דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות סבתא משמעותיות וחשובות לחיסול צלקות אקנה
daadaddaddaa daddaad dedadedaddaadddaa dddaddddaa dcdddaddc

13 תרופות סבתא משמעותיות וחשובות לחיסול צלקות אקנה

היתרונות של הסעדים של סבתא לצלקות אקנה

אקנה הוא מצב עור נפוץ שקשה לטפל בו.אמנם קיימים טיפולים רבים ללא מרשם, אך אנשים מעדיפים להשתמש בתרופות טבעיות שהועברו מדור לדור.לסבתות יש לעתים קרובות שפע של ידע בכל מה שקשור לטיפול בבעיות עור, ולעתים קרובות יש להן תרופות שיכולות לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.במאמר זה נדון ב -13 תרופות סבתא משמעותיות וחשובות לחיסול צלקות אקנה.

1.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא תרופה טבעית פופולרית לטיפול במגוון מצבי עור, כולל צלקות אקנה.בשמן עץ התה יש תכונות אנטי-חיטוי, אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.כדי להשתמש בשמן עץ התה, פשוט מרחו כמה טיפות על האזור הפגוע פעמיים ביום.

טיפ ייחודי

בעת שימוש בשמן עץ התה, הקפידו לדלל אותו בשמן נשא כמו שמן חוחובה או שמן קוקוס.זה יעזור להפחית את הסיכון לגירוי בעור.

2.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות וחיטוי שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בחומץ תפוחים, מערבבים חומץ חלק אחד עם מים חלק אחד והחל אותו על האזור הפגוע פעמיים ביום.

3.אלוורה

אלוורה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור במאבק בזיהום ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש באלוורה, פשוט החל שכבה דקה על האזור המושפע פעמיים ביום.

4.כורכום

כורכום הוא תרופה טבעית פופולרית לטיפול במגוון מצבי עור, כולל צלקות אקנה.יש לו תכונות אנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות שיכולות לעזור במאבק בזיהום ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בכורכום, מערבבים כפית אחת של אבקת כורכום עם שתי כפיות מים או דבש כדי ליצור משחה.החל את העיסה על האזור המושפע פעמיים ביום.

5.דבש

דבש הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור במאבק בזיהום ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בדבש, פשוט מרחי שכבה דקה על האזור המושפע פעמיים ביום.

6.מיץ לימון

מיץ לימון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ומעוטרות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש במיץ לימון, פשוט החל כמה טיפות על האזור הפגוע פעמיים ביום.

7.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור במאבק בזיהום ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בשמן קוקוס, פשוט מרחו שכבה דקה על האזור הפגוע פעמיים ביום.

8.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.יש לו תכונות עיקריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחית דלקת.כדי להשתמש במכשפות לוז, פשוט החל שכבה דקה על האזור המושפע פעמיים ביום.

9.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.יש לו תכונות אנטי-חיטוי ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בסודה לשתייה, מערבבים כפית אחת של סודה לשתייה עם שתי כפיות מים ליצירת משחה.החל את העיסה על האזור המושפע פעמיים ביום.

10.מלפפון

מלפפון הוא תרופה טבעית שיכולה לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.יש לו תכונות עיקריות ואנטי דלקתיות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחית דלקת.כדי להשתמש במלפפון, פשוט מרחי שכבה דקה של מיץ מלפפון על האזור המושפע פעמיים ביום.

11.עגבנייה

עגבנייה היא תרופה טבעית ש- CaN עוזר להפחית את המראה של צלקות אקנה.יש לו תכונות אנטיבקטריאליות ומעוטרות שיכולות לעזור להילחם בזיהום ולהפחתת דלקת.כדי להשתמש בעגבנייה, פשוט מרחי שכבה דקה של מיץ עגבניות על האזור המושפע פעמיים ביום.

12.שיבולת שועל

שיבולת שועל היא תרופה טבעית שיכולה

חלק 2: 13 תרופות סבתא משמעותיות וחשובות לחיסול צלקות אקנה

סבתות מספקות תרופות ביתיות למשפחותיהן במשך מאות שנים.סעדים אלה הם לרוב טיפולים טבעיים, בטוחים ויעילים עבור מחלות רבות.צלקות אקנה יכולות להיות קשה להסרה ללא עזרה של רופא עור מקצועי.עם זאת, ישנם כמה תרופות ביתיות שיכולות לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.13 הסעדים הבאים הם כמה מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר של סבתא לביטול צלקות אקנה.

1.אלוורה ורה ג’ל

אלוורה הוא צמח טבעי הידוע בתכונות הריפוי שלו.החלת ג’ל אלוורה ורה שחולץ טרי על צלקות האקנה יכולה לעזור להפחית את מראה הצלקות.זה יכול גם לעזור להפחית דלקת, אדמומיות וגרד.קל ליישם את הג’ל וניתן למצוא במגוון מוצרים, כולל קרמים, קרמים וג’לים.

2.דבש

דבש שימש כתרופה לתנאי עור רבים במשך מאות שנים.דבש ידוע בתכונותיו האנטי דלקתיות ואנטיבקטריאליות.החלת דבש גולמי על צלקות האקנה יכולה לעזור להפחית את מראה הצלקות ויכולה לעזור להפחתת הדלקת.ניתן ליישם דבש ישירות על העור או שניתן לערבב אותו עם מרכיבים אחרים, כמו שיבולת שועל או יוגורט, עבור מסכה.

3.מיץ לימון

מיץ לימון הוא עיקרי טבעי ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.זה יכול גם לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת.מריחת מיץ לימון ישירות על העור יכולה להיות קשה מדי, ולכן מומלץ לערבב אותו עם שמן נשא, כמו שמן חוחובה או שמן קוקוס, לפני שמריחים אותו על העור.

4.שמן קוקוס

שמן קוקוס ידוע בתכונותיו הלחות ואנטי דלקתיות.זה יכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה על ידי הפחתת הדלקת ועזרה לרפא את העור.ניתן ליישם שמן קוקוס ישירות על העור או שניתן לערבב אותו עם מרכיבים אחרים, כמו דבש או מיץ לימון.

5.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא מעצבן טבעי ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.זה יכול גם לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת.מריחת חומץ תפוחים ישירות על העור יכולה להיות קשה מדי, ולכן מומלץ לערבב אותו עם שמן נשא, כמו שמן חוחובה או שמן קוקוס, לפני שמריחים אותו על העור.

6.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא פילינג טבעי שיכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.זה יכול גם לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת.ניתן לערבב סודה לשתייה עם מים ליצירת משחה שניתן ליישם ישירות על העור.חשוב לשטוף את הסודה לשתייה מהעור לאחר מספר דקות.

7.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.זה יכול גם לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת.ניתן ליישם שמן עץ התה ישירות על העור או שניתן לערבב אותו עם שמן נשא, כמו שמן חוחובה או שמן קוקוס, לפני שמריחים אותו על העור.

8.כורכום

כורכום הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.זה יכול גם לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת.ניתן לערבב את הכורכום במים או בדבש כדי ליצור משחה שניתן ליישם ישירות על העור.חשוב לשטוף את הכורכום מהעור לאחר מספר דקות.

9.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא עיקרי טבעי ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.זה יכול גם לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת.ניתן ליישם את לוז המכשפה ישירות על העור או שניתן לערבב אותו עם שמן נשא, כמו ג’וג ‘שמן OBA או שמן קוקוס, לפני שמריחים אותו על העור.

10.שום

שום הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית את המראה של צלקות אקנה.זה יכול גם לעזור להפחית את האדמומיות והדלקת.ניתן לרסק וליוח ישירות ישירות על העור או שניתן לערבב אותו עם שמן נשא, כמו שמן חוחובה או שמן קוקוס

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן