דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות סבתות יעילות ויעילות לצרבת חזקה
daadaddaddaa daddaaddaa ddaddcddaa dddaddcddaa dcdadaddaa ddda

13 תרופות סבתות יעילות ויעילות לצרבת חזקה

כואב צרבת?הסעדים של סבתא להקלה טבעית

צרבת, המכונה גם מחלת ריפלוקס במערכת העיכול (GERD), היא מצב לא נוח להפליא שיכול לגרום לתחושת שריפה בחזה, בגרון ואפילו בפה.אמנם צרבת אינה בדרך כלל מצב קשה, אך היא יכולה להיות כואבת ויכולה להפריע להנאתך מהחיים.למרבה המזל, ישנם כמה תרופות טבעיות שיכולות לספק הקלה.להלן 13 תרופות סבתות יעילות ויעילות לצרבת חזקה.

אכל ארוחות קטנות יותר

חשוב לאכול ארוחות קטנות יותר לאורך היום ולא ארוחות גדולות.זה מאפשר לבטן שלך לעכל טוב יותר את האוכל ומונע ממנו לגבות לוושט שלך, מה שעלול להוביל לצרבת.אכילת ארוחות קטנות יותר יכולה גם להפחית את הסיכון לאכילת יתר ויכולה לעזור להפחית את כמות החומצה בבטן.

הימנע ממזונות שמעוררים צרבת

מזונות מסוימים יכולים לעורר תסמיני צרבת, ולכן חשוב להימנע מהם.אלה כוללים מזונות חריפים, מזון חומצי, מזונות שומניים ומשקאות מוגזים.חשוב גם להפחית או לחסל את צריכת הקפאין, מכיוון שזה יכול גם לגרום לצרבת.

GUM CHEW

מסטיק לעיסה עוזר להגדיל את ייצור הרוק ויכול לעזור לנטרל את החומצה בבטן.מסטיק לעיסה יכול גם לעזור להפחית את כמות החומצה המוחזקת בוושט.הקפד לבחור מסטיק ללא סוכר, מכיוון שסוכר יכול להחמיר את הסימפטומים של צרבת.

אכלו אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית לצרבת שיכולה לעזור להפחית דלקת בוושט ובבטן.זה יכול גם לעזור להרגיע את התחושה הבוערת.ניתן לקחת אלוורה בצורה קפסולה או כמיץ.

שתו תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה טבעית לצרבת שיכולה לעזור להפחית דלקת בוושט ובבטן.זה יכול גם לעזור להרגיע את התחושה הבוערת.ניתן לקחת תה קמומיל חם או קר וצריך לצרוך אותו מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שורש ג’ינג’ר

שורש ג’ינג’ר הוא תרופה טבעית לצרבת שיכולה לעזור להפחית דלקת בוושט ובבטן.זה יכול גם לעזור להרגיע את התחושה הבוערת.ניתן לצרוך שורש ג’ינג’ר כתה או כתוסף.

חומץ תפוחים

חומץ סיידר תפוחים הוא תרופה טבעית לצרבת שיכולה לעזור להפחית דלקת בוושט ובבטן.זה יכול גם לעזור להרגיע את התחושה הבוערת.חומץ תפוחים יכול להילקח כמשקה או כתוסף.

סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית לצרבת שיכולה לעזור להפחית דלקת בוושט ובבטן.זה יכול גם לעזור להרגיע את התחושה הבוערת.יש לערבב סודה לשתייה במים ולצרוך מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אכל בננות

בננות הן תרופה טבעית לצרבת שיכולה לעזור להפחית דלקת בוושט ובבטן.הם גם עשירים בסיבים תזונתיים, המסייעים להפחתת ריפלוקס חומצה.יש לאכול בננות מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

זרעי שומר לעיס

זרעי שומר הם תרופה טבעית לצרבת שיכולה לעזור להפחית דלקת בוושט ובבטן.הם גם עשירים בסיבים תזונתיים, המסייעים להפחתת ריפלוקס חומצה.יש ללעוס זרעי שומר מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אכל יוגורט

יוגורט הוא תרופה טבעית לצרבת שיכולה לעזור להפחית דלקת בוושט ובבטן.יוגורט גבוה גם בפרוביוטיקה, שהם חיידקים מועילים שיכולים לעזור להפחית ריפלוקס חומצה.יש לאכול יוגורט מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

שתיית חלב

חלב הוא תרופה טבעית לצרבת שיכולה לעזור להפחית את הדלקת בוושט ובבטן.חלב גבוה גם בסידן, שיכול לעזור להפחית את ריפלוקס החומצה.יש לצרוך חלב מספר פעמים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אכל שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה טבעית לצרבת שיכולה לעזור להפחית את הדלקת ב- ESאופגוס ובטן.שיבולת שועל גבוהה גם בסיבים תזונתיים, מה שיכול לעזור להפחית ריפלוקס חומצה.שיבולת שועל צריכה להיות

חלק 2: הבנה מה גורם לצרבת

צרבת היא מצב שכיח שיכול להיגרם על ידי מגוון גורמים כמו אכילת מזון חריף, לחץ, הריון, תרופות מסוימות ואפילו מצבים רפואיים בסיסיים.חשוב להבין את גורם השורש לצרבת שלך כדי לטפל בו ביעילות.הידיעה מה גורם לצרבת שלך תעזור לך להבין אילו מתוך 13 הסעדים של הסבתא עשויים לעבוד הכי טוב עבורך.

גורמים שכיחים לצרבת

אוכלים

מאכלים מסוימים יכולים לגרום לצרבת, כגון: אוכל חריף, אוכל מטוגן, פירות הדר, עגבניות, קפה, אלכוהול, שום, בצל, מנטה ושוקולד.אכילת כל אחד מהמזונות הללו יכולה לעורר צרבת, ולכן עדיף להימנע מהם אם אתה נוטה לצרבת.

תרופות

תרופות מסוימות יכולות לעורר צרבת, כמו איבופרופן, נפרוקסן, אספירין ותרופות מסוימות בלחץ דם.אם אתה לוקח אחת מהתרופות הללו, עדיף להתייעץ עם הרופא שלך כדי לדון בטיפולים אלטרנטיביים.

מחלה

מחלות מסוימות כמו מחלת ריפלוקס במערכת העיכול (GERD) עלולות לגרום לצרבת.GERD הוא מצב כרוני בו חומצת הקיבה זורמת חזרה לוושט, וגורמת לכאב ואי נוחות.אם אתה חושב שיש לך GERD, חשוב לדבר עם הרופא שלך על אפשרויות טיפול.

13 הסעדים של סבתא לצרבת חזקה

למרות שאין פיתרון בגודל אחד מתאים לטיפול בצרבת, ישנם מספר תרופות שהועברו מדור לדור.להלן 13 תרופות של סבתא לצרבת חזקה:

 • שתיית כוס חלב חם.
 • אכילת בננה.
 • שתיית כוס תה קמומיל.
 • מסטיק לעיסה.
 • גרגר עם מי מלח.
 • שתיית כוס מים קרים.
 • אכילת קומץ שקדים.
 • שתיית כוס חומץ תפוחים.
 • אוכלים כמה פרוסות ג’ינג’ר טרי.
 • לוגם כוס תה מנטה.
 • לאכול כמה פרוסות מלפפון.
 • שתיית כוס מי לימון חמים.
 • לאכול כמה פרוסות פפאיה.

תרופות אלה טבעיות וניתן להשתמש בהן כדי לעזור להקל על אי הנוחות של צרבת.עם זאת, חשוב לזכור כי תרופות אלה אינן תחליף לייעוץ רפואי ואסור להשתמש בהן כדי להחליף תרופות שנקבעו.

שאלות נפוצות

הנה כמה שאלות נפוצות על צרבת ועל הסעדים שלה.

 • מה התרופה הטובה ביותר לצרבת?
  התרופה הטובה ביותר לצרבת תהיה תלויה באדם ובגורם לצרבת.חלק מהתרופות הנפוצות ביותר הן שותות כוס חלב חם, אכילת בננה, שותה כוס תה קמומיל או לועסת מסטיק.
 • האם לחץ יכול לגרום לצרבת?
  כן, לחץ יכול לגרום לצרבת.לחץ יכול לגרום לקיבה לייצר יותר חומצה, מה שעלול להוביל לצרבת.
 • מה ההבדל בין גרד לצרבת?
  GERD הוא מצב כרוני בו חומצת הקיבה זורמת חזרה לוושט, וגורמת לכאב ואי נוחות.צרבת היא סימפטום של GERD, אך יכול להיגרם גם על ידי גורמים אחרים כמו מזונות, תרופות ולחץ מסוימות.

הבנת הגורם לצרבת שלך היא הצעד הראשון למציאת התרופה הטובה ביותר לתסמינים שלך.אמנם 13 הסעדים של סבתא אלה יכולים לעזור להקל על אי הנוחות של צרבת, אך חשוב להתייעץ עם הרופא שלך אם הסימפטומים שלך נמשכים או מחמירים. wikipedia.org מספק מידע נוסף על 13 יעיל ויעיל

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן