דף הבית » תרופות סבתא » 13 תרופות מרגיעות וחשובות של סבתא לזרימת דם בעין
daadaddaddaa dedadddaddaa dddaddddaa dadc daddaad dcddaddedaa

13 תרופות מרגיעות וחשובות של סבתא לזרימת דם בעין

13 הסעדים של סבתא לשיפור זרימת הדם לעיניים

שמענו כולנו על הסעדים של סבתא, על הסעדים העממיים העתיקים שהועברו במשך דורות.בעוד שחלק מהתרופות הללו עלולות להיראות מופרכות, יש כאלה שיכולים באמת לעזור בשיפור זרימת הדם לעיניים.להלן 13 תרופות של סבתא שיכולות לעזור בשיפור בריאות העיניים שלך.

1.שמן קיק

שמן קיק הוא תרופה טבעית לשיפור בריאות העיניים.זה יכול לעזור בשיפור זרימת הדם לעיניים ולהפחית את הדלקת.כדי להשתמש בשמן קיק, פשוט לחמם כמות קטנה של שמן קיק על האצבע ועסה אותו בעדינות לעפעפיים.ניתן לעשות זאת כל לילה לפני השינה.

2.זרעי שומר

זרעי שומר הם תרופה מסורתית לשיפור בריאות העיניים.כדי להשתמש בזרעי שומר לבריאות העיניים, טוחנים כפית זרעי שומר ומערבבים אותם עם כמה טיפות מים חמים.מניחים את התערובת הזו על העיניים שלך ותן לה לשבת 10 דקות.יש לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

3.פרוסות מלפפון

פרוסות מלפפון הן תרופה נהדרת לשיפור בריאות העיניים.הניחו שתי פרוסות מלפפון על העיניים ותנו להם לשבת 10 דקות.זה יכול לעזור להפחית דלקת ולשפר את זרימת הדם לעיניים.

4.מי ורדים

מי ורדים הם תרופה מסורתית לשיפור בריאות העיניים.כדי להשתמש במי ורדים לבריאות העיניים, משרים שתי רפידות כותנה במי ורדים והניחו אותם על עיניכם למשך 10 דקות.יש לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

5.זרעי כוסברה

זרעי כוסברה הם תרופה מסורתית לשיפור בריאות העיניים.כדי להשתמש בזרעי כוסברה לבריאות העיניים, טוחנים כפית זרעי כוסברה ומערבבים אותם עם כמה טיפות מים חמים.מניחים את התערובת הזו על העיניים שלך ותן לה לשבת 10 דקות.יש לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

6.עלים פטרוזיליים

עלי פטרוזיליה הם תרופה מסורתית לשיפור בריאות העיניים.כדי להשתמש בעלים של פטרוזיליה לבריאות העיניים, טוחנים כפית עלי פטרוזיליה ומערבבים אותם עם כמה טיפות מים חמים.מניחים את התערובת הזו על העיניים שלך ותן לה לשבת 10 דקות.יש לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

7.חלב

חלב הוא תרופה מסורתית לשיפור בריאות העיניים.כדי להשתמש בחלב לבריאות העיניים, משרים שתי רפידות כותנה בחלב קר והניחו אותן על העיניים למשך 10 דקות.יש לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

8.כורכום

כורכום הוא תרופה מסורתית לשיפור בריאות העיניים.כדי להשתמש בכורכום לבריאות העיניים, טוחנים כפית כורכום ומערבבים אותו עם כמה טיפות מים חמים.מניחים את התערובת הזו על העיניים שלך ותן לה לשבת 10 דקות.יש לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

9.אלוורה

אלוורה היא תרופה מסורתית לשיפור בריאות העיניים.כדי להשתמש באלוורה לבריאות העיניים, חלץ את הג’ל מעלה אלוורה והניח אותו על עיניך.תן לזה לשבת 10 דקות.יש לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

10.קומפרס קר

דחיסה קרה היא תרופה נהדרת לשיפור בריאות העיניים.כדי להשתמש בקומפרס קר לבריאות העיניים, להשרות בד במים קרים ולהניח אותו על העיניים שלך למשך 10 דקות.יש לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

11.תה ירוק

תה ירוק הוא תרופה מסורתית לשיפור בריאות העיניים.כדי להשתמש בתה ירוק לבריאות העיניים, משרים שתי רפידות כותנה בתה ירוק והניחו אותן על העיניים למשך 10 דקות.יש לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

12.עלי כרוב

עלי כרוב הם תרופה מסורתית לשיפור בריאות העיניים.כדי להשתמש בעלים כרוב לבריאות העיניים, טוחנים כפית עלי כרוב ומערבבים אותם עם כמה טיפות מים חמים.מניחים את התערובת הזו על העיניים שלך ותן לה לשבת 10 דקות.יש לעשות זאת פעמיים ביום לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

13.תה קמומיל

תה קמומיל הוא תרופה מסורתית לשיפור בריאות העיניים.כדי להשתמש בתה קמומיל לבריאות העיניים, משרים שתי רפידות כותנה בתה קמומיל

חלק 2: הסעדים של סבתא FOR זרימת דם בעין

הסעדים של סבתא לזרימת דם בעין ישנים כמו הזמן ומשמשים דורות של אנשים לטיפול במגוון מצבים.אמנם חשוב לפנות לייעוץ רפואי לפני שניסו אחד מהטיפולים הללו, אך רבים מהם נמצאו יעילים לסייע בשיפור זרימת הדם לעיניים.להלן שלוש עשרה מהתרופות הפופולריות ביותר שהועברו מסבתות ברחבי העולם.

1.אמבטיות עיניים

אמבטיות עיניים הן אחד התרופות הידועות ביותר לשיפור זרימת הדם לעיניים.אמבט עיניים מורכב מתמיסה חמה ומים מלח, ומשמשת לעתים קרובות כדי לסייע בהפחתת אדמומיות וגירוי הנגרמים כתוצאה מאלרגיות או זיהום.כדי להשתמש באמבטיית עיניים, פשוט מלאו קערה בתמיסת מי המלח החמים והניחו אותה מעל העיניים העצומות למשך חמש עד עשר דקות.לאחר מכן, שוטפים את העיניים במים קרירים ונקיים.

2.קומפרסים קרים

קומפרסים קרים הם תרופה נפוצה נוספת לטיפול בזרימת הדם לעיניים.כדי להשתמש בדחיסה קרה, פשוט עטפו כמה קוביות קרח בבד והניחו אותו מעל העיניים העצומות למשך מספר דקות.הטמפרטורה הקרה מסייעת להפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם לאזור.

3.עיסוי

עיסוי הוא תרופה פופולרית נוספת לשיפור זרימת הדם לעיניים.עיסוי בעדינות של האזור סביב העיניים בתנועות מעגליות למשך מספר דקות יכול לעזור להפחית את האדמומיות והנפיחות ולשפר את זרימת הדם.חשוב להיות עדינים כאשר מעסה את העיניים, מכיוון שיותר מדי לחץ עלול לפגוע ברקמה העדינה.

4.שמנים טבעיים

שמנים טבעיים הם תרופה פופולרית לשיפור זרימת הדם לעיניים.שמנים פופולריים המשמשים למטרה זו כוללים שמן קוקוס, שמן שקדים ושמן זית.פשוט מחממים כמה טיפות של השמן ומעסה אותו לעור סביב העיניים בתנועות עגולות.העיסוי עוזר לעורר זרימה והשמנים הטבעיים עוזרים לשמור על לחות העור.

5.שקיות תה קמומיליות

שקיות תה קמומיליות הן תרופה פופולרית לטיפול בזרימת הדם בעיניים.התכונות האנטי דלקתיות של תה קמומיל עוזרות להפחתת נפיחות ואודם בעיניים.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט כבש שקית תה קמומילית במים חמים למשך מספר דקות ואז מניחים את שקית התה מעל העיניים העצומות למשך חמש עד עשר דקות.

6.פרוסות מלפפון

פרוסות מלפפון הן תרופה פופולרית לשיפור זרימת הדם לעיניים.תכונות הקירור הטבעיות של מלפפון עוזרות להפחתת הדלקת ולשפר את זרימת הדם לאזור.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט חותכים מלפפון לפרוסות דקות והניחו אותם על העיניים העצומות למשך מספר דקות.

7.מי ורדים

מי ורדים הם תרופה פופולרית לשיפור זרימת הדם לעיניים.התכונות האנטי דלקתיות של מי ורדים עוזרים להפחתת האדמומיות ולשיפור זרימת הדם.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט להשרות שתי רפידות כותנה במי ורדים והניחו אותן מעל העיניים העצומות למשך מספר דקות.

8.שקיות תה ירוק

שקיות תה ירוק הן תרופה פופולרית לשיפור זרימת הדם לעיניים.התכונות האנטי-דלקתיות והנוגדי חמצון של תה ירוק עוזרים להפחתת הנפיחות ושיפור זרימת הדם.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט כבש שקית תה ירוק במים חמים למשך מספר דקות ואז מניחים את שקית התה מעל העיניים העצומות למשך חמש עד עשר דקות.

9.תפוחי אדמה

תפוחי אדמה הם תרופה פופולרית לשיפור זרימת הדם לעיניים.תכונות הקירור הטבעיות של תפוחי אדמה עוזרות להפחתת הדלקת ושיפור זרימת הדם.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט חותכים תפוח אדמה לפרוסות דקות והניחו אותם מעל העיניים העצומות למשך מספר דקות.

10.חלב

חלב הוא תרופה פופולרית לשיפור זרימת הדם לעיניים.תכונות הלחות הטבעיות של חלב עוזרות להפחתת אדמומיות ונפיחות.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט משרים שתי רפידות כותנה בחלב קר והניחו אותן מעל העיניים העצומות למשך מספר דקות.

11.אלוורה

אלוורה היא תרופה פופולרית לשיפור זרימת הדם לעיניים.הקירור הטבעיD תכונות אנטי דלקתיות של אלוורה עוזרות להפחית נפיחות ושיפור זרימת הדם.כדי להשתמש בתרופה זו, פשוט החל ג’ל אלוורה על האזור סביב העיניים ועסה אותו בעדינות.

12

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן