דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות סבתות מצוינות ויעילות לדלקת שקדים
daadaddaddaa daddaaddaa dedadddaddaa dddaddcddaa dcddcdadaa dada

13 תרופות סבתות מצוינות ויעילות לדלקת שקדים

דלקת שקדים

דלקת שקדים היא זיהום שכיח המשפיע על השקדים, שהם שתי בלוטות קטנות הממוקמות משני צדי הגרון.בדרך כלל זה נגרם על ידי זיהום נגיפי או חיידקי ונפוץ בעיקר בקרב ילדים.תסמינים של דלקת שקדים כוללים כאבים בגרון, קושי בבליעה, חום ובלוטות נפוחות בצוואר.

הסעדים של סבתא לדלקת שקדים

סבתות משתמשות בתרופות מסורתיות לטיפול בדלקת שקדים במשך דורות.להלן 13 תרופות סבתות מצוינות ויעילות בהן תוכלו להשתמש לטיפול בדלקת שקדים:

1.גרגר מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא אחד התרופות הוותיקות והיעילות ביותר לדלקת שקדים.מערבבים 1/2 כפית מלח לכוס מים חמים וגרגר עימו מספר פעמים ביום.זה עוזר להפחית דלקת ולהרגיע את הגרון.

2.לימון ודבש

לימון ודבש ידועים שניהם בתכונותיהם האנטיבקטריאליות.מערבבים מיץ של לימון אחד עם כפית דבש ושותה את התערובת הזו מספר פעמים ביום.זה יעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.

3.קומפרס חם

החלת דחיסה חמה על הגרון יכולה לעזור להפחית נפיחות וכאב.משרים מטלית נקייה במים חמים ומורחים אותו על הגרון למשך 10-15 דקות.עשה זאת מספר פעמים ביום.

4.כורכום

כורכום הוא תרופה מסורתית לדלקת שקדים וזיהומים רבים אחרים.מערבבים 1/4 כפית אבקת כורכום עם כוס חלב חם ושותים אותה פעמיים ביום.זה יעזור להפחית דלקת ולהילחם בזיהום.

5.שום

שום ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי -ויראליות.מרסקים כמה שיני שום ומערבבים אותו עם דבש.אכלו את התערובת הזו פעמיים ביום כדי להילחם בזיהום.

6.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה מסורתית נוספת לדלקת שקדים.מערבבים 1 כפית של ג’ינג’ר מגורד, 1 כפית דבש וכפית מיץ לימון.שתו תערובת זו פעמיים ביום כדי להפחית את הדלקת ולהילחם בזיהום.

7.זרעי חילבה

זרעי חילבה ידועים בתכונותיהם האנטי דלקתיות.משרים 1 כפית זרעי חילבה בכוס מים חמים לילה.מסננים את התערובת ושותים אותה פעמיים ביום.

8.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו ידוע בתכונותיו המרגיעות.הרתיחו 1 כף שורש מרשמלו בכוס מים למשך 10-15 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה פעמיים ביום כדי להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.

9.חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי -ויראליות.מערבבים 1 כף של חומץ תפוחים עם כוס מים חמים ושותים אותו פעמיים ביום.

10.עלי בזיליקום

עלי בזיליקום ידועים בתכונותיהם האנטי-ויראליות והאנטי דלקתיות.מרתיחים קומץ עלי בזיליקום בכוס מים למשך 10-15 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה מספר פעמים ביום.

11.שורש ליקוריץ

שורש ליקריץ ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיבקטריאליות.הרתיחו 1 כף שורש ליקריץ בכוס מים למשך 10-15 דקות.מסננים את התערובת ושותים אותה פעמיים ביום.

12.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס ידוע בתכונותיו האנטי-חיוביות ואנטי דלקתיות.מערבבים 2-3 טיפות שמן אקליפטוס בכוס מים חמים ושותים אותם פעמיים ביום.

13.קינמון

קינמון ידוע בתכונותיו האנטיבקטריאליות והאנטי -מיקרוביאליות.מערבבים 1 כפית אבקת קינמון עם כפית דבש ואוכלים אותו פעמיים ביום.

טיפ

חשוב לשתות המון נוזלים ולקבל מנוחה רבה בעת טיפול בדלקת שקדים.זה יעזור להגביר את מערכת החיסון שלך ולהפחית את חומרת הזיהום.

חלק 2: 13 תרופות סבתות מצוינות ויעילות לדלקת שקדים

1.גרגר מי מלח

גרגר מים מלח הוא אחד התרופות היעילות ביותר של סבתא לדלקת שקדים.להכנת גרגר מים מלח מערבבים כפית מלח בכוס מים חמים.לאחר מכן, גרגר עם תמיסת מי המלח למשך כ -30 שניותEconds.ירק את הפיתרון וחזור על התהליך פעמיים או שלוש ביום.גרגר מי מלח מסייע בהפחתת הדלקת ולהפחית את הכאב הקשור לדלקת שקדים.

2.תה לימון ודבש

תה לימון ודבש הוא תרופה נהדרת לדלקת שקדים.להכנת תה הלימון והדבש, מערבבים מיץ לימון סחוט טרי עם דבש ומים חמים.שתו תה זה פעמיים או שלוש ביום כדי לקבל הקלה מהתסמינים של דלקת שקדים.תה לימון ודבש עוזר להפחית דלקת ולספק הקלה מכאבי גרון.

3.שום

שום הוא עוד תרופה נהדרת לדלקת שקדים.אתה יכול ללעוס כמה שיני שום או להוסיף אותו למזונות שלך.שום מסייע בהפחתת הדלקת ולהפחתת הכאב הקשור לדלקת שקדים.זה גם עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.

4.ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא עוד תרופה נהדרת לדלקת שקדים.אתה יכול להוסיף ג’ינג’ר למזונות שלך או להכין תה עם ג’ינג’ר ודבש.ג’ינג’ר עוזר להפחית דלקת ולספק הקלה מכאבי גרון.זה גם עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.

5.כורכום

כורכום הוא תרופה נהדרת לדלקת שקדים.אתה יכול להכין תה עם כורכום או להוסיף אותו לאוכל שלך.הכורכום מסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מכאבי גרון.זה גם עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.

6.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא עוד תרופה נהדרת לדלקת שקדים.אתה יכול להכין גרגר עם חומץ תפוחים ומים חמים.חומץ סיידר תפוחים מסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מכאבי גרון.זה גם עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.

7.שורש מרשמלו

שורש מרשמלו הוא עוד תרופה נהדרת לדלקת שקדים.אתה יכול להכין תה עם שורש מרשמלו או להוסיף אותו לאוכל שלך.שורש מרשמלו מסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מכאבי גרון.זה גם עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.

8.זרעי חילבה

זרעי חילבה הם תרופה נהדרת נוספת לדלקת שקדים.אתה יכול להכין תה עם זרעי חילבה או להוסיף אותם לאוכל שלך.זרעי חילבה עוזרים להפחתת הדלקת ומספקים הקלה מכאבי גרון.זה גם עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.

9.מיץ בצל

מיץ בצל הוא עוד תרופה נהדרת לדלקת שקדים.אתה יכול להכין גרגר עם מיץ בצל ומים חמים.מיץ בצל מסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מכאבי גרון.זה גם עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.

10.מנטה

מנטה היא תרופה נהדרת נוספת לדלקת שקדים.אתה יכול להכין תה עם עלי מנטה או להוסיף אותם לאוכל שלך.מנטה עוזר להפחית דלקת ולספק הקלה מכאבי גרון.זה גם עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.

11.שורש ליקוריץ

שורש שורש שורש הוא תרופה נהדרת נוספת לדלקת שקדים.אתה יכול להכין תה עם שורש ליקריץ או להוסיף אותו לאוכל שלך.שורש ליקוריץ מסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מכאבי גרון.זה גם עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.

12.קינמון

קינמון הוא עוד תרופה נהדרת לדלקת שקדים.אתה יכול להכין תה עם קינמון או להוסיף אותו לאוכל שלך.קינמון מסייע בהפחתת הדלקת ולספק הקלה מכאבי גרון.זה גם עוזר להגביר את מערכת החיסון ולהילחם בזיהום.

13.שמן אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא תרופה נהדרת נוספת לדלקת שקדים.אתה יכול להכין גרגר עם

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן