דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות סודיות וחשובות של סבתא לבחילה וכאבי בטן
daadaddaddaa dadddddaa dddaddddaa dadc daddaad dcddddcd

13 תרופות סודיות וחשובות של סבתא לבחילה וכאבי בטן

בחילה וכאבי בטן – התרופות של סבתא

כולנו חווינו בחילה וכאבי בטן בשלב מסוים בחיינו.בין אם זה ממחלה או מקיבה מוטרדת, זו לא חוויה נעימה.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות מנוסות ואמינה שסבתותינו נהגו לעזור להקל על אי הנוחות.להלן 13 תרופות סודיות וחשובות של סבתא לבחילה וכאבי בטן.

1.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה מסורתית לבחילה וכאבי בטן.על פי ההערכה, היא עוזרת להרפות את שרירי הבטן ולהפחית התכווצויות.להכנת תה מנטה, פשוט תלול כמה עלי מנטה במים חמים למשך 5-10 דקות.שתו את התה חם או קר.

2.תה ג’ינג’ר

תה ג’ינג’ר הוא תרופה עוצמתית לבחילה וכאבי בטן.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.להכנת תה ג’ינג’ר, תלול כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי במים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים דבש או לימון לטעם.

3.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית לבחילה וכאבי בטן.זה עוזר להחזיר את איזון ה- pH בקיבה ומסייע בהפחתת הדלקת.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים 1-2 כפות חומץ תפוחים בכוס מים חמים.שתו את התערובת מספר פעמים ביום.

4.תה קמומיל

תה קמומיל שימש במשך מאות שנים לטיפול בבחילה וכאבי בטן.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את דרכי העיכול.להכנת תה קמומיל, תלולות 1-2 כפיות פרחי קמומיל במים חמים למשך 5-10 דקות.מסננים את התה ומוסיפים דבש או לימון לטעם.

5.יוגורט

יוגורט הוא תרופה מסורתית לבחילה וכאבי בטן.זה עוזר להחזיר את איזון החיידקים הטובים במעיים ומסייע בהפחתת הדלקת.כדי להשתמש ביוגורט, פשוט אכלו כמה כפיות של יוגורט רגיל ולא ממותק.

טיפ ייחודי: נסה להכין שייק עם יוגורט, בננה ודבש כדי להקל על בחילות וכאבי בטן.

6.מי לימון

מי לימון הם תרופה פשוטה לבחילה וכאבי בטן.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את מערכת העיכול.להכנת מי לימון, פשוט מערבבים מיץ של לימון אחד בכוס מים חמים.שתו את התערובת מספר פעמים ביום.

7.כורכום

כורכום שימש במשך מאות שנים לטיפול בבחילות וכאבי בטן.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את מערכת העיכול.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים 1-2 כפיות אבקת כורכום בכוס מים חמים.שתו את התערובת מספר פעמים ביום.

8.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה מסורתית לבחילה וכאבי בטן.הם עוזרים להפחתת דלקת ולהרגיע את מערכת העיכול.כדי להשתמש בזרעי שומר, פשוט ללעוס כמה זרעי שומר או 1-2 כפיות של זרעי שומר במים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

9.קינמון

קינמון הוא תרופה עוצמתית לבחילה וכאבי בטן.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את מערכת העיכול.כדי להשתמש בקינמון, מערבבים 1 כפית קינמון טחון בכוס מים חמים.שתו את התערובת מספר פעמים ביום.

10.שורש ליקוריץ

שורש ליקוריץ הוא תרופה מסורתית לבחילה וכאבי בטן.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את מערכת העיכול.כדי להשתמש בשורש ליקריץ, תלול 1 כפית של שורש ליקריץ במים חמים למשך 10 דקות.מסננים את התה ושותים אותו חם.

11.דבש

דבש הוא תרופה טבעית לבחילה וכאבי בטן.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את מערכת העיכול.כדי להשתמש בדבש, מערבבים 1-2 כפות דבש בכוס מים חמים.שתו את התערובת מספר פעמים ביום.

12.שמן אתרי קמומיל

שמן אתרי קמומיל הוא תרופה עוצמתית לבחילה וכאבי בטן.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את מערכת העיכול.כדי להשתמש בשמן אתרי קמומיל, הוסף כמה טיפות של השמן לכוס מים חמים ושתה אותו מספר פעמים

4.תה קמומיל

תה קמומיל הוא אחד הפופולריים ביותרותרופות של סבתא בשימוש נרחב לבחילה וכאבי בטן.ידוע שיש לו השפעה מרגיעה ומרגיעה, שיכולה לעזור להפחית את אי הנוחות הנגרמת על ידי בחילות וכאבי בטן.התה עשוי מהפרחים היבשים של צמח הקמומיל ולרוב שיכור חם.זה נחשב לעבוד על ידי עזרה בהפחתת הדלקת במערכת העיכול, שיכולה לעזור להפחית בחילה וכאבי בטן.

5.תה ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילה וכאבי בטן המשמשים במשך מאות שנים.על פי ההערכה, היא יעילה בגלל התכונות האנטי דלקתיות והאנטי-עקסמודיות שלו.כדי להשתמש בג’ינג’ר כתרופה, עדיף להכין תה ג’ינג’ר.אתה יכול לעשות זאת על ידי הרתחת כפית ג’ינג’ר מגורד בכוס מים למשך 10 דקות.ברגע שהתה התקרר, ניתן לשתות אותו שלוש פעמים ביום כדי לעזור להפחית בחילות וכאבי בטן.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה עוצמתית לבחילה וכאבי בטן.על פי ההערכה, היא יעילה בגלל התכונות האנטי דלקתיות והחיטוי שלה.כדי להשתמש בחומץ תפוחים כתרופה, עדיף לערבב כף של החומץ עם כוס מים חמים ולשתות אותו שלוש פעמים ביום.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש לתערובת כדי להפוך אותה ליותר טעימה.

7.תה מנטה

תה מנטה הוא תרופה פופולרית נוספת לבחילה וכאבי בטן.ההערכה היא שמסייעת להפחית את הדלקת במערכת העיכול וידוע שיש לה השפעה מרגיעה ומרגיעה שיכולה לעזור להפחית את אי הנוחות הנגרמת כתוצאה מבחילות וכאבי בטן.להכנת תה מנטה, תוכלו להשתמש בעלים מנטה או בשקית תה מנטה.מרתיחים כוס מים ומוסיפים את עלי המנטה או שקית התה ומאפשרים לו להיות תלול למשך 10 דקות.ברגע שהתה התקרר, ניתן לשתות אותו שלוש פעמים ביום.

8.תה שומר

תה שומר

הוא תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית בחילות וכאבי בטן.על פי ההערכה, היא יעילה בגלל התכונות האנטי דלקתיות והנוגדיות.להכנת תה שומר, תוכלו להשתמש בזרעי שומר או שקית תה שומר.מרתיחים כוס מים ומוסיפים את זרעי השומר או שקית התה ומאפשרים לו לתלול למשך 10 דקות.ברגע שהתה התקרר, ניתן לשתות אותו שלוש פעמים ביום.

9.מי לימון

מי לימון הם תרופה פופולרית נוספת לבחילה וכאבי בטן.על פי ההערכה, היא יעילה בגלל תכונותיו האלקטרוניות, שיכולות לעזור להפחית בחילות וכאבי בטן.להכנת מי לימון, תוכלו להשתמש במיץ לימון טרי או בכפית של ריכוז מיץ לימון.מערבבים כף מיץ הלימון עם כוס מים חמים ושותים אותו שלוש פעמים ביום.

10.יוגורט

יוגורט הוא תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית בחילות וכאבי בטן.על פי ההערכה, הוא יעיל בגלל תכונותיו הפרוביוטיקה, שיכולות לעזור להפחית את הדלקת במערכת העיכול.כדי להשתמש ביוגורט כתרופה, עדיף לאכול קערה קטנה של יוגורט רגיל שלוש פעמים ביום.אתה יכול גם להוסיף כפית דבש ליוגורט כדי להפוך אותו ליותר טעים.

11.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להפחית בחילות וכאבי בטן.על פי ההערכה, היא יעילה בגלל התכונות האנטי דלקתיות והנוגדיות.כדי להשתמש בשורש ליקריץ כתרופה, אתה יכול ללעוס על השורש או להכין תה.להכנת תה, הרתיחו כוס מים והוסיפו כפית שורש ליקוריץ ומאפשרים לו לתלול למשך 10 דקות.ברגע שהתה התקרר, ניתן לשתות אותו שלוש פעמים ביום.

12.שמן קמומיל

שמן קמומיל הוא תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים כדי לסייע בהפחתת בחילות וכאבי בטן.על פי ההערכה, היא יעילה בגלל התכונות האנטי דלקתיות והנוגדיות.כדי להשתמש בשמן קמומיל כתרופה, תוכלו להוסיף כמה טיפות לכוס רתיחה

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן