דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות סבתא בריאותיות ומרגיעות לפריחה בחיתולים
daadaddaddaa daddaad ddaddddaadddaa ddedadddaddaa dcdadadd

13 תרופות סבתא בריאותיות ומרגיעות לפריחה בחיתולים

שמחות הסעדים של סבתא לפריחת חיתולים
יש משהו מיוחד בסעדים שהסבתא שלך הציעה למחלות ילדות נפוצות.הסעדים של סבתא היו מעורבים לעתים קרובות במרכיבים טבעיים, ולעתים קרובות הם הועברו לאורך דורות.כשמדובר בפריחה בחיתולים, לסבתא היו כמה תרופות מנוסות ואמויות שעדיין משמשות כיום.להלן 13 מהתרופות הבריאותיות והמרגיעות הפופולריות ביותר שסבתא נהגה לטיפול בפריחה בחיתולים.

1.שמן זית

שמן זית הוא קרם לחות טבעי המסייע להרגיע ולהגן על העור העדין של התינוק.מרחו שכבה דקה של שמן זית על האזור לאחר שכל חיתול ישתנה ונותנים לו לספוג בעור.זה יעזור להפחית את הגירוי והדלקת מפריחת החיתולים.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא תרופה טבעית נוספת המסייעת להרים ולהגן על עור התינוק.השתמש בכמות קטנה של שמן קוקוס והחל אותו על האזור הפגוע לאחר כל שינוי חיתול.זה יעזור לשמור על האזור רך וחופשי מגירוי.

3.אלוורה ורה ג’ל

אלוורה הוא חומר טבעי אנטי דלקתי וריפוי.מרחו שכבה דקה של ג’ל אלוורה על האזור הפגוע בכדי לסייע בהפחתת הדלקת ולהרגיע את העור.

4.אבקת תינוקות

אבקת תינוקות היא דרך נהדרת לשמור על עורו של התינוק יבש ונקייה מגירוי.החל כמות קטנה של אבקת תינוקות על האזור המושפע לאחר כל שינוי חיתול.זה יעזור להפחתת הלחות ולשמור על האזור יבש.

5.אמבט שיבולת שועל

שיבולת שועל היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לעזור להרגיע את העור.הוסף 1 כוס שיבולת שועל לאמבטיה חמה ותן לתינוק להשרות למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור.

טיפ ייחודי ומועיל:

הקפד להשתמש במטלית רחצה רכה בעת שטיפת התחתית של התינוק.שימוש במטלית רחצה רכה יעזור להפחית את הגירוי ולשמור על ניקיון האזור.

6.חלב אם

לחלב אם יש תכונות טבעיות אנטי דלקתיות וריפוי.מרחו כמה טיפות חלב אם על האזור המושפע לאחר כל שינוי חיתול.זה יעזור להפחית דלקת ולשמור על נקייה של האזור.

7.חומץ

חומץ הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וגירוי.מוסיפים 1/2 כוס חומץ לאמבטיה חמה ותנו לתינוק להשרות למשך 10-15 דקות.זה יעזור להרגיע את העור ולהפחית את הדלקת.

8.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וגירוי.מוסיפים 1/2 כוס סודה לשתייה לאמבטיה חמה ונותנים לתינוק להשרות למשך 10-15 דקות.זה יעזור להרגיע את העור ולהפחית את הדלקת.

9.קורנפלור

קורנפלור הוא סופג טבעי ויכול לעזור לשמור על האזור יבש וחופשי מגירוי.מרחו שכבה דקה של קורנפלור על האזור המושפע לאחר כל שינוי חיתול.זה יעזור להפחתת הלחות ולשמור על האזור יבש.

10.קמומיל

קמומיל הוא אנטי דלקתי טבעי ויכול לעזור להרגיע את העור.מוסיפים לאמבטיה חמה כוס כוס קמומיל ותנו לתינוק להשרות למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור.

11.קלנדולה

קלנדולה היא אנטי דלקתית טבעית ויכולה לעזור להפחית דלקת וגירוי.החל שכבה דקה של משחה קלנדולה על האזור המושפע לאחר כל שינוי חיתול.זה יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור.

12.שמן לבנדר

שמן לבנדר הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וגירוי.הוסף כמה טיפות של שמן לבנדר לאמבטיה חמה ונתן לתינוק להשרות למשך 10-15 דקות.זה יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור.

13.יוגורט

יוגורט הוא חיטוי טבעי ויכול לעזור להפחית דלקת וגירוי.החל שכבה דקה של יוגורט רגיל על האזור המושפע לאחר כל שינוי חיתול.זה יעזור להפחית דלקת ולהרגיע את העור.

פריחה חיתולים יכולה לגרום לאי נוחות רבה לתינוקך.למרבה המזל, לסבתא היו כמה תרופות מנוסות ואמינהזה יכול לעזור להרגיע את התרופות של סבתא

לפריחה חיתול קשה

פריחה בחיתול יכולה להיות מצב מאוד כואב ולא נוח לתינוקות ופעוטות.זה נגרם כתוצאה ממגע ממושך עם חיתולים רטובים או מלוכלכים ויכולים גם להחמיר על ידי זיהומים פטרייתיים או חיידקיים.הסעדים של סבתא יכולים להיות דרך נהדרת להרגיע ולרפא פריחה בחיתולים.להלן 13 תרופות סבתות בריאותיות ומרגיעות לפריחה בחיתולים.

1.הדבק שיבולת שועל

משחת שיבולת שועל היא דרך נהדרת להרגיע את פריחה החיתולים.כדי להכין את העיסה, טוחנים כוס שיבולת שועל לאבקה דקה ואז מערבבים אותה במים מספיק כדי ליצור משחה עבה.החל את העיסה ישירות על פריחה החיתולים ותן לו לשבת 10-15 דקות לפני שטיפתו.

2.שמן קוקוס

שמן קוקוס הוא חומר טבעי אנטי דלקתי ונוגד פטרייתי שיכול לעזור להרגיע ולרפא פריחה בחיתולים.כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של שמן קוקוס על האזור הפגוע ותן לו לשבת מספר דקות לפני השטיפה.

3.סודה לשתייה

סודה לשתייה היא דרך נהדרת לטפל בפריחה בחיתולים מכיוון שהיא מסייעת לספוג לחות מהעור.כל שעליך לעשות הוא לערבב 1 כף סודה לשתייה עם 2 כפות מים כדי להכין משחה ואז למרוח אותה ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת 10-15 דקות לפני שטיפה.

4.קורנפלור

קורנפלור הוא עוד דרך נהדרת להרגיע את פריחה החיתולים.פשוט מפזרים קצת קורנפלור על האזור הפגוע ותנו לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

5.אלוורה

אלוורה היא דרך נהדרת להרגיע ולרפא פריחה בחיתולים.פשוט פורס פתח עלה אלוורה ומרוח את הג’ל ישירות על האזור המושפע.תן לזה לשבת 10-15 דקות לפני שטיפה.

6.תה קמומיל

תה קמומיל הוא דרך נהדרת להרגיע את פריחה החיתולים.פשוט תלול שקית תה קמומילית אחת בכוס מים חמים למשך 10 דקות ואז נותנים לו להתקרר.מרחו את התה המקורר ישירות על האזור המושפע ונותנים לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

7.שמן לבנדר

שמן לבנדר יכול להיות דרך נהדרת להרגיע את פריחה החיתולים.כל שעליך לעשות הוא להוסיף כמה טיפות של שמן לבנדר לכוס מים חמים ואז למרוח את התערובת ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפה.

8.חומץ תפוחים

חומץ תפוחים הוא דרך נהדרת להרגיע את פריחה החיתולים.פשוט הוסף כוס אחת של חומץ תפוחים לשתי כוסות מים חמים ואז למרוח את התערובת ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפה.

9.יוגורט

יוגורט הוא דרך נהדרת לטפל בפריחה בחיתולים מכיוון שהוא מסייע להחזיר את האיזון הטבעי של חיידקים על העור.כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה דקה של יוגורט רגיל ולא ממותק ישירות לאזור הפגוע ותן לו לשבת 10-15 דקות לפני שטיפה.

10.מכשפה לוז

לוז מכשפה הוא מענק טבעי שיכול לעזור להרגיע ולרפא פריחה בחיתולים.כל שעליך לעשות הוא להשרות כדור כותנה עם לוז מכשפה ולהחיל אותו ישירות על האזור המושפע.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפה.

11.שמן עץ התה

שמן עץ התה הוא דרך נהדרת לטפל בפריחה בחיתולים מכיוון שהוא מסייע בהפחתת הדלקת ולהרוג חיידקים.כל שעליך לעשות הוא לערבב כמה טיפות שמן עץ התה עם שמן נשא (כמו שמן זית או שמן קוקוס) ואז למרוח את התערובת ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפה.

12.קלנדולה

קלנדולה היא דרך נהדרת להרגיע ולרפא פריחה בחיתולים.כל שעליך לעשות הוא למרוח כמה טיפות של שמן קלנדולה ישירות על האזור הפגוע ותן לו לשבת מספר דקות לפני שטיפתו.

13.קומפרסים קרים

קומפרסים קרים יכולים להיות דרך נהדרת להרגיע את פריחה החיתולים.כל שעליך לעשות הוא להשרות מטלית במים קרים ומרחי אותו ישירות על האזור הפגוע.תן לזה לשבת כמה דקות לפני שטיפה.

<

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן