דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות של סבתא איכותית וסודית לכאבי גרון
daadaddaddaa dadc daddaad dddbddaaddaa ddaddddaa dcdbddd d

13 תרופות של סבתא איכותית וסודית לכאבי גרון

תרופות לגרון כואב שהועברו דרך דורות

גרון כואב יכול להיות מטרד מציק, אך למרבה המזל יש הרבה תרופות מנוסות ואמיתיות שקיימות כבר דורות.סבתות ברחבי העולם העבירו את חוכמתן בכל מה שקשור להקלה בגרון, ואנחנו כאן כדי לחלוק את זה איתך.להלן תמצאו 13 סעדים של סבתא איכותית וסודית ששימשו שנים כדי להרגיע את כאב הגרון.

1.תה דבש ולימון

תה דבש ולימון הוא תרופה סבתא קלאסית לכאבי גרון.השילוב של דבש ולימון עוזר להרגיע את הגרון ולספק לו מעט הקלה.להכנת התה, פשוט מערבבים כפית דבש אחת וכפית מיץ לימון לכוס מים חמים.שתו את התה בזמן שעדיין חם לתוצאות הטובות ביותר.

2.גרגר מי מלח

גרגרי מים מלח הם עוד תרופה קלאסית של גרון גרון.כל שעליך לעשות הוא לערבב כפית מלח אחת לכוס מים חמים ולגרוס אותו למשך 10-15 שניות.חזור על זה מספר פעמים לאורך היום כדי לעזור להרגיע את גרונך.

טיפ:

וודא שאתה משתמש במים חמים לתרופה זו, שכן מים חמים יכולים לשרוף את גרונך.

3.חומץ תפוחים ודבש

חומץ תפוחים ודבש הוא תרופה נהדרת נוספת לגרונו כאב.תערובת זו מסייעת להפחתת דלקת ולהרגיע את הגרון.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים וכף דבש אחת לכוס מים חמים.שתו את התערובת בזמן שהיא עדיין חמה.

4.גרון לוזנגס

גרון גרון הוא דרך נהדרת לספק הקלה על כאב גרון.ישנם סוגים רבים ושונים של גזעי גרון זמינים, לכן הקפידו לבחור אחד שמתוכנן באופן ספציפי כדי לעזור בכאבי גרון.

5.תה שורש מרשמלו

תה שורש מרשמלו הוא תרופה נהדרת נוספת לגרון כאב.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.להכנת התה, פשוט תלול כפית אחת של שורש מרשמלו מיובש בכוס מים חמים למשך 10-15 דקות.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

6.תה שורש ליקריץ

תה שורש ליקוריץ הוא תרופה נהדרת נוספת לגרון כואב.ממש כמו תה שורש מרשמלו, זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.כדי להכין את התה, פשוט תלול כפית אחת של שורש ליקריץ מיובש בכוס מים חמים למשך 10-15 דקות.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

7.תה כורכום

תה כורכום הוא תרופה נהדרת לגרון כואב.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.להכנת התה, פשוט מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום לכוס מים חמים.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

8.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא עוד תרופה נהדרת לגרון כואב.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.כדי להכין את התה, פשוט תלול כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד בכוס מים חמים למשך 10-15 דקות.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

9.תה חלקלקה תה

תה אלם חלקלק הוא עוד תרופה נהדרת לגרון כאב.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.להכנת התה, פשוט תלול כפית אחת של אבקת אלם חלקלקת בכוס מים חמים למשך 10-15 דקות.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

10.תה שום

תה שום הוא עוד תרופה נהדרת לגרון כואב.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.להכנת התה, פשוט תלול שן שום בכוס מים חמים למשך 10-15 דקות.שתו את התה בזמן שהוא עדיין חם.

11.מיץ בצל

מיץ בצל הוא עוד תרופה נהדרת לגרון כואב.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.כדי להכין את התרופה, פשוט מערבבים בצל אחד וסננו את המיץ.מערבבים כף אחת של מיץ בצל לכוס מים חמים ושותים אותו בעודו עדיין חם.

12.תה חילבה

תה חילבה הוא עוד תרופה נהדרת לגרון כאב.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.ל

חלק 2: 13 תרופות של סבתא באיכות גבוהה וסודית לכאבי גרון

סבתות עברו פאסיןG במורד החוכמה והתרופות הביתיות שלהם אלינו במשך מאות שנים, ורבים מהם הוכיחו כיעילים.במאמר זה נחקור שלוש עשרה סעדים של סבתא איכותית וסודית לכאבי גרון.סעדים אלה אינם מועילים רק להקלה על תסמיני גרון כואבים, אלא הם גם טבעיים, בטוחים וזולים.

1.גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לכאבי גרון.זה עוזר להפחית דלקת וגירוי בגרון.להכנת גרגר מים מלח מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים ומגרגר איתו כמה פעמים ביום.

2.תה דבש ולימון

דבש ולימון ידוע כי שניהם יעילים בטיפול בכאבי גרון.שילוב של דבש, מיץ לימון ומים חמים יכול לעזור להרגיע את הגירוי ולהפחית את הדלקת.להכנת התה, הוסף כפית דבש והמיץ מחצי לימון לכוס מים חמים ושותים אותו מספר פעמים ביום.

3.חלב כורכום

ל

כורכום יש תכונות טבעיות אנטי-דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הגרון הכואב.להכנת חלב כורכום, הוסף כפית אבקת כורכום לכוס חלב חם ושותה אותו פעמיים או שלוש ביום.

4.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים עשיר בנוגדי חמצון ובעל תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הגרון הכואב.כדי להשתמש בו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים וגרגר איתו כמה פעמים ביום.

5.מיץ בצל

בצל מכילים תרכובות אנטיבקטריאליות ואנטי-דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הגרון הכואב.להכנת מיץ בצל, מערבבים בצל בבלנדר וסננו את המיץ.גרגר עם המיץ כמה פעמים ביום.

6.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא חיטוי טבעי ובעל תכונות אנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הגרון הכואב.להכנת תה ג’ינג’ר, הוסף כפית ג’ינג’ר מגורד טרי לכוס מים חמים ותן לו תלול למשך 5 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים או שלוש ביום.

7.תה מרווה

ל

מרווה יש תכונות חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הגרון הכואב.להכנת תה מרווה, הוסף כפית מרווה מיובשת לכוס מים חמים ותן לו תלול למשך 5 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים או שלוש ביום.

8.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא שורש טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני הגרון הכואב.להכנת תה שורש מרשמלו, הוסף כפית שורש מרשמלו מיובש לכוס מים חמים ותן לו תלול למשך 5 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים או שלוש ביום.

9.מיץ שום

שום הוא אנטיביוטיקה טבעית ובעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הגרון הכואב.להכנת מיץ שום, מערבבים כמה שיני שום בבלנדר ומסננים את המיץ.גרגר עם המיץ כמה פעמים ביום.

10.תה חלקלקה תה

אלם חלקלק הוא בעל פתיחה טבעי שיכול לעזור להפחית את תסמיני הגרון הכואב.להכנת תה חלקלקים, הוסף כפית של אבקת אבקת חלקלקות לכוס מים חמים ותן לו תלול למשך 5 דקות.מסננים את התה ושותים אותו פעמיים או שלוש ביום.

11.מיץ אלוורה

אלוורה יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות ואנטי-מיקרוביאליות שיכולות לעזור להפחית את תסמיני הגרון הכואב.להכנת מיץ אלוורה, שילב כמה עלים של אלוורה בבלנדר ומסננים את המיץ.גרגר עם המיץ כמה פעמים ביום.

12.תה מנטה

ל

PepperMint יש תכונות טבעיות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן