דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות שימושיות ולא מרשם למשלשלים לתינוקות
daadaddaddaa daddeddadddaa ddcd dedadadd dcdedadcdadcddd dcdaad

13 תרופות שימושיות ולא מרשם למשלשלים לתינוקות

הצגת 13 תרופות שימושיות ללא מרשם למשלשלים לתינוקות

זה לא נדיר שתינוקות יסבלו מעצירות.כתוצאה מכך, לעתים קרובות הורים נותרו מרגישים חסרי אונים ולא בטוחים כיצד לעזור לקטנה שלהם.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ללא מרשם שניתן להשתמש בהן כדי להקל על תסמיני העצירות של התינוק.להלן 13 תרופות שימושיות וללא מרשם עבור משלשלים לתינוקות שיכולים לעזור:

1.מיץ גיזום

מיץ שזיפים הוא תרופה פופולרית לעצירות אצל מבוגרים וילדים כאחד.זוהי גם תרופה פופולרית לתינוקות.מיץ הגיזום גבוה בסיבים תזונתיים, המסייע לרכך צואה ולקידום תנועות מעיים רגילות.חשוב לציין כי אין לתת מיץ שזיפים לתינוקות מתחת לגיל 6 חודשים.

2.מחיתות ירקות

מחיתות ירקות, כמו אלה העשויות מתפוחי אדמה, גזר ודלעת, עשירים בסיבים תזונתיים ויכולים לעזור לרכך צואה ולקדם תנועות מעיים רגילות.הקפד לבדוק עם רופא הילדים שלך כדי לוודא שהתינוק שלך אינו אלרגי לאף אחד מהירקות לפני שהוא נותן להם.

3.מיץ אגס

מיץ אגס הוא מקור טוב לסיבים וניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפגת עצירות אצל תינוקות.חשוב לוודא שמיץ האגס שאתה נותן לתינוקך הוא 100% מיץ אגס טהור ולא תערובת מיצים.

4.מים

מים חיוניים לעיכול נאותים והידרציה.חשוב לוודא שהתינוק שלך יקבל מספיק מים לאורך היום.אם התינוק שלך נמצא בפורמולה, הקפד לתת להם מים נוספים בין האכלות.

5.חלב אם

חלב אם הוא משלשל טבעי ויכול לעזור לקדם תנועות מעיים רגילות.אם אתה מניקה את תינוקך, הקפד לתת להם הרבה חלב אם לאורך כל היום.

6.מיץ תפוחים

מיץ תפוחים הוא תרופה טבעית לעצירות אצל תינוקות.זה עשירה בפקטין, המסייע לרכך צואה ולקידום תנועות מעיים רגילות.הקפד לבדוק עם רופא הילדים שלך לפני שתתן את מיץ התפוחים של התינוק שלך.

7.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא מקור נהדר לסיבים סיבים וניתן להשתמש בה כדי לעזור להקל על עצירות אצל תינוקות.חשוב לוודא כי שיבולת השועל שאתה נותן לתינוקך מתאימה לגיל.

8.יוגורט

יוגורט הוא מקור טוב לפרוביוטיקה, שיכול לעזור לקדם תנועות מעיים רגילות.הקפד לבדוק עם רופא הילדים שלך לפני שתתן את התינוק שלך ליוגורט.

9.בננות

בננות עשירות בסיבים תזונתיים ויכולים לעזור להקל על עצירות אצל תינוקות.חשוב לוודא שהבננה שאתה נותן לתינוקך בשלה ולא קשה מדי.

10.בטטות

בטטות הן מקור נהדר לסיבים סיבים וניתן להשתמש בהן כדי לסייע בהפגת עצירות אצל תינוקות.הקפד לבדוק עם רופא הילדים שלך לפני שתתן לתינוק שלך בטטות.

11.דגני בוקר אורז לבן

דגני אורז לבנים הם מקור טוב לסיבים וניתן להשתמש בהם כדי לעזור להקל על עצירות אצל תינוקות.חשוב לוודא שהדגנים שאתה נותן לתינוקך מתאים לגיל.

12.אבוקדו

אבוקדו עשיר בסיבים תזונתיים וניתן להשתמש בו כדי לסייע בהפגת עצירות אצל תינוקות.הקפד לבדוק עם רופא הילדים שלך לפני שתתן את התינוק שלך לאבוקדו.

13.אגסים

האגסים עשירים בסיבים תזונתיים ויכולים לעזור לרכך צואה ולקידום תנועות מעיים רגילות.הקפד לבדוק עם רופא הילדים שלך לפני שתתן את האגסים לתינוק שלך.

טיפ מועיל

חשוב לזכור שכל תינוק שונה ומה שעשוי לעבוד עבור תינוק אחד עשוי לא לעבוד עבור אחר.חשוב להתייעץ עם רופא הילדים שלך לפני שתנסה את כל הסעדים לעיל כדי לוודא שהם בטוחים לתינוק שלך.

מסקנה

עצירות יכולה להיות מצב קשה ולא נוח לתינוקות.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות ללא מרשם שניתן להשתמש בהן כדי להקל על תסמיני העצירות.ניתן להשתמש בסעדים לעיל כדי לעזור להקל על עצירות אצל תינוקות.עם זאת, חשוב להתייעץ עם Pediatricia שלךn לפני

6.פתרונות התייבשות דרך הפה למשלשלים

פתרונות התייבשות דרך הפה הם סוג של טיפול החלפת נוזלים המשמש לטיפול בהתייבשות.פתרונות אלה יכולים להועיל בטיפול בעצירות אצל תינוקות, מכיוון שהם מכילים אלקטרוליטים וסוכר כדי לעזור לחדש נוזלים שאבדו במהלך התקפי שלשול.כדי להשתמש בתמיסת התייבשות דרך הפה להקלה משלשלת, ערבבו כפית אחת מהפתרון עם כוס מים אחת והזינו אותו לתינוקכם.חשוב לציין כי אין להשתמש בתרופה זו לעתים קרובות מדי, מכיוון שהיא עלולה להוביל לחוסר איזון אלקטרוליטי.

7.תוספי פרוביוטיקה למשלושים

פרוביוטיקה הם חיידקים מועילים שעשויים לעזור לקדם תפקוד עיכול בריא.ניתן למצוא אותם ביוגורט ובמזון מותסס אחר, כמו גם בצורה תוספה.כדי להשתמש בפרוביוטיקה כתרופה משלשלת לתינוקות, ערבבו כפית אחת של אבקה פרוביוטיקה עם כוס מים אחת והזינו אותה לתינוקכם.תוספי פרוביוטיקה יכולים לעזור להחזיר את מאזן החיידקים במעיים, שיכולים לעזור לקדם תנועות מעיים רגילות.

שאלות נפוצות: מהם היתרונות של נטילת תוספי פרוביוטיקה?

תוספי פרוביוטיקה יכולים לעזור להחזיר את איזון החיידקים המועילים במעיים, שיכולים לעזור בשיפור העיכול ולהפחית את הסיכון לעצירות.הם עשויים גם לעזור להפחית את הגז והנפיחות, כמו גם להגביר את מערכת החיסון ולהפחית את הסיכון לזיהום.

8.מיץ גיזום למשלשלים

מיץ שזיפים הוא תרופה פופולרית לעצירות אצל תינוקות.שזיפים מיובשים הם עשירים בסיבים תזונתיים, המסייעים לקידום תנועות מעיים רגילות.כדי להשתמש במיץ גיזום כמשלשל לתינוקות, מערבבים כפית אחת של מיץ שזיפים עם כוס מים אחת והזינו אותו לתינוקכם.ניתן לערבב גם מיץ גיזום עם מיצים אחרים כמו תפוחים או מיץ אגס כדי להפוך אותו לחידה יותר.

שאלות נפוצות: כמה מיץ שזיף עלי לתת לתינוק שלי?

מומלץ לתת לתינוקך לא יותר מכפית אחת של מיץ גיזום ביום.ניתן להגדיל את הסכום הזה במידת הצורך, אך לא יעלה על שתי כפות ביום.חשוב לזכור כי יותר מדי מיץ שזיפים יכול לגרום לשלשול אצל תינוקות.

9.משלשלים ללא מרשם לתינוקות

משלשלים ללא מרשם, כמו Miralax ו- Dulcolax, משמשים לעיתים לטיפול בעצירות אצל תינוקות.עם זאת, חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתתן לתינוקך כל סוג משלשל, מכיוון שהם יכולים להיות מסוכנים אם משתמשים בהם בצורה לא נכונה.חשוב גם לעקוב אחר ההוראות בחבילה בזהירות.

10.עלייה בסיבים תזונתיים עבור משלשלים

הגדלת צריכת הסיבים של התינוק שלך יכולה לעזור לקדם תנועות מעיים רגילות.מזונות העשירים בסיבים תזונתיים כוללים פירות, ירקות, דגנים מלאים ושעועית.חשוב להתחיל לאט בעת הצגת סיבים לתזונה של התינוק שלך, מכיוון שיותר מדי סיבים יכולים לגרום לגז ולנפיחות.

11.תרגיל למשלשלים

פעילות גופנית יכולה לעזור לקדם תנועות מעיים רגילות, מכיוון שהיא עוזרת לעורר את מערכת העיכול.עידוד התינוק שלך להיות פעיל לאורך כל היום יכול לעזור לשמור על מעי זז.פעילויות כמו זמן בטן, זחילה והליכה יכולות לעזור לעורר את מערכת העיכול.

12.עיסוי למשלושים

עיסוי בעדינות של בטן התינוק שלך יכול לעזור להקל על עצירות.לשם כך, הניחו יד אחת על הבטן של התינוק שלכם ועסה בעדינות בכיוון בכיוון השעון.תנועה זו יכולה לעזור לעורר את מערכת העיכול ולקדם תנועות מעיים רגילות.

13.דיקור סיני למשלשלים

דיקור סיני הוא תרגול סיני עתיק הכרוך בהכנסת מחטים דקים לנקודות ספציפיות בגוף.ההערכה היא כי תרגול זה יכול לעזור לקדם תנועות מעיים רגילות על ידי גירוי מערכת העיכול.חשוב לציין כי דיקור סיני צריך להתבצע רק על ידי אקופונקטוריסט מאומן ומוסמך.

מסקנה

ישנם הרבה ללא מרשם ותרופות טבעיות שניתן להשתמש בהן לטיפול בעצירות אצל תינוקות.אלה כוללים rehyd דרך הפהפתרונות מנות, פרוביוטיקה, מיץ שזיפים, משלשלים ללא מרשם, עלייה בסיבים סיבים, פעילות גופנית, עיסוי ודיקור סיני.חשוב לדבר עם הרופא שלך לפני שתנסה אף אחד מהתרופות הללו, מכיוון שחלקם יכולים להיות מסוכנים אם לא משתמשים בהם כראוי.עם השילוב הנכון של טיפולים, ניתן להקל על התינוק שלך

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן