דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות סבתות מומלצות ומרגיעות להחלקה
daadaddaddaa daddaaddaa deddedcdaddaa ddedadddaddaa dcdddcdad

13 תרופות סבתות מומלצות ומרגיעות להחלקה

אומנות הסעדים של סבתא להחלקה

עובדה ידועה שסבתות משתמשות בתרופות טבעיות כדי לשמור על שיער חלק ובריא במשך מאות שנים.ממסכות ביתיות לתערובות צמחי מרפא, יש המון דרכים לשמור על שיער שלך להראות ולהרגיש את המיטב.להלן 13 תרופות של סבתא מומלצות ומרגיעות להחלקת שיער.

ביצה לבנה ודבש

חלבוני ביצה הם דרך נהדרת להזין ולבצר את גדילי השיער, ואילו דבש פועל כאיטום טבעי כדי לשמור על לחות. להכנת מסכת לבנה ודבש ביצה, מערבבים ביצה אחת לבנה עם כף דבש אחת עד להיווצרות משחה.מרחו את התערובת על שיער לח, לעסות אותה לקרקפת ולקצוות השיער, ונותנים לו לשבת 15 דקות לפני השטיפה במים חמים.

שמן זית ואבוקדו

שמן זית משמש במשך מאות שנים כדי להזין ולהגן על השיער והקרקפת.זהו חומר טבעי טבעי שעוזר לשמור על גדילי שיער גמישים וניתנים לניהול.בשילוב עם תכונות הלחות הטבעיות של אבוקדו, תרופה זו בטוחה לגרום לשיער שלך להרגיש רך יותר וחלק יותר.להכנת מסכת שמן זית ואבוקדו, מועכים אבוקדו בשל אחד ומערבבים אותו עם שתי כפות שמן זית עד שהוא יוצר משחה.לעסות את העיסה בשיער ובקרקפת, השאירו אותה למשך 20 דקות ואז שוטפים אותה במים חמים.

טיפ:

לקבלת הזנה נוספת, הוסף כפית דבש למסכת שמן הזית ואבוקדו לפני המריחה.

חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית נהדרת להחלקה ומיזוג שיער.זה עוזר להחזיר את מאזן ה- pH הטבעי של הקרקפת ולהסיר כל הצטברות מוצר.כדי להכין שטיפת חומץ תפוחים, מערבבים חלק אחד של חומץ תפוחים עם שני חלקים מים בבקבוק ריסוס.ריססו את התערובת על הקרקפת והשיער, השאירו אותה למשך 15 דקות ואז שוטפים אותה במים חמים.

שמן בננה וקוקוס

בננות עמוסות בוויטמינים ומינרלים המסייעים להזין ולחזק את השיער.שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי נהדר המסייע לשמור על לחות שיער וחלק.להכנת מסכת בננה ושמן קוקוס, מועכים בננה בשלה אחת ומערבבים אותה עם שתי כפות שמן קוקוס מומס עד שהיא יוצרת עיסה.לעסות את העיסה בקרקפת ובקצוות השיער, השאירו אותו למשך 20 דקות ואז שוטפים אותה במים חמים.

יוגורט ודבש

יוגורט הוא מקור נהדר לחלבון וחומצות שומן המסייעות בחיזוק והזנת השיער, ואילו דבש עוזר לנעול לחות.להכנת מסכת יוגורט ודבש, מערבבים כוס יוגורט רגילה עם כף דבש אחת עד שהיא יוצרת משחה.לעסות את העיסה בקרקפת ובקצוות השיער, השאירו אותו למשך 15 דקות ואז שוטפים אותה במים חמים.

חלב חילבי קוקוס

חילבה היא עשב טבעי המלא בוויטמינים ומינרלים המסייעים להזין את השיער והקרקפת.חלב קוקוס הוא קרם לחות טבעי נהדר המסייע לשמור על לחות שיער וחלק.להכנת מסכת חלב חילבה וחלב קוקוס, משרים שתי כפות זרעי חילבה בכוס חלב קוקוס אחד בן לילה.מסננים את התערובת בבוקר, מעסים אותה לקרקפת וקצוות השיער, השאירו אותה למשך 30 דקות ואז שוטפים אותה במים חמים.

אלוורה ושמן קוקוס

אלוורה היא תרופה טבעית נהדרת להחלקה ומיזוג שיער.זה עוזר להחזיר את מאזן ה- pH הטבעי של הקרקפת ולהסיר כל הצטברות מוצר.שמן קוקוס הוא קרם לחות טבעי המסייע לשמור על לחות שיער וחלק.להכנת מסכת אלוורה ושמן קוקוס, מערבבים כף אחת של ג’ל אלוורה עם כף אחת של שמן קוקוס מומס עד שהוא יוצר משחה.לעסות את העיסה בקרקפת ובקצוות השיער, השאירו אותו למשך 20 דקות ואז שוטפים אותה במים חמים.

שמן קיק וחלב קוקוס

שמן קיק הוא תרופה טבעית נהדרת להחלקה ומיזוג שיער.זה עוזר להחזיר את מאזן ה- pH הטבעי של הקרקפת ולהסיר כל הצטברות מוצר.קוקוס מיLK הוא קרם לחות טבעי נהדר המסייע לשמור על לחות שיער וחלק.להכנת מסכת שמן קיק ומסיכת חלב קוקוס, מערבבים כף שמן קיק אחד עם כוס חלב קוקוס אחד עד שהוא יוצר משחה.לעסות את העיסה בקרקפת ובקצוות השיער, השאר אותו למשך 30 דקות

שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה פופולרית להחלקה ושליטה בשיער.הוא מלא בחומצות שומן חיוניות המסייעות להזין ולהגן על הקרקפת, כמו גם זה עוזר להחזיר את הלחות והברק לשיער יבש ושביר.על ידי יישוםו על הקרקפת והשיער, זה יכול לעזור להחליק את Frizz ו- Flyaways, כמו גם זה מסייע במניעת קצוות מפוצלים.עדיף להשתמש בשמן קוקוס לא מזוקק, מכיוון שהוא טבעי יותר ויש לו יותר חומרים מזינים לשיער.כדי להשתמש בו, חיממו את השמן מעט ועסה אותו לקרקפת ודרך השיער.השאירו אותו לפחות 30 דקות ואז שטפו אותו.

שמן זית

שמן זית הוא תרופה נוספת המשמשת במשך מאות שנים כדי לעזור להחלקת שיער.הוא מלא בחומצות שומן חיוניות ונוגדי חמצון המסייעים להזין ולהגן על הקרקפת והשיער.זה עוזר להחזיר את הלחות והברק לשיער יבש ושביר, כמו גם זה עוזר לשלוט על Frizz ו- Flyaways.כדי להשתמש בו, חיממו את השמן מעט ועסה אותו לקרקפת ולשיער.השאירו אותו לפחות 30 דקות ואז שטפו אותו.

חלמונים

חלמונים הם תרופה נהדרת להחלקת שיער מכיוון שהם מלאים בחלבונים וחומצות שומן.הם עוזרים להזין ולהגן על הקרקפת והשיער, כמו גם הם עוזרים להחזיר את הלחות והברק לייבוש ושביר.כדי להשתמש בהם, מערבבים את החלמונים עם כף שמן זית ואז מרחו את התערובת על הקרקפת והשיער.השאירו אותו לפחות 30 דקות ואז שטפו אותו.

אבוקדו

אבוקדו הוא תרופה פופולרית נוספת להחלקת שיער.הוא מלא בחומצות שומן חיוניות ונוגדי חמצון המסייעים להזין ולהגן על הקרקפת והשיער.זה עוזר להחזיר את הלחות והברק לשיער יבש ושביר, כמו גם זה עוזר לשלוט על Frizz ו- Flyaways.כדי להשתמש בו, מועכים אבוקדו ומערבבים אותו עם כף שמן קוקוס.מרחו את התערובת על הקרקפת והשיער והשאירו אותה לפחות 30 דקות.ואז לשטוף את זה.

סיכום

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות אלה במשך מאות שנים כדי לעזור להחליק ושליטה בשיער.שמן קוקוס, שמן זית, חלמונים ואבוקדו הם כולם תרופות נהדרות שיכולות לעזור להזין ולהגן על הקרקפת והשיער, כמו גם הם עוזרים להחזיר את הלחות והברק לייבוש ושיער שביר.הם יכולים גם לעזור לשלוט על פריז וטיסה.עדיף להשתמש בשמן קוקוס לא מזוקק ושמן זית, מכיוון שהם טבעיים יותר ויש להם יותר חומרים מזינים לשיער.כדי להשתמש בהם, חיממו מעט את השמנים ועסה אותם לקרקפת ולשיער.השאירו אותם לפחות 30 דקות ואז שטפו אותם החוצה.

שאלות נפוצות

באיזו תדירות עלי להשתמש בתרופות אלה?

עדיף להשתמש בתרופות אלה פעם בשבוע כדי לעזור להזין ולהגן על הקרקפת והשיער.נוסף

האם אוכל להשתמש בתרופות אלה על שיער שטופל בצבע?

כן, ניתן להשתמש בתרופות אלה על שיער שטופל בצבע.עם זאת, עדיף להשתמש בהם במתינות כדי להימנע מעומס יתר על השיער עם יותר מדי שמן.

סבתות משתמשות בתרופות ביתיות אלה במשך מאות שנים כדי לעזור להחליק ושליטה בשיער.שמן קוקוס, שמן זית, חלמונים ואבוקדו הם כולם תרופות נהדרות שיכולות לעזור להזין ולהגן על הקרקפת והשיער, כמו גם הם עוזרים להחזיר את הלחות והברק לייבוש ושיער שביר.בנוסף, תרופות אלה יכולות לעזור גם לשלוט על פריז וטיול.אמנם עדיף להשתמש בשמן קוקוס לא מזוקק ושמן זית, מכיוון שהם טבעיים יותר ויש להם יותר חומרים מזינים לשיער, אך ניתן להשתמש בכל התרופות הללו במתינות כדי לעזור לשמור על שיער נראה בריא וחלק. תרופות ביתיות הם דרך נהדרת לעזור לשמור על שיער במראה הטוב ביותר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן