דף הבית » תרופות סבתא » 13 התרופות של סבתא פופולריות בין כל הגילאים ומועילים לשיעול יבש ממושך
ddaadaddaddaa dadc daddaad daddaddcdadddaa dddf dbdc ddddc

13 התרופות של סבתא פופולריות בין כל הגילאים ומועילים לשיעול יבש ממושך

כוחם של הסעדים של סבתא לשיעול יבש ממושך

כולנו שמענו על הסעדים של סבתא לכל מיני מחלות, מכאבי ראש לחום.הסבתות מבססות סעדים כבר מאות שנים ורבות מהן עמדו במבחן הזמן.כשמדובר בטיפול בשיעול יבש ממושך, ישנם כמה תרופות מנוסות ואמיתיות שהועברו לאורך הדורות.להלן 13 מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר של סבתא המועילות לשיעול יבש ממושך.

שאיפת קיטור

שאיפת קיטור היא תרופה פופולרית מאוד לשיעול יבש ממושך.זה עוזר לשחרר את הריר בריאות ולנקות ליחה עודפת.מרתיחים סיר מים ומוסיפים כמה טיפות של שמנים אתרים כמו אקליפטוס, מנטה או לבנדר.מכסים את הראש במגבת ושאפו את הקיטור למשך 5-10 דקות.זה יעזור להרגיע ולפתוח את דרכי הנשימה, ולאפשר לך לנשום קל יותר.

ג’ינג’ר ודבש

ג’ינג’ר ודבש שימשו שניהם במשך מאות שנים כתרופות שיעול טבעיות.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי עם כף דבש אחת.קח כפית אחת מהתערובת כל שלוש עד ארבע שעות.זה יעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.

שום ודבש

שום ודבש שימשו שניהם במשך מאות שנים כתרופות שיעול טבעיות.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף אחת של שום מגורד וכף דבש אחת.קח כפית אחת מהתערובת כל שלוש עד ארבע שעות.זה יעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.

טיפ:

אם אינך אוהב את הטעם של תערובת השום והדבש, אתה יכול להוסיף כמה טיפות מיץ לימון כדי להפוך אותו לחך יותר.

פלפל קאיין

פלפל קאיין הוא אנטי-דלקתי חזק ומציפה, המסייע בפינוי ריר מהריאות.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של פלפל קאיין עם כף דבש אחת.קח כפית אחת מהתערובת כל שלוש עד ארבע שעות.זה יעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.

בצל ודבש

בצל ודבש שימשו שניהם במשך מאות שנים כתרופות שיעול טבעיות.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של בצל מגורד טרי עם כף דבש אחת.קח כפית אחת מהתערובת כל שלוש עד ארבע שעות.זה יעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.

כורכום ודבש

כורכום ודבש ידועים שניהם בתכונותיהם האנטי דלקתיות והמצפיות.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית כורכום אחת עם כף דבש אחת.קח כפית אחת מהתערובת כל שלוש עד ארבע שעות.זה יעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.

לימון ודבש

לימון ודבש שימשו שניהם במשך מאות שנים כתרופות שיעול טבעיות.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף אחת של מיץ לימון סחוט טרי עם כף דבש אחת.קח כפית אחת מהתערובת כל שלוש עד ארבע שעות.זה יעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.

שורש ליקריץ

שורש ליקריץ ידוע בזכות תכונותיו האנטי דלקתיות והמצפיות ומשמש במשך מאות שנים כתרופה לשיעול יבש.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית אחת של אבקת שורש ליקוריץ עם כף דבש אחת.קח כפית אחת מהתערובת כל שלוש עד ארבע שעות.זה יעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.

חומץ תפוחים ודבש

חומץ תפוחים ודבש ידועים שניהם בתכונותיהם האנטי דלקתיות והמצפיות.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כף אחת של חומץ תפוחים עם כף דבש אחת.קח כפית אחת מהתערובת כל שלוש עד ארבע שעות.זה יעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.

גרגר עם מי מלח

גרגר עם מי מלח הוא תרופה יעילה מאוד לשיעול יבש.כדי להכין תרופה זו, מערבבים כפית מלח אחת עם כוס מים חמים.גרגר את התערובת למשך 30 שניות ואז לירוק אותה.עשה זאת שלוש פעמים DAy כדי לעזור להרגיע את הגרון ולהפחית את הדלקת.

תה טימין

תה טימין הוא תרופה יעילה מאוד לשיעול יבש.כדי ליצור תרופה זו, תלולה כפית אחת של טימין מיובש בכוס מים רותחת אחת תמורת 5-

תרופות של סבתא אחרות

בנוסף לתרופות המפורטות לעיל, ישנם כמה תרופות מסורתיות אחרות שהועברו לאורך דורות.רבים מהתרופות הללו עדיין נמצאים בשימוש כיום ויכולים להועיל בטיפול ובמניעת שיעול יבש.

דבש ולימון

השילוב של דבש ולימון הוא אחד התרופות הפופולריות ביותר לשיעול יבש.דבש עוזר להרגיע את רקמות הגרון הרוגזות, ואילו הלימון עוזר לפרק את הריר ולהפחית את השיעול.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית דבש אחת וכף אחת של מיץ לימון סחוט טרי בכוס מים חמים.שתו את התערובת פעמיים או שלוש ביום עד שהשיעול נעלם.

ג’ינג’ר

ג’ינג’ר הוא תרופה נפוצה נוספת לשיעול יבש.יש לו תכונות אנטי-דלקתיות ומצפיות המסייעות להפחתת הדלקת ולשחרר את הריר, ומאפשרות להשתעל אותו ביתר קלות.כדי להכין את התרופה, מערבבים כפית אחת של ג’ינג’ר מגורד טרי בכוס מים חמים ותלולה למשך חמש דקות.מסננים את הנוזל ומוסיפים דבש או מיץ לימון לפי הטעם.שתו את התערובת פעמיים או שלוש ביום עד שהשיעול נעלם.

שאלות נפוצות

  • מהם התרופות הפופולריות ביותר של סבתא לשיעול יבש?
    התרופות הפופולריות ביותר של סבתא לשיעול יבש כוללות דבש ולימון, ג’ינג’ר, חומץ תפוחים, שורש ליקריץ ושורש מרשמלו.
  • באיזו תדירות עלי לקחת תרופות אלה לשיעול יבש?
    תדירות נטילת הסעדים הללו תהיה תלויה באדם ובחומרת השיעול היבש.באופן כללי, מומלץ לקחת את הסעדים מספר פעמים ביום עד שהסימפטומים שוככים.
  • האם סעדים אלה בטוחים לקחת לשיעול יבש ממושך?
    כן, בדרך כלל סעדים אלה בטוחים לשיעול יבש ממושך.עם זאת, חשוב לשוחח עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שהם לוקחים את הסעדים, מכיוון שחלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות או שיש להם תופעות לוואי אחרות.

מסקנה

תרופות של סבתא שימשו במשך מאות שנים לטיפול ולמנוע מגוון מחלות, כולל שיעול יבש.הסעדים המפורטים לעיל הם כמה מהתרופות הפופולריות והיעילות ביותר לשיעול יבש.עם זאת, חשוב לדבר עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני שנטילת תרופות אלה, שכן חלקם עשויים לקיים אינטראקציה עם תרופות אחרות או שיש להם תופעות לוואי אחרות.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לספק הקלה משיעול יבש ולעזור למנוע חוזרת.

בנוסף לתרופות המפורטות לעיל, תרופות מסורתיות אחרות כמו דבש ולימון, ג’ינג’ר וחומץ תפוחים יכולים גם להועיל בטיפול ובמניעת שיעול יבש.בשימוש נכון, תרופות אלה יכולות לספק הקלה מהתסמינים של שיעול יבש ולעזור למנוע החזרתם.

הסעדים של סבתא הם דרך יעילה וטבעית לטיפול ולמנוע שיעול יבש ומחלות אחרות.בעזרת שימוש נכון בסעדים אלה, ניתן לנהל שיעול יבש ולמנוע לפרקי זמן ממושכים.למידע נוסף על תרופות אלה, עדיף להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות המכיר את התרופות המסורתיות.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן