת, אם הסימפטומים שלך נמשכים או מחמירים, חשוב לפנות לטיפול רפואי.

טיפולים מתקדמים לגרון כאב

אם התרופות הטבעיות שהוזכרו לעיל אינן מספקות הקלה, ישנם מגוון טיפולים מתקדמים שניתן להשתמש בהם לטיפול בכאבי גרון.טיפולים אלה כוללים:

<

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן